З кінця 2014 року Німеччина переживає справжній бум щодо татуажу брів . На кожному розі рекламується мікроблейдінг - «самий натуральний, сучасний, інноваційний спосіб» чудесного перетворення вашого обличчя. Цей новий спосіб татуажу «гарантує прекрасний результат з найтоншими, натурально укладеними волосками брів». Створені таким чином волоски, нібито неможливо відрізнити від своїх власних. А сама процедура абсолютно безболісна і нетравматична, а тому мікроблейдінг разюче відрізняється від досі використовується «Звичайного апаратного методу» , Який прихильники мікроблейдінга називають варварським і допотопним. Адже лише за допомогою мікроблейдінга можливо досягти ідеальних результатів і отримати досконалі і натуральні брови, які потім просто вицвітають і повністю зникають за 8-12 місяців.
Останнім часом у мікроблейдінга з'явилися нові назви: брови в техніці 3D або 6D. Але ніхто так і не зміг пояснити мені, що це означає.
Це - маркетинг. А тепер - факти.
«Інноваційно»?
«Новий і сучасний» метод є нічим іншим, як давньої китайської технікою татуажу брів. Її споконвіку використовували в основному в бідних китайський кварталах, поки необхідний матеріал можна придбати досить дешево. Таким чином, бідні верстви населення теж могли дозволити собі зробити татуаж. Ось така інновація.
Не можна також забувати про те, що шкіра азіатських жінок разюче відрізняється від нашої північно-європейської. У азіатів пружна шкіра з жовтуватим відливом і малою кількістю червоного пігменту. Наша ж шкіра пухка, судинна, часто зі слабкою сполучною тканиною. З цієї причини шкіра європейських жінок зовсім інакше реагує на внесення пігментів і по-іншому заживає.
Що таке «мікроблейдінг»?
Що ж означає слово мікроблейдінг? Правильно в перекладі з англійської - це «міні-надрізи». І саме це відбувається протягом процедури. Спеціальне лезо, закріплене на держаку, занурюється в пігмент, після чого їм надрізається шкіра. Потім на оброблену таким чином поверхню брів наноситься і втирається пігмент, так звана «маска». Саме ця процедура підноситься як нетравматичний і безболісна.
І знову факти.
При перманентному макіяжі (а мікроблейдінг - це ніщо інше, як перманентний макіяж, тобто внесення пігменту в шкіру на тривалий час) пігменти імплантуються в середній шар шкірного покриву - дерму. Дерма знаходиться між верхнім шаром шкіри (епідерміс) і підшкірної жирової клітковиною. Щоб потрапити в дерму, треба подолати епідерміс. При роботі з апаратом для перманентного макіяжу відбувається наступне: голка проколює шкіру (кілька тисяч разів на хвилину), входить і виходить з неї, створюючи таким чином величезна кількість міні-проколів і кожен раз віддаючи невелику кількість пігменту в шкіру. Іншими словами, ми отримуємо ефект перфорованої шкіри.
Що ж відбувається при мікроблейдінге? Шкіра розрізається лезом до шару дерми, як скальпелем. Потім в ці надрізи вноситься пігмент. А що таке надріз? Це пошкодження верхнього шару шкіри, що супроводжується виділенням крові і рубцюванням. Якщо хірург після проведеної операції НЕ зашьyoт шкіру, то вона зарубцюється грубо, широко і некрасиво, так як на місці порізу утворюється велика кількість сполучної тканини, щоб скоріше усунути травму, «залити її рятувальним клейстером». Але поки ми маємо справу з мікроблейдінгом, в нашому випадку мова йде, звичайно, про мікрошрамах.
У рекламі мікроблейдінга я часто читаю, що процедура безболісна і шкіра не кровит. Це не так! Звичайно ж, це боляче, адже відбувається надріз шкіри: спробуйте порізати собі шкіру бритвою, як це може бути безболісно? І, природно, вона кровит, так як в дермі знаходяться кровоносні судини. Якщо під час процедури не виступає кров, це може означати лише одне: робота проводиться надто поверхово і пігменти вводяться в епідерміс. А цей шар шкіри оновлюється кожні 28 днів. Разом з отмирающими клітинами епітелію пігменти вийдуть зі шкіри та через місяць там нічого не залишиться.
