Контент для сайту. Наповнення сайту контентом

  1. Види контенту для сайту.
  2. Наповнення сайту контентом.
  3. Де брати унікальний контент для сайту?

Сьогодні я продовжу тему заробітку на сайті , І розповім вам про те, яким повинен бути контент для сайту, як має відбуватися наповнення сайту контентом, щоб він позитивно сприймався і високо ранжирувався пошуковими системами. Думаю, що головне завдання абсолютно будь-якого сайту, будь то інтернет магазин , Статейнік, одностранічнік , Інтернет-сервіс, форум , Портал або щось ще - залучити максимальну кількість відвідувачів, адже саме від цього потенційно залежить дохід його власника.

Залучати трафік на сайт можна різними методами, як платними, так і безкоштовними, але я думаю, що ключовий і найголовніший фактор залучення відвідувачів на сайт - це його контент (зміст), а саме - якість контенту. Можна витратити скільки завгодно грошей на різну інтернет-рекламу , Але без якісного контенту це не затримає прийшли з реклами людей на вашому сайті, не спонукає їх активно купувати запропоновані там товари або послуги, не зробить прихильниками сайту. Тобто, як тільки потік грошей, вкладених в рекламу, вичерпається, відвідуваність ресурсу і дохід його власника різко впадуть.

Якісний контент для сайту - це основа основ для його високого ранжирування в пошукових системах і залучення трафіку, а значить - головний і найважливіший фактор, що визначає розмір заробітку для його власника.

Тому сьогодні я вирішив поговорити про заповнення сайту контентом, розглянути, яких видів може бути контент для сайту, і яким повинен бути якісний контент.

Види контенту для сайту.

Текстовий контент. Найпопулярніший і затребуваний тип контенту для сайту. Іншими словами, це статті, причому, вони можуть бути різного об'єму і різного виду (докладніше про це окремо: Типи статей для сайту ). Що включає в себе якісний контент текстового вигляду? Можна виділити кілька параметрів:

  1. Унікальність. Повністю або частково скопійований з інших ресурсів текст навряд чи займе високі позиції в пошуку, а скоріше - навпаки, тільки зашкодить сайту (пошукові системи завжди негативно ставляться до копіпаст і при великому його кількості можуть взагалі накласти фільтри і виключити сайт з пошуку).
  2. Корисність. Текст на сайті, в першу чергу, повинен бути корисний і цікавий читачеві. Тобто, давати кращий, оптимальний відповідь на питання, поставлене пошуковій системі, за яким вона перенаправила користувача на цю сторінку. Як роботи Гугла і Яндекса розуміють, корисний текст чи ні? За часом, проведеним на сайті, відсотку відмов (коли відвідувач зайшов на сторінку і тут же пішов з неї), за відсотком подальших повторних відвідувань сторінки, за кількістю коментарів, відгуків під статтею, за кількістю репоста сторінки в соціальні мережі і лайків, і т . Д. Все це носить назву "поведінкові фактори", які є основоположними для ранжирування сторінки в пошукових системах.
  3. Обсяг. Обсяг тексту теж багато в чому визначає якість контенту на сторінці сайту. Якщо розкриття питання вимагає великого, об'ємного тексту, то він повинен бути саме таким: більш об'ємні сторінки (на 5-7-10 тис. Символів і більше) ранжируватимуться вище. Однак, якщо сторінці об'єктивно не потрібен великий текст, то не потрібно його там розміщувати, тексту повинно бути не багато, а оптимально. У деяких випадках оптимальним буде обсяг тексту в 1-2 тис. Символів або навіть в 500 символів (наприклад, в описі товарів в інтернет-магазині). Штучно "роздутий" текст не затримає читача, а отже, не буде оцінений пошуковими системами.
  4. СЕО-оптимізація. Якісний контент на сайті, крім хороших поведінкових факторів, що демонструють його корисність для користувача, повинен бути грамотно оптимізований для пошукових роботів, тим самим, залучаючи їх і отримуючи від них високу ранжування. Пошукова оптимізація - це ціла наука, але якщо ви хочете, щоб ваш сайт був популярний і приносив вам хороший дохід, вам обов'язково доведеться її освоїти. Як правильно оптимізувати текстовий контент для пошукових систем - я описував в окремій статті: SEO-копірайтинг. Що таке СЕО-текст? Написання SEO-текстів .
  5. Структурування. Якісний текстовий контент повинен мати свою структуру, тобто, повинен бути розбити на зручно читаються абзаци, містити підрозділи і підзаголовки, якщо він великий, виділення важливого, списки, при необхідності - ілюстрації, таблиці, схеми, графіки, і т.д. Знову ж таки, щоб бути зручним, корисним, і максимально затримувати користувача на сайті.
  6. Тематика. І останнім у списку, але не останнім за значимістю я хочу позначити тематику статті. Контент повинен користуватися попитом. Можна написати суперцікаві статтю, але якщо матеріал на цю тему ніхто не шукатиме в пошукових системах, або будуть шукати дуже мало людей, вона не призведе на сайт багато відвідувачів. Тому вибір тематики завжди теж дуже важливий. Про це я теж писав окремо: Про що писати на сайті / в блозі?

