Інфографіка і картинки для статей - як зробити якісно?

  1. Інфографіка: що це і навіщо вона потрібна?
  2. види інфографіки
  3. 4 простих способи, як створити інфографіку
  4. Створюємо інфографіку в Word
  5. Як створити інфографіку онлайн?
  6. Canva - шаблони інфографіки
  7. Easel. ly - онлайн-сервіс для створення інфографіки
  8. Thinglink: створюємо інтерактивне зображення
  9. Правила заповнення інфографіки (шпаргалка від Textum)
  10. Де брати якісні картинки для статей?
  11. Програми для редагування картинок
  12. Прописуємо атрибути alt і title
  13. Title: правила заповнення
  14. Тег alt для картинок
  15. Післямова

Привіт всім читачам блогу Textum! Вибір теми на сьогодні - візуальна складова статей, а саме: інфографіка та картинки. Попереду вас чекає: огляд 3-х програм для створення простої та інтерактивної інфографіки, список сайтів, на яких можна роздобути якісні зображення, корисна інформація про alt і title картинок, і це ще не все. Як завжди між основними стравами-розділами, десерт від нашої команди - гумор, корисні напрацювання і приклади з практики Textum. Цікаво? Читайте далі!

Зі статті ви дізнаєтесь:

  1. Інфографіка: що це і навіщо вона потрібна?
  2. Види інфографіки.
  3. Створюємо інфографіку в Word.
  4. Як створити інфографіку онлайн?
  5. Canva - шаблони інфографіки.
  6. Easel. ly - онлайн-сервіс для створення інфографіки.
  7. Thinglink: створюємо інтерактивне зображення.
  8. Правила заповнення інфографіки (шпаргалка від Textum).
  9. Де брати якісні картинки для статей?
  10. Програми для редагування картинок.
  11. Title - правила заповнення.
  12. Тег alt для картинок.

Погодьтеся, голий текст без картинок, навіть супер змістовний і корисний, навряд чи приверне увагу відвідувачів до вашого сайту. Це як при виборі цукерок: погляд неодмінно зупиняється на строкатих і оригінальних фантики, розгорнувши які, ми переходимо до самого солодкого - внутрішнім змістом.

Так і яскраві зображення в тексті ваблять відкрити, прочитати статтю, допомагають не занудьгувати читачеві при вивченні об'ємного матеріалу. І це ще не вся користь картинок і інфографіки в статтях. Але давайте по порядку.

Інфографіка: що це і навіщо вона потрібна?

Часто користуюся інфографікою в своїх статтях, але ніколи не замислювалася про походження цього слова. Виявляється, сталося це від латинського informatio - роз'яснення.

Коротенько інфографіка означає графічний спосіб подачі інформації за допомогою блоків (різноманітних фігур ★, картинок ☯, стрілок ➔, ліній ⬤і іншого).

Вона допомагає швидко і максимально чітко донести до читача потрібну інформацію. Наприклад, коротко і наочно відобразити переваги компанії, виділити особливості пропонованого продукту або послуги.

Стаття в тему: Текст, що продає «Про компанії»: рекламні моделі, структура і приклади .

Щоб ви відразу зрозуміли, що інфографіку варто застосовувати в статтях, наведу приклад:

Стаття про магазин (багато тексту, немає інфографіки)

Стаття на головну від команди Textum

Результат, як говориться, на обличчя. Перший варіант, якщо продовжити наше кондитерське порівняння, то така цукерка ні зовні, ні за змістом не припаде до смаку відвідувачам сайту і пошуковикам. Другий - виглядає «смачно», читається просто, хочеться стати клієнтом подібного інтернет-магазіна☺.

