Налаштування роутера Хуавей під Ростелеком. Налаштування для телефонії. Плюси і мінуси нової технології

  1. Які настройки можна провести самостійно?
  2. Як зайти в роутер Ростелеком Huawei
  3. Як налаштувати wi-fi на роутері Ростелеком Huawei HG8245
  4. Заключний етап настройки роутера Ростелеком Huawei
  5. Як працює роутер?
  6. недоліки моделей
  7. Роутери MGTS GPON
  8. Налаштування роутера GPON
  9. Налаштування портів і безпеки бездротового з'єднання
  10. кидок портів
  11. Принцип дії GPON-роутера
  12. Особливості послуг провайдера МGТЅ (MГTC)
  13. Налаштування роутера для МГТС
  14. Налаштування маршрутизатора
  15. Налаштування бездротових мереж
  16. Налаштування портів и безпеки бездротового з'єднання
  17. Характеристики Sercomm RV6688
  18. функції RV6688
  19. Налаштування абонентського терміналу Sercomm RV6688
  20. Налаштування Wi-fi на терміналі Sercomm RV6688

Для підключення абонентів до інтернету по оптоволоконному кабелю (Технологія GPON) компанія Ростелеком найчастіше використовує оптичні термінали марки Huawei. Незважаючи на суперечки навколо якості даного обладнання, практика показує, що для домашніх потреб воно цілком себе виправдовує. По крайней мере, ситуації, в яких користувачеві необхідно самостійно змінювати конфігурацію роутерів цієї компанії виникають вкрай рідко. Проблеми можуть виникнути хіба що при підключенні бездротової мережі . На цей випадок ми підготували для вас інструкцію з налаштування роутера huawei hg8245 від компанії Ростелеком.

Які настройки можна провести самостійно?

Прилади для підключення доступу до глобальної мережі за технологіями GPON і FTTB називаються оптичними терміналами. Але ми в тексті будемо користуватися словом «роутер», оскільки більшості читачів воно звичніше. При первинному підключенні інтернету про те, як налаштувати роутер huawei hg8245, Ростелеком піклується самостійно. І нехай вас не дивує той факт, що техніки при установці обладнання не заходять в панель налаштувань. Роутери для «оптичного» інтернету, як правило, прошиваються віддалено.

Після установки і підключення приладу у вашій квартирі, він автоматично зв'язується з провайдером і закачує необхідну для роботи конфігурацію. Такий підхід зводить до нуля ймовірність помилки при настройках і гарантує, що всі базові параметри будуть виставлені на роутері так само, як на станції. Найчастіше в кінці завантаження на пристрій встановлюється Новий пароль , Що відрізняється від стандартного. Це робиться для того, щоб абонент не зміг потрапити в настроювальний інтерфейс і внести в конфігурацію обладнання будь-які зміни.

Якщо у вас раптово відмовився працювати інтернет, і перезавантаження обладнання по харчуванню не принесла результатів - телефонуйте в техпідтримку. Оператор другої лінії запустить віддалену huawei, і прилад, як і при первинній установці , Отримає зі станції всі необхідні дані.

Не намагайтеся змінювати базову конфігурацію самостійно! По-перше, вона не співпаде з тією, що вказана на станції. По-друге, причина неполадки може бути зовсім не у вас на обладнанні, а у самого провайдера. зате настройку бездротового підключення на роутерах даної марки ви можете виконати самостійно. Нижче ми докладно розповімо, як це зробити.

Як зайти в роутер Ростелеком Huawei

Для зміни конфігурації роутера існує цілком зручний і зрозумілий інтерфейс налаштувань. Щоб потрапити в нього, відкрийте звичний вам браузер (програму, через яку ви зазвичай працюєте з інтернетом) і наберіть в рядку у верхній частині вікна наступну комбінацію цифр - 192.168.100.1.

Увага: точка після останньої одиниці не потрібна!

Дані цифри - це IP- адреса роутера Ростелеком Huawei. Набравши їх, натисніть клавішу Enter, і перед вами відкриється вітальне вікно системи налаштувань. В поле «Account» введіть «telecomadmin» (без лапок), а в полі Password - «admintelecom», також без лапок. Натисніть кнопку Login, і ви потрапите в настроювальний інтерфейс.


Наведені вище логін і пароль є стандартними для оптичного устаткування Ростелекома. Але якщо при первинній прошивці проводилася зміна облікових даних, вони можуть не спрацювати. Як Huawei в цьому випадку? Спробуйте ще кілька варіантів пароля, які радять на форумах провайдера:

  • NWTF5x% RaK8mVbD;
  • NWTFx5%;
  • nE7jA% 5m.