Багато хто вважає, що для просування сайту потрібно орієнтуватися тільки на текстовий контент. Безумовно, він грає дуже важливу роль, але є чимало ситуацій, в яких набагато важливіше будуть інші види контенту для сайту. Чомусь багато про них взагалі забувають, давайте розглянемо ці види.

Графічний контент (картинки). У деяких тематиках картинки грають важливу роль, і без них сторінки тільки з текстовим контентом, яким би якісним він не був, не ранжируватимуться високо. Наприклад, це сайти про туризм і подорожі: без фото місць перебування вони не будуть представляти інтерес для користувача, а значить, не будуть високо ранжируватися.

Якщо для сайту важливу роль відіграє графічний контент, то він теж, як і текст, повинен бути максимально якісним. А саме: картинки і фото повинні бути унікальними, зображення на них - якісним, з високою роздільною здатністю, бажано наносити на все зображення свій водяний знак, щоб вони не використовувалися іншими сайтами без посилання на вас.

Тобто, ваші картинки повинні бути такими, які ранжируватимуться першими в розділі картинок в пошукових системах. А значить - залучати до вас на сайт відвідувачів, які шукають, в першу чергу, графічний контент.

І, навпаки, на мій погляд, не варто "розбавляти" текстовий контент марними неунікальні картинками, що не несуть в собі ніякого сенсу. Ну, хіба що, цей варіант підійде для сайтів розважальної тематики, для серйозних категорій цього краще не робити.

Графіки, таблиці. Теж цікавий тип контенту для сайту, який в деяких випадках буде дуже до речі. Наприклад, сайтам, присвяченим біржову торгівлю , Просто необхідні онлайн-графіки котирувань, якщо їх немає, сторінки навряд чи займуть топові позиції в пошуку. Для аналітичних сайтів будуть дуже корисні ті ж котирування, але в графічному вигляді. У статтях-оглядах будь-яких товарів і послуг знадобляться таблиці порівняльного аналізу характеристик, і т.д.

Просто для прикладу: топовий місце на цьому сайті займає стаття Як скласти сімейний бюджет? Таблиця сімейного бюджету , Яка містить таблицю. На сьогоднішній день кількість переглядів цієї статті перевищує 290 тисяч (!), Тобто, її переглядають з моменту розміщення в середньому 227 разів на добу (!).

Відео. У деяких випадках є сенс розміщувати на сторінках сайту відео-контент, для окремих тематик він взагалі є обов'язковим (наприклад, сайти-кінотеатри). Завантажувати відео на сайт немає сенсу - воно займає дуже багато місце на хостингу, вам не вистачить ніяких лімітів. Найкраще відкрити свій канал на Youtube, завантажувати відео туди, і звідти вставляти на сайт. В ідеалі відео-контент для сайту теж повинен бути унікальним. Так ви одночасно зможете не тільки збільшувати дохід на своєму сайті, а й заробляти на Youtube .

Інфографіка. Цей вид контенту для сайту з'явився порівняно недавно, але вже став досить популярним. Для деяких тематик інфографіка може виявитися ефективніше текстового і графічного контенту. До того ж, їй дуже люблять ділитися в соціальних мережах, що може привернути на сайт додатковий трафік. Тому, добре подумайте, можливо, деякі теми на сайті є сенс опублікувати у вигляді інфографіки. Звичайно ж, вона повинна бути унікальною і якісною.