Природно, я сама пробувала робити мікроблейдінг. Деякі з моїх друзів і родичів самовіддано надали мені «поле для експериментів». Так що я маю відмінне уявлення про цей метод і його наслідки. На щастя, я проводила свої досліди нема на особах, а на інших ділянках тіла з схожою шкірою і згодом прибрала сліди своїх експериментів лазером.
«Дуже натурально»?
Результат нібито дуже натуральний. Це найсильніший аргумент, який використовується в рекламі мікроблейдінга. «Волоски укладаються дуже природним чином і їх практично неможливо відрізнити від своїх власних волосків брів».
Природно, в рекламі використовуються фотографії свіжих, тільки що зроблених робіт. І я повинна визнати, що вони виглядають дуже і дуже красиво, і натурально. І саме тут криється підступ! Бо лише по зажівшему результату (3-4 тижні після процедури) можна судити про проведену процедуру. Безпосередньо після мікроблейдінга брів пошкоджена шкіра стягується, стискається (природна реакція на травму) і нанесені лінії виглядають дуже тоненькими, красивими.
Однак згодом відбувається наступне. Ранки (надрізи) гояться. Виникають мікрошрами, які дуже добре видно під лампою і лупою. Внесений пігмент мігрує в дермі, укладається. Через це лінії стають товщі, частково розпливаються. Так як шкіра при процедурі кровила, внесений пігмент частково змішується з гемосидерином (железосодержащий пігмент, що утворюється при розпаді крові) і укладається в шкірі на тривалий час. Саме це є причиною того, що нанесені за допомогою мікроблейдінга волоски так часто набувають сизо-сірий відтінок.
Для того щоб нанести рівномірні, красиві лінії на однаковій глибині шкіри, майстер повинен володіти колосальним досвідом і спокійною твердою рукою. А це рідкісний випадок в мікроблейдінге (нижче поясню). В результаті ми маємо неспокійні, часто пунктирні лінії, так як пігмент вноситься частково в дерму, частково в епідерміс. А інший раз, на жаль, і глибше. В такому випадку майстер пропонує провести процедуру корекції, щоб «довести» волоски. На жаль, часто такі корекції лише погіршують ситуацію, так як вкрай важко потрапити тонким лезом в той же волосок. І тоді утворюються нові, паралельно проведені лінії подібного ж якості.
«Безвісти вицвітає»?
Перманентний макіяж - це внесення пігментів в середні шари шкіри (дерму) на тривалий час. І абсолютно неважливо, чим ці пігменти вводяться, апаратом або лезом на держаку. Як тільки пігмент виявляється в дермі, він залишається там на певний час.
Вицвітання пігменту - процес суто індивідуальний і залежить від безлічі різних факторів: обмін речовин, сонячне опромінення, пілінги, харчування, куріння, гормони, медикаменти. Все це грає роль при виведенні пігментів зі шкіри. В середньому можна сказати, що татуаж тримається від 1 до 5 років.
Якщо ввести пігменти надто поверхово, то вони вийдуть зі шкіри протягом місяця, разом з відмерлими клітинами епідермісу. Якщо ж імплантувати їх занадто глибоко, вони залишаться в шкірі на дуже довгий час, можливо, назавжди. От і все.
«Ідеальна форма»?
Більшість прихильників мікроблейдінга виміряють і малює ескіз брів за принципом «золотого перетину», використовуючи спеціальний циркуль. Таким чином, вони нібито створюють ідеальну форму брів.
