Кращі окуляри віртуальної реальності (топ): які вибрати

  1. Як вибрати окуляри віртуальної реальності і не прогадати: топові моделі
  2. HTC Vive
  3. Oculus Rift CV1
  4. Lenovo Explorer Windows Mixed Reality Headset
  5. Sony PlayStation VR
  6. Samsung Gear VR
  7. DJI Goggles
  8. Окуляри віртуальної реальності для телефону: бюджетні моделі

Ми вже писали насичений лікнеп з питання, як вибрати кращі окуляри віртуальної реальності. За детальним списком характеристик, на які слід звернути увагу при покупці гаджета для подорожей по віртуальному світу, ласкаво просимо в цю статтю . Там ви дізнаєтеся, як створюється ефект занурення, і звідки береться VR-контент.

Ну а якщо вам нецікаво розбиратися в зубодробильному пристрої VR-окулярів, і ви просто міркуєте, які краще, читайте нашу добірку.

Як вибрати окуляри віртуальної реальності і не прогадати: топові моделі

Ми зібрали шість моделей, які знаходяться на гребені хвилі високих технологій. Кожна з них успішно зайняла свій сегмент VR-ринку і стала кращою в ньому. Тому саме ці окуляри будуть входити в топ-10 ще кілька років, постійно розвиваючись і поліпшуючись.

HTC Vive

Глибинне занурення в ігрову реальність від HTC і Valve

Лідери рейтингу кращих шоломів віртуальної реальності 2018-2019 одночасно є і найдорожчими в нашій добірці Лідери рейтингу кращих шоломів віртуальної реальності 2018-2019 одночасно є і найдорожчими в нашій добірці. Окуляри HTC Vive призначені для підключення до потужним ігровим ПК , І в даний час використовуються розробниками ігор для віртуальної реальності. За відгуками користувачів, глибина занурення в них настільки приголомшливим, що викликає шок - 110 ° огляду (саме в цьому полі зору наше око бачить об'єкти тривимірними), миттєве переміщення віртуальних об'єктів в залежності від руху ваших зіниць, можливість чіпати віртуальні об'єкти і управляти ними, вільно літати, ходити і навіть повзати в віртуальному світі.

Дозволити собі таку розкіш можуть навіть досить економні геймери на ПК. Технічні вимоги до комп'ютера починаються з процесора Intel Core серії не нижче i5 і відеокарти не гірше GeForce GTX 970 . А офіційне партнерство з Steam VR дає надію, що виробництво якісного контенту для цих окулярів тільки набирає обертів.

Oculus Rift CV1

Найгучніша VR-гарнітура в світі - тепер і в Росії

Розповідати про окуляри віртуальної реальності для ПК і жодного разу не згадати Oculus Rift, звичайно, не можна Розповідати про окуляри віртуальної реальності для ПК і жодного разу не згадати Oculus Rift, звичайно, не можна. За глибиною занурення (і по технічним вимогам ) Їх споживча версія CV1 нічим не поступається лідеру добірки, а за якістю картинки і сумісності навіть перевершує його. До речі, ми її тестували цілий місяць - результати тут . Крім того, пристрій від спритного стартапу з Kickstarter коштує значно дешевше. Підступ в тому, що за цю ціну ви не отримуєте контролери для рук - аксесуари Oculus Touch в Росії потрібно докуповувати окремо, в той час як у Vive все вже входить в комплект.

Крім того, окуляри Oculus Rift більше інших гаджетів схильні провокувати «морську хворобу» у віртуальній реальності, що також не говорить в їх користь. Однак, їх можливості високо цінуються професіоналами в області інформаційних технологій, і у моделі великий потенціал для розвитку.

Lenovo Explorer Windows Mixed Reality Headset

Окуляри доповненої реальності: не тільки дивитися, а й створювати

Окреме питання для тих, хто шукає для свого ПК окуляри віртуальної реальності - які вибрати для Windows Mixed Reality. Технологія створення віртуальних об'єктів, впроваджена Microsoft в Windows 10 , Дозволяє самостійно творити віртуальні світи - малювати об'ємні об'єкти в Paint 3D і переміщати їх в навколишню дійсність за допомогою окулярів. Це безцінна можливість, наприклад, для сфери освіти.

Окуляри Lenovo Explorer «заточені» саме під взаємодія з Windows 10 - вони навіть можуть управлятися голосовим помічником Cortana. Між компаніями встановилося плідну співпрацю, і сама Microsoft використовує ноутбуки Lenovo (наприклад, серії Yoga ) І окуляри віртуальної реальності Explorer для демонстрації можливостей Windows Mixed Reality. Що стосується споживчих властивостей - в плані можливостей окуляри Lenovo схожі з Oculus Rift, але не є безпосередньо ігровими.