Отже, робимо висновок, навіщо потрібна інфографіка:

  1. Спрощує подачу інформаці і. Уявімо, що ваш сайт займається продажем запчастин для авто. У автовласників не завжди є час і бажання розбиратися в статтях, ускладненими специфічними термінами (типу натискного або веденого диска), вони хочуть зайти на сайт і побачити, що тут є потрібний товар, відразу ж звернути увагу на його комплектацію або переваги і зробити замовлення. Тут на допомогу прийде інфографіка, яка навіть найскладніший матеріал розкладе по поличках.
  2. Візуалізує дані. Доведено, що найкраще людина сприймає і запам'ятовує саме матеріал в картинках. Правильно розташовані дані, кольору інфографіки, що відповідають оформленню веб-сторінки, допоможуть потенційному замовнику надовго залишити в пам'яті ваш сайт і при необхідності повертатися знову і знову (а також рекомендувати друзям).
  3. Покращує читабельність статті. Припустимо, у вашій компанії безліч переваг і ви хочете їх все вписати до статті, але погодьтеся, що величезна і безлике полотно з хвалебними одами компанії не вразить потенційного клієнта. Інша справа - короткі вичавки з цієї інформації, подані на блюдечку у вигляді красивої інфографіки.
  4. Оптимізувати сайт. Не секрет, що пошукачам Google і Яндекс подобаються корисні і відповідно оформлені статті. Вони швидше виведуть в ТОП сайт з ілюстрованим і експертним матеріалом, ніж ресурс з безликими, мало інформативними статтями, які мало хто читає.

Сподіваюся, переконала вас не нехтувати використанням інфографіки при написанні і розміщенні статей на сайті.

види інфографіки

Блоги, інформаційні та комерційні сайти - всюди інфографіка в пошані і їй знайдеться місце. А все тому, що образи і асоціації більш запам'ятовуються, ніж звичайний текст без прикрас.

Давайте коротенько пробіжимося по найбільш поширених видів інфографіки:

  1. Статична. Допомагає відображати цифри і факти. До цього виду інфографіки відносяться діаграми, графіки. Наприклад, як впливає споживання вітамінів на здоров'я людини.
  2. Відображає процес. Ланцюжок дій, послідовність - все це відноситься до цієї інфографіку. Наприклад, опис етапів становлення компанії.
  3. Інфографіка-інструкція. Тут все просто. Це коротке пояснення до роботи пристроїв або, наприклад, пояснення як встановити потрібну програму на комп'ютер.
  4. Динамічна. Показує динаміку розвитку. Наприклад, якщо відобразити, скільки інвестицій потребують проект на різних етапах виконання.
  5. Для презентації. Найкраще продемонструвати все якості нового продукту або послуги допомагає інфографіка-презентація, яка все більше витісняє просто ілюстрації або текст.

Відносно новий напрямок - відео-інфографіка. Являє собою ті ж блоки, графіки з написами тільки в відео форматі. Її можна доповнити голосовими поясненнями або просто пустити інфографіку і музичний ряд.

Який вид вибрати для свого сайту? Вирішуйте самі, я ж пропоную розглянути методи, як можна зробити інфографіку, не вдаючись до допомоги професійних дизайнерів.

4 простих способи, як створити інфографіку

Графічне зображення робиться просто і навіть, якщо ви не дизайнер, а як я копірайтер, це буде цілком під силу. Потрібно тільки вибрати для себе, який спосіб краще за все виходить або використовувати всі запропоновані варіанти по черзі.

Створюємо інфографіку в Word

Пропоную покрокову інструкцію як це зробити, впевнена, навіть у новачків все вийде:

  1. Відкриваємо чистий аркуш в Word.
  2. Знаходимо у верхній частині сторінки вставку і вибираємо фігури або SmartArt.

Почнемо з самого простого варіанти - вибираємо майже готову до використання інфографіку в розділі SmartArt. Заходимо сюди і дивимося зразки:

Кількома на прийнятний варіант і вставляємо його в Ворд (припустимо №1).

