Найпопулярніші роботи для фрілансерів

  1. Веб-дизайнер
  2. Написання коментарів і відгуків на сайти
  3. Розробка принтів для одягу
  4. Написання статей
  5. переклади

цільовою аудиторією коворкінгу Сьогодні вихідний місце є фрілансери і як стверджують аналітики американської платформи пошуку віддаленої роботи Elance, до 2020 року їх частка на світовому ринку праці складе 60%, а оборот ринку фрілансу виросте до 46 млрд доларів. Днями Gazeta.ua склала топ-5 варіантів фріланс-заробітків в Україні.

Найбільше на біржах фріланса, де замовники знаходять віддалених виконавців для своїх завдань, шукають розробників сайтів.

Веб-дизайнер

Шукають виконавців як для нескладної роботи, так і програмістів, які готові зробити сайт »під ключ». За найпростішу роботу готові платити від 10 доларів.

Ринок фрілансу цікавий тим, що дає широкі можливості і не вимагає профільного університетської освіти, проживання у великому місті і багатьох інших умовностей. За проект веб-розробник може в середньому заробити 50-100 доларів, говорить веб-дизайнер Дмитро Чуприна.

Зазвичай біржа фріланса працює так. Купуєш в місяць пакет заявок. Коштує він від 3 до 10 доларів в залежності від кількості заявок. Потім відзначаєш, яка заявка тобі цікава, з чим ти готовий працювати. Тоді замовники вже дивляться, хто із заявлених виконавців їм більше підходить. Все залежить від портфоліо. Кожен успішно виконаний проект, позитивний відгук замовника і хороша позиція в рейтингу - плюс до твого портфоліо. За рік роботи на фрілансі веб-дизайнером мені вдалося піднятися в рейтингу на 12 місце з більш ніж 200 позицій, - переконаний Дмитро Чуприна.

Написання коментарів і відгуків на сайти

Робота нескладна і механічна. За неї найчастіше беруться студенти. За такі послуги фрілансерам готові платити від 10 доларів, обсяги обговорюються окремо.

Новачкам фрілансери радять не боятися пробувати, але не чекати замовлень в той же момент.

Розробка принтів для одягу

В моду входить одяг з малюнками, тому українські підприємці не відстають від трендів. Замовлення пропонують виконати художникам-дизайнерам, фотографам і тим, хто розбирається в спеціалізованих програмах. За розробку макету пропонують 4 долари, а час на виконання роботи - 1 день.

Написання статей

На біржах фріланса, тобто спеціальних платформах, де замовники знаходять виконавців віддаленої роботи, можуть шукати роботу і сценаристи, копірайтери, журналісти, перекладачі, маркетологи і навіть поети.

Були потрібні хоч якісь гроші. Вирішила писати статті. Написала кілька текстів, знайшла в інтернеті біржу статей. Ризик дуже маленький, ти виставляєш невеликий відрізок тексту, а всю роботу замовник отримує вже після оплати, - каже копірайтер Олена Головацького з Долинської, з Кіровоградщини.

переклади

За перекладацьку діяльність замовники готові платити від 2 до 200 доларів залежно від складності перекладу та його обсягів.

На фріланс-біржах кілька разів потрапляла на шахрайство. Спочатку просили перевести невелику кількість тексту, на перевірку. За це заплатили якісь гроші. Потім дали ще один шматок, вже більше. Його теж заплатили, але мало, мовляв, робота була пробна. Нарешті, отримала велике замовлення. Текст був медичного спрямування з багатьма термінами. Коли переклад завершила, замовника і сліду не було, - каже перекладач Олена Манюк.

Зрозуміло це далеко не всі види робіт, які користуються популярністю серед фрілансерів і їх кількість зростає практично щодня, і то що раніше робилося виключно найманими працівниками все частіше і частіше передається «у руки» фрілансерів. Також все більш і більш помітним трендом стає перехід роботи фрілансерів з дому в спеціально обладнані для цього простору, на першому місці серед яких знаходяться коворкінг і одним з кращих серед яких в Києві безумовно є коворкінг Сьогодні вихідний місце .

Дополнительная информация

rss
Карта