Днями в салонах мережі Мегафон з'явилася нова модель мобільного 4G-роутера з назвою Мегафон Turbo MR150-5 (ZTE MF920). Швидше за все ця модель прийшла на зміну роутера Мегафон MR150-2 (ZTE MF910) і в даному випадку «новіше» не означає «краще». Детальніше про це в нашій статті.
Умови кризи в цій країні продовжують диктувати свої правила гри на ринку, в тому числі і на ринку мобільних пристроїв. Напевно, з цим пов'язано рішення компанії Мегафон прибрати з продажу відмінний роутер ZTE MF910 (Мегафон MR150-2) і замінити його більш простою моделлю - ZTE MF920. Причому зробили це так стрімко, що перша партія нових пристроїв прибула на точки продажів брендованого ... наполовину 🙂 Зараз все поясню.
Почнемо з самого пристрою. На лицьовій стороні красується логотип вже до болю знайомою китайської компанії ZTE, який забули / не встигли змінити на фірмовий МегаФоновскій значок «4G +». Я до цього чіпляюся, тому що роутер продається в салонах під маркою Мегафон MR150-5. Але знайти цей заповітний набір символів можна тільки в імені Wi-Fi мережі, видрукуваної на наклейці, приклеєною до задньої сторони роутера.
На упаковці роутер вже постає з логотипом «4G +», ок, а от з назвою моделі до кінця не визначилися: в одному місці красується назва «MegaFon Turbo», в іншому MF920, в третьому ZTE MF920, але ніде немає напису «MR150-5 ». Як бачите, заплутатися не складно.
Гаразд, опустимо цей маркетинговий фейл і перейдемо безпосередньо до огляду пристрою.
Ми придбали роутер білого кольору, швидше за все, це єдиний варіант забарвлення девайса. На лицьовій стороні розташовується чорне «віконце» з логотипом виробника, і чотири стандартних піктограми: індикатор зарядки, мережі Wi-Fi, наявності непрочитаних СМС і сигналу мережі. Запросто можна подумати, що в центрі повинен бути дисплей, але ні, не в цей раз. Насправді, на платі є місце під дисплей, але так як наш пристрій сильно урізано, доведеться обходитися без екрану.
На нижньому торці присутні кнопка Вкл., Кнопка WPS для підключення до Wi-Fi без пароля і кришечка, під якою знаходиться роз'єм під SIM-карту і кнопка Reset. На верхньому торці - роз'єм micro-USB. Роз'ємів під зовнішню антену не передбачено.
Корпус не розбірний, але якщо дуже хочеться, то можна підчепити задню кришку нігтем і подивитися на акумулятор ємністю 2000 mAh.
Комплектація аскетична до неможливості: сам роутер, керівництво користувача і кабель USB - microUSB. Зарядки немає. Мається на увазі, що роутер можна зарядити від USB-порту комп'ютера. Але ж комп'ютера може і не бути. Добре хоч в коробочку все склали. Знаєте, у мене є відмінна ідея для керівництва компанії Мегафон. Адже можна здешевити комплектацію ще сильніше: скласти все це барахло в целофановий пакет і так продавати. Кому потрібні ці коробки / зарядки? Ех ... Ну да ладно.
Основні характеристики роутера вказані на задній частині упаковки:
- 4G + FDD: 2600/1800/800 МГц
- 3G: 2100/900 МГц
- 2G: 1900/1800/900/850 МГц
- Швидкість прийому даних роутером до 150 Мбіт / с, передачі - до 50 Мбіт / с.
- Бездротовий роутер на 8 пристроїв Wi-Fi 802.11 b / g / n
- Акумуляторна батарея 2000 мА · год, час роботи в режимі 4G + (LTE) до 6 ч., В режимі очікування - до 120 год.
- Розміри пристрою: 107,5 × 63,7 × 14,8 мм
Як бачимо, роутер розрахований на роботу з 8 одночасно підключеними по мережі Wi-Fi пристроями. Стандарт Wi-Fi 802.11 b / g / n, частота - тільки 2.4 ГГц. Той же Мегафон MR150-2 підтримував до 14 користувачів і додатково частоту мережі 5 ГГц.
Рівень сигналу Wi-Fi в одній кімнаті в 4 метрах від роутерів
Рівень сигналу Wi-Fi через 2 стіни
Як і всі брендовані пристрої, Мегафон MR150-5 повинен бути заблокований під оператора зв'язку. Про це є відповідний напис на упаковці: «Робота пристрою ... гарантується тільки з SIM-картою Мегафон». Але ми пам'ятаємо, що наш роутер брендований «наполовину», тому з коробки роутер не заблокований. Однак, якщо ви були недостатньо уважні і підтвердили запит на оновлення ПЗ пристрою, все, Арріведерчі, насолоджуйтеся роботою в мережі Мегафон 🙂
Фотографії для цікавляться глибоким внутрішнім світом роутера
UPD. 16.06.16 Знайдено спосіб розблокування роутерів будь-яких кольорів, версій і з будь-яким IMEI-номером. Замовити код розблокування можна натиснувши кнопку «Купити код розблокування» нижче.
Схожі Записи
« Розблокування 4G-роутера Мегафон MR150-2 (ZTE MF910) Огляд і розблокування МТС SMART Surf 4G »
Кому потрібні ці коробки / зарядки?