Інструкція по активації iPhone

  1. Крок 1. Мова
  2. Крок 2. Країна
  3. Крок 3. Локальні сервіси
  4. Крок 4. Інтернет
  5. Крок 5. Налаштування iPhone
  6. Крок 6. Apple ID
  7. Крок 7. iCloud
  8. Крок 8. Резервна копія iPhone
  9. Крок 9. Siri
  10. Крок 10. Find my iPhone
  11. Крок 11. Запитання від Apple

Здійснилося! Сьогодні ви станете володарів свого першого яблучного смартфона. Чи відчуваєте легкий мандраж в колінах? - Само собою. Купівля нового гаджета захід не тільки приємне, але і хвилююча. Особливо, якщо ви вперше стикаєтеся з технікою від компанії Apple. Але перш ніж почати знайомитися зі своїм новим i-другий необхідно перевірити надійність смартфона і провести первинну активацію.

Під надійністю розуміється легальність поставки вашого смартфона. у статті «Сірий і білий iPhone» ми детально розповідали про відмінності розмитнених і нелегально ввезених в країну смартфона. А також написали докладну інструкцію з перевірки щойно придбаного смартфона.

Після того як смартфон витримав перший етап перевірки - настав час програмної перевірки. А саме первісної активації і налаштування смартфона. Цей етап також краще провести в мете покупки або при кур'єрі, який доставив товар.

Поки iPhone не активований користувач отримує доступ тільки до виклику екстреної служби. Для РФ - це номер 112.

Насправді в процесі активації смартфонів Apple немає нічого страшного: всі етапи послідовні і інтуїтивні. Але якщо раніше ви ставилися до адептів Android або Windows Mobile, то деякі моменти можуть збентежити. Саме тому ми пройдемо всі етапи з вами на прикладі iPhone 5.

Для успішної активації нам буде потрібно:

  • підключення до інтернету (WiFi або активоване мобільний інтернеті на сім-карті)
  • сім-карта (micro SIM для iPhone 4 і nano SIM для iPhone 5 п'ятого покоління і вище)

Включаємо iPhone, затиснувши кнопку в правому верхнє кутку торця смартфона Включаємо iPhone, затиснувши кнопку в правому верхнє кутку торця смартфона. Якщо телефон не включається, то швидше за все він розряджений. Дістаньте з коробки фірмовий перехідник і USB провід. З'єднайте їх і поставте смартфон на зарядку на 15-20 хвилин.

Процес активації iPhone почнеться відразу після включення смартфона.

Крок 1. Мова

Де знайти: Налаштування -> Основні -> Мова і текст -> Мова

Насамперед необхідно вибрати мову (Language), який стане базовим для вашого iPhone Насамперед необхідно вибрати мову (Language), який стане базовим для вашого iPhone. За замовчуванням система запускає активацію англійською, так як це міжнародна мова, з азами якого знайома велика частина населення Землі. Але відразу після вибору своєї мови система змінить переклад на нього.

Вибираємо «Русский» в списку, який відобразитися в нижній частині екрана і натискаємо далі (біла стрілка на синьому прямокутнику в правому верхньому куті екрану)

Крок 2. Країна

Де знайти: Налаштування -> Основні -> Мова і текст -> Регіон

Потім - Країна Проживання (Country or Region) Потім - Країна Проживання (Country or Region). Правильне вказівку країни важливо з двох причин. По-перше, iPhone зможе оцінити геолокаційні знаходження різних служб (екстрені, місцеві, карти, технічна підтримка). По друге - правильно вибрати App Store - магазин офіційних додатків від компанії Apple. Справа в тому, що контент змінюється в залежності від обраної країни.

Крок 3. Локальні сервіси

Де знайти: Налаштування -> Приватність -> Служби геолокації

Геолокаційні сервіси (Location Services) відповідають за роботу безлічі додатків (карти, навігатор, Siri, гео-мітки на фотографіях) Геолокаційні сервіси (Location Services) відповідають за роботу безлічі додатків (карти, навігатор, Siri, гео-мітки на фотографіях). Вони можуть бути корисні, якщо збираєтеся користуватися допомогою навігатора (дістатися в новий район міста. Знайти найближче кафе, клуб або центр розваг) або відзначати своє місцезнаходження в соціальних мережах або instagram. Також без неї неможливо буде активувати такі важливі функції як «Find my iPhone» і «My Friends» -

Крок 4. Інтернет

Де знайти: Налаштування -> Стільниковий зв'язок -> Стільникові дані
Налаштування -> Wi-Fi

Потім iPhone запросить активувати інтернет-з'єднання. Залежно від ситуації вибираємо знайому бездротову мережу (Wi-Fi Networks) або активуємо підключення до мобільного інтернету (Cellular Connection). До речі, iPhone запам'ятовує Wi-Fi мережі, до яких вже підключався раніше і повторно підключається до них, якщо знаходить в зоні доступу.