Красиві слова з некрасивими наслідками. Бо не можна просто взяти і намалювати клієнтці брови, керуючись геометричними формулами! Кожна особа унікально і вимагає індивідуального підходу. Професіонал зобов'язаний розглядати кожного клієнта в цілісності, з огляду на його стиль, фігуру, зростання, міміку, звичку наносити макіяж та ін. Я не втомлюся повторювати: малювати ескіз для перманентного макіяжу потрібно тільки від руки і без всяких вимірів або тим більше шаблонів. Своїм початківцям ученицям я дозволяю проводити лише один вимір: при перевірці довжини брів. Решта малюється тільки «на око».
«Професійно»?
Мікроблейдінг зараз роблять на кожному розі. Хто не пропонує мікроблейдінг, той відстав від життя. Брови ріжуть все, кому не лінь. Чому?
Все просто - солідне, професійну освіту на майстра перманентного макіяжу триває досить довго, коштує дорого і пов'язано з чималими інвестиціями в апаратуру і робочий матеріал. А ось навчання на майстра по мікроблейдінгу триває 2 дні, варто 1000-1500 євро, а придбати набір для роботи можна за 300-400 євро.
Ось, поклавши руку на серце, чому можна навчитися на дводенному груповому семінарі? Ще вчора людина робила педикюр і манікюр, а сьогодні, після дводенного семінару, він ріже лезом шкіру на обличчях.
Просто для порівняння: щоб робити в Німеччині, наприклад, вітамінні ін'єкції, необхідно мати щонайменше диплом натуропата (2-3 роки навчання і успішно складений іспит у відомстві охорони здоров'я). А щоб різати брови, досить дводенного семінару.
Безвідповідально і поза всяким розуміння.
додатково
Я спостерігаю за розвитком феномена «мікроблейдінг» в Німеччині вже 1,5 року. За весь цей час я не бачила жодної красивої зажівшей роботи. Жодної. Немає натуральності, немає ідеальних тонких ліній. Зрідка я бачила більш-менш вдалі загоєні роботи, представлені на огляд через 1-2 місяці після мікроблейдінга брів. Однак в наступні місяці ці більш-менш вдалі лінії все одно перетворюються в незрозумілі розмиті плями.
До нас постійно приходять «жертви мікроблейдінга» на видалення жахливих результатів. Зневірені, розчаровані дівчата і жінки, які «клюнули» на красиві фотографії свіжих робіт і тепер ходять з понівеченим обличчям. Ми постійно видаляємо цю «красу». Це боляче. На це потрібні гроші і довго триває. Це псує нерви. Ці клієнтки спочатку заплатили за мікроблейдінг, потім за його видалення, а потім будуть платити за новий татуаж, якщо взагалі зважаться знову комусь довірити своє обличчя.
Мене часто звинувачують у відсутності об'єктивності. Мовляв, в апаратному методі татуажу теж досить потворних результатів. Так це правда. ми частенько видаляємо жахливі результати апаратного перманентного макіяжу . У будь-якому методі досить криворуких майстрів. Але це ні в якому разі не виправдовує подальших спотворення осіб, неважливо яким методом: апаратом, лезом або рибної кісткою!
Зупиніть це безумство!
Не давайте ввести себе в оману красивими картинками, читаючи про мікроблейдінге відгуки. Подумайте дуже добре, чи готові ви віддати купу грошей, часу і нервів, щоб провести над собою цей експеримент.
Ходіть на перманентний макіяж тільки до досвідчених і талановитим майстрам і, будь ласка! - завжди просите показати вам фотографії заживших робіт майстра. Вони разюче відрізняються від фотографій свіжих результатів. Я проводжу приблизно 1000 процедур перманентного макіяжу в рік, я знаю про що кажу.
У Німеччині є дуже хороші майстра з перманентного макіяжу . Досвідчені, серйозні колеги, які обожнюють свою роботу і роблять її з любов'ю і великою віддачею. Як правило, такі майстри не займаються агресивною рекламою, з готовністю показують фотографії заживших робіт і чесно, відкрито розповідають про можливі ризики і наслідки тієї чи іншої процедури. Ось саме таким майстрам треба довіряти свої обличчя, їх руки вам не зашкодять.
На цій ноті я бажаю вам краси, щасливих посмішок і обережності в прийнятті рішень.
