Mobile-review.com Хмари

  1. Google Drive
  2. Dropbox
  3. Yandex.Disk
  4. iCloud
  5. Cloud Mail.ru
  6. OneDrive
  7. MediaFire
  8. Mega
  9. pCloud
  10. 4sync
  11. NAS
  12. замість висновку

Хмарні сховища даних щільно увійшли в наше життя. Одним з перших сервісів такого роду був i-drive. За спогадами користувачів, в 97-98 роках він безкоштовно давав нереальні 2 мегабайта. Але в світ хмарні сховища вивів американський Amazon, запустивши в 2006 році S3 Cloud Storage Service. В першу чергу сервіс був розрахований на розробників. Власне, до цих пір такі сайти, як Netflix, Pinterest і поки ще Dropbox, активно намагається мігрувати на власні потужності, використовують ресурси Amazon.

Широко популярним в масах хмарний диск зробив, по-моєму, саме Dropbox. Ходить легенда, що, коли один із засновників компанії Дрю Х'юстон в черговий раз десь залишив флешку c важливими документами, то в пориві гніву разом з лайкою видав перші рядки коду, які поклали край початок Dropbox.

Сьогодні майже у кожного є який-небудь сервіс а-ля Google Drive. У багатьох цілий розсип віртуальних дисків, адже зазвичай на старті нового хмари першим користувачам надавали подарунки у вигляді розширеного обсягу. І жадібність підстьобує людей: потрібно більше акаунтів, більше гігабайт, дайте ще місця. Найбільший атракціон небаченої щедрості в Росії був, здається, у Cloud MailRu, коли в кінці 2013 року можна було відхопити цілий терабайт. Але в цій гонці хмарних озброєнь всіх переплюнула китайська Tencent. Більшості ця компанія відома як господиня месенджера WeChat. Tencent пропонувала цілих 10 терабайт, але для отримання треба було виконати ряд дій. Китайці віроломно зробили сайт тільки на китайському, а місцями і текст зашили в картинки, ніж вкрай збентежили решті інтернет. Жадані 10 терабайт надійно захищала велика китайська стіна з ієрогліфів. До сих пір на Хабре і різних форумах можна знайти такі інструкції:

Хмарні сховища даних щільно увійшли в наше життя

У цьому матеріалі давайте зробимо огляд і подивимося, які сервіси що пропонують на 12 жовтня 2017 року.

