Главная Новости

На що звернути увагу при виборі апарату для нарощування волосся

Опубликовано: 29.12.2022

Від правильності підбору апарату для нарощування волосся залежить швидкість виконання процедури, зручність та рівень навантаження на руку майстра. Купуючи інструмент, необхідно враховувати розмір та форму робочої поверхні, потужність, максимальний температурний режим, а також спосіб відкриття пластин. Якщо ви ще не знаєте, де купити зручний апарат для гарячого капсульного нарощування, загляньте в інтернет-магазин Zirkova: https://zirkova.com.ua/ua/g522803-dlya-naraschivaniya.

Види апаратів для нарощування волосся

Найбільш великою є класифікація з урахуванням принципів роботи. Апарати для нарощування можуть бути механічними, ультразвуковими та «гарячими».

Механічні зовні схожі на звичайні плоскогубці, не вимагають нагріву, а значить, і підключення до мережі. Даний апарат має вузьку спеціалізацію та використовується виключно при японській техніці нарощування, яка передбачає фіксацію пасма на спеціальну намистину. Також специфіка конструкції щипців дозволяє їх використовувати для формування капсули при італійському нарощуванні.

В основі роботи ультразвукового апарату лежить принцип перетворення ультразвукової хвилі на термічну енергію. Процес відбувається тоді, коли робоче полотно стикається з капсулою кератину. Цей тип апаратів досить зручний, але не універсальний.

Конструктивно класичні гарячі щипці для нарощування мають дві робочі поверхні. При їх нагріванні до певної температури відбувається плавлення кератину, його перехід у в'язку форму. Це дозволяє сформувати із нього капсулу.

Критерії вибору апарату для нарощування

Одна з важливих характеристик — розмір робочих поверхонь. Велике робоче полотно буде зручне для капсулювання пасм стрічковим способом, при якому стрічки потім розрізаються на окремі пасма.

Апарат з маленькою робочою поверхнею підходить для мікро- та нанокапсульного нарощування. Щипці середнього розміру є найбільш універсальними.

Максимальний температурний режим вибирається з урахуванням типу кератину. Для легкоплавкого кератину достатньо температури 160-180 °С, для тугоплавкого — від 190 до 220 °С.

Потужність визначає швидкість нагріву щипців, чим вона вища, тим швидше інструмент буде готовий до роботи. Також зручним буде довгий шнур, що обертається, ергономічна прогумована нековзна ручка і регулятор температури.

Дополнительная информация

rss
Карта