Ці паролі працюють в парі з логіном telecomadmin. Якщо система визнає їх невірними, спробуйте змінити логін на root. Пароль до нього буде admin. Якщо ж і та пара не спрацьовує, телефонуйте в технічну підтримку РТК за номером 8-800-1000-800 і просите оператора надати вам дані для входу в настройки обладнання. Але врахуйте, що на першій лінії технічної підтримки , Куди ви потрапите за вказаним вище телефоном, такої інформації немає. Для вас оформлять заявку на консультацію техніків, дзвінка від яких доведеться чекати близько доби.

Як налаштувати wi-fi на роутері Ростелеком Huawei HG8245

У разі, коли з обліковими даними все пройшло успішно, настройка роутера Хуавей від Ростелекома на роздачу інтернету по вай-фаю не займе багато часу. Потрапивши в веб-інтерфейс, виберіть у верхньому меню вкладку WLAN. Перейшовши по ній, ви потрапите на сторінку налаштувань бездротової мережі. На скріншоті нижче відзначені кнопки і поля, необхідні вам для роботи.


В першу чергу активуйте чекбокс Enable WLAN (простіше кажучи - поставте кліком галочку в квадратику напроти цього напису). Далі натисніть кнопку New, щоб активувати поля для заповнення. У рядку SSID Name (в деяких варіантах прошивки вона може називатися Service Set Identifler) введіть ім'я вашої Wi-Fi-мережі. Його ви придумуєте самостійно. Далі встановіть галки в чекбоксах Enable SSID, Broadcast SSID і WWM Enable. У рядок, позначену Associated Device Number, впишіть число користувачів, які можуть одночасно працювати в вашій вай-фай-мережі. Максимальне значення цього параметра ви можете подивитися в інструкції до роутера Хуавей від Ростелекома.

Щоб зберегти заявлені параметри, натисніть кнопку Apply внизу вікна. Далі в випадних списках встановіть значення, зазначені на скріншоті вище. У рядок Pre-Sared Key введіть ваш пароль від мережі Wi-Fi і знову натисніть кнопку для збереження налаштувань.

Увага: пароль від вай-фаю - це не пароль від інтернету! Він не прописаний в договорі з провайдером, і у компанії Ростелеком немає ніякої інформації про нього. даний пароль ви можете придумати самостійно, або скористатися заводським ключем вашого роутера. Для роутерів huawei від Ростелеком пароль від бездротової мережі зазвичай вказано на етикетці на звороті пристрою, де розпочинається словами pass або key.

Далі переходимо у вкладку WAN верхнього меню . Тут в поле під заголовком Connection name вам потрібно вибрати найменування вашого з'єднання, а в нижній частині сторінки встановити галку біля напису SSID1. Після цього натисніть Apply, щоб внесені вами зміни конфігурації збереглися.

Заключний етап настройки роутера Ростелеком Huawei

Для завершення налаштування роутера Huawei hg8245 від Ростелеком на роздачу вай-фаю перейдіть в пункт LAN головного меню. У що з'явилася зліва колонці виберіть рядок DHCP Server Configuration. Перед вами відкриється нове вікно, в якому необхідно буде виставити галочки в квадратах навпроти написів «Enable primary DHCP server» і «Enable DHCP L2Relay».

Трохи нижче ви побачите рядки, помічені Primary DNS Server і Secondary DNS Server. У них необхідно буде ввести набори цифр, між якими ставлять крапку, що позначають адреси ДНС-серверів для вашої мережі. Ці параметри є унікальними для кожного макрорегіонального філії. Їх краще уточнити до початку настройки роутера Хуавей від Ростелеком на гарячої лінії компанії, або на сайті в розділі «Підтримка» -> « Домашній інтернет »->« Обладнання ». Встановивши всі значення, не забудьте зберегти настройки кнопкою Apply.

І останній штрих - перейдіть у вкладку System Tools і виберіть в меню зліва перший пункт «Configuration File». В оновленому вікні натисніть велику кнопку Save Configuration, щоб зберегти всі введені вами параметри в окремому файлі . Після цього можете виходити з веб-інтерфейсу - настройка завершена.

Увага: якщо при виході з режиму налаштувань модем або комп'ютер попросять у вас перезавантаження, погоджуйтеся. У залежності від моделі обладнання це необхідно для остаточного вступу в силу оновлених налаштувань.

