Мій перший бізнес: бренд одягу Bazuhaus

Це напевно перший великий інтерв'ю, де я в деталях розповідаю про свій бренд одягу Bazuhaus, про те, як починала, хто спонсорує, для чого я це почала і які плани на майбутнє. Дякуємо idol.com.ua за цю розмову.

-

Розкажіть про себе.

Мене звати Лена Базу , Я дизайнер, фотограф, блогер і засновниця бренду Bazuhaus . Я все життя займалася веб-дизайном (з 14 років) і до виробництва прийшла досить різко. Працювала в Нью-Йорку в офісі дизайнером і розуміла, що втомилася від Діджитал, що хочеться робити щось, що можна потримати в руках, бачити фактуру. Так як я в усьому дотримуюся мінімалізму (в побуті, в їжі, в одязі), тому знайти для мене мінімалістичного крою одяг було проблематично. У Зорі звичайно багато всього можна знайти, але потрібно шукати, а хотілося прийти в магазин і щоб захотілося все, щоб без рюшиків, без прикрас і зайвих деталей. Повернулася з Америки в Україну і почала роботу над своїм брендом.

Розкажіть про бізнес. Як виникла ідея створення?

По суті, нові моделі Bazuhaus я створюю для себе, то, що не можу знайти в магазинах, то, що хочеться носити самої. Я дотримуюся філософії етичного виробництва, натуральних тканин із сертифікатами та переробляю відходи виробництва, будь то залишки тканини, паперу або пластика. Ще намагаюся багато говорити і розповідати про відповідальне споживання, про те, що не потрібно захаращувати шафу, не потрібно купувати десять сорочок, потрібна одна, але улюблена. У планах багато ідей - організовувати переробку старого одягу, читати лекції про стилі, про споживання і дизайні. Хочу щоб Bazuhaus не була черговим брендом одягу, а чимось на зразок ком'юніті людей, яким не все одно, які цінують естетику і мінімалізм, скандинавський дизайн і високу усвідомленість.

Хочу щоб Bazuhaus не була черговим брендом одягу, а чимось на зразок ком'юніті людей, яким не все одно, які цінують естетику і мінімалізм, скандинавський дизайн і високу усвідомленість

Де знайшли перший капітал?

На старті у мене був інвестор і за сумісництвом мій друг, який вкладав левову частину бюджету в старт і розвиток, за що я йому дуже вдячна, якби не він - я б напевно до сих пір не почала 🙂 Зараз вже працюю одна, все оборотні гроші реінвестується назад у виробництво, в закупівлю тканин, фурнітури, на зарплати швеям, на доставку клієнтам (у нас безкоштовна доставка по Києву та Україні).

Розкажіть про вашу продукцію. Хто ваші клієнти?

Я пам'ятаю всіх своїх клієнтів, з деякими ми навіть подружилися і спілкуємося, багато хто повертається за новими речами знову і знову, за що я їм дуже вдячна. В основному це дівчата від 24 до 30 років, хто шукає "стильну сорочку без рюшиків" і не знаходить її у інших українських брендів, хтось приходить, тому що йому подобається наша естетика Інстаграма , Мінімалізм і відповідальне споживання. Ціни у нас рівня мас-маркету, я не уявляю з себе фешн дизайнера і не хочу продавати сукні по 400 євро, тому що вірю, що гроші потрібно витрачати на враження, на подорожі, на якісну їжу і гарний декор, хочу щоб моя клієнтка могла зайти в наш шоурум і купити повний образ з мінімалістичний і зручних речей, і щоб це коштувало адекватних, а не "дизайнерських" грошей.

Якими смішними, комічними історіями Ви могли б поділитися з читачами?

Свій бізнес це щоденна робота, без вихідних і перерви на обід, без начальника і відпускних, кожен день закриваєш десяток завдань, а до вечора накопичується ще стільки ж - і в цьому щастя. Постійно стикаюся з комічними ситуаціями: коли назви бренду пишуть як Bauhaus, а не Bazuhaus (назва бренду походить від німецького дизайнерського течії bauhaus + мого прізвища bazu). Смішно, коли за годину до запуску колекції начальниця цеху дзвонить і каже, що нічого не готово (поміняли цех); коли за рік міняєш 11 виробництв і не можеш знайти своє ідеальне (пора засновувати своє); коли приходить тканина не тієї якості (більше не працюємо з Харківськими постачальниками); коли чекаєш бирки три місяці, замість трьох тижнів, а потім виробництво тобі ще й не хоче їх віддавати (так і не віддали, не користуйтеся інструментом Фурнитекс); коли не можеш знайти органічний котон (навіть в США) і багато ще всього! Це звичайно все сміх крізь сльози, але всі ці ситуації у мене не викликають нічого, крім посмішки. "Ну що ж, наступного разу буду розумніший", - думаю я і пробую по-іншому. І цей нескінченний круговорот проблем і посмішок і є бізнес. Тому я так люблю своїх клієнтів, без них би не було всього цього.

-

Оригінал текст на idol.com.ua 💛

Як виникла ідея створення?
Де знайшли перший капітал?
Хто ваші клієнти?
Якими смішними, комічними історіями Ви могли б поділитися з читачами?

Дополнительная информация

rss
Карта