Тепер вся справа у вашій фантазії і креативної жилці, а також не забуваємо про читабельність і корисності тексту в блоках інфографіки. Переходимо до розділу робота з малюнком SmartArt:

Що можна зробити з усіма або окремими складовими інфографіки:

Змінити форму блоків

Можна вибрати інший макет із запропонованих або натиснути на окрему частину інфографіки, натиснути правою кнопкою миші по ній, потім в меню вибрати Змінити фігуру. Тут є стрілки, блок-схеми, зірки, стрічки, виноски.

поміняти кольору

Вибрати у верхній частині сторінки змінити кольори або, якщо потрібен саме колір сайту (як його визначити обговоримо в наступних розділах статті), перейти в розділ формат, вибрати заливку або контур фігури, перейти в інші кольори і задати потрібні значення червоного, зеленого, синього.

Змінити стилі SmartArt

Можна зробити фігурки інфографіки з контуром або без, опуклі або плоскі або навіть тривимірні. Тут важливо не перестаратися зі стилями, лаконічність завжди в тренді.

Вибрати ефект для фігур

Можна додати до інфографіку тінь, відображення, світіння, рельєф, повернути її в різні боки. Загалом, все що завгодно вашій душі або замовнику.

І, звичайно ж, робота з текстом всередині інфографіки. Можливо ті ж самі, що при звичайному написанні в Ворд: жирний, курсив, підкреслений, змінити колір, розмір, шрифт.

Трохи повернемося назад і згадаємо, що крім об'єктів SmartArt в Word передбачена можливість вставити окремі фігури і самостійно скомпонувати їх. Робиться це через знайому вже нам вставку - фігури.

Далі все просто: вибираємо відповідні нам стрілки, блоки та інше, маємо їх на аркуші і робимо з ними те ж саме, що з об'єктами SmartArt.

Приклад, що може вийти:

На початкових етапах створення інфографіки в Word займе 15-20 хвилин, надалі вам вистачить 5-10 хвилин. У підсумку результат - створення не тільки експертної статті , Але і яскравого, наочного матеріалу.

Як створити інфографіку онлайн?

При виборі наступних програм я керувалася 3 критеріями: безкоштовно, зручно і різноманітно. Що у мене вийшло, дізнаємося прямо зараз.

Canva - шаблони інфографіки

Сайт оптимально підійде тим, хто вже має певну ідею як повинна виглядати інформація в інфографіку і залишилося тільки підібрати для неї форму. У Canva для цього передбачено 50 000 шаблонів. Для початку використання сайту потрібно зареєструватися або увійти через аккаунт в Фейсбук або Гугл.

Потім сайт запропонує вибрати шаблон виходячи з ваших занять.

Після цього ви зможете:

  • вибрати підходящий варіант інфографіки;
  • 2 кліками мишки по тексту з шаблону змінити його на свій варіант;
  • поміняти шрифт, колір напису, розмір (вгорі панелі);
  • замінювати ілюстрації на власні картинки, іконки;
  • змінювати фон картинки і інше.

Плюси цієї програми для створення інфографіки:

  • російськомовне меню;
  • величезний вибір всіляких шаблонів;
  • простота використання;
  • можна завантажити картинку в хорошій якості на ПК.

Мінусів тут я не знайшла. Зручний і простий онлайн-сервіс для створення інфографіки. А ви вже користувалися можливостями Canva? Напишіть в коментарях під статтею ваші враження про нього.

Йдемо далі.

Easel. ly - онлайн-сервіс для створення інфографіки

Нагадує попередній сервіс, але з більш скромним асортиментом інфографіки. Скажімо так, ілюстрації менш креативні, багато стандартних варіантів.

Ось як цей сайт виглядає.

У Easel. ly також можна створити інфографіку в онлайн режимі безкоштовно. Для цього знову ж буде потрібно реєстрація на сайті. Після чого можна переходити до вибору потрібного шаблону. Як варіант вибрала ось цей:

Як бачите вгорі, на спеціальній панелі інструментів, можна вибирати картинки, змінювати текст, вставляти свої ілюстрації, доповнювати їх з бази сервісу. В цілому Easel. ly досить простенький сайт, розібратися по силам новачкові.