Як бачите, Хуавей, або, як дехто називає його, Хайвей - роутер, нескладно налаштувати на Ростелеком. Деякі DSL-моделі вимагають від користувача набагато більше рухів тіла при налаштуванні. Головне, треба запитати у провайдера всі необхідні для зміни конфігурації дані заздалегідь. Тоді весь процес налаштування забере у вас не більше 15 хвилин.

Волоконно-оптична зв'язок ще зовсім недавно не користувалася попитом і вважалася якоїсь розкішшю. Зараз же за рахунок роутерів GPON ця проблема стала вирішуватися. Всього за невелику суму багато провайдерів готові надати оптоволоконну мережу для будь-якого приміщення: квартири або офісу.

Як працює роутер?

За рахунок мереж GPON, які є пасивними, роутер має швидкість трафіку - не більше 2,5 Гбіт на секунду, що вважається досить високим показником для звичайного користувача інтернету. Всі додатки та ресурси з такою подачею сигналу працюють блискавично. Саме тому багато користувачів бажають придбати даний вид роутера. На жаль, більшість з власників в результаті стикаються з великою кількістю проблем, про які поговоримо далі.


недоліки моделей

Всі провайдери можуть поставляти своїм користувачам не тільки інтернет, але і модеми, які забезпечать прийом сигналу на кращому рівні . Але практично у всіх них є серйозний недолік. Маршрутизатор не підтримують роботу з бездротовою мережею WiFi. Роутери GPON часто випускаються з таким недоліком, тому, як правило, така проблема зустрічається у багатьох. Відмінності між моделями полягає в назві і зовнішньому вигляді.

Звичайно ж, можна знайти модеми, які працюють з бездротовим модулем , Але коштують вони набагато дорожче. Більш того, провайдерам використання таких просто невигідно. Кожен абонент хоче максимальну швидкість з мінімальними витратами , Тому вигідніше буде працювати з тим варіантом, який пропонує інтернет-компанія.

Роутери MGTS GPON

В ідеалі в такій ситуації краще використовувати Він являє собою універсальний пристрій, який поєднує в собі відразу кілька пристосувань. Мова йде про модем типу GPON, маршрутизатор NAT, перемикачі на 4 порти, точки доступу та шлюзі Voip.

Що в підсумку отримує користувач від використання пристрою МГТС? Він може не тільки працювати з інтернетом на величезній швидкості, але і створити точку доступу.


Він може не тільки працювати з інтернетом на величезній швидкості, але і створити точку доступу

Налаштування роутера GPON

Маршрутизатор типу МГТС працюють на приблизно однакових принципах, тому налаштовуються вони легко і аналогічно, навіть якщо вони від різних виробників. Єдині відмінності, з якими може зіткнутися споживач, - відрізняється інтерфейс і назва меню.

Як вже було сказано вище, модеми GPON - одні з найбільш швидкісних варіантів, тому їх потрібно правильно налаштувати. Для початку потрібно підключити пристрій за допомогою кручений пари (вона, як правило, поставляється в комплекті) до комп'ютера. Далі зайти в панель управління, попередньо зайшовши на мережева адреса 192.168.1.1. Він також написаний на самому пристрої і на коробці. Відкриється меню, в якому слід ввести логін і пароль. Вони ідентичні - слово admin.

Не всі роутери МГТС GPON підтримують інтерфейс російською мовою. Тому часто доводиться або відразу ж встановлювати іншу прошивку або займатися зміною параметрів англійською.

Відразу ж потрібно змінити пароль від модему MGTS GPON. Для цього потрібно зайти в розділ «Адміністрування», там буде меню «Адміністратор». Логін і ім'я облікового запису, на жаль, змінити неможливо, пароль - дозволяється. Зробити це слід з метою безпеки. Власник побачить рядок « Старий пароль », В якому йому потрібно ввести комбінацію букв, а також дві наступні, що відповідають вже за новий код. Далі слід натиснути на «Відправити». Пристрій автоматично перезавантажиться. Користувачеві потрібно буде зайти в панель управління заново по новому паролю.

Для того щоб працювати з бездротовим підключенням, слід увійти в меню «Мережі». Далі в графі «Виберіть SSID» треба ввести кількість мереж. Щоб активувати режим бездротового сигналу , Слід поставити галочку навпроти запису «Включити SSID». Максимальна підключення до мережі потрібно задати в графі «Максимум клієнтів». Далі власнику необхідно звернути увагу на графу «Ім'я», де вказується назва точки доступу. Якщо є бажання сховати свою мережу, то потрібно активувати опцію «Приховати SSID».


