- зміст Комплект поставки Технічні характеристики позиціонування Дизайн, розміри, керуючі елементи...
- позиціонування
- Дизайн, розміри, керуючі елементи
- дисплей
- акумулятор
- Чіпсет, пам'ять, продуктивність
- комунікаційні можливості
- Камера
- Програмне забезпечення
- враження
- Посилання по темі
зміст - Комплект поставки
- Технічні характеристики
- позиціонування
- Дизайн, розміри, керуючі елементи
- дисплей
- акумулятор
- Чіпсет, пам'ять, продуктивність
- комунікаційні можливості
- Камера
- Програмне забезпечення
- враження
Комплект поставки
- смартфон
- Зарядний пристрій з microUSB-кабелем (5В / 2А)
- Зарядний пристрій
- скріпка
- пластиковий бампер
- Інструкція
Технічні характеристики Розміри і вага 153.7 x 74.5 x 8,5 мм, 158 грам Матеріали корпусу Пластик Дисплей 6.2 дюйма, 720х1500 точок, 19: 9, IPS, 268 ppi, автоматичне регулювання яскравості, Asahi Dragontrail 2.5D Операційна система Google Android 8.1 Платформа MediaTek MT6762 (Helio P22), 8 ядер Cortex A53 до 2 ГГц, PowerVR GE8320 Пам'ять 3 ГБ ОЗУ, 32 Гб ПЗУ, карта пам'яті microSD до 128 ГБ Бездротові інтерфейси Wi-Fi b / g / n, Bluetooth 4.2 NFC Мережа 2G: 900 / 1800/1900 3G: 900/2100 4G: 800/1800/2100/2600 LTE cat.4 Дві SIM-карти, nanoSIM Навігація GPS / ГЛОНАСС Датчики і роз'єми microUSB (USB 2.0), OTG Акселерометр, датчик наближення, гіроскоп, датчик освітленості , датчик отпеча тка Основна камера 12 МП (f / 2.2, 1 / 2.8 дюйма), світлодіодний спалах, другий модуль 2 МП для глибини різкості, 1080p відео (30 кадрів в секунду), AI для визначення сцен Фронтальна камера 8 МП, f / 2.8, спалах акумулятор Li-Ion 4000 мАг, час роботи в режимі розмови до 18 годин, в режимі очікування до 550 годин, повне час зарядки 3 години Ступінь захисту немає Кольори чорний, синій Звук FM-радіо Розблокування по обличчю Та
позиціонування
У лінійці Alcatel для російського ринку модель 5V грає роль флагмана, це максимальне за вартістю рішення, навряд чи у нас з'явиться 7-я серія, яка є поки варіантом цього апарату з трохи поліпшеним процесором. Хоча спочатку потрібно трохи сказати про марку Alcatel, яка в Росії загубилася на тлі всіляких китайських апаратів, в тому числі і від маловідомих компаній. Історично марка Alcatel була сильна в бюджетному сегменті, частково заходила в середній. Приємний дизайн, гарне співвідношення ціна / якість - все це було візитною карткою компанії, в тому числі після того, як її купила TCL Mobile. Але для споживачів це не грає ролі, так як вони забули марку, і сьогодні вибір Alcatel відбувається не через бренд, а скоріше як вибір серед інших, рівнозначних в очах споживача компаній другого ешелону.
З огляду на, що Alcatel не тільки має багату історію, але вміє створювати збалансовані рішення, можна говорити, що ті, хто вибирає ці апарати, можуть отримати трішки більше, ніж при покупці пристроїв від інших компаній. У своєму флагмані Alcatel спробували дати покупцеві все, що він може побажати, наприклад, це розблокування по обличчю, велика батарейка, наявність AI для визначення сцен в камері і розмиття заднього фону. А також обіцянка оновити модель до Android 9 в 2019 році. І не самий бюджетний процесор для такого апарату.
Модель вийшла цікавою, але вона вже проходить непоміченою, так як марка не виглядає цікавою для масового споживача. Більш того, якщо ви подивитеся на полиці федеральних мереж, то побачите, що Alcatel 5V відсутня майже всюди. Це ще одна причина того, що апарат не бачать споживачі і не можуть його купити. Давайте розберемося, що цікавого є в цій моделі, яка знаходиться в тіні конкурентів.
Дизайн, розміри, керуючі елементи
Модель випускається в двох колірних рішеннях - синьому і чорному.