Мікросервіси. Дуже цікавий тип контенту для сайту, про який багато хто взагалі забувають. А адже в деяких тематиках це оптимальний варіант, і найвищі позиції в пошуках займають сторінки не з текстом, ні з графікою, ні з інфографікою, а саме з мікросервісамі. Хорошим прикладом таких сторінок фінансової тематики можуть служити кредитні калькулятори або депозитні калькулятори . Якщо ви наберете такий запит в пошуковій системі, то першими результатами у видачі будуть виключно мікросервіси, а не тексти або що-небудь ще. Так що, подумайте, створення мікросервіса, звичайно, більш затратно, але це може того коштувати в окремих випадках.

Опитування. Опитування можна назвати ключовим типом контенту для сторінки, але як додатковий контент, розбавляє текст і фото їх іноді можна використовувати, так як голосування затримує користувача на сторінці на якийсь час і додає кількість кліків по сайту, що позитивно сприймається пошуковими системами.

Наповнення сайту контентом.

Ми з'ясували, яким повинен бути контент для сайту, а тепер пару слів про те, як має відбуватися наповнення сайту контентом.

Найголовніше правило: найкраще додавати контент на сайт регулярно з приблизно однаковою періодичністю - це пошуковим системам подобається найбільше.

Тобто, наприклад, краще додавати кожен день по одній статті, чим раз в тиждень 7 статей відразу.

Перед тим, як додати на сайт статтю, необхідно:

  • Перевірити її на наявність помилок;
  • Перевірити її на унікальність;
  • Додати статтю в сервіс Яндекс.Вебмайстер "Оригінальні тексти", щоб зафіксувати першоджерело тексту за своїм сайтом.

Ці заходи дозволять вам забезпечити більш якісний контент для сайту (унікальний і без помилок), а також в якійсь мірі захистить від крадіжки контенту, яке відбувається в інтернеті дуже часто, і страждають від цього, перш за все, молоді, але якісні сайти.

Після додавання статті на сайт бажано:

  • Опублікувати посилання на статтю в усіх соціальних мережах;
  • Додати посилання на статтю в "аддурілку" (сервіси addurl) Яндекса і Гугла.

Це прискорить індексацію контенту пошуковими роботами і приверне додатковий трафік з соцмереж.

Де брати унікальний контент для сайту?

Ну і на закінчення трохи про те, де брати контент для сайту. Оскільки вам потрібен саме унікальний матеріал, тобто тільки 3 основні варіанти наповнення сайту контентом:

  1. Виготовити самостійно. Написати статтю, намалювати картинку, зробити фото, зробити інфографіку, зняти відео і т.д.
  2. Замовити у фрілансерів. Дати завдання випадковому або постійного фахівця, який напише для вас статтю, намалює картинку, виготовить мікросервіс і т.д., відповідно до ваших вимог. В цьому випадку дуже важливо грамотно скласти технічне завдання, як це зробити - це тема окремої статті. Де знайти такого фахівця - вже писав окремо: Де знайти працівника, фрілансера, виконавця?
  3. Купити готовий контент для сайту. Можна піти і таким шляхом: купити вже написані статті, вже зроблені фото / картинки, інфографіку і т.д. Це можна зробити через спеціалізовані магазини статей, фотобанки , На інших сайтах, де фрілансери виставляють свої роботи на продаж.

Який з варіантів вибрати - кожен власник сайту має право вирішувати самостійно. Варто розуміти, що якісний унікальний контент коштує недешево (ось, наприклад, ціни на копірайтинг ). Найголовніше: якщо контент для сайту купується, то дохід, принесений ресурсом, повинен окупати ці витрати. В іншому випадку це не має економічного сенсу.

Тепер ви маєте уявлення про те, як відбувається наповнення сайту контентом, які його види та типи існують, в яких випадках потрібно робити акцент на той чи інший вид контенту, і де брати унікальний контент для сайту.

Бажаю вам успіхів у розвитку і просуванні своїх ресурсів, хороших позицій в пошукових системах і високих заробітків! До нової зустрічі! Слідкуйте за оновленнями на фінансовому генії !

Де брати унікальний контент для сайту?
Що включає в себе якісний контент текстового вигляду?
Як роботи Гугла і Яндекса розуміють, корисний текст чи ні?
Що таке СЕО-текст?
Де брати унікальний контент для сайту?

Дополнительная информация

rss
Карта