колекція ВТБ24

  1. У чому суть програми
  2. Як стати учасником програми Колекція ВТБ24
  3. Як накопичити і витратити бали?
  4. Плюси і мінуси «Колекції»
  5. «Колекція» ВТБ24 і «Спасибі» від Ощадбанку

Програма «Колекція» створена для власників спеціальних карт ВТБ24 Колекція і дебетових карт цього банку. У чому її перевага розповіли фахівці порталу Виберу.ру.

Багато банків намагаються спонукати своїх клієнтів до використання пластикових карт, пропонуючи особливі продукти - бали, милі, Кешбек, - які нараховуються за оплату покупок за допомогою картки або проведення інших фінансових операцій. Таку програму пропонує і ВТБ 24 .

У чому суть програми

Програма «Колекція» створена для власників спеціальних карт ВТБ24 Колекція і дебетових карт цього банку. Єдиний виняток - карти з включеними бонусами, наприклад - ВТБ24-Трансаеро. Банк заохочує клієнтів банку, що розплачуються з використанням платіжної картки. За покупки в магазинах партнерів ВТБ24 клієнти отримують бонуси, розмір яких залежить від витраченої суми і обраної програми.

Новим клієнтам або клієнтам, оформляють нову карту, співробітники банку пропонують підключитися до програми вже в офісі банку.

Як стати учасником програми Колекція ВТБ24

Якщо ви вже володієте однією з карт ВТБ24, ви можете перейти на сайт програми «Колекція» і заповнити запропоновану реєстраційну форму. Після цього протягом 24 годин, якщо реєстрація пройшла швидше, ви отримаєте СМС з логіном і паролем для доступу до сайту. І з цього моменту ви можете оплачувати покупки, накопичуючи бали на бонуси «Колекції».

Однак здійснювати покупки на сайті «Колекції» можна тільки через три робочих дні після реєстрації. Для цього потрібно активувати участь в програмі через банкомат ВТБ24 або систему ВТБ24-Онлайн. Після активації ви отримаєте СМС з номер присвоєної вам карти програми «Колекція» - після цього ви зможете здійснювати покупки на отримані бали.

Уже діючим клієнтам банку неможливо підключитися до програми через відділення банку або колл-центр - зареєструватися можна тільки на сайті «Колекції».

Як накопичити і витратити бали?

Отримати бонусні бали можна отримати, здійснюючи покупки по картці ВТБ ». При цьому розмір бонусів залежить від категорії карти і обраної програми. Чим вище категорія карти, тим більше бонусів отримує клієнт за вчинені покупки.

На даний момент в програмі «Колекція» беруть участь:

  • Класична карта ВТБ24 - 1 бал за кожні 50 рублів;
  • Золота картка ВТБ24 - 1 бал за кожні 30 рублів;
  • Пакет «привілеї» - 1 бал за кожні 25 рублів;
  • Платинова карта ВТБ24 - 1 бал за кожен 25 рублів;
  • Пакет «Прайм» - 1 бал за кожні 23 рубля.

Бонусні бали нараховуються через 21 день після того, як операція буде оброблена банком. Варто також врахувати, що бали не нараховуватимуться, якщо по вашій карті є заборгованість понад 30 днів. Відстежувати накопичення бонусів можна на сайті програми «Колекція» в особистому кабінеті. Термін дії балів - 24 місяці з моменту нарахування.

Витратити бали можна також на сайті програми, в розділі «Каталог товарів», де представлені всі можливі винагороди - від знижок і сертифікатів до меблів, побутової техніки та навіть авіаквитків і номерів готелів. Придбати їх можна тільки після того, як ви зможете накопичити потрібну для них суму.

Після того, як ви знайдете цікавить вас винагороду, просто клікніть на його картку - ви зможете дізнатися точні параметри товару, що купується і ціну доставки. Після чого можна оформити замовлення і оплатити його накопиченими бонусами. Якщо бонусів не вистачає, а придбати винагороду все-таки хочеться, можна доплатити решту суми по карті ВТБ24.

Оплачувати балами «Колекції» можна і покупки на сайтах Ozon.ru і «Дарувати легко», однак там балами можна оплатити максимум 70% від покупки.

Плюси і мінуси «Колекції»

Плюси і мінуси «Колекції»

Як і будь-який банківський продукт, програма «Колекція» має свої плюси і мінусами, які, втім, індивідуальні для кожного клієнта банку. Однак серед них можна відзначити основні переваги та недоліки.

Один з головних плюсів - це 500 вітальних бонусів, які нараховуються відразу і стає непоганим стартом для майбутніх накопичень.

Самостійне підключення до програми - і плюс, і мінус «Колекції» від ВТБ24. З одного боку, підключитися до програми можна в будь-який момент за власним бажанням. З іншого - багато клієнтів шкодують про втрачені за час, що вони не були підключені до програми, бонуси. Втім, цей мінус також окупається тим, що отримані в майбутньому карти Тінькофф автоматично прив'язуються до рахунку «Колекції», а бонуси з них підсумовуються.

Ще один плюс програми - величезний вибір представлених на сайті «Колекції» товарів і послуг від партнерів ВТБ24, які можна вибрати для покупки на накопичені бали. Серед них знижки, сертифікати на покупки, книги, іграшки, спортивний інвентар, товари для тварин, квитки в кіно, а також квитки подорожі або номера в готелях.

Однак для того, щоб отримати винагороду, потрібно накопичити певну суму - і досить велику. Незважаючи на те, що банк нараховує по балу за кожну 50, 25 або 23 рубля, збирати їх на який-небудь продукт із запропонованих на сайті «Колекції» доведеться тривалий час. Однак частина покупки на бали можна доплатити і грошима з дебетової картки ВТБ24.

«Колекція» ВТБ24 і «Спасибі» від Ощадбанку

«Колекція» ВТБ24 і «Спасибі» від Ощадбанку

Багато російські банки пропонують своїм клієнтам бонусні програми, що стимулюють клієнтів розплачуватися по карті, а не готівкою. Один з таких банків - «Сбербанк», що пропонує своїм клієнтам програму "Дякуємо" .

«Спасибі» - це бонусні бали, що нараховуються Ощадбанком за покупки, зроблені в магазинах партнерів банку. З кожної покупки нараховується 0,5% від її вартості бонусами «Спасибі», проте в окремих категоріях можна отримати бонусами і 50% від загальної суми витрат. Витратити накопичені бали можна в торгових точках партнерів програми, однак оплатити можна до 99% від вартості покупки. Бали «Спасибі» згоряють через три роки з моменту зарахування. Крім того, програма «Спасибі» працює і з картами Momentum Ощадбанку, вартість обслуговування яких в рік - 0 рублів.

Банк ВТБ24, що пропонує своїм клієнтам програму «Колекція», нараховує по балу за кожні 50, 25 або 23 рубля, в залежності від карти, яка є у розпорядженні учасник програми. Накопичені бонуси можна витрачати на представлені на сайті «Колекції» товари. Згоряють бали через два роки після зарахування. Однак обслуговування класичної карти ВТБ24 обійдеться в 900 рублів на рік або безкоштовно для клієнтів з регулярним надходження сум від 15 тис. Рублів на карту.

У програм є одне спільне - швидко накопичити на дорогі подарунки не вийде. Найзручніше оплачувати покупки балами з доплатою власних коштів. Крім того, перед підключенням до програми ВТБ24 або Ощадбанку варто вивчити список партнерів банків і категорії товарів, за якими можуть бути нараховані підвищені бали - покупка таких товарів дозволить швидше накопичити бонуси для познагражденій.

Як накопичити і витратити бали?

Дополнительная информация

rss
Карта