Link to link - безкоштовний обмін посиланнями

Добрий день шановні читачі Добрий день шановні читачі! Я не помилюся, якщо скажу, що кожен веб-майстер бажає обмінятися посиланнями безкоштовно. Всі розуміють і знають, що будь-яке посилання, що ведуть на сайт буде враховуватися пошуковими системами і буде плюсом для проекту. Це природно за умови, що посилання не будуть закриті від індексації пошуковими системами. У мене на початку йшло багато часу, щоб знайти ресурс, згідний піти на перекресні обмін посиланнями або контекстом. Для початку треба знайти проект близької тематики. Потім зв'язатися з адміністратором цього сайту, а не завжди це виходить так як немає форми зворотного зв'язку . А ось чи піде адміністратор знайденого проекту на обмін - це передбачити дуже складно. А посилання, ой, як потрібні.

Промучался з таким обміном і не отримавши не одного згоди - я закинула це заняття в ящик і стала шукати вихід. І як то кажуть: «Хто іщіт той завжди знаходить», мені пощастило і я знайшла безкоштовну ручну біржу по обміну посиланнями Link to link, що дозволяє проводити безкоштовний обмін посиланнями.

Яка стала для мене помічником з пошуку проектів, готових зробити обмін посиланнями безкоштовно.
Для початку роботи в Link to link необхідно зареєструватися на сторінці . Це займе всього кілька секунд. Просто заповніть запропоновану форму.

Після того як ви натиснете на кнопку «Відправити» з'явитися вікно з Правилами системи.

Нічого особливого немає, але раджу ознайомитися уважно.
Щоб почати проводити обмін посиланнями в панелі управління потрібно зайти у вкладку «Обмін».
Відкривається дуже зручна навігаційна панелька.

Відкривається дуже зручна навігаційна панелька

Трохи про кожному пункті:
- Додати сайт - дозволяє додавати сайт в систему Link to link
- Мої сайти - відображає всі мої зайти зареєстровані в системі
- Нові заявки - показує надійшли заявки для обміну
- У процесі розміщення - відображає ті заявки на які ви погодилися, але ще не провели обопільний обмін
- Шукати сайти для обміну - дана вкладочка дозволяє вам шукати сайти для обміну в системі
- Розміщення - показує всі посилання, які ви розмістили у себе на проектах. Перша цифра (зеленого кольору) загальна кількість розміщених посилань, друге число (червоного кольору) - посилання, розміщена неправильно, жовте число - показує посилання, які не проіндексовані пошуковими системами і остання цифра (сірого кольору) відображає посилання, розміщену, але не ще не схвалену системою Link to link
- Відмова - показує наявність проектів, які відмовили вам у обміні.
- Html коди (записна книжка) і + html код - сервіс не давно ввів і тому я ще ними не користувалася.

Як напевно ви вже зрозуміли, наступним кроком буде додавання сайту в систему. Натискаємо на пункт «Додати сайт» і потрапляємо на сторінку, де описуємо наш проект.

- У рядку Домен - вводимо адресу нашого сайту
- У пункті «Тематика сайту» - необхідно вибрати напрвление вашого сайту. Можна вибрати кілька категорій при натисканні клавіші Shift на клавіатурі.
- В поле «Опишіть умови, на яких ви змінюєтеся» - вказуємо наші умови для обміну. Я наприклад вказала наступне: «Ваш тиц = 10 або більше. Ваш сайт близький за змістом до тематики мого проекту і зроблений для людей. Посилання не мають розміщую на головній сторінці, є каталог, можу розмістити в ньому або ж в самому контексті, але перехресно, посилання не повинні бути закриті від індексації ».
- У рядку «Змінюватися з сайтами з тиц від" - вказуєте необхідне значення. У моєму випадку це 10.
- У наступному рядку - прописуєте зразкову кількість сторінок, яке має бути проіндексовано у опонента в Яндекс.
- У рядку «Не змінюватися з сайтами на безкоштовному хостингу» - тут я рекомендую поставити галочку.
Наступні два пункти зрозумілі і вже ви самі вирішуєте ставити тут галочки чи ні. У мене відзначені обидві рядки.
- В поле «Посилання на каталог посилань» - якщо ви поставили галочку, що проводите каталожний обмін, то тут прописуєте url - адреса вашого каталогу.
Інші пункти думаю ви зрозумієте і без підказки. На завершення натискаєте «Додати
»
Сайти я додала і не стала сидіти і чекати біля моря погоди, а сама пішла шукати ресурси для обміну. Для цього зайшла у вкладку Мої сайти. Вибрала проект для якого необхідно провести обмін посиланнями і натиснула на «Шукати сайти для обміну»

