Коментарі вконтакте на сайт

  1. Коментарі вконтакте на сайті
  2. Переваги коментарів Вконтатке
  3. Мінуси коментарів вконтакте
  4. Як встановити коментарі вконтакте на сайт wordpress

Всім доброго часу доби!

Сьогодні я вам розповім, як встановити коментарі вконтакте на сайт? Напевно, багато хто з вас все частіше помічають на різних ресурсах даний віджет? І це не з проста! Сьогодні ми з вами розглянемо, в чому ж полягає його настільки виражена популярність, а також розберемо всі переваги форми коментування на вашому ресурсі від соціальної мережі Вконтакте.

Якщо коментарі вконтакте на вашому сайті до сих пір не встановлені, обов'язково ознайомтеся з даними постом. У ньому я написав покрокову інструкцію, з якої розбереться будь-який новачок без особливих зусиль. Тож почнемо.

Коментарі вконтакте на сайті

Коментарі вконтакте є свого роду одним із способів просування ресурсу . За версією, вже всім відомого рейтингу Алекси Ранк соціальна мережа вконтакте займає 2-у позицію рунета і 19-ий рядок світового рейтингу! І з кожним днем ​​її популярність зростає все більше і більше.

Чому б нам, простим блогерам, не отримати додатковий трафік з такого популярного ресурсу? А це цілком реально, давши відвідувачам можливість додавати на ваш сайт відгуки через форму коментування вконтакте. І зараз ми з вами розглянемо кілька пунктів, після прочитання яких, ви дізнаєтеся всі переваги установки даного віджету.

Переваги коментарів Вконтатке

1. Деяких відвідувачів не влаштовує стандартна форма коментування від wordpress. Можливо це пов'язано з тим, що в стандартну форму необхідно вводити ім'я та адресу електронної пошти, а можливо у них є свої пояснення цьому ... Але з установкою форми коментування від соціальної мережі вконтакте, я все більше став помічати популярність даного віджету.

Відгук вконтакте з'являється миттєво, причому користувачеві непотрібно нічого додатково вводити. Єдине, що від нього вимагається, це перебувати в самій соціальній мережі під час залишення відкликання. Робимо нескладний висновок: кількість коментарів на блозі помітно зростає, що не може не радувати.

2. У формі коментування передбачена функція, яка дозволяє транслювати залишений коментар користувачем на стіні його сторінки Вконтатке. Дана опція включена за замовчуванням, тому посилання і відгук на ваш ресурс побачать багато його друзі. Відповідно, кожен залишений відгук здатний збільшити кількість переходів на ваш сайт.

3. У сервісу передбачений захист від автоматичного спаму, що не дозволить спам-ботів залишати посилання на ваш ресурс і робити з нього лінкопомийку. При спробі залишити посилання знадобиться заповнити ось таку капчу, що може зробити тільки реальний користувач:

При спробі залишити посилання знадобиться заповнити ось таку капчу, що може зробити тільки реальний користувач:

Звичайно і серед людей спостерігаються спамери, але їх значно менше, ніж автоматичних спам-роботів. Причому коментарі таких недобросовісних користувачів можна легко видалити, а за постійні порушення, занести користувача в чорний список:

Причому коментарі таких недобросовісних користувачів можна легко видалити, а за постійні порушення, занести користувача в чорний список:

І він більше ніколи вас не потурбує, хіба що заведе новий аккаунт у соціальній мережі. Ну і не сказав, що для модерації коментарів непотрібно заходити в адміністративну панель ресурсу, досить натиснути кнопку «адміністрування»:

Ну і не сказав, що для модерації коментарів непотрібно заходити в адміністративну панель ресурсу, досить натиснути кнопку «адміністрування»:

4. Установка коментарів вконтакте на сайт не вимагає особливих знань і навичок. Все робиться дуже просто, і ви самі далі в цьому переконаєтеся, а поки, хотілося б відзначити кілька хай не істотних, але все ж, мінусів даного віджету.