Крок 5. Налаштування iPhone

На цьому кроці вам необхідно вибрати спосіб настройки свого iPhone: як новий або відновити з резервної копії На цьому кроці вам необхідно вибрати спосіб настройки свого iPhone: як новий або відновити з резервної копії. Тим, хто придбав смартфон від Apple необхідно вибрати перший пункт. Користувачі, які набувають iPhone не перший раз - можуть завантажити в новеньке пристрій резервну копію старого. У цьому випадку два варіанти: резервна копія з iCloud або резервну копію з iTunes. Які дані можуть бути збережені в резервної копії? - музика, відео, книги, персональні дані, контакти, додатки і програми.

Крок 6. Apple ID

Де знайти: Налаштування -> iTunes Store, App Store -> Apple ID

Apple ID - індефікатор користувача в системі Apple. Він необхідний для безлічі сервісів: магазин додатків App Store, хмарний сервіс iCloud, Game Center, iTunes та інші. Якщо це ваш перший iPhone, то виберете пункт «Створити новий Apple ID». Потім почнеться процес реєстрації. Необхідно буде ввести персональні дані: ім'я, прізвище, дата народження, логін, пароль, адресу електронної пошти і дані кредитної картки (для здійснення покупок в App Store).

Крок 7. iCloud

Де знайти: Налаштування -> iCloud

Далі необхідно прийняти рішення чи будете ви використовувати iCloud Далі необхідно прийняти рішення чи будете ви використовувати iCloud. З його допомогою можна синхронізувати дані між вашими яблучними гаджетами (книги, документи та інше). Переносити покупки з медіатеки iTunes і назад. Дані вашого облікового запису iCloud будуть об'єднані з Apple ID, який був створений на кроці 6.

Крок 8. Резервна копія iPhone

Де знайти: Налаштування -> iCloud -> Сховище та копії -> Копіювання в iCloud

На цьому кроці необхідно визначити місце зберігання резервної копії пристрою. Варіанта два: в iCloud або комп'ютер з iTunes. Для прийняття рішення необхідно розуміти, що хмарний сервіс обмежений безкоштовними 5 Гб пам'яті. Виходить, що без фінансових вкладень вдасться зарезервувати тільки необхідний мінімум. Використання iCloud дуже зручно, з точки зору безпеки - дані, які зберігаються на комп'ютері можуть бути втрачені при поломці жорсткого диска. Але при цьому сховищі iCloud накладає ще одне обмеження: для успішного перенесення даних необхідне стабільне Wi-Fi з'єднання. Якщо ви віддасте перевагу пункту «використовувати для резервного копіювання комп'ютер з встановленим iTunes», то оновлення копії буде відбуватися кожного разу при синхронізації даних між ПК і iPhone.

Крок 9. Siri

Де знайти: Налаштування -> Основні -> Siri

Ще одне рішення чекає вас на цьому кроці, а саме активація голосового помічника Siri Ще одне рішення чекає вас на цьому кроці, а саме активація голосового помічника Siri. Сам по собі штучний розум на iPhone здається дуже привабливим нововведенням і він вже встиг себе добре зарекомендувати в Сполучених Штатах Америки, країнах Європи та Азії. Але, на жаль, Російська Siri поки далека від досконалості і у неї явні проблеми з розумінням російської мови. Але якщо ваш рівень англійської пішов далі розуміння підручників для початкової школи, то можна не тільки успішно користуватися деякими функціями Siri, а й попрактикуватися в вимові і розумінні англійської мови.

Крок 10. Find my iPhone

Де знайти: Налаштування -> Приватність -> Служби геолокації -> Знайти iPhone

Ще одне доленосне рішення - використання функції «Знайти мій iPhone». У разі крадіжки або втрати апарата можна активувати вбудований GPS датчик і визначити місце розташування апарата. Російським користувачам необхідно розуміти, що в разі крадіжки смартфона і подальшої співпраці з Російською поліцією може виникнути необхідність відключення даної функції.

Крок 11. Запитання від Apple

Де знайти: Налаштування -> Основні -> Діагностика і використання

На завершення компанія Apple запитає чи готові ви поділитися даними про працездатність вашого iPhone. Йдеться про помилки, які виникають в процесі роботи гаджета. Смартфон автоматично надсилатиме звіти про помилки на сервера Apple. Подібна практика дуже корисна, тому що фахівці Apple зможуть своєчасно виявити баги і проблеми і вирішити їх до виходу нових оновлень.

Усе! Ваш iPhone готовий до роботи, приємно подорожі в світ Apple.

Всі функції, які відзначаються при початковому налаштуванні можуть бути змінені вже після активації iPhone в відповідних пунктах меню. Саме тому ми наводимо розташування елементів в меню смартфона.

Чи відчуваєте легкий мандраж в колінах?
Які дані можуть бути збережені в резервної копії?

Дополнительная информация

rss
Карта