Обмін біткоіни - як віртуальні гроші роблять гроші реальні

  1. Чи можна успішно заробляти на обміні біткоіни?
  2. Обмін біткоіни на WebMoney
  3. Як самому організувати обмін криптовалюта?
  4. Варіант другий. Створити свій інтернет-обмінник.
  5. Варіант третій. Партнери для обміну.
  6. Поради

Те, що існує обмін біткоіни, знають багато, і де можна зробити обмін на будь-яку з валют, теж широко відомо. Досить вбити в пошуку Яндекса, наприклад «обмін біткоіни» і ви отримаєте масу варіантів, де це можна зробити.

Досить вбити в пошуку Яндекса, наприклад «обмін біткоіни» і ви отримаєте масу варіантів, де це можна зробити

Нагадаю, що раніше ми вже писали про біткоіни, в статті Що таке біткойнов? і в статті Заробіток на bitcoin - за або проти? , Тому в цій статті ми не будемо заново повторювати, що таке криптовалюта bitcoin і звідки вона береться.

Сьогодні ми хочемо розглянути два інших аспекту цього питання:

  • як успішно працюють в цьому виді бізнесу, розглянувши обмін біткоіни на окремому прикладі;
  • і що потрібно зробити, щоб можна було розглядати цю діяльність, як окремий вид заробітку.

Чи можна успішно заробляти на обміні біткоіни?

Тут відповідь звичайно очевидний. Візьмемо для прикладу e-btc.com.ua.

Фірма E-BTC працює в цьому бізнесі не дуже давно, але тим не менше вже досить широко відома шанувальникам криптовалюта. А все тому, що вони додали до варіанту простого обмінника, трохи особливостей, що дають додаткову привабливість для обміну:

  1. Найсуттєвіше - це комісія 0% для всіх операцій здійснюваних через ПриватБанк. Будь це операції за картками банку або через термінали банку. Це істотний плюс. Через інші банки комісія 3%, що теж не є чимось захмарним.
  2. Надійність. З огляду на що всі операції відбуваються на стороні ПриватБанку і сайту BTC-e біржі, надійність операції істотно вище, ніж якби ви робили обмін через незрозумілий обмінний сайт, яких багато в інтернеті. Їх внутрішня домовленість з ПриватБанком лежить поза межами цієї статті, але ми можемо здогадуватися, що для них наша безкоштовність, теж дає свої вигоди.
  3. Анонімність. Для реєстрації, для проведення операцій не потрібно надавати ніяких особистих даних. Тільки ваш e-mail, який як ви розумієте може бути чиїм завгодно.

Ось основні три фішки, які з досить популярного сервісу обміну криптовалюта, дозволили їм створити своїх цільових клієнтів і утримувати їх, як своїх постійних абонентів.

Навіть незважаючи на те, що введення і виведення грошей у них здійснюється тільки в гривнях. Російсько-український онлайн бізнес досить інтегрований щоб не розглядати наявність гривень, як проблему.

Обмін біткоіни на WebMoney

Звичайно є й інші варіанти обміну. Наприклад найпопулярнішим обміном досі є ланцюжок «bitcoin -> webmoney -> карта будь-якого банку -> webmoney -> bitcoin».

Популярно, тому що тут все повністю під вашим контролем. І можливий вибір будь-якої карти банку для введення і виведення грошей. Але весь ланцюжок безумовно працює на комісіях і втрати від 3 до 7% тут цілком очевидні.

Хоча після декількох операцій, знайти надійного партнера в ланцюзі «bitcoin-> webmoney» і «webmoney-> bitcoin» теж можна.

Як самому організувати обмін криптовалюта?

Варіант перший. Обмінник на партнерці з банком.

Якщо розглядати варіанти співпраці з банками, то в Росії у вас зараз нічого не вийде. До 2014 року в Росії був один банк, Альфа-Банк, який виробляв операції з криптовалюта. Але контрольна політика Центробанку щодо російських банків, не дозволяє зараз російським банкам ризикувати на таких операціях. Тому, російських банків працюють з криптовалюта ви зараз не знайдете.

В Україні можете спробувати також працювати через ПриватБанк. Нічого неможливого тут немає. Де домовився один, може домовиться і інший. Але легкого шляху тут не обіцяємо.

Зарубіжних банків працюють з криптовалюта більше, але чесно кажучи на рівні сервісу з зовнішніми посередниками не працює практично ніхто. Але заяв, що незабаром це з'явиться робили багато банків, серед яких швейцарський банк UBS, інтернаціональні Citi Bank і Standard Chartered, французькі BNP Paribas і Société Générale та ін. Але в реальності майже ніхто з криптовалюта на рівні партнерства не працює.