Назва Google Drive Dropbox iCloud Cloud Mail.ru Yandex Disk One Drive Mega pCloud MediaFire 4sync Безкоштовне місце (ГБ) 15 2 5 8 10 5 50 10 25 1 ТБ на 59 днів Клієнти Всі (крім WP, але є сторонні програми) Все (включаючи WP) Mac OS, iOS, Windows, веб-версія Всі Всі Всі Всі Всі веб-версія, Android, iOS Все включаючи Symbian і Blackberry OS (Linux, WP немає) Шифрування Так Так Так Так Так Так Так Так Так Максимальний розмір файлу 5 ТБ 10 ГБ веб-версія, необмежений при використання клієнта 50 ГБ 2 ГБ (безкоштовний тариф)
32 ГБ (платний тариф) 10 ГБ, завантаження файлів більше 2 ГБ через клієнт 10 ГБ необмежений необмежений 10 ГБ (безкоштовний тариф)
20 ГБ (платний тариф) 20 ГБ Термін зберігання Безліміт Через 1 рік неактивний аккаунт уточнюють, а потім можуть видалити Безліміт Безліміт Безліміт Через 1 рік неактивний аккаунт видаляють Через 3 місяці неактивний аккаунт уточнюють і можуть видалити Безліміт Безліміт 90 днів після закінчення терміну оплати Місце / Ціна за місяць 100 ГБ - 139 руб
1 ТБ - 699 руб
2 ТБ - 1 399 руб
10 ТБ - 6 990 руб
20 ТБ - 13 990 руб
30 ТБ - 20 990 руб 2 ТБ - 15 USD
Безліміт - 25 USD 50 ГБ - 59 руб
200 ГБ - 149 руб
2 ТБ - 599 руб см. В розділі +30 ГБ - 30 руб
+100 ГБ - 80 руб
+1 ТБ - 2000 руб 50 ГБ - 140 руб
1 ТБ + Office 365 - 339 руб 200 ГБ - 4,99 EUR
1 ТБ - 9,99 EUR
4 ТБ - 19,99 EUR
8 ТБ - 29,99 EUR 500 ГБ - 4,99 EUR
2 ТБ - 9,99 EUR
1 ТБ - 5 USD 1 ТБ - 8,25 USD Завантаження / скачування цілих папок Так / zip-архів Та / zip-архів Та / zip-архів Та / zip-архів Та / zip-архів Та / zip-архів або набором файлів Так / zip-архів та / zip-архів та / zip-архів Підтримка онлайн редагування файлів Archive files (.ZIP, .RAR, tar, gzip)
• Audio formats (MP3, MPEG, WAV, .ogg)
• Image files (.JPEG, .PNG, .GIF, .BMP)
• Markup / Code (.CSS, .HTML, .PHP, .C, .CPP, .H, .HPP, .JS)
• Text files (.TXT)
• Video files (WebM, .MPEG4, 3GPP, .MOV, .AVI, .MPEGPS, .WMV, .FLV, .ogg)
• Autodesk AutoCad (.DXF)
• Illustrator (.AI)
• Photoshop (.PSD)
• Portable Document Format (.PDF)
• PostScript (.EPS, .PS)
• Scalable Vector Graphics (.SVG)
• Tagged Image File Format (.TIFF) - best with RGB .TIFF
• TrueType (.TTF)
• Excel (.XLS and .XLSX)
• PowerPoint (.PPT and .PPTX)
• Word (.DOC and .DOCX) Images (.jpg, .tiff, .gif)
Music (.mp3, .aiff, .m4a, .wav)
Movies (.mov, .mp4, .m4v)
Microsoft Word documents (.doc, .docx)
Microsoft PowerPoint presentations (.ppt, .pptx)
Microsoft Excel spreadsheets (.xls, .xlsx)
Adobe PDF (.pdf)
Keynote presentations (.key) офісний пакет Apple .doc, .xls, .ppt
pdf
Music: .mp3, .wav, .wma, .flac, .m4a, .ogg і .aac Документи - DOC / DOCX, XSL / XSLX, PPT / PPTX, OpenDocument, ODS, ODP, CSV, RTF, TXT, PDF;
Зображення - JPEG, PNG, GIF, BMP, TIFF, NEF, EPS, PSD, CDR, AI;
Архіви - ZIP, RAR, Tar;
Відео - MP4, WMV, MKV, AVI
Аудіо - AAC, MP3, MKA;
Книги - FB2, EPUB; Office 365 Предпросмотр картинок вбудований відео і аудіо-плеєр, онлайн перегляд текстових документів Відкриває картинки. Для інших файлів скаже, якою програмою відкриваються.

Google Drive

Ми всі по вуха загрузли в Google. У кожного, у кого є пошта Gmail, автоматично є і Google Drive. Сервіс був офіційно запущений в квітні 2012 року. На сьогодні у нього близько чверті мільярда користувачів. На мій погляд, веб-версія сервісу досі залишає бажати кращого в плані зручності користування. Але можна завантажити додаток і користуватися стане набагато приємніше. А по надійності і можливості доступу в будь-який час Google Drive точно лідирує. Безкоштовно користувачеві видають 15 гігабайт. Мені чомусь доступно 17 ГБ. Напевно, зробив щось правильне, на думку Google,

Напевно, зробив щось правильне, на думку Google,

Для тих, кому мало безкоштовного пакету, є 100 ГБ за 139 рублів на місяць. Найважчий тариф - 30 ТБ за 20 990 в рік.