мінуси:

  • немає російськомовної версії;
  • PDF формат і картинки в хорошій якості скачується лише платно.

Сайт попереджає, що скачування доступно в низькій якості. Я протестувала, скачала картинку в Low Quality. Дуже непоганий результат вийшов. Формат jpg, розміри 638х889 пікселів. Цілком можна використовувати в роботі.

ось результат

Друзі, як вам такий сервіс? Спробуйте і напишіть мені в коментарях, цікаво дізнатися вашу думку.

Думаю, з простенькими сервісами розібралися. Ще як варіант можу ще запропонувати Pictochart, Інфограф. Там теж все просто і доступно. Тепер пропоную перейти до інфографіку цікавіше - інтерактивною.

Thinglink: створюємо інтерактивне зображення

Сервіс допомагає трохи «оживити» картинку. Відвідувач сайту бачить кружечки на зображенні, наводить на них курсор і вуаля - спливає повідомлення (наприклад, можна описати особливості товару, деталі конструкції). Цікаво? Мені теж вже не терпиться випробувати цей сервіс.

Починаємо. Заходимо на сайт Thinglink і ось що бачимо.

Для початку сервіс попросив зареєструватися. Використовую для цього свою запасну електронку і проходжу далі.

Щоб почати роботу, тиснемо на кнопочку Create в верхньому кутку сторінки. Потім вибираємо звідки саме ви хочете завантажити зображення: з ПК, інтернету, Фейсбуку чи останні фото іншого користувача програми (потрібна буде посилання на його сторінку). Я вибрала перший варіант і додала картинку з ПК.

У графу Title (вгорі сторінки) вписуємо назву картинки. Потім можна клікати по будь-якого місця на зображенні і додавати потрібну напис.

Щоб зберегти і додати наступний кружечок, натискаємо на кнопку Save (синього кольору) внизу сторінки. Кількість інтерактивних точок не обмежена, колір можна вибрати. Зберегти зображення можна, клікнувши на зелену кнопку з правого боку Save Image.

Потім натискаємо на поділитися і вибираємо 1 з 3-х варіантів публікації:

  1. скопіювати код для вставки на свій сайт.
  2. поділитися в обраній соціальній мережі.
  3. скопіювати посилання на картинку.

Наведіть курсор на зображення і подивіться, що вийде)

Нюанс роботи в сервісі - частина функцій доступна платно (наприклад, додати посилання або відео). Безкоштовно можна додавати текстові коментарі і ще - меню англійською мовою, але все настільки просто, що труднощів виникнути не повинно. Спробуйте самі. Мені робота в Thinglink дуже сподобалася, інтерактивні зображення я ще до цього не робила.

І наочний приклад - зображення з сайту компанії SokolGlass:

Після основних блюд прийшла пора переходити до десерту і поділитися напрацюваннями команди Textum в питаннях створення і оформлення інфографіки.

Правила заповнення інфографіки (шпаргалка від Textum)

Спочатку перерахую ті вимоги, яких ми дотримуємося, створюючи графіки і блоки для наших статей:

  • інфографіку потрібно створювати в кольорах сайту, для якого пишемо;
  • по можливості в ілюстраціях використовуємо шрифт сайту;
  • не варто застосовувати безліч різних фігур (кола, квадрати, ромби і т.д.);
  • не перевантажувати інфографіку великою кількістю квітів (2-3 відтінки досить);
  • оптимальну кількість інфографіки для статті 1-2 шт (дивимося на обсяг статті і потреба).

Всі ці вимоги допомагають нам створити графічні зображення, які ідеально підходять під стиль і оформлення сайту, гармонійно вписуються в статтю, покращують її читабельність. Все це в сукупності дає додатковий трафік сайтів, дуже корисна штука для оптимізації вашого ресурсу.

Трохи відвернемося.