Варіант другий. Створити свій інтернет-обмінник.

Тут найсерйозніший бар'єр - це конкуренція. Конкуренція в цьому виді бізнесу - надзвичайна. За останні роки було відкрито дуже багато обмінників. Багатьом з яких не вдається довго протриматися на цьому ринку, і вони закриваються, один за іншим.

Для того щоб утриматися вам потрібна своя фішка. Низька комісія, надійні транзакції, не тільки традиційні валюти - в загальному, тут потрібно серйозно подумати. Хоча, якщо чесно, неконкурентних ринків зараз немає, і тим не менше, все потихеньку заробляють.

Другий бар'єр - це фінансова прозорість. Тут ви повинні розуміти, щоб оперувати з тими ж WebMoney, вам потрібен вже персональний атестат, а найкраще отримати статус дилера WebMoney. Проблем з законом буде менше.

Ну і звичайно, поки у вас будуть малі обороти - ви нікому не будете цікаві. Але варто тільки піти серйозним оборотам і податкова вами зацікавиться і персональний атестат дасть їм всі карти в руки. Тому краще відразу подумайте над легальним бізнесом. Той же ІП цілком для цього підійде, але в даному випадку тільки з оподаткуванням «доходи-мінус витрати», тому що 6% з доходів (оборотів) навряд чи покриють вашу комісію від обміну валют.

З технічної точки зору відкрити обмінник не складно. Тут важливі такі моменти:

  • свій сайт, з привабливим дизайном. Це не дуже великі витрати, але думаю менше ніж в 5000 руб. навряд-чи вдасться вкластися. У прямих витратах або в витратах свого часу.
  • хостинг для сайту. а) краще не використовувати безкоштовний хостинг. Безвідмовність роботи нижче і плюс песимізація в пошукових запитах, розкручувати буде складніше. б) краще використовувати тарифи під окремий сайт, а не групу сайтів. Як правило провайдери під такі тарифи відводять окремі сервера, ніж для масових акаунтів і швидкість роботи і його надійність буде вище. Тут витрати близько 300-400 рублів на місяць будуть цілком адекватною вартістю для отримання надійної роботи сайту.
  • скрипт для обмінника валют. Тут треба шукати, ціни можуть відрізнятися на порядок. Шукайте на спеціалізованих форумах, таких як maultalk.com, webmasters.ru або searchengines.ru
  • створення потоку цільових клієнтів. Тут найефективнішим буде розкрутка через соцмережі. Створюйте свої паблік в кожній соцмережі, розкручуйте їх через ключові слова і трохи через програми-накрутки. Розкручується в чужих паблік. Матеріалів на цю тему багато в тому числі і на нашому сайті.

Варіант третій. Партнери для обміну.

Це напевно найпростіший спосіб.

Знайти партнерські програми можна наступним чином: зайти в Яндекс -> ввести «Обмін біткоіни» -> зайти на перші 5-10 сайтів -> шукаємо розділ Партнерство -> реєструємося -> починаємо залучати людей.

Головним мінусом цього варіанту є низький дохід, по суті ви будете отримувати копійки, в порівнянні з тим, як якщо б ви відкрили власний обмінник. Але зате не потрібно буде шукати способи де взяти валюту і вирішувати інші технічні питання. Крім того, для початківців даний вид партнерства покаже вам цей ринок зсередини. Допоможе зрозуміти, де водяться потенційні клієнти і т. Д.

Поради

  • Визначтеся з джерелом отримання криптовалюта (або просто валюти). Подумайте звідки беруть гроші для обміну інші гравці
  • Чи не скупіться. У мережі багато сайтів пропонують обмін валют, біткоіни і інших криптовалюта. І працюють вони під відносно невеликий відсоток. Тому варто моніторити сайти конкурентів і намагатися відповідати їх мінімальними цінами. В іншому випадку, у вас не буде багато постійних клієнтів.
  • Продвигайте комплексно. Автоматизуйте все що можна автоматизувати. Робіть обмінник (або кілька обмінників) в онлайні, але при цьому задійте форуми і соцмережі. Рекламуйте в усіх напрямках. Намагайтеся охопити якомога більшу аудиторію потенційних клієнтів.

Чи можна успішно заробляти на обміні біткоіни?
Чи можна успішно заробляти на обміні біткоіни?
Як самому організувати обмін криптовалюта?

Дополнительная информация

rss
Карта