Корреспондент: Точка зору що це таке, як його створити, навіщо він потрібен і чи можна на ньому заробити

  1. види блогів
  2. Тематичний блог
  3. іміджевий
  4. Бізнес-блог
  5. Інші види блогів
  6. Як вести свій блог і просувати його
  7. ведення сайту
  8. Просування сайту
  9. Як зареєструвати блог

Робимо вашу сторінку цікавою і стимулюємо передплатників частіше заглядати до вас на сторінку або на сайт за покупками

Робимо вашу сторінку цікавою і стимулюємо передплатників частіше заглядати до вас на сторінку або на сайт за покупками

Блог - це сайт, на якому можуть публікуватися авторські матеріали.

Більше відео на нашому каналі - вивчайте інтернет-маркетинг з SEMANTICA

Блог є щоденник. Наприклад, людина займається випалюванням по дереву. І йому просто хочеться ділитися з людьми в інтернеті своїми виробами. Іноді розповідати про якісь техніках випалювання, показувати, як він це робить.

Це і буде блогом в інтернеті. Опублікувати контент можна на різних майданчиках. Наприклад, популярний ресурс - Живий Журнал, де кожна людина може вести свій особистий блог .

види блогів

Можна розділити блоги за способом ведення - з використанням платного і безкоштовного сервісу, за кількістю авторів - особисті, колективні, за способом подачі - подкаст, текст, відеоролик.

Класифікувати їх можна і за програмними цілями, для яких вони ведуться:

  • тематичний;
  • загальний;
  • іміджевий;
  • бізнес-ресурс.

Тематичний блог

Він присвячений одній тематиці. Наприклад, кішкам. І весь контент - він може бути різним - так чи інакше пов'язаний з вихованцями. Сюди приходить зацікавлений читач. Якщо він виявився в тематичному блозі - значить, саме цей контент йому цікавий. І ви вже знаєте, що потрібно вашої цільової аудиторії.

іміджевий

Особливо популярний серед відомих особистостей - музикантів, спортсменів, акторів. Тут можна знайти інформацію про найцікавіші події з життя кумира, його ставлення до тих чи інших обставин, задати питання, дізнатися про найближчі заходи і так далі. Публічна особа не завжди веде свій особистий блог в мережі інтернет самостійно, часто це роблять спеціально найняті люди.

Бізнес-блог

Він служить для просування якогось товару або послуги, а також цілого бізнес-проекту. Незважаючи на розмаїття поглядів в його публікаціях, всі вони будуть обертатися близько рекламованого товару. Публікації такого онлайн-журналу є прихованою або явною рекламою, але при правильному викладі вони несуть певну користь читачам і можуть бути цікаві.

Інші види блогів

Залежно від характеру і виду контенту інтернет блоги ділять на кілька видів:

  • Фотоблоги - основу складуть фото, картинки, гифки;
  • Влоги - короткі відео і інтерв'ю відповідно до обраної теми;
  • Текстовий - контакт з читачами йде за допомогою текстових статей та коментарів;
  • Музичні - основу контенту складуть музичні твори;
  • Блог подкаст - спілкування з передплатниками блогер веде, викладаючи аудіозаписи (або відеозапису) своїх звернень;
  • Тлог - використовує будь-який вид контенту, але в одній записі не поєднуються різні його види.

Якщо онлайн-журнал веде одна людина - такий блог є індивідуальним, якщо в співавторстві група людей - колективним.

Як вести свій блог і просувати його

Розібравшись, що таке блог, перейдемо до питання - як його створити. Стати автором і творцем може будь-хто, використовуючи доступні і прості програми, що знаходяться у відкритому доступі. Є безкоштовні платформи для створення інтернет-щоденника (Blogger), але для створення автономного блогу необхідно використовувати платний хостинг (Wix наприклад). У кожній програмі є докладна інструкція, тому труднощів не виникає.

ведення сайту

Головним у веденні і просуванні свого онлайн-журналу є якісний контент і регулярність публікацій. Вести блог означає розміщувати на ньому актуальну і цікаву передплатникам інформацію, розважати їх і давати корисний і унікальний матеріал.

Важливим є і зворотний зв'язок з читачами, своєчасні відповіді на коментарі і питання. Навіть невелика аудиторія може забезпечити хорошу відвідуваність ресурсу, якщо передплатникам цікаво. А це, в свою чергу, дозволить ефективно просувати блог і надалі витягти з нього максимальний прибуток.

Просування сайту

Безкоштовним методом просування є залучення передплатників на свій сайт за допомогою активного спілкування з ними на різних форумах, в соціальних мережах. Перш ніж шукати своїх читачів, необхідно зрозуміти, кому контент цікавий. А потім з'ясувати, де можна знайти таку людину.

Потім необхідно створити ефект активної присутності - залишати коментарі на потрібних форумах, задавати питання і давати відповіді, спілкуватися коректно і бути цікавим. Це забезпечить приплив перших читачів.

Не забуваємо активно ділитися посиланням на блог, використовуючи свої особисті сторінки в соціальних мережах, і при розміщенні публікацій залишати нагадування, що передплатники можуть робити те ж саме.

Платне просування зводиться до розміщення реклами з посиланням на веб-сайт і ефективність в цьому випадку залежить від правильних налаштувань і рекламного бюджету.
Способи заробітку на блозі

Існує безліч варіантів отримання прибутку, розберемо найпростіші і ефективні.

  • Контекстна реклама.
  • Тізерна реклама.
  • Партнерські програми.
  • Повторюваний дохід.
  • Послуги.
  • Віртуальні продукти.
  • Продаж блогу.

Як зареєструвати блог

Реєстрація блогу на різних ресурсах дозволяє залучати сторонніх передплатників через пошук. Можлива реєстрація на одній або декількох платформах, при цьому вибір платформи залежить від наповнення блогу.
Як зробити блог якісним

Головний показник якості для будь-якого інтернет-щоденника - актуальний, корисний, цікавий і унікальний контент. Він повинен відповідати всім критеріям якості. Інакше блогом просто ніхто не зацікавиться.

При виборі певної тематики необхідно дотримуватися її, але при цьому можна писати і на близькі теми, наприклад блог по кулінарії допускає статті по святковій сервіровці столу або цікаві факти з історії.

Якісний контент, актуальна інформація і постійне відчуття присутності зроблять блог цікавим для читачів. А це, в свою чергу, дозволить ефективно його просувати і отримувати хороші дивіденди.

Дополнительная информация

rss
Карта