У Google Drive є кілька вагомих плюсів таких, як спільне редагування документів online, а також вбудоване шифрування і двох-факторна авторизація. Корпорація стверджує, що використовує для своїх внутрішніх цілей таку ж ступінь захисту, як і для всіх користувачів.

Google Drive підтримує різні типи файлів, дозволяючи переглядати їх онлайн. Не завжди ця функція працює, як годинник, але часом здорово виручає.

Список підтримуваних форматів:

  • Archive files (.ZIP, .RAR, tar, gzip)
  • Audio formats (MP3, MPEG, WAV, .ogg)
  • Image files (.JPEG, .PNG, .GIF, .BMP)
  • Markup / Code (.CSS, .HTML, .PHP, .C, .CPP, .H, .HPP, .JS)
  • Text files (.TXT)
  • Video files (WebM, .MPEG4, 3GPP, .MOV, .AVI, .MPEGPS, .WMV, .FLV, .ogg)
  • Autodesk AutoCad (.DXF)
  • Illustrator (.AI)
  • Photoshop (.PSD)
  • Portable Document Format (.PDF)
  • PostScript (.EPS, .PS)
  • Scalable Vector Graphics (.SVG)
  • Tagged Image File Format (.TIFF) - best with RGB .TIFF
  • TrueType (.TTF)
  • Excel (.XLS and .XLSX)
  • PowerPoint (.PPT and .PPTX)
  • Word (.DOC and .DOCX)
  • XML Paper Specification (.XPS)

Ну, і, звичайно, продукт від Google став свого роду стандартом і отримав широку підтримку від інших виробників софту - месенджери, CRM системи, навіть Samsung у вбудованому файловому менеджері в телефоні пропонує підключити Gdrive.

Dropbox

Нарівні з Google йде і Dropbox. За даними з відкритих джерел, у сервісу більше 300 мільйонів користувачів по всьому світу. Dropbox за замовчуванням дає тільки 2 ГБ, які можна розширити, підключивши соціальні мережі, а також підсунувши реферальні посилання знайомим. За 8,25 $ в місяць можна отримати чесну терабайт - 1024 ГБ. У платного аккаунта є хороші фішки. Наприклад, протягом 30 днів можна відновити віддалений файл або його попередню версію. Також, як і у Google, є шифрування, авторизація в 2 кроки. Але поки що сервіс не вміє робити спільну онлайн роботу над документами. Та й список типів файлів доступних для онлайн-перегляду значно менше: документи Microsoft Office, PDF, JPG, Tiff, Gif і txt. Можливо, також комусь доведеться не до душі і той факт, що максимальний розмір файлу в веб-версії сервісу обмежений 10 ГБ, але зате через додаток обсяг не обмежений.

Власне, на цих сервісах можна було б і зупинитися, так як це два беззаперечних лідера, що надають максимальний сервіс, надійність і комфорт. Але за більшу кількість місця треба платити. Але ж всі знають, що за рогом безкоштовно можна і більше, і краще.

Yandex.Disk

Яндекс.Діск - це майже, як Google, тільки зовсім немає і це Яндекс. Сервіс з'явився в закритому доступі в травні 2012 року. Зараз у нього близько 17 мільйонів користувачів, безкоштовно видають 10 ГБ, але легко можна розширити до 20 ГБ. Вітчизняний аналог інтегрований в сервіси Яндекса, так що якщо є пошта на Яндекс, то і хмарне сховище у вас є. Все у Яндекса вийшло добре. Звичайно, не обійшлося без своєрідної родзинки. Наприклад, хтось вирішив «розшарити» з вами папку. Ось що пише Яндекс в інструкції: «Коли ви приймаєте запрошення, сервіс повністю копіює цю папку на ваш Диск (незалежно від прав доступу). Таким чином, якщо обсяг вашого диска - 10 ГБ, ви не зможете прийняти запрошення на доступ до папки більшого розміру ». Специфічне рішення, правда? Ще дивний момент це обмеження максимального розміру файлу до 10 ГБ, а всі файли більше 2 ГБ можна завантажувати тільки через клієнт. Зате в програмі Яндекс диска є скріншотілка. Слово не моє. Всі права належать корпорації «Яндекс». Можливо, зараз прийнято так говорити, але мене чомусь від цього слова починає заколисувати.

