Німецьку DHL обдурили на 1,5 млн євро українські хакери - поліція

  1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Фото: Pixabay

Українські хакери заробили на німецькій логістичної компанії 1,5 млн євро https://cdn.segodnya.ua/img/article/11219/2_main_new.1520939772.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11219/2_tn .1520939772.jpg 2018-03-13T13: 15: 01 + 02: 00 Україна Двоє чернівчан кілька років перепродували незаконно отримані цифрові пакетні марки DHL

Департамент кіберполіції Національної поліції України спільно з німецькими правоохоронцями встановили причетність Двоє чернівчан виявилися причетні до нанесення шкоди клієнтам міжнародної логістичної компанії DHL на суму понад 1,5 млн євро. Про це свідчать результати розслідування Департаменту кіберполіції Національної поліції України спільно з німецькими правоохоронцями.

Як повідомляється, 28-річна жінка і 22-річний чоловік з Чернівців з 2013 до 2016 року злочинним шляхом отримувала цифрові пакетні марки (DHL lables), які потім перепродала з істотними знижками.

"Отримуючи доступ до облікових записів клієнтів німецької пошти, за допомогою заздалегідь викрадених авторизаційних персональних даних (в тому числі ідентифікаторів, паролів, номерів банківських платіжних карток, термінів їх дії) злочинці у великій кількості замовляли цифрові пакетні марки. Надалі зловмисники перепродували ці марки зі значними знижками в розмірі 50-70% повної вартості. Клієнтів знаходили через рекламу в мережі інтернет ", - розповіли українські правоохоронці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Всього задокументовано понад 200 випадків незаконного продажу поштових пакетних марок. При цьому отримані злочинним шляхом кошти злочинці негайно переводили в готівку через валютні рахунки, відкриті в банках Кіпру та Іспанії.

За адресами проживання підозрюваних правоохоронці провели санкціоновані обшуки, в ході яких було виявлено та вилучено комп'ютерну техніку та носії інформації. Все вилучене направлено на проведення відповідної комп'ютерно-технічну експертизи.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що хакери вкрали у німецького уряду записи по Brexit, переговорам з Україною і Білоруссю .

Крім того, в березні 2017 року з'явилися повідомлення про причетності кібершпіонской групи Fancy Bear до ряду атак на чорногорські урядові інститути . За дев'ять місяців 2017 роки кількість атак склало майже 400 проти 22 інцидентів в 2013 році.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Дополнительная информация

rss
Карта