Україна продовжує створювати "ракетний щит". Фото: AFP
Україна створює новий ракетний комплекс: в космічному агентстві розкрили деталі https://cdn.segodnya.ua/img/article/11204/85_main_new.1510193462.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11204/85_tn. 1510193462.jpg 2018-03-07T11: 46: 41 + 02: 00 Україна Розробкою оперативно-тактичного ракетного комплексу "Грім" займається "КБ" Південне "
В ракетно-космічної галузі України планують початок проведення льотних випробувань нового оперативно-тактичного ракетного комплексу (ОТРК) "Грім" розробки ДП "КБ" Південне "ім.Янгеля" (Дніпро) в інтересах ЗСУ на кінець 2019 року, повідомив глава Державного космічного агентства Україна (ДКАУ) Павло Дегтяренко.
Він акцентував, що створення нового ракетного комплексу ведеться України з дотриманням всіх без винятку міжнародних обмежень і режимів в частині дальності дії цього ракетного озброєння.
"Коли т.зв. диванні експерти починають говорити, що він (ОТРК- Ред.) Може виходити за ці параметри (дальності - Ред.), То це не більше ніж домисли непосвячених людей", - сказав Дегтяренко.
"Це приблизно те ж, коли говорять, наприклад, що Dreamliner Boeing-737 може літати на 15 тис. Км. Так, може, але при цьому він повинен висадити половину пасажирів: в техніці все дуже сильно взаємопов'язане", - зазначив він.
Терміни поставок нового ОТРК "Грім" в ЗСУ залежать, в тому числі, від темпів просування проекту ВТС зі створення експортної версії ОТРК в інтересах инопартнером, підтвердив глава ДКАУ.
Оцінюючи на прохання агентства хід просування програми ВТС з инопартнером, П.Дегтяренко зазначив: "Нам гріх скаржитися, инопартнером виконує свої зобов'язання завжди в строк. Інша справа, що переконати його дати такі зобов'язання не завжди просто".
"Вони дуже хороші переговорники, ми дуже відповідальні виконавці ... Ця співпраця дуже корисне для нас і позитивне з усіх боків", - підкреслив він.
"Грім" - оперативно-тактичний ракетний комплекс для ураження об'єктів, розташованих в оперативно-тактичній глибині противника на відстані до 280 км від точки старту, а саме: вогневих засобів противника (батареї зенітно-ракетних комплексів, ракетні комплекси); літаків і вертольотів на стоянках аеродромів; об'єктів протиповітряної і протиракетної оборони; командних пунктів і вузлів зв'язку.
Раніше повідомлялося, що Україна розробила новий потужний ракетне озброєння . Ракети калібром 57 мм призначені для ураження наземних цілей і спроектовані для озброєння ударних вертольотів і літаків.
Також повідомляється, що в 2018 році армія отримає нові зразки зброї, серед яких новітні протитанкові комплекси, броньовики, а також модернізують авіацію.
Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram
Підписуйтесь на нашу розсилку