Окремо хочеться похвалити значний набір типів файлів, з якими працює хмара. Сервіс Яндекс. Диск підтримує онлайн-перегляд і програвання файлів наступних форматів:

  • Документи - DOC / DOCX, XSL / XSLX, PPT / PPTX, OpenDocument, ODS, ODP, CSV, RTF, TXT, PDF;
  • Зображення - JPEG, PNG, GIF, BMP, TIFF, NEF, EPS, PSD, CDR, AI;
  • Архіви - ZIP, RAR, Tar;
  • Відео - MP4, WMV, MKV, AVI
  • Аудіо - AAC, MP3, MKA;
  • Книги - FB2, EPUB;

iCloud

Коли назва на «ай» то це або Apple, або Чуковський. Хоча, можливо, якщо б Корній Іванович був живий, то Купертіно «Айболита» у нього на всякий випадок показово і відсудила б. iCloud тільки для користувачів продукції Apple. Версія для Windows ще є, але ніяких клієнтів під Android і вже тим більше Linux тут немає. Не вірять в Apple, що її клієнти можуть подібними справами займатися. Спочатку сервіс дає 5 ГБ. Максимальний обсяг, який можна отримати за 599 рублів на місяць - 2 ТБ. На мій погляд, iCloud відрізняється по позиціонуванню від інших хмарних сервісів. Це додатковий жорсткий диск максимально інтегрований і виконує багато в чому роль хаба для всіх пристроїв Apple.

Як у інших сервісів є шифрування, але відверті фото все ж там зберігати не рекомендується.

Cloud Mail.ru

Холдинг запустив сервіс в кінці серпня 2013 року. У спробі наростити частку ринку нових користувачів залучали великими обсягами. На старті давали 100 ГБ, потім можна було отримати 1 ТБ. В цілому дії виявилися успішними. Сьогодні, за заявою MailRu, хмарою користується близько 25 мільйонів чоловік.

Тепер при реєстрації видається 8 ГБ. Заодно до 8 ГБ знизили обсяг і у старих користувачів, які не завантажували файли.

Якщо у Яндекса скріншотілка, то у користувачів Cloud MailRu є скріншотер. Навіть не знаю, що краще. Крім цього користувача може залучити можливість входу в мобільний додаток по Pin-коду або відбитку пальця, автоматична перевірка на віруси, авторизація в 2 кроки, а також можливості часткової синхронізації, коли користувач сам визначає, які папки і де йому потрібні. У додатку можна працювати з офісними документами Microsoft, також вбудували музичний плеєр.

У сервісу досить гнучке ціноутворення. Можна купити віртуальний диск певного розміру, а можна до вже наявного причепити додаткові гігабайти.

Мобільні тарифи діють при покупці додаткового обсягу через iOS- і Android-додаток Хмари. В цьому випадку куплений обсяг додається до вже наявного. Тобто якщо у вашого Хмари обсяг 16 ГБ і ви купили ще 8 ГБ, обсяг стане 24 ГБ.

Тобто якщо у вашого Хмари обсяг 16 ГБ і ви купили ще 8 ГБ, обсяг стане 24 ГБ

Веб-тарифи діють при покупці обсягу через веб-версію Хмари. В цьому випадку куплена пам'ять не додається до вже наявної, а стає загальним обсягом Хмари. Тобто, якщо у вашого Хмари обсяг 16 ГБ, і ви купили тариф 512 ГБ, обсяг Хмари стане 512 ГБ.