Марія ПРИБ - тренер і експерт з перманентного макіяжу і його видалення
Seit Ende 2014 erlebt Deutschland einen regelrechten Boom in Bezug auf Pigmentierung von Augenbrauen. Es wird mit einer «höchst natürlichen, modernen, innovativen» Technik geworben: MICROBLADING. Das sei eine neue Methode, welche ein wunderschönes Ergebnis mit ganz dünnen, natürlich verlaufenden Härchen garantiert. Man könne die eingezeichneten Härchen kaum von den eigenen Augenbrauenhaaren unterscheiden, heißt es. Die Prozedur sei schmerzlos und nicht traumatisch; deswegen sei MICROBLADING etwas völlig anderes und viel natürlicheres als ursprüngliches Permanent Make Up , welches von den Befürwortern der innovativen Methode zur Barbarentechnik herabgesetzt wird . Nur mit MICROBLADING erreiche man ideale Ergebnisse und bekomme die perfekten Augenbrauen schlechthin . Die so entstandenen natürlichen Augenbrauen würden innerhalb von 8-12 Monaten verblassen und keine Rückstände hinterlassen.
MICROBLADING hat auch andere Bezeichnungen: 3D-Augenbrauen und neulich auch 6D-Augenbrauen.
So das Marketing. Und nun zu den Fakten.
«INNOVATIV»?
Die neue, moderne Methode ist nichts anderes als uralte chinesische Technik für Tätowierung von Augenbrauen. Diese wird seit jeher überwiegend in ärmeren Vierteln von China eingesetzt, da die Materialien sehr günstig sind. Auf diese Weise können auch ärmere Bevölkerungsschichten in Genuss von Augenbrauen-Pigmentierung kommen. So viel zu «innovativ».
Vor allem darf man nicht vergessen, dass sich die Haut von asiatischen Frauen drastisch von der europäischen Haut unterscheidet. Asiaten haben gelblich schimmernde, stramme und gefässarme Haut, wohingegen hierzulande die Haut eher locker, und gefässreich ist, oft ist das Bindegewebe schwach bis sehr schwach. Aus diesem Grund verheilt die Haut von europäischen Frauen völlig anders und reagiert auch anders auf das Einbringen von Pigmenten.
WAS IST «MICROBLADING»?
Was bedeutet nun das Wort «Microblading»? Richtig, übersetzt aus dem Englischen ist das nichts anderes als «Mini-Schnitte». Und ja, genau das geschieht bei der Behandlung. Eine am Stab befestigte spezielle Klinge wird in das Pigment eingetaucht und mit diesem Gerät wird die Haut geschnitten. Danach wird das Pigment auf die verletzte Fläche aufgetragen und eingerieben (nennt sich bei den Behandlern «Maske»). Diese Vorgehensweise wird als nicht traumatisch und schmerzlos präsentiert.
Und hier die Tatsachen.
Beim Permanent Make Up (und Microblading ist nichts anderes als Permanent Make Up, sprich semi-dauerhafte Einbringung der Pigmente in die Haut) werden Pigmente in die Derma-Schicht der Haut implantiert. Dies ist die mittlere Schicht, die sich zwischen Epidermis und der subdermalen Schicht befindet. Um dorthin zu gelangen, muss man die Epidermis überwinden. Wenn wir mit einem Pigmentiergerät arbeiten, geschieht folgendes: Die Nadel durchsticht die Haut mehrere tausend mal pro Minute, dabei geht sie immer rein und raus, produziert also sehr viele Einstiche in die Derma und gibt dort mit jedem Einstich Pigmente ab. Die Haut wird sozusagen mehrfach perforiert.
Was geschieht denn beim Microblading? Die Haut wird bis in die Derma geschnitten, wie mit einem Skalpell. Und in diesen Schnitt werden Pigmente eingebracht. Was ist denn ein Schnitt? Das ist eine Verletzung der oberen Hautschicht, gefolgt von Blutaustritt und Narbenbildung. Wenn ein Chirurg nach der OP die Haut nicht näht, dann verheilt die Wunde unter Narbenbildung, da sich an dieser Stelle Bindegewebe bildet (Rettungskitt sozusagen). Nun, da wir es hier mit MICROblading zu tun haben, erhalten wir MICROnarben ...