Налаштування портів і безпеки бездротового з'єднання

Всім відомо, що незапароленная бездротова точка доступу користується великим успіхом у всіх сусідів, у яких проблеми з інтернетом або пристосуваннями для його роздачі. Чим закінчуються такі подарунки для всіх бажаючих? Сильно падає швидкість і витрачається трафік. Саме тому потрібно обов'язково поставити пароль на свою точку доступу.

Для цього слід перейти в меню «Захист». Там власнику належить вибрати номер мережі, яку він планує убезпечити паролем. У відповідній графі потрібно ввести свою комбінацію. У ній повинно бути як мінімум 8 символів. Звичайно ж, як і будь-який інший пароль, він може містити лише символи з латинського алфавіту і цифри.

При виборі шифрування краще встановити WPA2. При його роботі зламати точку доступу практично неможливо, зрозуміло, якщо пароль дійсно складний.

кидок портів

Якщо власник грає в онлайн-ігри на підозрілих ресурсах і працює з торрентами, то йому потрібно робити роутера МГТС GPON. Для цього слід зайти в розділ «Перенаправлення портів», далі - в «Додатки». Після цього потрібно включити кнопкою «Активація» дану опцію і заповнити всі необхідні поля.

Єдина складність, яку може випробувати власник, - вибір протоколу. Для правильного підбору доведеться дізнатися, з яким працює програма. Якщо все ж труднощі не пропадають, краще робити кидок відразу декількох портів.

Отримавши в розпорядження МГТС роутер Gpon настройка доступу до мережі повинна стати наступним кроком. А після того як робота приладу буде налаштована в розпорядженні користувача виявиться Інтернет зі швидкістю до 2500 Мбіт / с.

Такі характеристики і можливість забезпечити покриття з великою площею забезпечують непогану популярність саме цим. Тим більше що і сам провайдер пропонує досить швидкісні тарифи за вигідними цінами.

Принцип дії GPON-роутера

Терміном GPON називають сучасний варіант оптичних мереж, що дозволяє розвивати величезну швидкість - навіть більше, ніж потрібно одному звичайному користувачеві . Будь-якій сучасній додатком, ігор і навіть відео в форматі 4К більш ніж достатньо навіть 100 МБ / с.

Однак за допомогою роутерів GPON можна забезпечити швидкісним Інтернетом не одного, а відразу десятки користувачів. І кількість бажаючих отримати такий же швидкий і якісний доступ постійно зростає - хоча при використанні маршрутизаторів можуть виникнути проблеми.

Одна з них -, необхідність в якій з'являється при підключенні до Інтернету не тільки, а й, і - тобто практично завжди.


Мал. 1. МГТС-роутер

Пропоновані компанією МГТС роутери є порівняно доступне за ціною рішення для підключення до мережі великої кількості користувачів. Причому за допомогою і проводового, і бездротового з'єднання. Ці пристрої здатні замінити:

Для користувачів все це означає можливість отримання і високошвидкісного з'єднання з Інтернетом, і створення такої ж. Максимальне значення швидкості передачі даних для більшості роутерів досягає 300 Мбіт / с.

Особливості послуг провайдера МGТЅ (MГTC)

Компанія МГТС пропонує свої послуги в якості Інтернет-провайдера на території РФ вже майже 15 років. А проект по створенню високошвидкісної оптоволоконної мережі MGTS GPON було розпочато в 2013 році. Компанія забезпечує для своїх абонентів швидкісний доступ - мінімальний пакет включає в себе зв'язок зі швидкістю передачі даних до 30 Мбіт / с, максимальний - вище 200 Мбіт / с.


Мал. 2. Головна сторінка компанії МГТС.

При цьому МГТС є монополістом на столичному ринку, надаючи ще й звичайну, дротову телефонний зв'язок . Крім доступу в мережу, абоненти можуть підключитися до цифрового телебачення з більш ніж 200 каналами. І тепер, коли швидкість передачі даних провайдером помітно зросла, поступово зникає необхідність в, на заміну яким прийшли роутери GPON.

Налаштування роутера для МГТС

Укладаючи контракт з компанією МГТС, користувач отримує в своє розпорядження роутер GPON. Пристрій вже налаштоване для роботи з конкретним оператором і не вимагає додаткових дій з боку абонента - досить підключити до нього домашні (офісні) комп'ютери і мобільні гаджети . Однак іноді відбувається, для виправлення наслідків якого може знадобитися виклик фахівця. Хоча вирішити питання можна спробувати і самостійно.