Тобто, якщо у вашого Хмари обсяг 16 ГБ, і ви купили тариф 512 ГБ, обсяг Хмари стане 512 ГБ

З негативних моментів. На безкоштовному тарифі максимальний розмір файлу обмежений всього 2 ГБ, на платному 32 ГБ. Тут, звичайно, зрозуміло, що невелика кількість людей працює з файлами великих розмірів і скоріше це вже професійні користувачі, яким потрібні і відповідні інструменти, тому більшість сервісів і обмежує розмір файло 10 ГБ. Як то кажуть, дарованому коневі в зуби не дивляться, але все одно 2 ГБ якось мало.

OneDrive

Один з найстаріших сервісів на ринку, веде свою історію з 2007 року, коли Microsoft представила світу SkyDrive. Клієнт щільно інтегрований в Windows і Microsoft Office. Колись Microsoft відчайдушно воювала з Google, оголошуючи про розширення безкоштовного диска, вручаючи по 1ТБ передплатникам Office 365. Потім в компанії хтось раціональний задав питання: "А навіщо, власне, ми все це робимо?". І ось сьогодні в безкоштовне користування видаються стабільні 5 ГБ. Сервіс дозволяє працювати онлайн з документами офісу, іншими тестовими документами, можна дивитися картинки. Вважаю, що найбільше One Drive припаде до смаку саме користувачам Office 365. Майте на увазі, якщо ви не користуєтеся своїм акаунтом, то через рік він буде знищений. Раціональний підхід він такий.

На мій погляд, ми розглянули основних гравців. Незалежно від якості послуг і умов, перераховані вище компанії досить надійні і завжди нададуть своїм клієнтам максимальну підтримку.

Але на ринку повно і більш дрібних компаній. Пропоную вивчити кілька.

MediaFire

Ми всі качали потроху, чого-небудь і як-небудь ... Приблизно цими словами відгукувався Пушкін про файлообміннику MediaFire. Але компанія вирішила йти в ногу з часом і перекваліфікувалася в фабрику хмар. Безкоштовно можна отримати 10 ГБ. Однак старі замашки побороти важко, ось і MediaFire за звичкою залишила банерну рекламу, яку доводиться дивитися перед тим, як завантажити файл по посиланню, яким з вами поділилися. Поки що сховище досить просте. Є веб-інтерфейс, додатки для Android і iOS. За 5 доларів на місяць можна отримати 1 ТБ, і рекламу показувати не будуть.

Mega

Сховище видає безкоштовно 50 ГБ, має додатки практично для всіх типів пристроїв і операційних систем, обіцяє end-to-end шифрування і так званий Zero Knowledge. Zero Knowledge - це коли користувач сам створює пароль або код шифрування. Якщо він втратить код, то можливості відновити дані не буде. Відповідно, навіть якщо надійде запит від спецслужб, то компанія тільки розведе руками. За 5 євро на місяць можна отримати 200 ГБ. Окремий цікавий пункт це кількість трафіку, який можна прогнати через сховище за місяць. За 5 євро - це 1 терабайт. Свого роду обережність. На звичайних користувачів це не вліет, так як навряд чи хто з них подужає такий трафік.

На звичайних користувачів це не вліет, так як навряд чи хто з них подужає такий трафік

Так само слід знати, що якщо ви не користувалися три місяці своїм акаунтом, то на пошту прийде лист з підтверджує посиланням, що вам ще потрібен аккаунт. Якщо проґавите, то все видалять.

Можливо, буде корисним знати, що є вибір, як завантажити папку. Це можна зробити zip-архівом або ж просто вам на диск завантажить всі файли з папки.

