Огляд програми Voice Inbox

  1. можливості програми
  2. «Voice Inbox» + «FSCaller»
  3. Інформація та рекомендації
  4. Робота програми на Nokia E90 (+ нове у версії 1.02)
  5. Плюси, недоліки, висновки

Платформа: S60 3rd Edition Категорія: Телефон / Дзвінки Назва: Voice Inbox (1.02) Розробник: WebGate JSC (webgate.bg) На диску: 55 Кб + 12 Кб (WebGate Utils) У пам'яті: 37 Кб + 6 Кб (AMServer)

Програма-автовідповідач. Пропонує досить стандартний сервіс такого роду: записане повідомлення автоматично включається при вхідному дзвінку, а сам дзвінок може бути записаний на вбудований в програму диктофон. Це максимально проста версія автовідповідача, без будь-яких додаткових функцій, без якихось хитрих можливостей, але не без цікавих моментів.


можливості програми

Налаштування програми - це два віконця по три пункти, і ще повідомлення для автовідповідача (вітання). Закладка "Налаштування" на головному екрані програми: включити / вимкнути автовідповідач, затримка перед спрацьовуванням, максимальна довжина запису повідомлення абонента. Тривалість звучання за часом не обмежена, а для запису голосу абонента максимум - 60 секунд. І для затримки спрацьовування теж від 0 до 60 секунд.

В меню "Preferences" виставляється, програма, показ індикатора на дисплеї в режимі очікування (жовтенький значок аудіокасети в тій же області, де відображаються індикатор Bluetooth, IrDA і т.д.), і пункт "Позначити як системне додаток". З першим все зрозуміло, а друге могло бути і поінформатівнее: повідомлення про новий запис з'являється один раз до першої відміни, і конвертик могли б змінювати на, скажімо, миготливий - щоб випадково не забути про наявність непрочитаних повідомлень. Позначка "як системне" потрібно для того, щоб Програма не вивантажувалася з пам'яті при виникненні ситуації "Low memory" або "Backup". Що стосується другого: щоб зробити бекап за допомогою PC Suite, потрібно буде вивантажити з пам'яті «Voice Inbox».

Що тут слід зауважити. Перше: якщо виставити затримку "0", то при вхідному дзвінку щось близько секунди все-таки буде, щоб прореагувати на виклик без включення автовідповідача і запуску вітання. Друге: якщо виставити довжину запису повідомлення, можна обмежитися тільки привітанням виду: "вибачте, я зайнятий, не можу відповісти, передзвоню". Тому що запис про дзвінок все одно буде зроблена, просто її довжина буде нульова, а інформація про абонента в будь-якому випадку буде відображена як в списку голосових повідомлень, так і в звичайному журналі - в "Вхідні".

«Voice Inbox» - це автовідповідач в самому прямому сенсі слова, і навіть працює саме так, як цього можна від нього очікувати, вже маючи досвід роботи з автовідповідачем в домашньому телефоні, наприклад. Тобто, під час запису вхідного повідомлення мовця чутно, і в будь-який момент можна взяти трубку і поговорити, запис на цьому перерветься. Програма просто автоматично бере трубку, і відключає мікрофон. Гучномовний зв'язок не включається. При записи, як і слід було очікувати, в лінію постійно передається сигнал "пі". Досить гучний і неприємний, треба сказати.

З записаними повідомленнями все просто: переглядаєте список, в якому для кожного повідомлення відображається дата, час і ім'я, слухаєте (знову ж таки, без режиму ГГС) за допомогою вбудованого в програму плеєра (вельми незручного, звичайно). Можна вилучити окрему програму, можна всім скопом. У прослуханих повідомлень змінюється колір іконки.


«Voice Inbox» + «FSCaller»

Цей пункт в огляд внесений виключно для естетів, яким хочеться, щоб все було правильно і красиво. C програмою FSCaller справи йдуть так: якщо час затримки виставлено в "0", при вхідному дзвінку на короткий час блимне повноекранна картинка, а потім згорнеться, повернувши стандартну. При іншому розкладі повноекранна картинка буде світитися рівно до моменту автоматичного прийому дзвінка автовідповідачем.


Інформація та рекомендації

Програма записує і зберігає повідомлення в форматі AMR, 8 kHz, mono. Повідомлення вітання зберігається в тому ж вигляді. Файли записи повідомлень виглядають приблизно так: "1.47893987440743155.Легкій Голод (iXBT) .AMR".

Налаштування місця збереження голосових повідомлень в програмі немає, записи програма кладе в свою "власну" папку, на тому ж диску, на який вона була встановлена. Так що, по-перше, якщо не хочете засмічення пам'яті телефону записами, ставте програму на карту пам'яті. По-друге, ця "власна" папка знаходиться в папці "\ private \", тобто, в закритій для доступу. І це - друга причина для того, щоб ставити програму на карту пам'яті: якщо ви раптом захочете зберегти ці записи на комп'ютері, ви зможете, вийнявши карту пам'яті і скориставшись кард-рідером, увійти в "\ private \", знайти папку зі збереженими записами , і скопіювати записи до себе на комп.


Робота програми на Nokia E90 (+ нове у версії 1.02)

На Nokia E90 програма працює нормально, будь-яких неприємностей помічено не було. Що стосується нового у версії - ніщо з поміченого в статті «як мінус» не поліпшено і не виправлено, а лише додана функція управління гучністю.












Плюси, недоліки, висновки

Плюс один: програма легка в управлінні і дуже проста, при цьому виконує свою задачу цілком гідно. Мінуси стосуються двох речей. Перша - дарма програма ховає записи в закритій папці. Друга - дуже тупий плеєр використовується для відтворення записів: ні паузи, ні перемотування. Скажімо, якщо в повідомленні передаються якісь цифри або координати, і до того ж багато, доводиться весь час запускати прослуховування заново, щоб встигнути записати або запам'ятати інформацію. А відтворити ці файли нормальним плеєром не вийде, тому що він їх просто не знайде.


[ на головну сторінку каталогу оглядів програм для моб. пристроїв ]

Дополнительная информация

rss
Карта