Апарат має характерний виріз екрана, що може сприйматися як завгодно, але для китайських смартфонів це вже стало свого роду прикметою. Дивно, що ті, хто не пішов на поводу у цій тенденції, сьогодні мають апарати, які виглядають "свіжо" в старому дизайні. З іншого боку, покупці розсмакували великі екрани і хочуть, щоб дисплей займав максимум лицьовій поверхні апарату. Як наслідок, той же датчик відбитка виносять на задню поверхню, як це сталося і в цьому апараті.
Датчик відбитка зручний, працює швидко, і ніяких нарікань на нього немає. Намацати його просто, натискання легке і невимушене.
На правому боці знаходиться спарена клавіша регулювання гучності, а також кнопка включення / вимикання. Зверніть увагу, що на нижньому торці роз'єм microUSB, а також вихід динаміка, тут же один з двох мікрофонів. Система шумозаглушення в цьому апараті працює відмінно, і це також відрізняє його від багатьох моделей в цій ціновій групі, де всього один мікрофон. Роз'єм 3.5 мм знаходиться на верхньому торці.
Слот для двох nanoSIM-карт комбінований зі слотом для microSD-карти, на жаль, це не варіант використовувати обидві карти і картку пам'яті.
Вибір microUSB не викликає питань, цей роз'єм ще цілком живий, хоча хотілося б бачити USB Type C, ніякої особливої причини для цього немає, та й користувач особливих розладів від його відсутності не зазнає.
Корпус апарату глянсовий і досить швидко дряпається, якщо не носити бампер. Хоча і бампер затирається так, що стає сумно. Це найбільший мінус вибору такого матеріалу і його обробки, затирається в лічені тижні. На полиці такий апарат виглядає відмінно, а ось в житті носкість під питанням. Навіть якщо ви будете ставитися акуратно, все одно подряпин не уникнути. Якщо вас дратує цей момент, то краще пройти мимо, так як змиритися з потертостями ви не зможете.
На задній панелі - здвоєна камера, а також світлодіодний спалах. Розміри апарату - 153,7 x 74,5 x 8,5 мм, вага - 158 грам. Незважаючи на великий екран, телефон досить компактний, добре лежить в руці. Ергономіка цього рішення не викликає питань, все досить зручно.
У смартфона є світлодіодний індикатор, він може повідомляти про пропущені події і про стан акумулятора, він також показує, що зарядка закінчена. Світлодіод неяскравий, невеликий, але добре помітний.
До змісту >>>
дисплей
Технічні характеристики екрану наступні: 6.2 дюйма, 720х1500 точок, 19: 9, IPS, 268 ppi, автоматичне регулювання яскравості, Asahi Dragontrail 2.5D. Виріз на екрані можна заховати, причому зробити це як для всіх додатків, так і для окремих, це регулюється в налаштуваннях.
Матриця не дуже яскрава, в приміщенні це не викликає питань, а ось на вулиці хотілося б більшої яскравості, хоча сказати, що дисплей не читається, не можна. Для свого сегменту ця матриця середня за характеристиками, немає особливих провалів, але й похвалитися також нічим. У мене було побоювання, що низька щільність точок на дюйм позначиться на сприйнятті екрану, але цього не сталося. Все більш-менш добре, картинка не пухка.
До змісту >>>
акумулятор
Ємність Li-Ion батареї - 4000 мАч, вона вбудована, повне час зарядки - 2 години 52 хвилини (5В / 2A), швидка зарядка не підтримується.
В режимі програвання відео апарат типовий, на максимальній яскравості HD-відео програється 8 годин. Що, з огляду на чіпсет, непогано.
У реальному житті телефон працює при середньому навантаженні два дні (3-4 години роботи екрану). При дуже помірному навантаженні він може працювати до трьох діб (2-2.5 години роботи екрану). На мій погляд, апарат з точки зору часу роботи вийшов вдалим. Хоча орієнтуватися на мої показники роботи екрану не варто, у кожного вони будуть свої.
Є різні настройки енергозбереження, які дозволяють "тонко" налаштувати апарат.
До змісту >>>
Чіпсет, пам'ять, продуктивність
У телефону 32 ГБ вбудованої пам'яті (30 ГБ доступно користувачеві), карти пам'яті до 128 ГБ. Оперативної пам'яті 3 ГБ (причому це LPDDR3, в інших моделях компанія використовує не таку швидкісну пам'ять). Чіпсет MediaTek MT6762 (Helio P22), 8 ядер Cortex A53 до 2 ГГц, PowerVR GE8320. Це рішення досить швидке, у всякому разі, це найшвидший Alcatel, та й на тлі конкурентів він проявляє себе найкращим чином. Подивіться на результати синтетичних тестів.