Geworben wird unter anderem damit, dass die Behandlung schmerzfrei ist und nicht blutet. Das stimmt nicht! Es ist schmerzhaft (die Haut wird geschnitten; probieren Sie doch mal die Haut mit einer Klinge zu schneiden, wie kann das schmerzfrei sein?) Und es blutet natürlich, da sich in der Derma-Schicht Kapillare befinden. Wenn es bei dieser Behandlung NICHT blutet, dann kann das nur eins bedeuten: es wird zu oberflächlich gearbeitet und die so eingebrachten Pigmente gelangen nur in die Epidermis. Diese Hautschicht wird jedoch alle 28 Tage erneuert, und das wäre dann die höchste Lebensdauer der Pigmentierung, da sich die Pigmente zusammen mit den abgestorbenen Hautzellen ablösen würden.
Natürlich habe ich das Microblading ausprobiert. An meinen Freunden und Verwandten, die mir ihre Haut anvertraut haben, damit ich mir ein eigenes Bild von der Behandlung und deren Folgen machen konnte. (Keine Angst, es ist alles gut, ich habe nicht im Gesicht experimentiert, sondern an den Oberarmen und Oberschenkeln, wo die Haut sehr ähnlich mit der Augenbrauen-Haut ist. Und natürlich habe ich die behandelten Flächen wieder mit Laser entfernt).
«SEHR NATÜRLICH»?
Höchst natürlich soll das Ergebnis sein. Das ist das stärkste Argument bei der Werbung von Microblading. Die Härchen würden ganz fein, entsprechend der Wuchsrichtung der eigenen Haare, eingezeichnet und sich gar nicht von den eigenen Haaren unterscheiden.
Geworben wird mit ganz frisch gemachten Arbeiten (aufgenommen direkt nach der Behandlung). Ich muss gestehen, dass diese wirklich sehr schön und natürlich aussehen, und hier ist auch der HAKEN. Denn: erst das abgeheilte Ergebnis (3-4 Wochen nach der Behandlung) sagt etwas über das Resultat aus. Direkt nach der Behandlung zieht sich die verletzte Haut sofort zusammen (natürliche Reaktion des Körpers) und die eingezeichneten Linien sehen sehr dünn und schön aus.
In der darauf folgenden Heilungsphase geschieht jedoch folgendes. Die Schnitte verheilen. Es entstehen Mikronarben (gut sichtbar mit der Lupe und bei gutem Licht). Die eingebrachten Pigmente migrieren in der Dermaschicht. Dadurch werden die gezeichneten Linien dicker, verschwimmen teilweise. Da es bei der Behandlung blutet, vermischen sich die eingebrachten Pigmente zum Teil mit dem Hämoglobin (eisenhaltiger Farbstoff der roten Blutkörperchen) und verkapseln sich dauerhaft in der Derma. Genau das ist der Grund für die bläulich-gräuliche Farbe der eingezeichneten Härchen, die ich sehr oft nach den Microblading-Behandlungen sehe.
Um gleichmäßige, schöne Linien in der gleichen Hauttiefe zu ziehen, muss die Hand sehr ruhig und eingeübt sein. Das ist äußert selten der Fall (Gründe dafür schildere ich weiter unten). Als Folge entstehen nach der Abheilung unruhige, gebrochene Punktierlinien, da die Pigmente teils in der Derma (oft leider noch tiefer) teils in der Epidermis landen. In diesen Fällen bieten die Behandler eine Nachbehandlung an, bei welcher die Linien nachgezogen werden. Leider führen solche Nachbehandlungen meist zur Verschlimmerung der Situation, da es äußerst schwierig ist, die vorhandene Linie mit der Klinge zu treffen. Oft entstehen dadurch neue, parallel verlaufende Linien der gleichen Qualität.
