Огляд ноутбука Lenovo G570

  1. Конструкція і дизайн
  2. Порти та інше обладнання
  3. Клавіатура і тачпад
  4. Екран і динаміки
  5. продуктивність
  6. Шум і нагрівання
  7. Режим автономної роботи
  8. висновок

Lenovo G570 з G-серії - це бюджетний 15,6-дюймовий ноутбук, призначений для виконання щоденних завдань. Давайте подивимося, наскільки він відрізняється від своїх побратимів попереднього покоління і чи зможе він зайняти гідне місце на вашому столі. Такий ноутбук з процесором Intel Core i5 і 4 Гб оперативної пам'яттю найкращим чином підійде для виконання повсякденних завдань. Однак для більшості 3D ігор Lenovo G570 буде слабенький, так як в ньому встановлена ​​вбудована відеокарта Intel HD 3000. Але ви завжди зможете вдосконалити його, отримавши більш ємний жорсткий диск на 750 Гб і швидкістю обертання 5400 об / хв, 8 Гб оперативної пам'яті і комбо -привід Blu-ray / DVD.

Конструкція і дизайн

Якість збірки у Lenovo G570 лише незначно відрізняється від попередньої моделі G560. Ноутбук з дисплеєм з глянсового пластика і алюмінієвим покриттям навколо клавіатури виглядає досить скромно. З вагою 2,4 кг і товщиною близько 4 см G570 можна взяти з собою в недовгу відрядження.

Незважаючи на те, що зроблений він майже повністю з пластика, загальна якість збірки хороша, і ноутбук виглядає міцним. Мінімальні прогини помітні в області для зап'ясть, але завдяки алюмінієвому покриттю вони незначні. Таке покриття також перешкоджає нагріванню області для зап'ясть навіть під надмірним навантаженням. В цілому ж, корпус з пластика не забезпечує стовідсоткової міцності і явно не розрахований на особливо часті поїздки.

Сам корпус міцний. Клавіатура прогинається тільки при дуже сильному натисканні, але, навіть друкуючи з великим натиском, ви навряд чи це помітите.

Через глянцевого покриття на кришці дисплея будуть постійно залишатися відбитки пальців, пилу і бруду, внаслідок чого корпус доведеться періодично протирати. Але, незважаючи на ці дефекти, глянсовий корпус надає немудрому дизайну ноутбука більше стилю. Не тішить, звичайно, і те, що кришка злегка прогинається під тиском. Ми також помітили, що при натискання на кути дисплея на екрані з'являються спотворення. В цілому якість збірки хороша, але є претензії до якості глянсової кришки.

Порти та інше обладнання

У порівнянні з G560 кількість портів практично не змінилося. Єдина відмінність - ExpressCard / 34 замінили двома портами USB 2.0. В цілому, набір портів для бюджетного ноутбука відмінний. У ноутбуці є HDMI вихід, який дозволяє приєднувати ноутбук до телевізора, велика кількість портів USB (за винятком USB 3.0), медіа кардрідер і VGA роз'єм.

Передня панель: включення / вимикання бездротової мережі, датчики роботи комп'ютера, кардрідер (MMC / MS / MS Pro / SD / xD)
Передня панель: включення / вимикання бездротової мережі, датчики роботи комп'ютера, кардрідер (MMC / MS / MS Pro / SD / xD)

На задній панелі немає ніяких портів та іншого обладнання
На задній панелі немає ніяких портів та іншого обладнання

Ліва частина: замок Kensington, вентиляційні отвори, VGA, Ethernet, HDMI, USB / eSATA, 2 порти USB 2
Ліва частина: замок Kensington, вентиляційні отвори, VGA, Ethernet, HDMI, USB / eSATA, 2 порти USB 2.0

Права частина: роз'єм для навушників і мікрофону, оптичний пріводDVD multi / CD RW, USB 2
Права частина: роз'єм для навушників і мікрофону, оптичний пріводDVD multi / CD RW, USB 2.0, слот для A / C адаптера

Клавіатура і тачпад

У моделі ноутбука G570 виробник видозмінив дизайн клавіатури, додавши клавіатуру острівного типу. Клавіші мають пласку, квадратну форму і розташовані на деякій відстані один від одного, що полегшує набір тексту. Клавіатура повнорозмірна, має 6 рядів клавіш. Праворуч розташований цифровий блок. Незважаючи на деякі доопрацювання, клавіатура і раніше залишається головним достоїнством цього ноутбука. Клавіатура міцна, при натисканні не прогинається. Невелика відстань між клавішами дозволяє уникати помилок.

З огляду на цінову категорію, в ноутбуці відсутній сканер відбитків пальців. Присутній тільки одна клавіша швидкого доступу для програми OneKey Recovery.

У порівнянні з попередніми моделями тачпад Synaptics V7.2 значно поліпшили. Тепер в ньому є розділення між правою і лівою кнопками. Такий тачпад відмінно підходить для 15,6-дюймового Lenovo G570; завдяки гладкій поверхні по ньому легко ковзати пальцями. Присутній область для прокрутки. Відгук у тачпада швидкий; він добре працює навіть тоді, коли пальці злегка вологі. До клавішах тачпада також немає ніяких претензій, за винятком дратівної клацай звук при натисканні.

Екран і динаміки

Lenovo IdeaPad G570 пропонує 15,6-дюймовий глянсовий дисплей з роздільною здатністю 720р, що підтримує також 1366x768 і LED підсвічуванням. Іншого дисплея виробником не передбачено. Оскільки дисплей глянцевий, він покращує чіткість зображення. Але з іншого боку, така поверхня має властивість відображати кімнатний світло.