При тестування сервісу мені не сподобалася швидкість роботи на відвантаження і завантаження. Протестуйте попередньо, якщо вирішите почати використання.

pCloud

Даний сервіс цікавий в першу чергу можливістю купити хмара на все життя. Наприклад, за 125 євро 500 ГБ, а за 250 євро цілих 2 ТБ. На думку компанії, життя - це 99 років. Можливо, ви обуритеся і скажете, що в Росії і зарплат немає, щоб дозволити таку розкіш, та й ніхто в наших краях настільки довго не живе. Але хочу нагадати, що сервера компанії знаходяться в Швейцарії, громадяни якої не так давно відкинули безумовний дохід в пару тисяч євро і живуть довго і щасливо. За функціональністю pCloud поступається тому ж Google, але у нього є свої плюси. Наприклад, можливість працювати з попередніми версіями файлів, що зберігаються до 180 днів. Також немає обмеження на обсяги закачуваних файлів.

4sync

Даний сервіс повністю комерційний, але є безкоштовний період в 59 днів. Включений до збірки через розмір - 1 ТБ. Максимальний обсяг закачаного файлу 20 ГБ. Завжди корисно мати під рукою свого роду онлайн-флешку на терабайт.

Платні опції - 99 доларів за рік або 8,25 на місяць. У сервісу є сучасні клієнти, виконані в стильному дизайні, але немає підтримки Linux. Зрозуміло, платна версія програє Dropbox по функціоналу.

NAS

Онлайн-сервіси гарні, але деколи хочеться мати щось своє. Для таких цілей слід зібрати Network Attached Storage, або просто NAS. Ціна питання починається від 7 тисяч рублів. За ці гроші можна купити корпус, окремо потрібен відповідний жорсткий диск. Деякі фірми пропонують в навантаження необхідний софт і мобільні додатки. Виходить, що ваше персональне хмара буде у вас вдома. Зазвичай такі пристрої стають заодно мультимедійним банком даних. Можна налаштувати NAS на автоматичну закачку торрентів, підключити до нього комп'ютер і телевізор по wi-fi або проводам. Цей варіант більш витратний і складний, ніж онлайн сервіси, але, на мій погляд, комфортніше в плані використання.

замість висновку

У статті перераховані тільки 10 онлайн сервісів, що надають хмарні сховища.

Наприклад, ще є Save-Data.ru , Що пропонує безлімітне сховище за ціною 30 копійок за гігабайт в день, Seafile, Wuala, SugarSync і багато інших. На мій погляд, всі вони вторинні.

Зараз на ринку можна знайти не менше сотні різних варіантів. Більшість користується безкоштовними версіями, яких середньостатистичному користувачеві вистачає за очі. В цілому все хмари схожі, незначно відрізняються дрібні деталі. Не буду говорити, який сервіс краще, а який гірше, але при виборі слід звернути увагу на ряд моментів. Багатьом вони здадуться очевидними, але проговорити буде не зайвим:

  1. Для важлівіх файлів намагались вібіраті сховище у великих компаний. Там і системи безопасноти краще, и немає несподіванок, что компанія передумає або знікне на Наступний день. А если все ж буде Прийнято решение закрити сервіс, то обов'язково зроблять трівалій перехідній период.
  2. Если є можлівість Вибирайте авторізацію в 2 кроки. Если ви красива дівчина, яка любить побешкетуваті, пропустіть цею пункт.
  3. Вібіраючі хмара пам'ятайте, что вітчізняні сервіси будут швідше працювати в России, а Закордонні в своєму порту приписки. Це не стосується таких великих компаний як Google, Які доплачують за ШВИДКІСТЬ роботи. Але, наприклад, користувачі, які зуміли відхопити безкоштовні терабайти у китайських компаній зіткнулися з провисання швидкості і великим пінгом. Або, наприклад, на завантаження 15 файлів загальним розмірів в 10 мегабайт Mediafire у мене витратив майже 1,5 хвилини. Той же MailRu відвантажує такі обсяги миттєво. Висновок: перевіряйте перед початком використання.
  4. Зверніть увагу на максимальний розмір файлу на завантаження. Не зовсім обов'язковий пункт, але можна наштовхнутися, наприклад, на Cloud MailRu, де всього 2 ГБ. Сьогодні, коли смартфони знімають відео в 4К і роблять фото по 10 МБ, може виникнути проблема при транспортування архівів.
  5. При завантаженні і скачуванні великих файлів намагайтеся користуватися офіційними клієнтами, вони підтримують докачку при обривах з'єднання.
  6. Також не буде зайвим уточнити термін життя неактивного облікового запису. Зазвичай цим грішать невеликі компанії, яким важливіше, щоб пусте місце не простоювало.
  7. Всі вбудовані в хмари офісні інструменти, крім Google Doc і Office 365, за великим рахунком милиці, які не завжди працюють, так що не дуже звертайте на них увагу.
  8. Якщо будете збирати власний NAS, то завжди ставте 2 диска і налаштовуйте backup з одного диска на інший. При купівлі дисків пам'ятайте, що краще купити спеціальні версії, розраховані на роботу 24/7. І регулярно проводите перевірку.

