Привіт, друзі! Написання статей є найважливішим заходом для блогера, від правильності написання і оптимізації залежить просування всього блогу в цілому.
Статистика показує, що в Інтернет щомісяця приходять тисячі новачків, які хочуть створити свій блог, розвинути його і почати на ньому заробляти. Спочатку робота кипить, створюються блоги, пишуться статті, але з часом настає розчарування. Ведеться написання статей, а результату немає, блог просувається погано, рейтингів ніяких, відвідувачів мало. На жаль, через якийсь час, такі блоги кидаються і більше їх не ведуть.
Звичайно, є багато блогерів, які продовжують вести свої блоги, написання статей йде своєю чергою, але великих результатів все ж, немає. Є блоги, на яких написано 150, 200 (є і 1000), а то і більше статей, вік блогів два, три роки, а відвідуваність таких блогів, ну максимум 200 відвідувачів на добу.
Хочу привести Вам ще один яскравий приклад - до мене зверталася одна дівчина. У неї хороший блог, на якому більше 1000 пуьлікацій і ніша цікава, висвітлює він тему здоров'я. Так ось, на цей блог заходить всього 50-70 відвідувачів на добу. Є ще один приклад, блог Ірини Зайцевої. Її блог на схожу тему і у неї теж близько 1000 публікацій, а відвідуваність 22 000 відвідувачів на добу! Погодьтеся, величезна різниця.
Чому така різниця? Вся справа в тому, що на просування блогу впливають різні технічні параметри, це так. Можуть впливати встановлені плагіни, незакриті зовнішні посилання, навіть встановлений шаблон і т.д. Але є важливий показник, який впливає відразу на 50 - 60% просування - це контент. Як кажуть в народі: «Контент рулить».
На блозі повинно бути багато публікацій, в той же час, вони повинні бути якісними і правильно оптимізованими, ось в цьому весь секрет. Як показує досвід спілкування з блогерами новачками, написання статей часто ведеться без будь-якої системи, без урахування вимог пошукових систем, а то і з грубими порушеннями. Ось і результат!
Крім того, багато новачків користуються старими курсами, якими користуватися просто не можна. Чому? Справа в тому, що пошукові системи постійно змінюють свої алгоритми роботи і те, що раніше працювало, сьогодні просто не можна застосовувати, наприклад, виділення ключових слів у тексті публікації.
Крім написання самого тексту, є ще купа параметрів, що впливають на індексування і просування, наприклад, треба правильно оптимізувати картину, правильно вставити відео.
Треба перевіряти унікальність написаних статей перед публікацією на блог. Щоб статтю не вкрали, треба вміти підтверджувати свої авторські права на статтю в Яндексі і Google. Треба знаходити і виправляти биті посилання, треба правильно працювати з коментарями.
Крім того, треба вміти допомагати пошуковим системам, індексувати Ваші ж статті, відстежувати індексацію статей, відстежувати позиції статей і при необхідності коректувати їх.
Важливим моментом є правильний підбір ключових слів для статей і правильного вибору заголовка, зараз пошукові системи просувають статті блогу саме по заголовку. Як бачите, написання статей для блогу не такий вже і простий процес, як здається.
Мною було прийнято рішення допомогти новачкам в подоланні цього комплексу проблем, була написана книга « Як написати статтю для блогу ». Моральне право у мене на це є, адже свій блог я веду 2,5 року, на блозі опубліковано 390 статей, відвідуваність блогу зростає.
У даній книзі показаний не тільки процес написання статей, а все, що з ними пов'язано. Даються поради вибору теми для статті, показаний сам процес написання, підбір ключових слів і фраз. Детально розібрано процес оптимізації статей і вставляються зображень, робота з відео.
Показано, як підтвердити свої авторські права, як захистити статті від злодійства, особливо це питання актуальне для молодих блогів. Показана робота в сервісах, які допомагають швидше індексувати статті, показаний спосіб, як можна залучати на блог відвідувачів в той час, коли блог ще не проіндексовані пошуковими системами.
Ви можете отримувати десятки відвідувачів, якщо на блозі є всього кілька статей. Показаний простий спосіб перелинковки статей, що допомагає просуванню блогу в цілому.
У книзі приділяється увага роботі з посиланнями, виявлення битих посилань і боротьбі з ними, показана робота з коментарями. Як бачите, написання статей є відповідальним моментом для блогера. Стаття повинна подобатися не тільки пошуковим системам, в першу чергу, вона повинна подобатися читачам. Від цього будуть залежати прийдуть до Вас читачі на блог ще раз чи ні.
Тепер Ви знаєте, про що написано в книзі « Як написати статтю для блогу ». Якщо ця тема для Вас актуальна, Ви можете сміливо скачувати книгу і використовувати її в повну силу. Пізніше був підготовлений платний відео-курс « Як написати і оптимізувати статтю на блозі. Просування блогу статтями «, Використовуючи цей курс Ви реально почнете просувати блог. Ваші статті будуть виходити в Топ, а за ними і весь блог.
Так, пошуковики знову можуть поміняти алгоритми, але в будь-якому випадку, ця книга, як мінімум рік, буде Вам гарним помічником. Застосовуючи отримані знання на практиці, Ви з часом почнете отримувати результат. Бажаю Вам удачі в просуванні Ваших статей і блогів!
З повагою, Іван Кунпан.
PS Ви можете завантажити також створені мною інтелект карти « Покроковий алгоритм створення блогу (сайту) для новачків »І інтелект карту« Покроковий алгоритм написання потужних статей для блогу «. Думаю, в просуванні блогу Вам допоможе моя безкоштовна книга Про підвищення відвідуваності сайту за рахунок порталу Subscribe .
Переглядів: 920
Чому така різниця?Чому?