Моветон онлайн. Банерна реклама

"Ви коли-небудь кликали мишкою сюди? А ви клікніть"

Це перший рекламний банер в Інтернеті, який побачили два мільйони користувачів всесвітньої павутини в 1994 році. Навряд чи кислотний шрифт і невиразний заклик до дії входять в уявлення про веб-дизайні в 2017 році, але в 1994 по банеру кликнули 44% відвідувачів, а це в сотні разів краще, ніж показники будь-якої банерної кампанії сьогодні.

Компанія Nielsen в рамках дослідження "Trust in Advertising" з'ясувала, що онлайн-банери - найменш надійний вид реклами, що програє навіть традиційним оголошеннях в газетах і журналах.

Крім вищесказаного, стимулом для ЗМІ відмовитися від банерної реклами можуть стати наступні пункти:

1. Зловживання довірою. Ваш ресурс читач вибрав з величезного потоку інформації і серед безлічі інших ресурсів. Йому цікаво читати ваше ЗМІ, читач вам довіряє. Але раптово на нього накидається банерна реклама. Зайшов почитати новини, а на сайті шпалери з'явилися, зверху реклама оператора мобільного зв'язку, зліва майстер-клас від гуру чогось там і обов'язково спливаюче вікно з рекламою доставки піци в усі райони міста.

Зайшов почитати новини, а на сайті шпалери з'явилися, зверху реклама оператора мобільного зв'язку, зліва майстер-клас від гуру чогось там і обов'язково спливаюче вікно з рекламою доставки піци в усі райони міста

2. Кількість і настирливість. Банери, анімації, банерні гри, спливаючі вікна - при такій великій кількості непрошеної інформації вже хочеться забути про існування не тільки вашого видання, а й Інтернету взагалі.

Банери, анімації, банерні гри, спливаючі вікна - при такій великій кількості непрошеної інформації вже хочеться забути про існування не тільки вашого видання, а й Інтернету взагалі

3. Відволікання від контенту. Читач зайшов почитати новини, а не ось це ось все. І добре, якщо таки прочитав, а не клікнув на таргінг прямокутник, тому що благородний Google нагадав читачеві, що той вчора вибирав новий паяльник, а замовити - забув.

4. Дурість і огиду. Погодьтеся, банерна реклама не відрізняється глибоким змістом і привабливістю. Часто справи йдуть якраз зовсім навпаки.

5. Ультиматум банера. Останнім поштовхом на шляху до офлайні стає дисфункціональних "хрестик", який після кліка не рятує очі і мозок від пекельних мук, а відправляє читача на сайт рекламодавця.

Останнім поштовхом на шляху до офлайні стає дисфункціональних хрестик, який після кліка не рятує очі і мозок від пекельних мук, а відправляє читача на сайт рекламодавця

6. Роздратування. З огляду на перераховані вище недоліки банерної реклами, напрошується висновок, що замість інтересу і ефективності, баннерка викликає в читача роздратування і блювотні позиви. Викликати подібні асоціації, пов'язані з виданням, - заняття, мабуть, сумнівне.

7. Мобільні телефони. Якщо раніше аудиторія потрапляла на головну сторінку ЗМІ, а з неї розтікалася по публікаціям ( "газетна", аналогова схема споживання), то зараз б про більша частина користувачів гортають стрічку новин з мобільного телефону і приходять на сайт по кліку на певну публікацію, минаючи головну сторінку. Сучасні сайти адаптовані під мобільні пристрої завдяки верстці і instant articles. Банерна реклама ж, далеко не завжди, адаптована під мобільні екрани, а це значить, що закрити банер з мобільного не кожен раз вдається. Подібна ситуація призводить читача до шостого пункту нашої статті в гострій фазі, і він залишає сайт.

8. Імунітет. Від кожної хвороби є ліки. У випадку з банерної епідемією пігулкою став AdBlock та інші програми блокування небажаних прямокутників і спливаючих вікон. Звідси запитання: тоді навіщо?

Звідси запитання: тоді навіщо

Сучасні ЗМІ воліють банерній рекламі Натів або подпісочную монетизацію. Популярним також стає запуск рубрики, яка здатна монетизувати видання. Так, наприклад, представники The New York Times в своєму останньому звіті розповіли про плани запуску рекомендаційного розділу Watching і покупці видання Wirecutter, тим самим підкресливши, що не варто фокусуватися на звичних форматах. Нова аудиторія та нові можливості, наприклад, якась рубрика з тваринами, можуть в результаті годувати половину проекту.

Приклади партнерських матеріалів від # Букв можна побачити тут . А почитати матеріали з спецпроектів редакції - тут . Також читайте про можливості нашої редакції в МЕДІАКОМ, який чекає вас в розділі реклами .

Підписуйтесь на # Букви в Telegram і Viber . Найважливіші і свіжі новини - ви дізнаєтеся першими!

Ви коли-небудь кликали мишкою сюди?
Звідси запитання: тоді навіщо?

Дополнительная информация

rss
Карта