Налаштування роутера Tenda- 192.168.0.1

  1. Як налаштувати роутер Tenda Wireless N150 і N300 (N3, W316R, W308R, N304, W150D, W368R, W268R) Китайські...
  2. Налаштування Dynamic IP (IPoE, Динамічний IP) на маршрутизаторі Tenda для ТТК-Урал, Ростелеком Удмуртія і Чувашія
  3. Налаштування VPN L2TP на Tenda для Білайн:
  4. Як налаштувати WiFi (Вай-Фай) на маршрутизаторах Тенда:

Як налаштувати роутер Tenda Wireless N150 і N300 (N3, W316R, W308R, N304, W150D, W368R, W268R)

Китайські бездротові маршрутизатори та ADSL модеми Tenda на сьогоднішній день - це бюджетні пристрої економ-класу. Ці роутери виконані за принципом розумної достатності. Якщо по-російськи, то "дешево і сердито". Тому не треба чекати від них рекордних швидкостей і ураганної продуктивності. Недорогі чіпи і малий обсяг оперативної пам'яті не дозволять тримати велике навантаження. Та це й не їхня дорога. Це домашні жителі, причому живуть вони в квартирах невибагливих користувачів, яким роутер потрібен щоб підключити смартфон або ноутбук з WiFi, а з комп'ютера, який підключений через кабель користувачі повзають по просторах Інтернету, читають новини, відвідують соцмережі і іноді качають музику та фільми через торренти .

IP-адреса роутера Tenda будь-якої моделі (N3, W316R, W368R і т.д.) в локальній мережі - 192.168.0.1 , Логін на доступ - admin, стандартний пароль - admin. Стартова сторінка веб-інтерфейсу виглядає так:

У плані базової установки роутери Тенда, напевно, найпростіші. Все, що потрібно для конфігурації Інтернет-підключення - це вибрати потрібний метод і ввести необхідні дані. До речі, за замовчуванням вже включений бездротової модуль і виставлений стандарт безпеки WPA2-PSK з шифруванням AES & TKIP. Так що для налаштування мережі WiFi треба всього лише внизу вікна в поле Wireless Password укзано пароль до бездротової мережі WiFi.

Наведу приклади для найпопулярніших Російських операторів зв'язку.

Налаштування PPPoE на роутері Tenda для Ростелеком, ТТК і Дом.ру

В поле Access Method ставимо галочку ADSL Dial-up:

Дивно, чому китайські інженери компанії Tenda саме так назвали підключення по протоколу PPPoE ?! На це, боюся, вони і самі відповісти не зможуть. Ну да ладно, це не настільки важливо.

В поле Access Account вводимо логін на підключення до мережі оператора, а в поле Access Password відповідно пароль. Ці дані видають при підключенні, разом з договором на надання послуг.

Відео-урок по налаштуванню роутера Тенда для Ростелеком на прикладі моделі N3:

Налаштування Dynamic IP (IPoE, Динамічний IP) на маршрутизаторі Tenda для ТТК-Урал, Ростелеком Удмуртія і Чувашія

Це взагалі найпростіший тип підключення. В принципі, для того, щоб налаштувати Динамічний IP на Вай-Фай маршрутизаторе Тенда треба всього лише на стартовій сторінці веб-інтерфейсу (http://192.168.1.1) поставити прапорець DHCP і натиснути кнопку ОК:

Зверніть увагу на поле MAC Address - це фізична адреса роутера у зовнішній мережі, яке бачить обладнання провайдера. Іноді деякі оператори зв'язку роблять жорстку прив'язку апаратного мак-адреси. В цьому випадку, якщо підключається новий пристрій, то провайдерский комутатор його в мережу не випустить, поки новий MAC-адресу не буде зареєстрований. Роутери Tenda дають можливість обладнання оператора обдурити. Для цього можна або склоніровать MAC-адресу з комп'ютера, натиснувши на кнопку Clone MAC Address, або ввести його вручну.

Приклад настройки Dinamic IP на маршрутизаторах Тенда:

Приклад 2:

Налаштування VPN L2TP на Tenda для Білайн:

Це найскладніший варіант, тому як по-суті має на увазі під собою два підключення - Динамічний IP плюс VPN-тунель L2TP. Для настройки маршрутизатора Тенда для Білайн ставимо прапорець L2TP в списку Access Method:

В поле L2TP Server address вводимо адресу сервера Білайн - tp.internet.beeline.ru.
В поле Username вводимо логін (у випадку з Beeline це зазвичай номер особового рахунку), а в полі Password - відповідно пароль, виданий Вам при укладенні договору.

Ну а далі все просто. Дивимося, щоб в списку Address Mode стояло значення Dynamic. Більше нічого тут не чіпаємо.
У самому низу вікна, в поле "Wireless Password" прописуємо пароль, який буде використовуватися для підключення до Вашої домашньої бездротової мережі Вай-Фай. Натискаємо кнопку ОК.

Відео-інструкція як налаштувати роутер Тенда для підключення до Білайн:

Приклад 2:

Як налаштувати WiFi (Вай-Фай) на маршрутизаторах Тенда:

Бездротову мережу Wi-Fi на роутерах Tenda можна налаштувати окремо через розширені настройки. Для цього робимо вхід через 192.168.0.1 admin / admin веб-конфігуратор і натискаємо на посилання Advanced Settings: у правому верхньому кутку:

Потрапляємо в розширені параметри роутера. У меню зверху вибираємо пункт Wireless Setting -> Wireless Basic Settings:

Тут можна за допомогою параметра Working Mode змінити режим роботи з точки доступу Access Point (AP) на режим повторювача (WDS Network Bridge).

Стандарти Вай-Фай модуля вибираються в списку Network Mode. Хоча, по-замовчуванню виставлено найоптимальніший варіант - 11 b / g / n mixed.
В поле Primary SSID можна змінити ім'я бездротової мережі на своє.
Використовуваний бездротової канал можна вибрати в списку Channel, або залишити його в автоматичному режимі "AutoSelect", як на малюнку.

Інші параметри в 99 випадках з 100 чіпати взагалі не рекомендуємо. Натискаємо кнопку ОК.

Переходимо в сусідній розділ - Wireless Security:

Переходимо в сусідній розділ - Wireless Security:

У списку Select SSID вибираємо створену раніше сітку Wi-Fi.
Параметр Security Mode ставимо WPA2-PSK з режимом шифрування або AES або TKIP & AES.
В поле Key можна поміняти пароль на WiFi. У його якості можна використовувати будь-яку комбінацію букв латинського алфавіту і цифр, але не коротше 8 символів.
Натискаємо на ОК для застосування параметрів конфігурації.

Дополнительная информация

rss
Карта