МГТС запустило віртуального оператора на мережі МТС

Не встигла «Йота» як слід запуститися в столиці, а різні експерти передбачити неминучий крах новому віртуальному оператору, як наприклад «Мегафона» послідувало МТС. Однак, на відміну від Мегафона, компанія вирішила запустити MVNO тільки в Москві, а не по всій країні.

В якості партнера була обрана дочірня МГТС. Метою запуску було названо бажання надати клієнту всі можливі телекомунікаційні послуги від одного оператора. Логічно, що просування комплексних пропозицій вирішили вести під брендом МГТС, так як провайдер до цього моменту вже надавав практично всі послуги за винятком мобільного зв'язку. У такій ситуації «розкрутка» материнської компанії під мультисервисного оператора була б вкрай витратною.

Мобільні номери виділені в коді +7 (985) 905, що трохи дивно, так як їх, з огляду на 11-значну розрядність номера, вистачить лише на 10 тисяч абонентів. Можливо, надалі буде виділено більше номерів, а поточні 10 тисяч розраховані для оцінки попиту. Підключити стільниковий зв'язок можна як окремо, так і в складі загального пакету. Окремі тарифи (Smart Mini, Smart і Smart +) мають на увазі дзвінки на мобільні / стаціонарні телефони і невеликий обсяг трафіку. Вартість тарифів складає 250, 400 і 900 рублів відповідно. Нічого особливого вони з себе не представляють, схоже пропозицію з порівнянними показниками у вигляді лінійки «Все!» Є і у «Білайну». А ось загальні пакети набагато цікавіше. Унікальні вони тим, що в них включені взагалі усі послуги, які присутні на ринку. Тобто домашній інтернет, проводове ТВ, стаціонарний телефон, мобільний зв'язок і мобільний доступ до інтернету. Пакетів також три, в кожен входить відповідний стільниковий тариф:

Пакетів також три, в кожен входить відповідний стільниковий тариф:

Найбільший інтерес представляють перші два, так як за вартістю не перевищують психологічну позначку в 1000 рублів. Принципова відмінність пакету Silver від Gold в доступності безлімітного стаціонарної телефонії - перший її не має на увазі. В іншому пакети відрізняються граничними показниками:

Пакет Швидкість домашнього інтернету Домашнє ТБ Безлімітний стаціонарний телефон по Москві Пакет мобільного трафіку Пакет включених хвилин на чужі мережі, по РФ Безліміт на стаціонарні телефони Москви і мобільні МТС / МГТС Москви і області Silver 30 Мбіт / с 80 каналів - 500 Мб - Так Gold 70 Мбіт / с 80 каналів Так 1500 Мб 400 хвилин Так

Поява подібної пропозиції підтверджує дві набирають силу останнім часом тенденції: комплексні пропозиції і безліміт. Перша тенденція сформувалася під дією цінових воєн. Не маючи можливості сильно підвищити (або взагалі підвищити) ціни на тарифах, оператори змушені включати в них додаткові послуги, щоб вибити з абонента додаткові пару сотень або прикрити ними не зниження цін. Нижче якогось рівня ARPU в будь-якому випадку бути не може, а конкуренція вимагає постійного розвитку. Вихід був знайдений в збільшенні кількості послуг за ті ж гроші. Друга відображає сучасно стан мереж зв'язку. Продавати хвилини, смс і мегабайти поштучно дуже хочеться, але вже неможливо. Мережі здатні витримати величезне навантаження і завжди знайдеться той, хто запропонує послугу без обмежень. У такій ситуації не залишається нічого, крім як пропонувати анлим на все. Як давно можна було уявити, що мобільний безліміт всередині мережі кожен може придбати собі за пару сотень рублів? А сьогодні це буденність. Ні, до сих пір існує міжміський та міжнародний зв'язок з її космічними розцінками, але дивлячись на двозначні цифри її падіння у відсотках, розумієш, що триватиме такий стан справ недовго. Років зо два-три тому такий хід МТС з доданням МГТС статусу комплексного оператора був би серйозним подією, а сьогодні це неминучий крок, спрямований лише на випередження конкурентів.

Як давно можна було уявити, що мобільний безліміт всередині мережі кожен може придбати собі за пару сотень рублів?

Дополнительная информация

rss
Карта