Налаштування маршрутизатора

Принцип налаштування маршрутизаторів GPON, які надає МГТС, не надто відрізняється від аналогічного процесу з будь-яким іншим роутером і складається з:

  1. забезпечення;
  2. Входу через браузер комп'ютера в меню настройки приладу;
  3. Налаштування підключення;
  4. Створення бездротової мережі і її захист за допомогою пароля.

Як МГТС-модему можуть використовуватися різні моделі роутерів, з меню російською або на англійській мові і невеликими відмінностями інтерфейсу програми настройки. Однак основні дії будуть для них приблизно однаковими:

Першим етапом є підключення роутера до комп'ютера за допомогою звичайного. поки що бездротове з'єднання не налаштоване (або не переналаштувати, якщо воно збилося через стрибок напруги, збою програмного забезпечення або чиїхось дій), цей спосіб є єдиним можливим.

Після цього від користувача потрібно відкрити будь-який браузер і ввести в адресному рядку відповідне значення адреси. Його можна знайти в договорі з інструкції по експлуатації роутера, з наклейки на самому пристрої або ж знайти в мережі за назвою маршрутизатора. Зазвичай це 192.168.1.1 або 192.168.1.254.

Слід знати: Налаштування роутера можна провести навіть при відсутності інтернету. Хоча, якщо є доступ до мережі, результат правильного налаштування буде наочніше.

Зайшовші в меню налаштування, нужно ввести пароль и логін. За замовчуванню, на більшості роутерів смороду однакові - admin. Іноді оператор МГТС встановлює свои значення - например, mgts / mtsoao. Бажано Изменить ЦІ значення, щоб запобігті доступу до Вашої мережі для сторонніх - хоча сделать це зазвічай Вихід только з паролем. Тип підключення встановлювати не слід - він вже закладений в прошивку маршрутизатора. Тепер слід налаштовувати тільки бездротову мережу.

Налаштування бездротових мереж

Перед тим як проводити настройку бездротового зв'язку слід ретельно зважити перевірити наявність, налаштувати який можна на вкладці (розділ основних параметрів). Ця опція буде потрібно для правильної роздачі IP-адрес, що підключається до маршрутизатора пристроїв. Після цього можна переходити безпосередньо до самої налаштування бездротової точки доступу:

  1. Зайти в меню бездротової мережі;
  2. Перейти до її основними параметрами;
  3. Включити мережу, встановивши галочку навпроти відповідного пункту;
  4. Призначити ім'я SSID (дізнатися його можна з наклейки на самому роутері);
  5. Залишити інші настройки без змін.


Зайти в меню бездротової мережі;   Перейти до її основними параметрами;   Включити мережу, встановивши галочку навпроти відповідного пункту;   Призначити ім'я SSID (дізнатися його можна з наклейки на самому роутері);   Залишити інші настройки без змін

Мал. 3. Налаштування бездротової мережі на роутері МГТС GPON.

Слід знати: При наявності поруч інших Wi-Fi-роутерів, які працюють на тих же частотах, що і вже налаштований маршрутизатор, може знадобитися змінити його частоту. Крім того, в залежності від відстані пристрою до підключаються до нього по бездротовій мережі мобільних і стаціонарних комп'ютерів , Смартфонів і планшетів, можна встановити високий чи низький рівень сигналу.

Налаштування портів и безпеки бездротового з'єднання

Може привести до того, що доступ до вашої мережі отримають сторонні люди і навіть зловмисники. Тому, одним з перших дії під час налаштування бездротового підключення є установка секретної комбінації символів. Уникнути такої ситуації, і не зменшувати швидкість свого Інтернету через підключаються до неї сторонніх можна, виконавши Такі Дії :

  1. Перейти до вкладки «Безпека»;
  2. Вибрати ім'я щойно створеної бездротової точки;
  3. Змінити значення пароля. Всі інші параметри змінювати не потрібно - бездротова мережа буде працювати і без цього;
  4. Зберегти встановлену конфігурацію і вийти з меню налаштувань.


Всі інші параметри змінювати не потрібно - бездротова мережа буде працювати і без цього;   Зберегти встановлену конфігурацію і вийти з меню налаштувань

Мал. 4. Перехід до параметрів безпеки на роутері GPON.