Відкривається вікно, де потрібно вказати вимоги до шуканого сайти і який обмін ви бажаєте провести.

Все вказуєте і тиснете на Шукати. Знову відкривається цей же вікно, але варто злегка прокрутити сторінку вниз перед вами відкриється список проектів відповідних під ваші вимоги.

Знову відкривається цей же вікно, але варто злегка прокрутити сторінку вниз перед вами відкриється список проектів відповідних під ваші вимоги

Тобто ви можете подивитися проект, побачити його авторитарність, умови для обміну. Після того як ви вибрали майданчик сміливо тиснемо на рядок «Подати заявку», розташовану праворуч. Тепер залишилося тільки чекати згоди від учасника обміну.
При позитивній відповіді у вас у вкладці «В процесі розміщення» з'явитися нова посилання. Виглядати це все буде приблизно ось таким чином.

Виглядати це все буде приблизно ось таким чином

Тепер необхідно перейти до самого процесу обміну посиланням. Для цього натискаємо на «Перейти до розміщення» і потрапляємо на сторінку обміну. Тут в стовпці відповідає за мій проект необхідно вказати htmk код посилання, яку повинен буде у себе розмістити оппанент.

Тут в стовпці відповідає за мій проект необхідно вказати htmk код посилання, яку повинен буде у себе розмістити оппанент

Для цього просто потрібно натиснути «Вказати html» і прописати посилання з анкором. Далі чекаємо коли інший учасник цього обміну вкаже своє посилання з анкором. Може трапитися і так що він вкаже відразу і місце розташування вашого посилання. Це буде показано в стовпці «url розміщення (заявка від посилання)». Насамперед перевіряємо це розміщення і якщо все вірно, то схвалюємо розміщення посилання, натиснувши на посилання «Схвалити». Тепер розміщуємо де нам зручно посилання нашого оппанента і в графі «url розміщення (заявка на посилання)» вказуємо адресу розміщення. І чекаємо її схвалення.

І чекаємо її схвалення

Якщо з якихось причин вас що - щось не устроівает внизу даної сторінки є вікно повідомлень. Де можна написати свої побажання або рекомендації або ж просто подякувати за обмін.

На біржі також діє техпідтримка, відповідають протягом кілька хвилин або дня.
Ось такий вихід я знайшла для обміну посиланнями безкоштовно. Часу йде набагато менше. Єдино, що не посилайте відразу кілька заявок на обмін. Не поспішайте отримати якомога більше посилань за короткий період. Пам'ятайте, що пташка по зернятку клює.

Тепер я через кілька днів, а може і тиждень повинна побачити відображення такого обміну на Яндекс для веб майстра в графі «Зовнішні посилання», якщо такого не сталося перевірте располеженную на вас посилання за допомогою плагіна Seo bar для Opera . Закрита ваша посилання чи ні від індексування.
Ух, на цьому все. Проводьте обмін посиланнями безкоштовно, піднімайте свій авторитет і будьте щасливі. Успіхів!

Якщо ви не бажаєте пропустити появу нових матеріалів на блозі « Seo записки відчайдушною «, То пропоную підписатися на оновлення блогу в зручній для вас формі.

Можливо Вам це буде цікаво:

Дополнительная информация

rss
Карта