«VERBLASST VOLLSTÄNDIG»?
Permanent Make Up ist eine semi-dauerhafte Einbringung der Pigmente in die Derma-Schicht der Haut. Es ist egal, mit welchen Methoden das geschieht, ob mit einem Gerät oder mit einem Klingen-Stab. Sobald die Pigmente in der Derma landen, bleiben sie dort auch für eine gewisse Zeit.
Das Verblassen der Pigmente ist sehr individuell und von mehreren Faktoren abhängig. Stoffwechsel, Sonnenbestrahlung, Peelings, Ernährungsweise, Rauchen, Hormone, Medikamente ... Alles spielt eine Rolle. Im Schnitt kann man sagen, dass die Pigmente 1-5 Jahre in der Haut verweilen.
Sind die Pigmente zu oberflächlich eingebracht, verblassen sie innerhalb von einem Monat, da sich die Epidermisschicht ständig erneuert. Sind sie zu tief eingestochen, können sie auch dauerhaft in der Haut bleiben. Das war's.
«PERFEKTE FORM»?
Bei den meisten Microblading-Behandlungen werden die Augenbrauen mit einem speziellen Zirkel nach dem «goldenen Schnitt» ausgemessen und eingezeichnet. Auf diese Weise soll die ideale Form der perfekten Augenbrauen entstehen.
Schöne Worte, schlimme Folgen ... Denn: man kann nicht einfach hingehen und nach bestimmten Regeln die Augenbrauen zeichnen! Jedes Gesicht ist einzigartig und erfordert individuelle Behandlung. Als Profi muss man jeden Kunden in seiner Gesamtheit betrachten. Alles spielt eine Rolle: der Stil, die Größe, die Mimik, Schminkgewohnheiten usw. Als Ausbilderin und Trainerin wiederhole ich immer wieder: man sollte beim Pigmentieren nur in Freihand vorzeichnen und keine Messgeräte und Schablonen benutzen. Nur in einem einzigen Fall befürworte ich es, auszumessen: wenn man unsicher ist, ob die Augenbrauen wirklich gleich lang sind. Der Rest sollte nur freihändig geschehen.
«PROFESSIONELL»?
Microblading ist in aller Munde. Wer jetzt nicht «bladet», ist out und veraltet. Es «bladen» alle, die den Trend aufgegriffen haben. Wie kommt das denn?
Ganz einfach. Eine fundierte, professionelle Ausbildung zum Permanent-Make-Up-Stylisten dauert lange, kostet viel Geld und ist mit hohen Investitionen verbunden.
Eine «Ausbildung» zum Microblading- «Profi» dauert zwei Tage, kostet 1.000 bis 1.500 Euro und erfordert sehr geringe Investitionen (das Starterkit kann man neuerdings bereits für 300 bis 400 Euro erwerben).
Mal ehrlich: was kann man in einem Gruppenseminar in zwei Tagen erlernen? Gestern noch hat man seine Brötchen mit Fusspflege und Lackieren von Nägeln verdient, dann zwei Tage Seminar und schon schneidet man mit Klingen im Gesicht rum ...
Nur zum Vergleich: Um zB Vitaminspritzen zu machen, braucht man in Deutschland zumindest eine abgeschlossene Heilpraktiker-Ausbildung (2-3 Jahre plus bestandener Prüfung vor dem Gesundheitsamt). Um Augenbrauen zu schneiden, reichen zwei private Seminartage aus.
Unverantwortlich und nicht nachvollziehbar ...
SONSTIGES
Я спостерігаю за цим розвитком у Німеччині протягом 1,5 років. Протягом усього часу я не бачив НЕБУДІВНИЙ КРАСИВИЙ РЕЗУЛЬТАТ. Ні природності, ні досконалості, ні тонких ліній. Найбільше через 1-2 місяці після лікування були представлені деякі достатньо сприятливі результати, але вони розмилися в невизначені плямисті області в наступні місяці.