У попередніх розділах обіцяла вам розповісти, як ми визначаємо кольору сайтів, для яких пишемо. Все гранично просто - використовуємо міні-програму під назвою ColorPix. Вона дуже проста, в ній не потрібно довго розбиратися і на ПК займає мінімум місця.

Ось як вона виглядає:

Використовувати її досить просто:

  • запустити на ПК;
  • відкрити потрібний сайт;
  • навести курсор на колір і програма видасть результат;
  • записати кольору і використовувати їх в інфографіку.

Шрифт на сайтах також не проблема визначити. Для цих цілей нам знадобляться корисні розширення, наприклад, WhatFont або Typ.io. Я користуюся першим варіантом. Розширення встановлюється в браузер. Якщо воно вам знадобиться, відкриваємо сайт, натискаємо на кнопку розширення у верхній частині екрану, наводимо на потрібну напис і дізнаємося назва шрифту.

Про корисні інструменти для інфографіки я вам розповіла, давайте перейдемо на інший варіант оформлення статті - картинки. Де їх можна взяти, як уникализировать і ще багато чого додаткового дізнаєтеся з наступних розділів.

Де брати якісні картинки для статей?

З зображеннями діють всі ті ж принципи, що і з інфографікою - без них стаття буде виглядати тьмяно і сумно. Ні підвищення рівня відвідуваності сайту, ні додатковий трафік це точно не принесе.

Давайте спочатку чесно відповімо на питання: «Звідки беремо картинки для статей?». Думаю, більшість відповість - з бази пошукових систем Гугл або Яндекс. Це самий простий і доступний варіант, просто забиваємо запит в рядок пошуку, тиснемо на картинки і вибираємо підходящий варіант.

Але можна не обмежуватися тільки цим способом і пошукати красиві зображення на безкоштовних фотостоках в інтернеті.

Пропоную кілька варіантів з власної колекції:

  • OpenPhoto. Ніяких реєстрацій не потрібно, просто заходимо і вибираємо потрібну рубрику (або шукаємо за ключовими словами) і переглядаємо зображення, на ПК скачується безкоштовно.
  • Stockvault. Тут зберігаються дуже красиві картинки, якісні, можна знайти шаблони логотипів, фонів, текстур. Завантаження відбувається через кнопочку Free Download. Від себе рекомендую саме цей сайт, тут дуже велика різноманітність фото на будь-який смак.
  • Morguefile. Є пошук фото за словами або рубриками. Колекція зображень різноманітна, якість ілюстрацій дуже гарне.

Також можна скористатися послугами FreePhotoBank або Freemediagoo. На всіх сайтах є один нюанс - англомовне меню. Мене це не збентежило, якщо не знаєте мови, просто вибирайте вручну, гортаючи картинки або скористайтеся онлайн-перекладачем. Такі сервіси допоможуть підібрати гарні картинки, які в базі пошукових систем не зустрінеш. Як уникализировать вибрані зображення розглянемо далі.

Програми для редагування картинок

Отже, півсправи зроблено - відповідну картинку знайшли. Але просто так скачати і вставити її в статтю, значить додати в свій текст неунікальні частина.

Чому так важлива унікальність картинок і як її перевірити, ми вже писали: Чек-лист для перевірки тексту на «профпридатність»: унікальність, SEO, ілюстрації .

Тому від теорії відразу перейду до практики, як же уникализировать зображення. Почну з програми для картинок, яку потрібно завантажити і встановити на ПК (користуюся їй вже півтора року без нарікань). Вона абсолютно безкоштовна і називається FastStone Image. Все простенькі дії виконує на ура.

У FastStone Image можна:

  • змінюваті шрифт, розмір, насіченість, контрастність картинок;
  • додаваті логотипи, рамочки, написи;
  • обертати зображення, клонувати, ретушевать та інше.

Рівень користування програмою - легко. Зліва вибираєте місце, де зберігається картинка, відкриваєте її, вгорі знаходиться панель інструментів. Меню російською мовою. Завантажуйте, встановлюйте і користуйтеся цією безкоштовною програмою для картинок.

