1 червня 2016 року стало відомо про те, що Instagram заводить спеціальні профілі - для тих, хто просуває свій бізнес в соціальних мережах. У тестовому режимі вони вже працюють в США, Австралії та Нової Зеландії, проте до кінця року будуть доступні по всьому світу. Але якщо вам ніколи чекати - you are welcome! Зараз розповімо, як ...
Бізнес-профіль в Instagram
Міняємо статус. Перше, що необхідно зробити, це змінити український Virtual Private Network (VPN) на американський. Звучить незрозумілою, але робиться це просто - скачайте утиліту Opera VPN (для IPhone) або Cloud VPN (для Android), перейдіть в налаштування і змініть VPN на US. Коли ви зайдете в Instagram після зміни VPN, вгорі з'явиться повідомлення «Зробити профілем компанії» - натисніть «Детальніше». Далі Instagram попросить вас авторизуватися через Facebook. Виконайте це. Потім виберіть зі списку сторінку компанії.
Нові функції. Далі заповніть профіль компанії: внесіть інформацію про те, як зв'язатися, відзначте на карті місце розташування вашого офісу / магазину / ательє і т.д., внесіть номер телефону, адреса сайту / блогу, електронної поштової скриньки. Вийшовши з налаштувань, ви побачите кнопку «Зв'язатися» поруч із кнопкою "Підписатися". Крім активного посилання на ваш ресурс, нижче відобразиться гіперпосилання з адресою. Натиснувши на неї, користувач потрапляє в Google-карти, що дасть йому можливість швидко зорієнтуватися, де вас шукати оффлайн. Тепер ваш профіль офіційно отримав статус «бізнес».
Під назвою бренду з'явиться віконце, де буде вказана категорія товару. Вона підтягується з профілю сторінки бренду на Facebook і редагувати в налаштуваннях Instagram її не можна. Вам буде доступний перегляд статистики показів, охоплення, залученості, інформація по кожному посту і загальна інформація профілю. Відзначимо, що статистика з'явиться тільки по тим постам, які будуть опубліковані після підключення бізнес-профілю. Крім того, статистику видно тільки при включеному VPN US.
Вигоди. Аналітика бізнес-профілю Instagram - Insights, - полегшить вам задачу, надавши потенційним клієнтам вичерпну інформацію про вашу марці, забезпечивши автоматичний геотеггінг, а вам - можливість ближче і краще пізнати потенційну аудиторію, проаналізувавши статистику. Ви побачите, яка кількість людей реально цікавляться вашими товарами / послугами, хто ці люди, звідки вони. Дані знання допоможуть ефективніше вести справи.
Більш того, бізнес-акаунти мають можливість перетворювати звичайні пости з хорошими показниками в рекламні. Для цього потрібно вибрати вже опублікований пост і додати до нього Call To Action-кнопку. Можна при цьому вибрати цільову аудиторію або надати таргетування самої мережі.
ефективний інстаграммер
Для того щоб профіль в Instagram приносив гроші і приводив клієнтів, потрібно чітко виконувати ряд правил. Отже, приступимо.
Терпіння і ще раз терпіння. Не думайте, що посидівши годинку-другу в Instagram і поділившись гарними фотографіями, ви влаштуєте свій бізнес. Щоб отримати високий результат, потрібно багато працювати. Старання окупляться, якщо зі смартфоном ви не будете розлучатися протягом декількох місяців. І ще порада - не встигаєте - найміть помічника для роботи в соціальних мережах.
Фото. Як відомо, Instagram - соцмережа, де основним контентом є фотографії, тому вони повинні бути стильними, з цікавим сюжетом, оригінальними. Завантажувати з мережі чужі творіння категорично заборонено, тому що ви повинні переконати потенційного покупця в тому, що в дійсності створюєте найкрасивіші прикраси, робите неперевершений манікюр, продаєте якісні сири і т.д. Викладайте фото своїх клієнтів з вашими товарами - люди швидше почнуть вам довіряти. Робіть фотосесії, співпрацюйте з фотографами-професіоналами. І не турбуйтеся про те, що їхні послуги коштують дорого - сьогодні можна домовитися попрацювати по бартеру.
Тексти. Не менш важливі, ніж фото. Вже якщо знімок «зачепив», користувач обов'язково прочитає текст, і якщо написана нісенітниця, на жаль, він відпише від вашого бізнес-аккаунта. Тому в текстівках обов'язково повідомляйте про те, хто ви, що являє собою ваш бренд, застосовуйте гру слів, додавайте смайли. Загалом, креатівьте! Головне, нікого не копіювати.
Хештеги і геотеги. Обов'язково проставляйте хештеги - чим більше, тим краще. Але не захоплюйтеся. Пишіть тільки такі, які прямо характеризують ваші товари / послуги. Рекомендуємо ставити хештеги англійською, російською та українською мовами.
Багато брендів відзначають популярні місця на своїх фото - ресторани, парки, нічні клуби, з метою привернути передплатників того чи іншого закладу. Ефект від геотеггінгу невеликий, але він є, тому вирішуйте самі.
Конкурси та подарунки. Проводьте розіграші серед своїх передплатників і даруєте подарунки. Люди люблять, коли їх заохочують. Тим більше, що і ви в накладі не залишитеся - вдячні переможці конкурсів із задоволенням розшарено інформацію про вас в своїх профілях і тим самим приведуть нову аудиторію.
Залучіть лідерів думок. Активна співпраця з трендсеттерами - найвигідніший спосіб розкрутки. Ваш імідж в рази покращиться, якщо в Instagram з'явиться фото кого-небудь відомого в вашому платті. Всі шанувальники творчості тієї чи іншої знаменитості неодмінно підпишуться на вас, якщо пости будуть регулярними. Та й в цілому, лідери думок здатні впливати на ринок, головне для вас - бути в мейнстрімі.
Знайдіть партнерів. Досвідчені інстаграммери рекомендують дотримуватися кількох критеріїв:
- беріть в партнери такі ж великі компанії, як і ваша;
- працюйте з відомими брендами;
- підтримуйте нестандартні проекти.
Автор: Даша Андрєєва
джерело: wishdo.wordpress.com