CMS Joomla, вважається найбільш поширеною платформою, призначеною для побудови веб-сайту, з реальною можливістю зробити це самостійно, без допомоги відео уроків і різних тренінгів від просунутих творців, - блогів або інтернет магазинів і інших веб-ресурсів спрямованих на бізнес.
Якщо станете порівнювати Joomla з наявними аналогічними платформами, в ній виявиться безліч переважних достоїнств. До них можна віднести, відсутність будь-яких складнощів в управлінні, а також, найдетальнішу і доступну для розуміння звичайного користувача, довідкову підтримку, і до того ж, більшість сучасних сайтів створені саме на основі Joomla.
Які ж проекти можна реалізувати, використовуючи можливості Joomla? Чи можна і як підвищити функціональні можливості свого сайту? Саме ці питання цікавлять малодосвідчених користувачів бажаючих мати сайт на Joomla.
Більшість компонентів, впроваджені досить давно, але деякі їх параметри постійно доопрацьовується, покращуючи характеристики, ведеться розробка і випуск нових версій програм. В даний час, легко можна знайти русифікатор, але русифікувати її, легко і самостійно, скориставшись, текстовим редактором (я віддаю перевагу для роботи Notepad ++).
Розробниками, для комфортності в роботі веб-майстрів, створюються не тільки платні, варіанти шаблонів, але і абсолютно безкоштовні, що дозволяє самостійно створити сайт, не маючи глибоких знань в області програмування. Завдяки тому, що Joomla постійно оновлюється, разом з цим стає менше і різних незручностей і проблем, що стосується і безпеки.
Це огляд, стане корисний користувачам, яким трохи важко визначитися з цільовим призначенням, тематикою сайту, або зорієнтуватися у виборі потрібного розширення.
Які проекти можна реалізувати на Joomla
Вибравши Joomla, реально можна створити дуже багато сайтів, з безліччю різних і затребуваних тематик, використовуючи не тільки можливості, якими вона володіє, але додаючи сторонні компоненти, і ось далеко не повний перелік найбільш популярних тематик:
сайт - візитка, що представляє необхідну складову будь-якого бізнес-проекту. Його можна створити, використовуючи стандартні можливості CMS. Шаблон ж потрібно буде підібрати або створити самостійно, їх сьогодні в інтернеті є достатньо створених професіоналами;
для створення ж блогу, стандартних можливостей не вистачить, для нього буде доцільно скористатися ідеальним для для цього випадку компонентом К2;
інтернет-магазин, але це можливо з неодмінною установкою Joomla додаткових розширень, найбільш буде корисний для цього компонент Virtuemart або JoomShopping. Він стане ідеальним для онлайн-магазинів будь-яких складнощів і обсягів;
для спортивного або ігрового проекту, з розміщенням спортивних новин або ігрових додатків, рекомендується установка компонентів для можливості створення відповідних турнірних графіків і таблиць, в яких буде відображатися їх процес і результати;
сторонніми компонентами рекомендується користуватися в реалізації каталогу і архіву файлів. Вони мають безліч можливостей, що дозволяє створювати каталоги буквально для всього. Компоненти ж вважаються як найбільш популярні для такої мети, є К2, ZOO, Virtuemart, Remository, SobiPro;
портал може бути реалізований стандартними можливостями Joomla, але їх обмеженість потребують допомоги додаткових складових (К2, ZOO, CCK jSeblog);
в створенні привабливою галереї, потрібні більш просунуті компоненти - JoomGallery, Phoca Gallery, Simple Image Gallery, RocSlideShow.
Сьогодні є реальна можливість знайти більше 2000 модулів і їх компонентів, що відповідають вимогам власника сайтів будь-якого рівня.
Які ж проекти можна реалізувати, використовуючи можливості Joomla?
Чи можна і як підвищити функціональні можливості свого сайту?