Привіт, читачі блогу « Авангард блогосфери »! Я хочу подякувати Вадима за організацію такого незвичайного конкурсу, як битва блогерів , І схвалення моєї заявки на участь.
Окреме спасибі дідові Віталію за відмову від призового місця в мою користь. Не випадково у Віталія така підтримка друзів.
Про мене
Сьогодні я пишу досить незвичайну для себе статтю - я пишу про себе. Незважаючи на заклики відкритися авторам блогів, я вважаю за краще залишатися темною конячкою, охороняючи «особистий простір».
Хоча я не ховаюся ретельно, мої фотки доступні в соціальних мережах, де я із задоволенням спілкуюся з читачами моїх блогів.
Мене звуть Наталя Іванова. У мене є сім'я - чоловік і дочка. Я працюю лікарем-стоматологом. Люблю читати книги з психології, економіці, трохи цікавлюся політикою і обожнюю дитячу літературу. Я захоплюється людина, але швидко перегорають.
Мені подобається вивчати комп'ютер, до сих пір скачую на свій комп'ютер безліч програм з метою протестувати, подивитися, що як працює. До речі, володіння комп'ютером допомагає мені і в моїй професійній діяльності. На роботі мене навіть прозвали «хакером».
Про моїх блогах
Моє захоплення блогінг почалося 7 років тому, в 2010 році. Тоді я ще нічого не вміла, і мій перший блог був на майданчику Blogger . Він живе й досі. Через два роки я завела блог « світ графіки », Тоді він називався« Уроки Photoshop », мав інший домен. Я вивчала програму Adobe Photoshop, і ділилася відкриттями зі своїми читачами. В даний час я одночасно веду п'ять блогів. Нікому не пораджу такого навантаження. Кидати ж розпочаті дітища шкода.
Мої блоги ніколи не живуть спокійно, так як я людина ризикова, і одномоментно можу поміняти структуру сайту, зробити інші глобальні перетворення і навіть змінити домен. Пошуковики ж досить консервативні, і не люблять таких різких змін, тому ставляться досить негативно до таких змін. Мої блоги пережили численні пессимізації і АГС. Вчіться на моїх помилках, і не міняйте все кардинально. Однак я ніколи не кидаю свої проекти, і можу сказати абсолютно точно, що якщо вас накрила невдача, і ваш блог став непопулярним, з пошукових систем заходять в день лише кілька людей, то знайте - це все тимчасово. Продовжуйте вести блог, як ні в чому не бувало, і через деякий час (готуйтеся до того, що може пройти солідний відрізок часу), пошуковики помітять ваше завзятість, і знову ви займете лідерські позиції!
Мої невеликі поради для блогерів
- Обов'язково поставте на свій блог надійний захист від злому. Це завдання першорядної важливості.
- Ведення декількох блогів знижує ризики - якщо один з ваших блогів пессімізіруют, на плаву залишаться інші. Тільки розраховуйте свої сили, щоб ви могли підтримувати на хорошому рівні свої блоги, спілкуватися з читачами, відповідати на їхні коментарі, звернення по e-mail, регулярно оновлювати контент і «виходити в світ», а саме писати гостьові статті, коментарі в чужі блоги , співпрацювати з блогерами. Не раджу вести одночасно більше трьох блогів.
- Для поліпшення позицій краще писати довгі статті. Вони будуть приносити вам трафік не один рік. Тільки не потрібно в статтях лити воду.
- Приділяйте належну увагу підбору «вдалих» ключових слів і тем для ваших статей. Вам може здаватися це нереальним, але ще є величезна кількість малоосвітлених тим, які дуже цікавлять користувачів Інтернету. Крім того, вони з'являються щодня! Ловіть тренди.
- Не забувайте про оптимізацію. Використовуйте SEO-оптимізовані адаптивні шаблони, расшарівать статті в соціальних мережах, створюйте зміст для довгих статей, не забувайте про перелинковку і ін.
- Не слід різко щось міняти в своєму блозі. Причину я озвучила вище.
- Чи не скупіться. Не потрібно робити все для отримання вигоди зі свого блогу. Зазвичай на іграх з розміщенням реклами, на численних партнерських посиланнях можна вигадати кілька копійок. Найчастіше ж такі вебмастера навіть програють.
- Вчіться. Постійно вивчайте предмет, про який пишіть. Розвивайтеся. Вивчайте мови, особливо рідний, читайте літературу. Це обов'язково відбитися позитивним чином на подачі матеріалу, ви зможете доповнювати статті цікавими фактами, а також допоможе в пошуку вдалих тем.
- Пам'ятайте, що пишіть ви для людей. Намагайтеся вгадати те, що цікавить ваших постійних читачів. Повірте, це можливо!
- Якщо немає сил писати в блог, вичерпалося натхнення і закінчилися теми, то слід просто відпочити. Викинути все з голови, і навіть не згадувати. Повірте, що через деякий час ви повернетеся з новими силами.
Бажаю всім блогерам удачі! Ваша наполегливість обов'язково буде винагороджена!
Наталія Іванова, автор блогу «Світ графіки»
4.5 (90%) 6 голос [ів]
корисно почитати
Поділитися в соц. мережах