чутки
07/06/05, Джіні
Господа, я просто обожнюю ці вирази. Так само як і інші вирази - теж. Я взагалі оченно люблю висловлюватися. Іноді так висловлюся - все село як обпльована ходить. ВІД так від.
07/06/05, RIKER
А мені подобаються ці вирази, тому що за допомогою них можна коротко висловити свою думку. Чим писати довгу фразу: "мені це не подобається", можна просто сказати: мастдай! Або типу ty, замість thank you. Ще одне - lol, коротко і ясно висловлює думку. Не забуваємо, спілкування в неті має бути максимально простим.
20/06/06, Шляхетний Дон
Всі визнають, що мова (в сенсі на яких з вами спілкуємося) - річ жива. Мова росте, змінюється, еволюціонує. З'являються нові слова, вирази, способи словотвору (я про порівняно недавно з'явилися абревіатурах). І в той же час всі ці природні процеси намагаються душити. Їх душать в школі, їх душать в інститутах, їх душать на офіційних зустрічах. Але давайте хоча б тут, в інтернеті, дамо мови повну свободу? Він сам стане оптимальним, найбільш зрозумілим і виразним. ЗИ: про частоту мовлення мультик - http: // www.mult.ru/projects /mas/mults/mult_166.html (прогалини приберіть)
20/06/06, Elegante
Російська мова була, є і буде могутнім більшою мірою тому, що в ньому з'являються все нові і нові слова. Просто абревіатури повинні використовуватися в середовищі, де вони зрозумілі. Інтернет до таких середовищ і отностится, тому нічого поганого у вживанні цих та подібних скорочень не бачу. Ось якщо в універі мені препод скаже щось типу «имхо ваша оцінка - два, так як по сабжу ви нічого не знаєте» - ось тут я здивуюся ...
22/02/07, Коді
Ну млин ... Чого тут незрозумілого? .. Все це прості і зручні слова! ІМХО - на мою скромну думку, можна замінювати цим коротким словом довгі вирази типу "Я вважаю", "Мені здається" ... ІМХО і все тут! Сабж - від subject, можна правда написати "по темі", та різниці ніякої. ППКС - Підпишуся під кожним словом. Ну млин, найпоширеніше, ясна вираз ... Чим писати - "повністю з вами згоден, бла-бла-бла", можна швидко настрочити "ППКС". Ці слова увійшли в наш лексикон ... Це не слова, а абревіатури. Ми ж говоримо СРСР, а не Українська Радянська Соціалістична Республіка (блін, втомилася, поки писала ...) Не бачу нічого поганого в усьому цьому.
22/02/07, orsana2
Не те щоб люблю, просто вони зручні і зменшують час написання повідомлень, що в інеті взагалі дуже актуально. У звичайній мові замість того ж "ИМХО" ми користуємося фразами "на мій погляд", по-моєму "," на мою думку ", але в неті все це писати задовбали адже. А так - зручно, і всі розуміють, що ти хотів сказати.
25/02/07, Serg Maloy
Нормальні вираження ... Головне, вживати їх там, де належить - в Інтернеті! Там (точніше, тут) це природно!
27/02/07, SugaMama
Мої знайомі мужчінкі постійно вживають ці слова навіть в реалі. Не дивлячись на те що багато з них особливо в Інтернеті не засиджуються. А ще забавно схиляти ці слова типу: "сабжевий", "сабжу", "сабж", це правда звучить тільки в контексті тексту)) , І вживу. "Імхо" якось не дуже, таке відчуття що цим словом людина перед ким то виправдовується. "Вибачте але имхо ви каффно, вибачте ще раз имхо, лол."
17/06/07, OLZ
Не знаю, як на мене, дуже зручні скорочення, економлять час. Поки напишеш "на мою думку" (in my opinion), "на мою скромну думку" (in my humble opinion) або "підписався під кожним словом" простіше - IМО, IМHО, ППКС, "Сабж" вживаю рідко, частіше говорю "тема ", хоча теж проти нього нічого не маю ...
03/03/08, AVZ230475
Тому що так коротко писати і всім (принаймні завсідникам інтернету) зрозуміло. Подивіться, повідомлення ЛГ обмежена 1000 символами, аськи - 450. І якщо писати по сабжу коротше повідомлення буде. І набирати швидше.
20/01/09, Jonson
Так, тут треба було все четверобуквенние скорочення перерахувати, скільки їх там 33-ри в 4-ої або 4-ри в 33-ій на чолі з горезвісним Б.О.Г.А.
15/02/09, AVZ230475
Посміявся над висловилися в протилежному колонці, давайте все скорочувати: "чоловік моєї мрії" -> "ммм", "абсолютно згоден" -> "сс". Але чомусь вас не бентежить абревіатура "OK" в англійській мові, яка виникла як скорочення "Oll Korrekt", чи то пак спотвореного "all correct" - "все коректно", і яка зараз цілком природна. І не бентежить коли замість "надзвичайна подія" кажуть "ЧЕ пе", замість "дорожньо-транспортна пригода" "детепе". І можна ще приклади знайти. Тим, хто вважає себе противниками сабжа оскільки це "засмічує російську мову іноземщини": а ви знаєте, що слова стілець, шафа, огірок, помідор, сарай не російського походження? Будь-які неологізми спочатку здаються "дикими", "безглуздими", але потім приживаються в мові. Мова - жива і розвивається явище і він не може стояти на місці. To 100 Хітів Мексики: вам не подобається інтернетівських сленг? А якщо ви не дай звичайно Бог опинитеся на зоні, ви що, будете кричати там що вам феня то пак блатний мову не подобається?
15/02/09, graffitrapper
Тим кому не подобається: Напишіть спочатку "имхо" а потім "маю думку хрін заперечив" ну або "це моя особиста думка" як вийшло швидше, і зручніше? ПРАВИЛЬНО, найперший варіант. На то це все і придумано, щоб не писати по 300 раз одне і теж, щоб прискорити набір деяких фраз. Че, мож тоді і без смайликів обійдемося ??? =)))) ІМХО, без "ИМХО, САБЖ, і ППКС (а також ппц, лол, пнх, ну і т.д.)" не обійтися !!!))))))))))) ось. ..
16/07/10, Єва Антикомунізм
Мені здається, вони економлять час при писанині. Деякі аббревиации увійшли в наше життя і зміцнилися в мові, це природно, противитися цьому не треба. Звичайно, не варто вживати подібні вирази в усному мовленні (вас просто не зрозуміють), але, наприклад, в чаті, - цілком згодиться.
10/04/11, Lyckycryptic
Та просто тому, що вони функціональні. При нинішньому достатку спілкування і обміну інформацією в мережі ці примочки допомагають економити час і в той же час відмінно передають емоційну складову письмових повідомлень. Все, що виникає - виникає не просто так. Потрібно зрозуміти - навіщо - і далі вирішувати - використовувати чи ні. Ніхто ні змушує нас використовувати цей жаргон в усному мовленні. А ось в ні-спілкуванні - чому б і ні! Я за!!!
Чого тут незрозумілого?
Тим, хто вважає себе противниками сабжа оскільки це "засмічує російську мову іноземщини": а ви знаєте, що слова стілець, шафа, огірок, помідор, сарай не російського походження?
To 100 Хітів Мексики: вам не подобається інтернетівських сленг?
А якщо ви не дай звичайно Бог опинитеся на зоні, ви що, будете кричати там що вам феня то пак блатний мову не подобається?
Че, мож тоді і без смайликів обійдемося ?