Київенерго запустило новий веб-сервіс для клієнтів

Київенерго представило новий веб-сервіс для ОСББ - "Особистий кабінет балансоутримувача" https://cdn.segodnya.ua/img/article/10967/39_main_new.1512641537.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/10967 /39_tn.1512641537.jpg 2017-12-07T12: 02: 20 + 02: 00 Комуналка Тепер головам об'єднань не доведеться щомісяця ходити в Центри обслуговування

У вівторок, 5 листопада, відбулося чергове засідання Ради ОСББ при "Київенерго". Головне, що турбує зараз голів об'єднань співвласників багатоповерхових будинків: як пройде опалювальний сезон в Києві і як здійснюються нарахування за опалення мешканцям багатоповерхівок. Саме з цими питаннями вони звернулися до керівництва "Київенерго".

У 2017 вступив в дію Закон України "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання". Голів ОСББ цікавило питання: що зміниться в методиці нарахування за централізоване опалення та гаряче водопостачання і в їх відносинах з постачальником комунальних послуг? Представники "Київенерго" роз'яснили особливості нового закону і акцентували увагу на тому, що ще не напрацьована база підзаконних актів, які повинні детально прописати методику нарахувань за опалення місць загального користування, особливо встановлення, обслуговування та повірки будинкових приладів обліку та ін.

Але вже зараз "Київенерго" робить все, щоб поліпшити клієнтський сервіс для об'єднань співвласників багатоквартирних будинків. Щоб зробити нарахування максимально прозорими і зрозумілими керуючим будинками і киянам, "Київенерго" створило веб-сервіс "Особистий кабінет балансоутримувача". Він дозволяє вносити показання квартирних лічильників тепла в онлайн-режимі за всіма особовими рахунками, які є в ОСББ. Тестова версія нового веб-сервісу була представлена ​​на засіданні Ради ОСББ при "Київенерго".

Тепер головам об'єднань не доведеться щомісяця ходити в Центри обслуговування "Київенерго", щоб передати відомості за показаннями. Це можна буде зробити дистанційно на сайті для клієнтів "Київенерго" за посиланням ok-te-home.kyivenergo.ua/user/register . Як зазначив генеральний директор ПАТ "Київенерго" Олександр Фоменко, представники ОСББ вже зараз можуть протестувати Особистий кабінет і надати компанії свої побажання та рекомендації щодо вдосконалення сервісу.

Учасники Ради ОСББ при "Київенерго" також обговорили питання якості послуг, особливості розподілу зон відповідальності в обслуговуванні теплопунктів, проблему несанкціонованого розширення деякими жителями опалювальних площ, за опалення яких доводиться платити сусідам.

Голови ОСББ спільно з "Київенерго" вирішили направити лист Мінрегіонбуду та Кабінету міністрів з пропозицією відновити повноваження ДАБК (Державна архітектурно-будівельна інспекція) з перевірки і контролю порушень в частині самовільної зміни опалювальних площ, втручання в інженерні мережі, зокрема централізованого опалення, в багатоповерхових будинках за рахунок мансард, перебудованих балконів та інших прибудов.

Торкнулися і питання боргів Києва за тепло перед "Київенерго". Станом на 1 листопада вони досягли майже 3 млрд гривень. Населення заборгувало за опалення і гарячу воду понад півтора мільярда гривень. Борги за тепло столичних ЖЕО і об'єднань власників багатоповерхових будинків склали понад 650 млн грн. Крім розрахунків споживачів, компанія не має інших фінансових джерел для погашення заборгованості за використаний газ. Тому порушення клієнтами фінансової дисципліни загрожує стабільному теплопостачання всіх киян.

Голови ОСББ також змогли отримати відповіді на інші нагальні питання та внести свої пропозиції щодо поліпшення взаємодії з "Київенерго".

Рада ОСББ при "Київенерго" працює з 2013 року і допомагає компанії і керуючим будинками знайти вирішення проблемних питань тепло- і електропостачання столичних багатоповерхівок.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Голів ОСББ цікавило питання: що зміниться в методиці нарахування за централізоване опалення та гаряче водопостачання і в їх відносинах з постачальником комунальних послуг?

Дополнительная информация

rss
Карта