Sony PlayStation VR

Кращі окуляри для консолей: віртуальна реальність з PlayStation

Фірмова VR-гарнітура для Sony PlayStation - це і найдорожчі на даний момент ігрові очки віртуальної реальності, і в той же час топовий представник сегмента VR-окулярів для консолей Фірмова VR-гарнітура для Sony PlayStation - це і найдорожчі на даний момент ігрові очки віртуальної реальності, і в той же час топовий представник сегмента VR-окулярів для консолей. Вони дають трохи менший кут огляду і дозвіл картинки в порівнянні з «побратимами» для ПК (100 °), але з точки зору візуалізації 3D-об'єктів це абсолютно не критично - ефект занурення все одно буде повним.

Перевага цих окулярів - налагоджений випуск контенту для платформи Sony PlayStation VR . Нові ігри з'являються регулярно, так що сидіти і чекати, поки підтримка ваших очок з'явиться в більш-менш цікавому проекті, вам не доведеться. Найбільша біда: як і Oculus, окуляри для PlayStation теж сильно страждають «морською хворобою».

Samsung Gear VR

Окуляри віртуальної реальності для смартфона: дешево і круто

Окуляри віртуальної реальності можна підібрати і для смартфона? Які краще? Власники Android-пристроїв з упевненістю назвуть Samsung Gear VR. І хоча для того, щоб випробувати на собі ефект занурення, потрібно пристрій не гірше Galaxy S6 , Спробувати віртуальну реальність за допомогою цих окулярів можна дуже і дуже недорого.

Зрозуміло, мобільні окуляри віртуальної реальності не дадуть вам таких можливостей, як ігрові (і навіть як окуляри доповненої реальності). Їх основне призначення - перегляд фільмів та відеороликів у режимі 360 °. Тобто рухатися і взаємодіяти з віртуальними об'єктами в них ви не зможете. Однак, свою основну функцію Gear VR виконують на ура, забезпечуючи при перегляді кут огляду в пристойний 101 °.

DJI Goggles

Окуляри для квадрокоптера: як поглянути на світ очима птахи?

Ще одна рідкісна, але дуже класна форма очок віртуальної реальності - так звані окуляри FPV (First Person View) Ще одна рідкісна, але дуже класна форма очок віртуальної реальності - так звані окуляри FPV (First Person View). У рейтингу очок віртуальної реальності вони стоять особняком, тому що не створюють барвисті ілюзії, а дозволяють побачити реальний світ з недосяжною висоти. Для цього вони інтегруються з квадрокоптера, на якому стоїть камера , І вона передає на дисплей очок відео в режимі реального часу. Пам'ятайте перевертня-Варга з «Ігри Престолів», який умів дивитися очима орла? Відчуття, напевно, приблизно ті ж.

Одна з кращих моделей в цій серії - мабуть, DJI Goggles: з кутом огляду 85 ° вони дають картинку з сумарним дозволом дисплея 3840 × 1080 (1920 × 1080 для кожного ока). Це набагато більше, ніж у будь-яких очок, призначених для відтворення вигаданих картинок, але воно й зрозуміло: реальне відео набагато простіше обробляти, ніж неіснуючий світ.

Окуляри віртуальної реальності для телефону: бюджетні моделі

А що ж робити, якщо не по кишені ні квадрокоптер, ні ігровий ПК, та й Windows 10 чи не здається краще старої доброї «сімки» ? Як ви могли помітити, найдешевші окуляри віртуальної реальності випускаються для мобільних пристроїв. Але ваш телефон зовсім не обов'язково повинен бути флагманом від Samsung, щоб з його допомогою можна було відвідати віртуальний світ.

Зверніть увагу на універсальні мобільні окуляри віртуальної реальності, які заявляють про підтримку: Зверніть увагу на універсальні мобільні окуляри віртуальної реальності, які заявляють про підтримку:

  • телефонів з вашої діагоналлю екрану (наприклад, від 4 "до 6")
  • операційних систем Android / iOS.

Їх випускають, в тому числі, досить відомі фірми і за порівняно невеликі гроші. Наприклад, ось таке бюджетне пристрій пропонує Xiaomi:

Звичайно, мобільні VR-пристрої годяться тільки для обмеженого кола завдань - наприклад, перегляду VR-фільмів . А ще користувачі дуже люблять купувати недорогі моделі для перегляду звичайного високоякісного відео, щоб створювати ефект мобільного 3D-кінотеатру. Для цього можна використовувати зовсім недорогі окуляри віртуальної реальності.

Великою популярністю в цьому плані користується модель VR Box. При ціні менше тисячі рублів вона дійсно занурює в віртуальний світ - хоча б на рівні стороннього спостерігача:

При ціні менше тисячі рублів вона дійсно занурює в віртуальний світ - хоча б на рівні стороннього спостерігача:

Читайте також:

Фото: компанії-виробники, Pexels

Які краще?
Пам'ятайте перевертня-Варга з «Ігри Престолів», який умів дивитися очима орла?

Дополнительная информация

rss
Карта