Мінуси коментарів вконтакте

Я не буду їх розбивати на пункти, а об'єднаю всі недоліки в кілька пропозицій. На мій погляд, найістотнішим з них є, то, що оповіщення про залишену користувачем коментарі не чутно до автора ресурсу, тобто модерація відсутня.

Щоб побачити залишені коментарі необхідно перейти у вкладку «адміністрування». І добре ще те, що відгуки до всіх записів можна побачити на будь-якій сторінці ресурсу. Інакше було б проблематично, кожен раз переглядати всі сторінки сайту з метою виявити «погані» коментарі.

І ще варто відзначити такий недолік, як індексація. Всі залишені коментарі зберігаються на серверах соціальної мережі, тому не індексуються і не враховуються пошуковими системами. Мабуть, це все недоліки! А тепер давайте приступимо безпосередньо до самої установки віджета.

Як встановити коментарі вконтакте на сайт wordpress

Для установки віджета переходимо ось і заповнюємо всю необхідну інформацію:

1. Вписуємо сайт, назва, адреса і основний домен . Після заповнення всіх полів не забуваємо натискати кнопку «Зберегти». Якщо ви вже стикалися з заповненням цієї форми, наприклад при установці кнопок соціальних мереж , То всі поля віджета будуть вже заповнені.

2. Даний пункт означає, скільки коментарів буде відображатися за раз на сторінці вашого ресурсу.

3. При включенні даної опції користувач зможе залишати крім відкликання ще й зображення, аудіо, відео і т.д.

4. Ширина форми віджета для різного ресурсу буде різною, і ви завжди зможете її підігнати під свій блог, змінивши числове значення в коді, який ми зараз розберемо.

5. Отже, ми підійшли до найцікавішого, а саме до установки віджета. Як видно з наведеного вище скріншота , Код розділений на дві частини. Перша частина коду відповідає за його функціональність (роботу). Друга, за відображення.

Для вставки кодів вам знадобиться трохи відредагувати два файли шаблону, про які читайте нижче. Для тих, хто не знає, де знаходяться файли теми, ось шлях: httpdocs або public_html (в залежності від вашого хостингу ) / Wp-content / themes / назва шаблону.

1-й код вставляємо в файл header.php шаблону вашого блогу перед закривається тегом </ head>. У мене це виглядає наступним чином:

У вас має бути щось подібне.

2-й код вам потрібно вставити в те місце, де ви хочете бачити коментарі вконтакте. Зазвичай їх встановлюють перед стандартними коментарями блогу на wordpress. Ви ж вправі вчинити, як вам заманеться. Залежно від шаблону, файл для вставки коду може носити назву single.php або comments.php. У моєму випадку, це перший варіант і ось як він виглядає у мене:

У моєму випадку, це перший варіант і ось як він виглядає у мене:

Якщо раптом у вас виникнуть будь-які проблеми зі вставкою коду, пишіть в коментарях, обов'язково допоможу, якщо це буде в моїх силах. І останнє, що хотілося б сказати. Хоч я і не раз вже говорив про це в своїх постах, але можливо деякі до цих пір про це не знають:

Для уникнення будь-яких невірних дій в процесі редагування кодів шаблону, обов'язково робіть резервні копії редагованих файлів!

На цьому у мене на сьогодні все! Сподіваюся, після вивчення даної статті, ви без особливих зусиль встановіть коментарі вконтакте на сайт. Нічого складного в цьому немає, а про користь коментарів вконтакте я вам уже розповів. Бажаю всім гарного настрою! Поки що! Побачимося в нових статтях!

Як вам стаття? А у вас на сайті встановлені коментарі вконтакте? Чи допомагає вам даний віджет в просуванні блогу? Чекаю на ваші коментарі!

З повагою, Микола Коротков

Напевно, багато хто з вас все частіше помічають на різних ресурсах даний віджет?
Чому б нам, простим блогерам, не отримати додатковий трафік з такого популярного ресурсу?
Як вам стаття?
А у вас на сайті встановлені коментарі вконтакте?
Чи допомагає вам даний віджет в просуванні блогу?

Дополнительная информация

rss
Карта