Також в питанні редагування картинок дуже виручають онлайн-сервіси. Давайте розглянемо один з них. Як на мене, дуже зручний, не потрібно реєструватися, є багато функцій. Йдеться про програму для всіляких дій з картинками в онлайн-режимі BeFunky. У ньому можна редагувати фото, створювати колажі, вибирати шаблони і міняти кольори, елементи в них. Відразу зазначу - деякі шаблони платні, але і безкоштовних варіантів безліч.

Можна, наприклад, вибрати створення колажів і скомпонувати кілька фото в одне унікальне зображення.

Як приклад стаття Textum на сайті інтернет-магазину «Майстер теплиць».

Ще одна гідна онлайн-програма (теж безкоштовна) - Pixlr Editor. Тут можна редагувати вже наявне зображення або створити новий малюнок.

Функціонал в Pixlr Editor багатший і включає в себе можливості:

  • змінювати розмір і поворот зображення, відображати його по горизонталі, вертикалі;
  • накладати нові шари, дублювати і об'єднувати шари;
  • коригувати картинку (колір, яскравість, експозиція і т.д.);
  • застосовувати різні фільтри і робити написи.

Освоївши всі або будь-яку з перерахованих програм можна легко уникализировать і відредагувати картинку. Може у вас є свої зручні сервіси для цього? Поділіться з нами, чекаю коментарі під статтею.

Прописуємо атрибути alt і title

Фінальні акорди статті. Нам залишилося розглянути 2 важливі елементи в зображеннях - атрибути alt і title. Вони прописуються при розміщенні картинок на сайті.

Як вставити зображення в адмінку описувати не буду, тому що це вже зроблено моєю колегою тут: Як розмістити і прискорити індексацію статті? 5 секретів успіху .

Зупинимося докладніше на тому, що часто не робиться при розміщенні картинок на сайті - опис атрибутів alt і title. А даремно! Чому? Розберемося разом. Для початку подивимося, як виглядає і де знаходяться атрибути alt і title:

На нашому сайті (працює на WordPress) це виглядає так:

Ось так виглядають поля параметрів, які ви побачите при завантаженні ілюстрацій на сайт. Давайте докладніше зупинимося на кожному з цих тегів.

Title: правила заповнення

Відразу зазначу, що перший атрибут далеко не обов'язкова деталь SEO-оптимізації. Він використовується, щоб підказати користувачам щодо вмісту картинки. Якщо навести курсор на зображення, то перед вами з'явиться вміст атрибута title.

Хоч пошуковики Google і Яндекс не надають йому особливого значення, побічно на просування сайту title впливає. Яким чином? Це додаткова зручність для відвідувачів веб-сторінки. Погодьтеся, набагато комфортніше отримувати підказки до картинок, ніж просто довго розглядати незрозумілі зображення (наприклад, якщо це деталі авто або технічного обладнання).

Щоб title працював, потрібно його правильно заповнити. Ось кілька корисних рекомендацій для цього:

  • атрибут повинен містити інформацію, відповідну ілюстрації;
  • не варто занадто розписувати його, 2-3 рядки опису явно перебір для одного фото;
  • бажано вписати в нього ключове слово;
  • він не повинен дублювати основний title, заголовки.

Я думаю, якщо не пошуковики, то відвідувачі сайту точно оцінять таку копітку роботу з оформлення сторінки і додаткову зручність для них при перегляді зображень. А популярність сайту серед користувачів - ваш додатковий трафік.

Тег alt для картинок

Тут вже можна поговорити про пошуковому просуванні безпосередньо, а не через відвідувачів. Боти охоче індексують alt і використовують його для визначення вмісту знайдених картинок. Це важливо для поліпшення релевантності веб-сторінок і для залучення додаткового трафіку з пошуку по ілюстраціям.