Розповідайте, чим користуєтеся ви. Наскільки довіряєте хмарам? Градус довіри зазвичай виражається в тому, зберігайте ви там будь-які файли, про які будете шкодувати, якщо вони пропадуть або стануть надбанням громадськості. Якщо в статті не згадано якийсь сервіс, але ви вважаєте, що в ньому є щось примітне, то пишіть про нього в коментарях.

Поділитися:

Ми в СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ:


Є, что Додати?! Пишіть ... [email protected]

Новини:

27.12.2019 Samsung вкладе $ 116 млрд в розробку техпроцесу 5 нм, щоб обігнати TSMC

27.12.2019 З'явилися живі фотографії, що демонструють 60-ти кратний зум камери Vivo X30 Pro

27.12.2019 Інтернет-покупки смартфонів до новорічних свят обійшлися росіянам в 4,4 млрд рублів

27.12.2019 Xiaomi Mi 10 Pro отримає швидку зарядку рекордної потужності

27.12.2019 Apple і Sharp можуть купити завод у Japan Display

27.12.2019 Компанія DNS планує побудувати місто на Далекому Сході

27.12.2019 Amazon патентує систему ідентифікації по скані долоні

27.12.2019 В Android 11 може пропасти обмеження на запис роликів більше 4 ГБ

27.12.2019 Mir.pay може увійти в число обов'язкових додатків для попереднього встановлення на смартфонах

27.12.2019 Представлений аналіз ігрових стрімінгових платформ за 2019 рік

27.12.2019 Китайська компанія Alibaba Group названа найдорожчою компанією в Азії

27.12.2019 Ростех пропонує розробити вітчизняний протокол для інтернету речей і виділити кошти на його розвиток

27.12.2019 ФАС оштрафувала імпортера техніки Philips

27.12.2019 Rambler вимагає від "Матч ТВ" припинити показ матчів англійської Прем'єр-ліги

26.12.2019 Виробники електроніки звернулися до уряду з проханням відстрочити попередню російського ПО

26.12.2019 Стало відоме найбільш продаваний смартфон Samsung в третьому кварталі 2019 року

26.12.2019 INOI 104 - мобільний телефон з док-станцією для дому та офісу

26.12.2019 Lenovo може випустити ігровий смартфон під брендом Legion

26.12.2019 Huawei планує зробити Nova незалежним брендом

26.12.2019 Якісний рендер першого 5G-смартфона realme, X50

26.12.2019 Представлені повністю бездротові навушники OPPO Enco Free

26.12.2019 Складаний смартфон Huawei Mate X2 з'явиться в третьому кварталі 2020 року

26.12.2019 OnePlus Concept One буде представлений 7 січня на виставці CES в Лас-Вегасі

26.12.2019 Ozon запустить свою технологію підтвердження платежів

26.12.2019 Телекомунікаційний ринок уповільнює зростання

Підписка

Специфічне рішення, правда?
365. Потім в компанії хтось раціональний задав питання: "А навіщо, власне, ми все це робимо?
Наскільки довіряєте хмарам?

Дополнительная информация

rss
Карта