Наталія Іванова, автор блогу «Світ графіки»

  1. корисно почитати

Привіт, читачі блогу « Авангард блогосфери »! Я хочу подякувати Вадима за організацію такого незвичайного конкурсу, як битва блогерів , І схвалення моєї заявки на участь.

Окреме спасибі дідові Віталію за відмову від призового місця в мою користь. Не випадково у Віталія така підтримка друзів.

Про мене

Сьогодні я пишу досить незвичайну для себе статтю - я пишу про себе Сьогодні я пишу досить незвичайну для себе статтю - я пишу про себе. Незважаючи на заклики відкритися авторам блогів, я вважаю за краще залишатися темною конячкою, охороняючи «особистий простір».

Хоча я не ховаюся ретельно, мої фотки доступні в соціальних мережах, де я із задоволенням спілкуюся з читачами моїх блогів.

Мене звуть Наталя Іванова. У мене є сім'я - чоловік і дочка. Я працюю лікарем-стоматологом. Люблю читати книги з психології, економіці, трохи цікавлюся політикою і обожнюю дитячу літературу. Я захоплюється людина, але швидко перегорають.

Мені подобається вивчати комп'ютер, до сих пір скачую на свій комп'ютер безліч програм з метою протестувати, подивитися, що як працює. До речі, володіння комп'ютером допомагає мені і в моїй професійній діяльності. На роботі мене навіть прозвали «хакером».

Про моїх блогах

Моє захоплення блогінг почалося 7 років тому, в 2010 році. Тоді я ще нічого не вміла, і мій перший блог був на майданчику Blogger . Він живе й досі. Через два роки я завела блог « світ графіки », Тоді він називався« Уроки Photoshop », мав інший домен. Я вивчала програму Adobe Photoshop, і ділилася відкриттями зі своїми читачами. В даний час я одночасно веду п'ять блогів. Нікому не пораджу такого навантаження. Кидати ж розпочаті дітища шкода.

Мої блоги ніколи не живуть спокійно, так як я людина ризикова, і одномоментно можу поміняти структуру сайту, зробити інші глобальні перетворення і навіть змінити домен. Пошуковики ж досить консервативні, і не люблять таких різких змін, тому ставляться досить негативно до таких змін. Мої блоги пережили численні пессимізації і АГС. Вчіться на моїх помилках, і не міняйте все кардинально. Однак я ніколи не кидаю свої проекти, і можу сказати абсолютно точно, що якщо вас накрила невдача, і ваш блог став непопулярним, з пошукових систем заходять в день лише кілька людей, то знайте - це все тимчасово. Продовжуйте вести блог, як ні в чому не бувало, і через деякий час (готуйтеся до того, що може пройти солідний відрізок часу), пошуковики помітять ваше завзятість, і знову ви займете лідерські позиції!

Мої невеликі поради для блогерів

  1. Обов'язково поставте на свій блог надійний захист від злому. Це завдання першорядної важливості.
  2. Ведення декількох блогів знижує ризики - якщо один з ваших блогів пессімізіруют, на плаву залишаться інші. Тільки розраховуйте свої сили, щоб ви могли підтримувати на хорошому рівні свої блоги, спілкуватися з читачами, відповідати на їхні коментарі, звернення по e-mail, регулярно оновлювати контент і «виходити в світ», а саме писати гостьові статті, коментарі в чужі блоги , співпрацювати з блогерами. Не раджу вести одночасно більше трьох блогів.
  3. Для поліпшення позицій краще писати довгі статті. Вони будуть приносити вам трафік не один рік. Тільки не потрібно в статтях лити воду.
  4. Приділяйте належну увагу підбору «вдалих» ключових слів і тем для ваших статей. Вам може здаватися це нереальним, але ще є величезна кількість малоосвітлених тим, які дуже цікавлять користувачів Інтернету. Крім того, вони з'являються щодня! Ловіть тренди.
  5. Не забувайте про оптимізацію. Використовуйте SEO-оптимізовані адаптивні шаблони, расшарівать статті в соціальних мережах, створюйте зміст для довгих статей, не забувайте про перелинковку і ін.
  6. Не слід різко щось міняти в своєму блозі. Причину я озвучила вище.
  7. Чи не скупіться. Не потрібно робити все для отримання вигоди зі свого блогу. Зазвичай на іграх з розміщенням реклами, на численних партнерських посиланнях можна вигадати кілька копійок. Найчастіше ж такі вебмастера навіть програють.
  8. Вчіться. Постійно вивчайте предмет, про який пишіть. Розвивайтеся. Вивчайте мови, особливо рідний, читайте літературу. Це обов'язково відбитися позитивним чином на подачі матеріалу, ви зможете доповнювати статті цікавими фактами, а також допоможе в пошуку вдалих тем.
  9. Пам'ятайте, що пишіть ви для людей. Намагайтеся вгадати те, що цікавить ваших постійних читачів. Повірте, це можливо!
  10. Якщо немає сил писати в блог, вичерпалося натхнення і закінчилися теми, то слід просто відпочити. Викинути все з голови, і навіть не згадувати. Повірте, що через деякий час ви повернетеся з новими силами.

Бажаю всім блогерам удачі! Ваша наполегливість обов'язково буде винагороджена!

Наталія Іванова, автор блогу «Світ графіки»

4.5 (90%) 6 голос [ів]

корисно почитати

Поділитися в соц. мережах

Дополнительная информация

rss
Карта