В якості методу для шифрування даних варто використовувати - технологію, досить надійно захищає бездротове з'єднання. А при виборі пароля слід придумати одночасно досить складну, і разом з тим запам'ятовується комбінацію. Бажано користуватися для цього словами і цифрами, що мають значення тільки для користувача, але виключити дати народження і імена.

Sercomm RV6688 є модулем домашнього шлюзу для оптичної мережі GPON. Говорячи іншими словами, це обладнання, яке встановлюється безпосередньо у абонента в квартирі. за зовнішнім вигляд і габаритним розмірам RV6688 нагадує звичайний WI FI роутер. Однак це враження оманливе, так як в цьому пристрої поєднане дуже багато функцій.

Першою відмінністю від інших клієнтських терміналів є використання сучасних оптичних технологій зв'язку xPON. Друге і не менш важлива відмінність - багатофункціональність. Тепер, крім підключення чотирьох стаціонарних комп'ютерів чи внутрішніх мереж через порти Ethernet (RJ 45) і кількох клієнтів за WI-FI, реалізована можливість підтримки двох флеш накопичувачів USB стандарту 2.0, передача відеосигналу за допомогою технології IPTV, створення до чотирьох одночасно працюючих бездротових мереж. Також є два порти POTS (RJ 11), що дозволяють підключити телефонні апарати і використовувати IP-телефонію паралельно з іншими функціями без втрати в якості зв'язку.

Абонентський термінал поставляється, як модуль домашнього шлюзу, абонентів МГТС на умовах підключення до інтернету. На момент установки має модернізовану фірмову прошивку російською мовою.

Термінал також може похвалитися безліччю інших позитивних якостей, серед яких екологічна безпека, постійне оновлення програмного забезпечення і повна підтримка представниками виробника в багатьох країнах світу.

Характеристики Sercomm RV6688

Корістувальніцькій інтерфейс

SC / UPC (Оптичний інтерфейс) - 1:

  • тип оптоволокна - одномодовое;
  • стандарт інтерфейсу - ITU-T G.984.1;
  • швидкість прийому / передачі інформації - 2.488 Гбіт / с / 1.244 Гбіт / с;
  • довжина оптоволоконного каналу - до 20 км.

RJ-11 (POTS) - 2 (призначені для підключення телефонних апаратів і подальшої їх експлуатація за допомогою IP-телефонії):

  • утримання виклику;
  • переадресація виклику;
  • Повернення виклику;
  • конференц зв'язок;
  • повторний набір номера.
  • частота - 2.4 мГц;
  • стандарти - IEEE802.11b, IEEE802.11g і IEEE802.11n;
  • підтримка IPv6 - новий протокол, який використовує довжину адреси 128 біт;
  • функція ручного та автоматичного вибору каналів;
  • кнопка фізичного включення WPS и LED індикатор Функції;
  • шифрування по WEP, WMM, WPS, WPA / WPA2PSK, WPA2PSK і WPA PSK.

USB - 2 (підтримується стандарт 2.0).

RJ-45 (Ethernet) - 4 (4х1 Gbps для підключення стаціонарних комп'ютерів).

функції RV6688

  • GPON - Розподіл смуги пропускання, адаптація GEM, T-CONT, вимірювання параметрів і діагностика оптичних каналів;
  • підтримка до 4 одночасно працюючих SSID (кожна з них налаштовується окремо);
  • WIFI;
  • VоIP - технологія здійснення телефонних дзвінків за допомогою інтернету;
  • функції управління, моніторингу та цифрової діагностики;
  • пряме виправлення помилок (FEC);
  • механізми забезпечення безпеки;
  • кількість T-CONT до 8 і GEMport до 64;
  • кілька портів GEM на пристрій;
  • підтримка TR-069
  • SIP (RFC3261).

стандарти

  • ITU-T G.984.1;
  • ITU-T G.984.2;
  • ITU-T G.984.3;
  • ITU-T G.984.4;
  • ITU-T G.984.5;
  • IEEE 802.1, 802.1D, 802.3i, 802.1p, 802.1q, 802.3u, 802.3ab.802.3az;
  • IEEE 802.11i;
  • IEEE 802.11e;
  • WIFI - IEEE 802.11b / g / n.

Додаткові характеристики Sercomm RV6688

Температурний режим:

  • робоча 0 ° С - 40 ° С;
  • зберігання -20 ° С - 70 ° С.

Харчування роутера ONT RV6688

  • блок живлення 110 ~ 240 В змінного струму;
  • вихід 12VDC / 1.5A.