Майже щодня приїжджають до нас микробрейдинг «жертв», щоб усунути страшні результати. Розпачуючись, плачучи жінки, які впали за прекрасні постріли свіжоприготованої роботи, тепер гуляють з спотвореними бровами. Ми постійно знімаємо ці результати. Це боляче, коштує грошей, часу і нервів. Ці клієнти спочатку платять за мікробладинг, потім за видалення, а потім за корекцію (якщо вони коли-небудь зважилися знову).
Мене часто звинувачують в тому, що я не об'єктивний. Є достатньо поганих завдань, виконаних за допомогою пристрою. Так, так, ми видаляємо багато недоліків, викликаних обробкою пристроями. АЛЕ: це не виправдовує подальших дефектів на обличчях, будь то з пристроєм, лезом або іншими методами!
Шановні клієнти!
Не обманюйте себе прекрасними картинками. Уважно подумайте, чи дійсно ви готові позбутися трьохзначних грошових сум, годин часу і купа нервових клітин, щоб зробити цей експеримент.
Лікуйте тільки досвідченими професіоналами та БУДЬ ЛАСКА! завжди маєте HEALTHY результати / посилання показані. Ви жадаєте результатів, які ви шукали, вони різко відрізняються від нових робіт. Маючи близько 1000 процедур перманентного макіяжу на рік, я дуже добре знаю, про що я говорю.
У Німеччині дійсно хороші фахівці з перманентного макіяжу. Досвідчені, серйозні колеги, які люблять свою роботу і роблять це з пристрастю. Ці колеги, як правило, не рекламують агресивно, завжди показують добровільно закінчені, зцілені результати і розповідають вам відкрито і чесно про можливі побічні ефекти. Ви повинні піти в такі руки, тільки такі фахівці повинні довірити своє обличчя.
У цьому сенсі я бажаю вам краси, щасливої усмішки та обережності від непередбачених рішень.
Maria PRIEB - Тренер і фахівець з перманентного макіяжу та його видалення
за матеріалами Перманентний макіяж і салон краси BeautyCase
ОСТАНОВИТЕ ЭТО БЕЗУМИЕ!
Дорогие клієнти, милі дівчата і жінки!
Не давайте ввести себе в заблудження красивими картинками. Подумайте очень хорошо, готовы ли вы отдать кучу грошей, часу і нервів, щоб провести над собою цей експеримент.
Нам постійно приходять «жертви мікробників» на удалення ужасних результатів. Відчуття, розмальовані дівчатами і жінками, які «ключили» на красиві фотографії свіжих робіт і тепер проходять з вивченням ліків. Мы постійно удаляем цю «красу». Е боляче. Это стоит денег и долго длится. Это портит нервы.
Ці клієнтки спочатку заплатили за МІКРОБЛЕЙДІНГ, потім за його видалення, а потім будуть платити за новий татуаж (якщо взагалі зважаться знову комусь довірити своє обличчя).
Меня часто обвиняют у відсутності об'єктивності. Мол, в аппаратному методі татуажа також достатньо уродливих результатів. Так це правда. Мы частенько удаляємо ужасні результати аппаратного перманентного макіяжа. В любом методе досить криворуких мастерів.
АЛЕ! Це не в коїм розі НЕ ОПРАВДИВАЕТ подальших обезображиваемых осіб і неважно каких методів: аппаратом, лезвіем або рибною костью!
Полина ЛАЙТЕР - медичний косметолог PME, в Області фахівець відновної косметології і природного омолодження обличчя і шиї , автор методу відновної пошаровим терапії система переточувати Laitlift (Ізраїль).
«Інноваційно»?Що таке «мікроблейдінг»?
Що ж означає слово мікроблейдінг?
Що ж відбувається при мікроблейдінге?
А що таке надріз?
Звичайно ж, це боляче, адже відбувається надріз шкіри: спробуйте порізати собі шкіру бритвою, як це може бути безболісно?
«Дуже натурально»?
«Безвісти вицвітає»?
«Ідеальна форма»?
«Професійно»?