JComments 3.0.5 Rus - Компонент коментарів потужний і простий у використанні, працює на AJAX і на сьогодні є найкращою системою коментарів для Joomla і це не тільки моя думка. У цій статті я хочу розповісти не стільки про компоненті Jcomments, скільки про значимість коментарів для сайту або блогу в цілому.
Всі ми знаємо, що коментування статей - це в першу чергу спілкування автора і його читачів.
І чим більше коментарів у сайту, які залишають відвідувачі, тим популярніша і успішніше сайт.
По-перше, залишені до статті коментарі дуже радують їх автора. Адже після прочитання будь-якої статті у читача складаються свої власні думки, які вони зазвичай викладають в коментарі.
Наприклад, якщо автор написав гарну статтю, тоді його хвалять і дякують за його роботу, що підвищує його самооцінку і впевненість в собі. Або навпаки, автора можуть лаяти і критикувати, з ходячи з цього він зробить висновки і наступного разу постарається не повторювати допущених помилок. Все це сприяє професійному зростанню як сайту, так і його авторів.
По-друге, коментарі сприяють просуванню в пошукових системах, так як коментарі теж індексуються і пошукові системи це бачать і враховують. Плюс до всього в коментарі можуть міститися додаткові ключові слова , Що теж принесе вашому сайту тільки користь.
Звичайно, завдяки системі коментування ваш сайт не потрапить в топ 10 тільки за рахунок коментарів, але якесь збільшення безсумнівно відбудеться, особливо по низькочастотних запитах. При цьому, вам майже нічого для цього не потрібно робити. Ваші коментатори вам допоможуть.
Важливість можливості коментування статей на сайті, це саме та особливість, яка робить сайт успішним і пізнавальним для відвідувачів. На сайті, де є можливість залишити коментарі, користувачі можуть висловити свою думку про прочитану статті, похвалити чи покритикувати її автора, задати з'явилися питання або доповнити статтю своїми знаннями.
А тепер про компоненті JComments і його можливості.
- Компонент Jcomments дозволяє налаштовувати і управляти коментарями відразу для всієї категорії або для кожної конкретної сторінки.
- Можливість автоматичної публікації коментарів для обраної групи користувачів.
- Налаштування прав редагування або видалення своїх коментарів для певних груп користувачів.
- Налаштування захисту від флуду (тимчасовий інтервал між коментарями) і захист від спам-ботів за допомогою капчі.
- Повідомлення на email адміністраторам сайту про появу нових коментарів і їх швидка модерація.
- Можливість email і rss підписки користувачів на повідомлення про появу нових коментарів.
- Можливість редагування коментарів з лицьової частини сайту.
- Налаштування посторінкового відображення коментарів, розбиття на сторінки і настройка відображення положення посторінковою навігації.
- Зміна послідовності коментарів (показувати останні коментарі спочатку або в кінці списку).
- Підтримка графічних смайлів і можливість настройки порядку їх відображення в списку.
- Підтримка і створення власних BBCode, а так само настройка прав доступу різних груп користувачів до цих тегам.
- Підтримка гарячих клавіш, щоб залишити коментар і вставки тегів BBCode.
- Використання технології AJAX, що дозволяє додавати і редагувати коментарі без перевантаження сторінки.
- Налагодження та відображення правил додавання коментарів для різних груп користувачів.
- Можливість включення підтримки RSS стрічок коментарів для кожної сторінки або загальної RSS стрічки для всіх коментарів.
- Підтримка шаблонів оформлення для настройки і зміни зовнішнього вигляду.
- Вбудована функція конвертації при додаванні коментаря з трансліта в кирилицю, відбувається на льоту.
- Включення і відключення полів: заголовок, e-mail і сайт в формі редагування.
- Фільтр автоматичної заміни нецензурних слів на зазначене слово.
- Багато-мовна підтримка (російська, українська, білоруська, болгарська, англійська, німецька, грецька, єврейська, латиський).
- Можливість пошуку по коментарям за допомогою пошукового плагіна.
Допоміжні функції компонента
- Встановлення максимальної довжини імені користувача. При перевищенні цього значення користувачеві буде видане попередження.
- Можливість заповнення списку заборонених до використання імен користувачів, наприклад: Адміністратор, Модератор і т.д.
- Зміна максимально допустимої довжини коментаря. При перевищенні цього значення користувачеві буде видане попередження.
- Виділення зовнішніх посилань в тексті коментарів і можливість скорочувати посилання (Механізм боротьби з дуже довгими посиланнями і словами, що дозволяє уникнути розриву дизайну).
- Можливість автоматичного вирізання вкладених цитат в коментарях.
- Авто-видалення з коментаря заборонених до використання BBКодов.
- Можливість імпорту коментарів з інших систем коментування (імпорт коментарів з інших компонентів дуже сильно спрощує процес переходу на використання компонента JComments. На сьогоднішній день підтримується імпорт коментарів з 16 різних компонентів для Joomla в компонент JComments).
Інтеграція JComments коментарів в популярні компоненти
Компонент JComments підтримує інтеграцію коментарів в різні розширення Joomla. В даний час, є інструкції і плагіни для інтеграції коментарів JComments в найпопулярніші компоненти для Joomla . Детальні інструкції по інтеграції можна знайти на сайті розробника.
Керівництво по інтеграції JComments в сторонні компоненти.
Компонент JComments може бути легко інтегрований в будь-який сторонній компонент.
Для цього потрібно додати всього лише кілька рядків коду і написати простий плагін для JComments.
На поточний момент в стандартному постачанні компонента містяться плагіни для підтримки близько 30 сторонніх розширень. Детальні інструкції по інтеграції зі сторонніми компонентами можна подивитися на сайті розробника, ось за цим посиланням:
Завантажити файли: