Нюанси створення інтернет-магазину

До мене часто звертаються з питанням: «Хто може зробити інтернет-магазин?».

Розкрию нюанси створення інтернет-магазину, про які не замислюються їхні майбутні власники.

Інтернет-магазин можна отримати двома способами:

1) Замовити в веб-студії.

2) Купити готовий движок магазину і налаштувати його під себе.

Підприємці думають, що їх бізнес унікальний, і їм обов'язково потрібен СВІЙ особливий магазин, тому звертаються за індивідуальною розробкою в студії. На мій погляд, це ПОМИЛКА.

По-перше, студія з нуля ніяк не розроблена онлайн-магазин краще, ніж ті движки, що вже створені і продаються готовими в коробці. У розробку готових движків магазинів вкладені тисячі людино-годин і десятки, якщо не сотні мільйонів рублів. По-друге, розробка магазину під тебе особисто прив'язує до студії. За кожен чих-пих потрібно буде додатково платити. І чекати ...

Так, якщо у вас є мільйони рублів і своя команда розробників, то краще робити з нуля. Якщо ж ні, то шукайте готові движки онлайн-магазинів. У них вже передбачено все, що вам потрібно і навіть те, що знадобиться в майбутньому.

І головний нюанс: створити інтернет-магазин може кожен. Це можна вирішити завдання з відомим результатом. Проблема в тому, хто у вас буде купувати? Як люди дізнаються про ваш магазин?

Не дивлячись на такий очевидний момент, багато, з ким спілкуюся, думають, що їм достатньо запустити онлайн-магазин, і продажі будуть самі собою!

Нічого подібного! Створити магазин може кожен. Перенесіться відразу в майбутнє, ось ваш магазин створений. Що далі? Як про нього дізнаються?

Головне - це продажі. Онлайн-інструменти для реалізації вторинні.

Наприклад, наш магазин «Майнд машин» (Сам робив, рукодільники) працює вже більше 11 років на ... HTML (хто знає, пам'ятає, той розуміє;)), а корзина замовлень формується через Javascript-код. При такому простому підході магазин виконує головне - продає.

Єдина незручність, що прайс магазину потрібно ручками оформляти
Єдина незручність, що прайс магазину потрібно ручками оформляти. Коли у тебе кілька сотень товарів, то це стає незручно. У зв'язку з цим вирішив автоматизувати процес. І навіть думав замовити в студії розробку магазину, поки не схаменувся, і не згадав, що все вже придумано до нас.

Потрібно знайти готовий движок магазину.

Знайшов «Shop-Script 7» за 20 тисяч рублів задоволення (не 250 тисяч студії все ж віддавати) і вуаля готове. Зацініть: http://mindmachine.ru/catalog/shop/ .

Нічого зайвого в дизайні
Нічого зайвого в дизайні. Ще буду докручувати ...

Головна мета магазину - прайс формувати автоматично: http://mindmachine.ru/catalog/shop/pricelist/ . А сам магазин може і на HTMLе з минулого століття попрацювати.

Запам'ятайте, що головне - це продажі. Зробити сам інтернет-магазин - завдання складне, але вирішуване.

Використовуйте готові рішення для онлайн-магазинів. Це дешевше, краще, і ви завжди зможете знайти фахівців для їх підтримки.

До мене часто звертаються з питанням: «Хто може зробити інтернет-магазин?
Проблема в тому, хто у вас буде купувати?
Як люди дізнаються про ваш магазин?
Що далі?
Як про нього дізнаються?

Дополнительная информация

rss
Карта