Ноутбук має досить низький рівень контрастності, всього 140: 1, як і у попередній версії G560. В результаті, кольору виглядає розмитою. Найвищий показник яскравості, зафіксований нами, - 191 ніт, рівень чорного - 1,20 ніт. Через занадто маленького дозволу такої дисплей може засмутити багатьох користувачів. Втім, а чого ще можна чекати від бюджетного ноутбука?

Втім, а чого ще можна чекати від бюджетного ноутбука

Вертикальні кути огляду не дуже хороші. Зображення спотворюється, якщо нахилити дисплей вперед або назад навіть на 15-20 градусів. Горизонтальні кути набагато краще: спотворення помітні лише при 40 градусах. А, в цілому, дисплей не викликає ніяких нарікань.

Ноутбук Lenovo G570 має аудіосистему Conexant SmartAudio HD, представлену двома динаміками, які розташовані під упором для зап'ясть. Здається, що таке розташування повинно заважати звуку проходити вгору, проте, як показує практика, при відтворенні музики звук залишається досить гучним і чистим навіть на максимумі. Якість звуку змінюється лише при зміні рівня гучності до 95. Басов, правда, все одно замало.

продуктивність

За результатами тестів, продуктивність IdeaPad G570 значно покращилася в порівнянні з попереднім поколінням цих ноутбуків. Ноутбук пропонує двоядерний процесор другого покоління Intel Core i5-2410M, відеокарту Intel HD 3000, 4 Гб двоканальної пам'яті DDR3 1333 МГц і жорсткий диск на 500 ГБ зі швидкістю обертання 5400 об / хв. Таких характеристик цілком вистачить для роботи з декількома програмами одночасно, в тому числі для перегляду фільмів і відтворення не надто ресурсномістких ігор. Звичайно, про таких іграх як Mass Effect 2 і Left 4 Dead 2 мова не йде. Решта програми завантажуються і працюють без проблем. Єдине, що може пригальмовувати роботу системи, так це жорсткий диск зі швидкістю обертання 5400 об / хв. Від нього залежить час запуску комп'ютера, швидкість передачі інформації і навіть швидкість завантаження програм. На жаль, більш швидкого жорсткого диска на 7200 об / хв не передбачено. Для того, щоб оцінити продуктивність Lenovo G570, давайте подивимося на порівняльні тести, представлені нижче.

Оцінка продуктивності wPrime (чим нижче результат, тим краще продуктивність):
Оцінка продуктивності wPrime (чим нижче результат, тим краще продуктивність):

Оцінка загальної продуктивності системи PCMark05 (чим вище результат, тим краще продуктивність):
Оцінка загальної продуктивності системи PCMark05 (чим вище результат, тим краще продуктивність):

Оцінка загальної продуктивності системи PCMark Vantage (чим вище результат, тим краще продуктивність):
Оцінка загальної продуктивності системи PCMark Vantage (чим вище результат, тим краще продуктивність):

Оцінка загальної графічної продуктивності в іграх 3DMark06 (чим вище результат, тим краще продуктивність):
Оцінка загальної графічної продуктивності в іграх 3DMark06 (чим вище результат, тим краще продуктивність):

3DMark оцінка продуктивності в іграх (чим вище результат, тим вища продуктивність):
3DMark оцінка продуктивності в іграх (чим вище результат, тим вища продуктивність):

Оцінка продуктивності жорсткого диска CrystalDiskMark:
Оцінка продуктивності жорсткого диска CrystalDiskMark:

Шум і нагрівання

Для оцінки ступеня нагріву ноутбука ми запустили вельми ресурсномісткий тест на 45 хвилин і зняли показання температури корпусу інфрачервоним датчиком. Результати виявилися середніми. Найнижчий показник температури виявився 78 градусів за Фаренгейтом, а найвищий - 96 градусів безпосередньо в нижній центральній області ноутбука. Насправді, 98 градусів - це не багато, але й не мало.

Рівень шуму в Lenovo G570 середній. Коли ноутбук працює під навантаженням, вентилятор видає тихий дзижчить звук і, в цілому, не доставляє ніякого дискомфорту.

Режим автономної роботи

Lenovo G570 оснащений 6-секційної літій-іонною батареєю (10.8 В, 48 Вт). Під час тесту ми встановили збалансований режим енергоспоживання в Windows 7, знизили яскравість до 70%, включили Wi-Fi і оновлювали веб-сторінку кожні 60 секунд. В цьому режимі ноутбук пропрацював 4 години і 32 хвилини. Для ноутбука з такими характеристиками це результат вищий за середній і це не може не радувати. Зрозуміло, результат буде варіювати в залежності від багатьох факторів, наприклад, від навантаження на систему і рівня яскравості дисплея.

Результат оцінки часу автономної роботи (чим вище результат, тим більше час автономної роботи):
Результат оцінки часу автономної роботи (чим вище результат, тим більше час автономної роботи):

висновок

Lenovo G570 хороший бюджетний варіант ноутбука для домашнього використання. Висока продуктивність у поєднанні зі зручною клавіатурою, якісною збіркою і достатній час автономної роботи - це ті переваги, якими володіє Lenovo G570. І навіть деякі недоліки дисплея і повільний жорсткий диск навряд чи зупинять тих користувачів, яким потрібен надійний і продуктивний ноутбук за прийнятною ціною. В ноутбуці присутня величезна для бюджетного ноутбука кількість портів - кілька USB 2.0, e-SATA, VGA, HDMI, медіа-кардрідер.

Купити ноутбуки Lenovo в Мінську можна в магазинах «Алгоритм - світ комп'ютерів». Ноутбуки в розстрочку або в кредит без першого внеску.

Втім, а чого ще можна чекати від бюджетного ноутбука?

Дополнительная информация

rss
Карта