До змісту >>>
комунікаційні можливості
Почну з того, що ніяких проблем з GPS немає, все працює добре, старт майже моментальний, на картах правильно відображається ваше становище у всіх ситуаціях. Версія Bluetooth 4.2, USB 2.0, Wi-Fi 802.11 b / g / n. У стандарті LTE підтримуються наступні частоти: band 8/9/18/21/26, агрегації частот немає, LTE cat.4.
Апарат, на відміну від багатьох китайців, підтримує NFC, що для покупців стане приємною несподіванкою.
До змісту >>>
Камера
Фронтальна камера 8 мегапікселів, є спалах. Якість знімків середня, улучшалкі особи можуть працювати занадто агресивно. Є різні маски на обличчя, вони анімовані.
Основна камера 12-мегапіксельна і додатковий модуль на 2 мегапікселя (боке досить просте), якість знімків в цілому середнє, але нічого іншого і не чекаєш. Інтерфейс камери також звичайний. Незвично те, що сюди додали AI, тобто камера автоматично визначає сцени і підлаштовується під них. Для апарату даного класу це незвично. Подивіться на приклади знімків і інтерфейс камери. У сонячну погоду камера знімає досить непогано для свого рівня.
приклади фотографій
Приклад відео (MP4, 38 МБ) >>>
До змісту >>>
Програмне забезпечення
Звичайний апарат на Android 8, в який додали компас, FM-радіо, звичайний плеєр, диктофон, файловий менеджер. Щось особливе сказати про софт цього апарату можна.
Є розблокування по обличчю, вона працює цілком стерпно, ніяких нарікань не викликає.
Ви також можете створити дублікати додатків, наприклад, користуватися двома мессенджерами з різними обліковими записами.
враження
За якістю передачі мови немає ніяких претензій, дзвінок трохи вище середнього по гучності, вібро середній. Спочатку смартфон почали продавати за 13 990 рублів, що стало занадто високою вартістю для нього на тлі конкурентів. Сьогодні вартість вже впала мінімум на 2 000 рублів (на момент написання така ціна в тому ж "Білайн" з промокодом, шукайте в їхньому магазині).
Конкурентів для цієї моделі на ринку більш ніж достатньо, можна згадати Honor 7C, що продається за 11 тисяч рублів. Цей апарат має аналогічну екраном, об'ємом пам'яті і порівнянними камерами. Сильне рішення, що користується популярністю, раджу прочитати його огляд. Мінус в батареї ємністю 3000 мАг, але різниця в часі роботи не так значна, так як Honor побудований на чіпсеті від Qualcomm. Варто також звернути увагу, що, на відміну від Alcatel, в цьому рішенні використовується повільна оперативна пам'ять, що негативно позначається на загальній продуктивності системи в кожному аспекті, тут Alcatel однозначно краще і сприймається як більш сильне рішення, ви це зможете оцінити навіть візуально.
Цікаво, що в лінійці від Alcatel є кілька моделей, що близькі до розглянутої. Наприклад, це Alcatel 3V, що вже стоїть близько 7 000 рублів! Екран більшого дозволу, здвоєна камера, але за все 2/16 ГБ, повільна пам'ять і гірше загальна продуктивність. По швидкодії це апарати різного класу, але, можливо, комусь захочеться заощадити і отримати великий екран за мінімальні гроші.
Дивитися в сторону Alcatel 5, що стоїть сьогодні близько 10 000 рублів, не варто, цей йде модель на старій версії Android, в ній гірше буквально кожен аспект, а різниця у вартості мінімальна. Ви можете подивитися на неї в огляді.
На ринку багато моделей в сегменті близько 12 тисяч рублів, де грає Alcatel 5V, мені цей апарат сподобався часом роботи, батареєю і фішками в софт. В Alcatel постаралися дати якомога більше сучасних функцій, і це вийшло. За свої гроші апарат адекватний, шкода тільки, що на нього не звертають уваги, на мій погляд, незаслужено. Після коригування вартості він хороший по співвідношенню ціна / якість.
До змісту >>>
Посилання по темі
Поділитися:
Ми в соціальних мережах:
Є, що додати ?! Пишіть ... [email protected]