Дуже часто контент-менеджери, власники сайтів забувають або нехтують цим джерелом трафіку. Як часто виглядають підписи до картинок? Фото, зображення 1,2 та інші малоінформативні написи. Не забувайте, що не прописуючи alt картинок, ви позбавляєте свій сайт додаткового рейтингу, який цілком може допомогти SEO-оптимізації і просунути сторінку вгору по пошуку.

Зазначу, що alt в більшості випадків не видно відвідувачам. Споглядати його вони можуть лише, якщо:

1. У браузері відключено відображення графічного контенту (рідко, але буває). Користувачі будуть спостерігати іконку фото і прописаний alt. Звідси і його назва alternative (альтернатива) - скорочено alt.

2. Ви переглядаєте результати після пошуку по картинках. В цьому випадку alt таїться в описі фото.

Як прописати атрибут alt до картинок? Кілька простих правил допоможуть вам зробити це правильно:

  1. Опис alt має за змістом відповідати картинці. Якщо фото і опис різняться, то кліків з пошуку можете не чекати.
  2. Довжина напису не повинна бути менше 3-4 слів і більше 250 символів з пробілами. Менше, ніж 3 слова складно описати зображення, що перевищують вказані символів - пошуковики просто не врахують зайві символи.
  3. Використовувати одне ключове слово в одному alt, інакше це зарахують як спам. Але в той же час ключі в атрибуті потрібні для просування, їх можна вписувати як є або в розведеному вигляді (не забуваємо про читабельність і органічність).

Не варто додавати в alt картинок слова: ціна, купити, замовити, оформити і подібні. Виняток - якщо вони мають пряме відношення до картинки (наприклад, це прайс-лист). Також в alt не потребують стрілочки, окремі кнопочки. Пошуковики їх все одно не враховують.

Наприклад, я прописую alt в статтях так:

А що робити з описом одного товару, але в різних ракурсах? Оптимальний варіант - використовувати один опис для всіх фото або додати вставку для кожного типу «вид 1» або «вид 2». Якщо у вас велика кількість однотипних товарів (наприклад, джинсові спідниці), то також залишайте один опис. Пошуковики будуть показувати різні фото з сайту, враховуючи їх унікальність і якість.

І останній момент - alt і title заповнюється тією мовою, який ви використовуєте на сайті (кирилицю краще не використовувати, щоб не ускладнювати читабельність написи).

Розкажіть в коментарях, чи використовуєте ви атрибути alt і title у своїх статтях для веб-сторінок? Якщо ви цього не робили досі, спробуйте прописати теги до картинок і відпишіть нам про отримані результати. Підвищилася відвідуваність ресурсу? Просунувся чи сайт в пошуку?

Післямова

Отже, за сьогодні ми з'ясували з вами, що якісні та унікальні картинки - необхідний елемент SEO-оптимізації сайту. Вони впливають на поліпшення читабельності статей, допомагають виставити в кращому світлі пропоновані товари або послуги.

Також не забуваємо про alt і title картинок. Це відмінні помічники в отриманні додаткового трафіку, вони впливають на зручність перегляду зображень при відвідуванні вашого сайту відвідувачами і по душі роботам-пошуковим системам.

У вас є, що додати до цієї теми? Хочете поділитися власними фішками в створенні інфографіки, редагуванні картинок? Чекаю на ваші коментарі!

PS Команда Textum із задоволенням візьметься за розкриття цікавить вас теми в наших наступних статтях блогу. Пишіть, щоб ви хотіли дізнатися докладніше.

Інфографіка: що це і навіщо вона потрібна?
Цікаво?
Як створити інфографіку онлайн?
Де брати якісні картинки для статей?
Інфографіка: що це і навіщо вона потрібна?
Який вид вибрати для свого сайту?
Як створити інфографіку онлайн?
А ви вже користувалися можливостями Canva?
Цікаво?
Де брати якісні картинки для статей?

Дополнительная информация

rss
Карта