Оптимізація доходу з Google Адсенс

  1. Основні поради щодо оптимізації доходів з Google Adsense
  2. додаткові поради

У даній статті я перерахую основні способи і поради, які допоможуть збільшити число кліків (CTR) по рекламному блоку Адсенс і привести до значного зростання прибутку з сайту. Отже, приступимо) ...

Отже, приступимо)

1. Про розміри рекламних блоків

Багато новачків часто задають питання про те, який розмір рекламного блоку вважається найбільш прибутковим. Відповідь проста: чим більше розмір блоку Адсенс, тим більше прибутку. Найбільш ефективними вважаються блоки Google Adsense наступних розмірів:

  • 728 х 90 пікселів ( «Дошка пошани»)
  • 336 х 280 пікселів ( «Великий прямокутник»)
  • 160 х 600 пікселів ( «Широкий хмарочос»)
  • 300 х 250 пікселів ( «Середній прямокутник»)

2. Про кількість рекламних блоків

Правила Google Adsense забороняють розміщувати більше трьох блоків реклами на одну сторінку. Однак не варто приймати це кількість за керівництво до дії.

Контекстна реклама функціонує за принципом «вище - дорожче»: чим вище буде вставлений рекламний блок, тим дорожче буде вартість оголошень в ньому.

Наприклад, якщо на сторінці виводиться одночасно п'ятнадцять оголошень, то кліки по більшості з них будуть коштувати копійки (це якраз та ситуація, коли кліків багато, а доходу майже немає). Оптимальним вважається установка в самих клікабельних місцях на сторінці двох рекламних блоків.

3. Про розташування блоків

Для істотного збільшення заробітку з сайту за допомогою Адсенс потрібно розміщувати блоки з рекламою в тексті (або, хоча б, на початку і в кінці статті). Це в поясненні не потребує - відвідувач читає статтю і «випадково» зустрічає контекстну рекламу.

Помічено, що більше кліків дає блок «Великий прямокутник» (336 х 280 пікселів), розташований на початку статті. Правда, якщо розмова йде про блозі, то в цьому місці зазвичай знаходиться доповнює пост зображення. У таких випадках пробуйте вставляти рекламу прямо в тіло поста - економічний ефект повинен бути приблизно однаковим.

Непогано зарекомендував себе блок «Широкий хмарочос» (160 х 600 пікселів), розміщений в сайдбарі. Якщо за розмірами він не підходить, замініть його на будь-який відповідний блок (з вертикальною орієнтацією).

Високим CTR характеризується і «Дошка пошани» (728 х 90 пікселів). На свої сайти я цей блок не ставив, так що порадити по ньому що-небудь певне не можу.

Основні поради щодо оптимізації доходів з Google Adsense

1. Не використовуйте шаблонні заголовки.

Не називайте рекламні блоки заголовками типу «Спонсорські посилання» і т.п. Гугл чітко заявляє в кожному своєму блоці: «Реклама від Google». Не варто зайвий раз акцентувати на цьому увагу відвідувачів.

2. Відстежуйте ефективність за допомогою URL-каналів

URL-канали допоможуть вам аналізувати ефективність конкретних доменів і піддоменів. Система дозволяє створити до 500 URL-каналів. Крім інформації про домени, що приносять максимальний дохід, ви зможете побачити детальну статистику по CTR, eCRM і суму загального доходу.

3. Проводьте експерименти з клієнтськими каналами

Для кожного рекламного блоку Адсенс дозволяє створювати індивідуальні клієнтські канали та генерувати по цих каналах відповідні звіти.

Проведення експериментів з клієнтськими каналами Адсенс, а також з їх розміщенням - один з ключових моментів пошуку «ідеального» місця отримання високого прибутку (мова йде про розташування окремого рекламного блоку не тільки на сторінці, а й в певних розділах сайту).

4. Вставте оголошення поруч з назвою блогу (сайту)

Якщо шаблон (тема) вашого блогу дозволяє вставити код рекламного блоку (468 х 60 пікселів) справа в шапку сторінки (по сусідству з назвою сайту), то обов'язково зробіть це. Є багато шаблонів, що дозволяють встановлювати потрібний код реклами Google Adsense в шапку автоматично.

5. Підбирайте ідеальні палітри кольорів

Використовуючи в оформленні рекламних блоків правильні поєднання кольорів, що відповідають загальному оформленню сайту, ви викличете у відвідувачів почуття, що оголошення - гармонійна складова загального контенту. А це посилить вірогідність того, що гість сайту зробить клік по рекламі.

А це посилить вірогідність того, що гість сайту зробить клік по рекламі

Оптимальний вибір:

  • Кордон рекламного блоку повинна бути одного кольору з фоном шаблону сайту (або білою). Вставляючи рекламу в тіло статті, зробіть кордон «невидимої» для читача
  • Фон - обов'язково повинен бути таким же, як і фон шаблону сайту
  • Назва - використовуйте кольори, що відповідають кольору тексту сайту і привабливі для відвідувачів
  • URL - колір може бути будь-яким: головне, щоб він гармонійно «вплітався» в загальний дизайн і не псував вид оголошення; якщо на вашому сайті встановлений світлий шаблон, спробуйте використовувати для URL чорний колір

6. Обов'язково блокуйте «погані» оголошення

Застосовуйте фільтри для заборони показу на вашому ресурсі «нехороших» оголошень - специфічної реклами або оголошень конкурентів. Фільтр за допомогою декількох кліків позбавить ваш сайт від реклами небажаного змісту.

7. Експериментуйте

Використовуйте сервіси, що дозволяють спостерігати за поведінкою відвідувачів на сайті. З їх допомогою ви можете отримати «теплову» карту або переглянути запис всіх дій користувачів. Володіючи такою інформацією, ви зможете застосувати її для експериментів з рекламними блоками Адсенс.

Періодично міняйте розміри і розташування блоків, щоб постійні користувачі вашого сайту не звикали до них.

додаткові поради

  • Зробіть дизайн меню схожим на дизайн довідкового блоку (тип шрифту, його колір і розмір). Нормативний блок розмістіть прямо під цим меню. Це принесе бонус у вигляді CTR 2,5-3%
  • Проводьте якомога більше експериментів з різними форматами оголошень. Розбивайте всі тести по різних каналах і аналізуйте статистику. Після отримання необхідної інформації розмістіть на сайті тільки кращі варіанти
  • У порівнянні з текстовою рекламою, відеореклама та графічні банери мають набагато більші біди за клік

Після отримання необхідної інформації розмістіть на сайті тільки кращі варіанти   У порівнянні з текстовою рекламою, відеореклама та графічні банери мають набагато більші біди за клік

(Поки оцінок немає)
(Поки оцінок немає)   Завантаження Завантаження ...

Дополнительная информация

rss
Карта