Оренда сервера із захистом від DDoS атак - це можливо

  1. Що таке DDoS атака?
  2. Чи можливо захиститися від DDoS атаки?

Запорука успішної роботи будь-якого інтернет-ресурсу - безперебійний доступ на нього в режимі 24/7 Запорука успішної роботи будь-якого інтернет-ресурсу - безперебійний доступ на нього в режимі 24/7. Будь-який збій або некоректна робота, призводить до втрати інтересу користувачів, а то і до втрати довіри, якщо мова йде про платіжний сервісі. Цим часто користуються зацікавлені в крах вашого бізнесу люди, які організовують DDoS атаки. Втім, убезпечити свій веб-сайт від мережевих зловмисників цілком можливо - деякі хостинги надають послугу оренди сервера зі спеціальним захистом.

Що таке DDoS атака?

Але для початку давайте розберемося, що таке DDoS атака. Це допоможе краще зрозуміти чому, можливо, нам доведеться протистояти. DDoS атака (Distributed Denial of Service) - це одночасне «напад» на ресурс, з великої кількості комп'ютерів. Мета подібного нападу - довести систему до відмови в обслуговуванні. Не всі комп'ютери беруть участь в DDoS атаці беруть участь в ній усвідомлено. Злочинці захоплюють комп'ютери пересічних користувачів за допомогою шкідливих програм, і використовують їх для своїх задумів. До слова, мотиви у замовили DDoS атаку зловмисників, можуть бути самі різні:

  • конкурентна боротьба;
  • особиста або політична неприязнь;
  • відволікання уваги від злому інших систем;
  • шантаж і вимагання.

Хоча нерідко кібер-злочинці просто розважаються або відточують свої навички. Стати об'єктом для нападу - досить легко. Статистика показує, що найчастіше DDoS атакам піддаються успішні інтернет-магазини, сайти уряду, інформаційні сайти, туристичні та ігрові портали, і навіть звичайні сайти-візитки .


Чи можливо захиститися від DDoS атаки?

Так можливо. Існує ряд хостингових компаній, що надають захист вашого ресурсу від DDoS атак, в якості додаткової послуги. Протистояння хакерам відбувається в кілька етапів, зовсім не відбивається на роботі веб-ресурсу, на який здійснено напад.

  • Виявлення ознак DDoS-активності.
  • Перемикання IP сервера на захищений канал.
  • Локалізація атаки.
  • Розподіл навантаження за допомогою серверного кластера.
  • Виявлення ботів і їх блокування.

Також хостингові компанії здійснюють ряд превентивних заходів, до яких входять: використання міжмережевих екранів, фільтрація вхідного на сайт трафіку, аналіз трафіку, перевірка підозрілих користувачів і т. Д.

Захищений хостингом від DDoS атаки ресурс, буде продовжувати функціонувати в штатному режимі, який би сили атака була. Деякі хостинги можуть навіть організувати безперебійну роботу атакованого, але не захищеного раніше ресурсу, за заявкою власника в момент атаки. Так, захист коштує додаткових грошей. Але репутація та довіра користувачів стоять ще дорожче. Тому в сучасному світі, без захисту від DDoS атак - обійтися не можна.


Що таке DDoS атака?
Чи можливо захиститися від DDoS атаки?
Що таке DDoS атака?
Чи можливо захиститися від DDoS атаки?

Дополнительная информация

rss
Карта