- «МегаФон.Таргет» для бізнесу
- Підключення та управління послугою в Особистому кабінеті
- тарифи
- Нове в «МегаФон.Таргет»: аукціони
- Як працює спрямована розсилка
- Обмеження на розсилку
Один з дієвих інструментів бізнесу - розсилка рекламно-інформаційних матеріалів. Мегафон пропонує зробити його ще ефективніше, надаючи корпоративним клієнтам широку базу своїх абонентів для пошуку нових партнерів і покупців.
«МегаФон.Таргет» для бізнесу
«МегаФон.Таргет» - сервіс для спрямованої СМС- та ММС-розсилки рекламних та інформаційних повідомлень (про акції, нові пропозиції, прийом заявок, доставці товару та ін.). Підключивши її, абонент може:
- Формувати свою базу номерів або користуватися вже готової, наданої оператором;
- Сегментувати клієнтів за статтю, віком, місцем розташування, доходу, інтересам;
- Розсилати повідомлення зі свого літерного номера;
- аналізувати ефективність розсилки по переходах по посиланнях і використання кодів на знижку.
Приклад: Новий фітнес-клуб хоче залучити клієнтів, запропонувавши їм річний абонемент зі знижкою. Він вибрав цільову аудиторію - чоловіків і жінок 20-45 років, з щомісячними витратами на зв'язок вище середнього, які проживають або працюють в радіусі 5 км. У повідомленнях була вказана промо-код. Розсилка, проведена протягом 3 днів з 12.00 до 17.00 по базі оператора, показала високу ефективність.
Підключення та управління послугою в Особистому кабінеті
Послуга доступна корпоративним клієнтам Мегафона (організаціям та ВП) на будь-якому тарифному плані. Підключення відбувається через Особистий кабінет, або по ussd команді * 105 * 1370 #. Після цього відкривається доступ до інтерфейсу, в якому абонент працює з базами номерів, Таргет, формує розсилки.
В рамках послуги діють додаткові 2 опції:
- «Таргетування» - кілька фільтрів, за якими можна виділити цільову аудиторію;
- «Відгук» - отримання СМС у відповідь на розсилку.
Їх потрібно активувати окремо. Підключення цих опцій, а також самої послуги «МегаФон.Таргет» безкоштовно. Організація платить тільки за відправлені СМС / ММС або пакети.
В Мегафоні працює спеціальна «гаряча лінія» 8 (800) 550-08-03 для оперативного вирішення питань.
тарифи
Вартість розсилки залежить від обраного пакета і таргетування:
Послуга Вартість, руб. СМС без покупки пакета по базі клієнта (будь-які оператори) 2 ММС 3 СМС, ММС по базі оператора без пакета за тарифом Пакет S (1500 повідомлень) 2970 Пакет M (2500 повідомлень) 4875 Пакет L (5000 повідомлень) 9600 Пакет 10000 18800 Пакет 25000 46000 Пакет 50000 90000 Пакет 100000 175000 Таргет «Злагода» + 0,1 (додається до кожного повідомлення) Таргет по категорії інтересів +0,2 за розташуванням регіон / місто + 0,2 за геолокації онлайн + 0,5 за статтю, віком, ОС мобільного пристрою + 0,1 За кількістю переглядів сайтам + 0,5 За середньомісячним витрат на зв'язок + 0,2 За роумінгу + 0,2
Додатково оплачується буквений номер компанії, з якого проводиться розсилка, в розмірі 1000 руб. у місяць. Абонент має право зареєструвати за собою до 5 унікальних підписів, погодивши їх з оператором.
Розсилку через «МегаФон.Таргет» можна оплачувати засобами, які повертаються бізнес-клієнту оператора по опції « Кешбек 7% ».
Нове в «МегаФон.Таргет»: аукціони
З літа 2018 року в рамках послуги з'явилася можливість брати участь в аукціонах. Це боротьба за право першим направити свою рекламну розсилку цільової аудиторії, обраної за певної категорії (категоріям).
Аукціони проводяться щодня. Оператор на сайті розміщує на продаж пули повідомлень з певними Таргет, оголошує початкову ставку. Учасники протягом обмеженого часу намагаються викупити лот.
Приклад: Організація А хоче залучити нових клієнтів, жінок 20-35 років, що проживають в районі Хамовников. Конкурент - компанія Б - планує відправити свою рекламу тієї ж категорії населення. Можливість почати розсилку першим надається тому учаснику аукціону, який заплатить за СМС більше. Таким чином він зможе вплинути на потенційних клієнтів раніше, ніж це зробить конкурент.
У липні 2018 р аукціони проводяться лише серед бізнес-абонентів Поволзької філії Мегафона, і лоти виставляються з Таргет за поточним місцем розташування кінцевих одержувачів.
Як працює спрямована розсилка
Абонент формує цільову аудиторію з власної бази або переліку номерів оператора за допомогою фільтрів в особистому кабінеті. Їх на вибір кілька:
- За місцезнаходженням: поточному, регулярному, по місту, суб'єкту РФ або роумінгу. Наприклад, абонент вказує на мапі центр, задає радіус, і всі, хто живе, що працюють або просто часто відвідують цю територію власники стільникових телефонів отримують повідомлення;
- За інтересам. Доступні 74 категорії на вибір (машини, їжа, авто та ін.), А також фільтр по операційній системі мобільного пристрою і часто відвідуваних сайтів;
- За соціально-демографічними показниками: статтю, віком, середньомісячним витрат на зв'язок.
Для роботи з власною базою номерів доступні специфічні фільтри:
Базу своїх номерів попередньо завантажують в «Адресну книгу» інтерфейсу послуги csv-файлом або вручну.
Далі задають параметри: вибирають час поширення, виставляють обмеження по бюджету на місяць або день, вказують текст повідомлення. Система автоматично підраховує вартість або витрати пакета з урахуванням того, що 1 СМС - це 70 кириличних або 140 латинських символів.
Щоб пустити розсилку по своїй базі, клієнт не пізніше ніж за 3 дні робить заявку через Особистий кабінет. Якщо використовується перелік номерів оператора, попередити Мегафон потрібно за 10 днів. Відправлення здійснюється зі швидкістю 5 повідомлень в секунду.
Для оцінки ефективності розсилки застосовують підрахунок промо-кодів або переходів по посиланню. Звіти доступні в розділі «Статистика».
Обмеження на розсилку
Діють 2 головних обмеження:
- Текст СМС і ММС зобов'язаний відповідати законодавству РФ (не містити політичної або ідеологічної агітації, не порушувати чужі авторські права та ін.) І не повинен ганьбити репутацію Мегафона;
- Не можна посилати повідомлення тим, хто не дав згоду на отримання рекламно-інформаційних матеріалів. На першу вимогу організація повинна надати підтвердження такої згоди.
За порушення цих правил оператор не просто відключає послугу і припиняє всі поточні розсилки в особистому кабінеті клієнта. Передбачені штрафні санкції, які доходять до сотень тисяч рублів.
Тому послугою можна користуватися безконтрольно. Зміст СМС м ММС узгоджуються. Така система обмежень вигідна і клієнтові. Повідомлення не сприймаються як спам і не викликають невдоволення одержувачів, що в кінцевому підсумку підвищує їх ефективність.