Відповідність вимогам:

  • EMC: частина FCC 15 Class B, CE;
  • безпека: UL, CB, LVD;
  • RoHS (директива ЄС 2002/95 / EC).

У комплект поставки Sercomm RV6688 входить:

  • клієнтський термінал;
  • блок живлення;
  • патч корд;
  • інструкція RV6688;
  • гарантійний талон.

Налаштування абонентського терміналу Sercomm RV6688

Роутер ONT RV6688 поставляється абонентам МГТС в якості домашнього шлюзу для оптичної мережі GPON. Первинну налаштування обладнання, при підключенні абонента, виробляє фахівець компанії. Однак бувають і такі випадки, при яких виникає необхідність змінити ім'я мережі або змінити пароль доступу. Для того щоб провести такі операції самостійно і зайвий раз не викликати монтажника, пропонується докладна інструкція по налаштуванню RV6688.

Перше, що необхідно зробити - потрапити в меню налаштувань. Для цього необходимо Виконати следующие Дії:

  • підключіть до комп'ютера або ноутбука один кінець патч-корду (з'єднувального кабелю), а другий вставте в перший гніздо абонентського терміналу;
  • відкрийте будь-який зручний для вас браузер (наприклад, Opera);
  • в адресному рядку введіть значення 191.168.1.254.

У вікні запиту доступу до меню налаштувань введіть:

  • login - admin;
  • password - admin.

У вас повинно відкритися нове вікно з загальними характеристиками.

Якщо після введення даних браузер видав помилку - спробуйте ввести:

  • login - mgts
  • pass - mtsoao

Після того як система перевірить правильність введених вами даних, відкриється нове вікно «Загальна інформація», яке несе в собі наступну інформацію:

  • Найменування обладнання;
  • серійний номер;
  • версія встановленого програмного забезпечення;
  • версія обладнання.

Налаштування Wi-fi на терміналі Sercomm RV6688

Для того щоб внести зміни в настройки WIFI , Необхідно виконати наступні операції:

  • перейдіть у вкладку «настройки», яка розташована в верхній частині екрану браузера;
  • виберіть пункт «Бездротова мережа» і в ньому вкажіть потрібний для редагування розділ налаштувань, який буде відображений справа.

Вкладка «Основні параметри». Надає можливість змінити назву мережі «SSID» (ім'я має складатися тільки з символів латинського алфавіту), режим роботи (налаштовує стандарт передачі даних), канал зв'язку (зміни необхідні в тому випадку, якщо по сусідству з вами вже встановлені кілька клієнтських терміналів) і налагодити рівень сигналу. Також тут можна створити і налаштувати «гостьовий» SSID, який буде повноцінний в своїх функціях і повністю ізольований від основної локальної мережі (Клієнтський термінал RV6688 дозволяє підтримувати до 4 одночасно робочих SSID).

Важліво! Щоб уникнути проблем з WIFI мережею, переконайтеся в тому, що навпроти напису «Включити бездротову мережу» стоїть галочка.

Вкладка «Безпека». Тут користувач може зробити настройки доступу до своєї бездротової мережі для кожної зі створених SSID окремо (тип аутентифікації, метод шифрування даних, пароль доступу до мережі, інтервал оновлення ключа безпеки).

Варто пам'ятати! Надійність мережі безпосередньо залежить від складності пароля доступу. Для забезпечення надійності він повинен містити в собі символи верхнього і нижнього регістра і цифри, а його довжина не повинна бути менше десяти символів.

Зверніть увагу на наступний момент! Якщо при спробі підключення до мережі WIFI постійно з'являється повідомлення «Отримання IP-адреси» - це означає те, що на вашому клієнтському терміналі вимкнена функція «DHCP-сервера». Для виправлення цієї помилки необхідно:

  • зайти в меню налаштувань вашого роутера;
  • перейти на вкладку «Налаштування», яка розташована в верхній частині екрану;
  • в правій частині потрібно вибрати розділ «LAN»;
  • далі, потрібно перейти у вкладку «Основні параметри» і встановити галочку в пункті «Включити» сервер DHCP.

Ця функція сприяє автоматичного підключення до інтернету. В іншому випадку на кожному з пристроїв, що підключаються вводити IP-адресу вручну.

Після внесення будь-яких змін в налаштування терміналу не забудьте підтвердити їх, натиснувши на кнопку «Зберегти».

Прочитано 19986 раз

Оптичний термінал Huawei HG8245 або повна його назва EchoLife HG8245 надається компанією Ростелеком при підключенні інтернету або інтерактивного телебачення по оптичної мережі GPON. У цій статті я розповім його характеристики, його плюси і мінуси і як налаштувати wi-fi. HG8245 надає 2 порти POTS (телефонія), чотири Ethernet-порту і один порт wi-fi . Ethernet порти у HG8245 - Гігабітні, треба тільки враховувати що для з'єднання вище 100 Мбіт необхідно щоб в комп'ютері стояла гигабитная мережева карта. При підключенні інтерактивного телебачення, зазвичай настраііваются під IPTV - порти LAN3 і LAN4, але це краще уточнювати у провайдера. Якщо необхідно підключити більше 2 ТБ приставок, то провайдер може налаштувати і LAN2 під IPTV, а інтернет буде йти з першого порту і по wi-fi. Досить часто абоненти Ростелекома стикаються з такою проблемою: ТВ приставка запитує логін пароль хоча раніше була вже активована і нормально працювала. Це відбувається коли перемикають в інший лан порт пачкорд від приставки. Так само можна підключити послугу sip - телефонія для неї в HG8245 виділено 2 порту.


Так само можна підключити послугу sip - телефонія для неї в HG8245 виділено 2 порту


З торця у HG8245 розташовуються кнопка відключення / включення wi-fi, кнопка wps, кнопка резет (скидання налаштувань до заводських). І два роз'єми один USB - мабуть для FTP каналу. І роз'єм BBU для підключення зовнішнього резервного акумулятора, використовується для резервного живлення для моніторингу батареї. В інтерфейсі меню є навіть пункт для моніторингу батареї.


Неменш про індикаторах на huawei hg8245. Power - горить зеленим - харчування включено, горить помаранчевим - живлення від резервного акумулятора. Pon - горить зеленим- сигнал стабільний, сінхроніцація є, блимає зеленим - синхронізації немає, оповіщення не стабільний. Los горить червоним - сигналу немає, можливо на лінії обрив. LAN1 - LAN4 горить зеленим - підключений до пристрою прітавкі або ПК. WLan горить зеленим - wi-fi включений.


І так тепер приступимо до налаштування wi-fi на теміналі huawei HG8245.

1. Необхідно зайти в за адресою 192.168.100.1 (Якщо не відкривається, спробуйте прописати на мережевої карти ип адресу 192.168.100.2 шлюз 192.168.100.1)

2. Логін - root Пароль - admin. Є ще варіант telecomadmin admintelecom з більш розширеними правами адміністратора.


3. Тут у вас має відкритися вікно з створення інтерфейсу для ТБ і інтернету, у мене нічого такого немає, термінал тільки з коробки тому вікно ось таке.


4.Нажімаем на вкладку WLAN, при бажанні можна поміняти SSID name. Щоб поставити пароль потрібно відкрити меню, що випадає Authentication Mode і вибрати WPA / WPA2


5. Пароль прописується в пункті WPA Pre-SharedKey. Щоб бачити що пишіть зніміть галку з hide. Потім зберігаємо кнопкою apply.

радіус Дії wi-fi зони у HG8245 досить малий, це залежить від товщини стін в квартирі і кількості оточуючих вас wi-fi мереж . Підключення під кабелю звичайно надійніше ніж по wi-fi та й wi-fi у цих терміналів досить легко зламуються при більшому бажанні і багажем знань) Щоб відключити wf-fi потрібно зняти галку Enable SSID

PS З'явилися нові термінали huawei hg8245h білого кольору, з підключення оптичного дроту знизу. Часто виникають питання, як відключити оптичний кабель з терміналу. Відповідаю - дуже просто, потрібно потягнути за ту частину коннектора яка біля роз'єму, на себе. Ось скрін.


Ось скрін

У цього терміналу так само 4Lan порту, два з яких налаштовані під інтернет це перші два і 3-й 4-й під інтерактивне телебачення. Вхід в інтерфейс цього терміналу такий же як у HG8245.


Вхід в інтерфейс цього терміналу такий же як у HG8245

PSS Якщо вас цікавить повне налаштування даного терміналу, тоді вам сюди.

Прочитано 66173 раз

Які настройки можна провести самостійно?
Які настройки можна провести самостійно?
Як Huawei в цьому випадку?
Як працює роутер?
Що в підсумку отримує користувач від використання пристрою МГТС?
Чим закінчуються такі подарунки для всіх бажаючих?

Дополнительная информация

rss
Карта