Основні особливості
Конструктивно розглянутий варіант зміцнює основи - це просторовий арматурний каркас . Як і будь-який виріб даного рівня, основа створюється з простіших компонентів за відпрацьованою схемою. Зокрема, використовуються плоскі арматурні каркаси , З'єднані в об'ємну структуру великої довжини. Останній параметр пов'язаний з великою глибиною монтажу рами, яка може досягати десятків метрів.
Уздовж деталі конструкції укладаються прутки великої товщини, що забезпечить здатність витримувати значні впливу при експлуатації. Таким чином, профілі виключають пошкодження бетонної основи, яка без жорсткого підстави не здатна протистояти вигинів і скручування з високою ефективністю. Під прямим кутом до вказаних компонентів монтуються поперечні деталі, які виконують роль розподіляє сітки, що передає рівномірно зусилля на всю поверхню ЗБВ. Виробництво арматурних каркасів для стіни в грунті на увазі застосування декількох плоских каркасів, з'єднаних в цільну систему методом точкового зварювання. За рахунок цього вся структура набуває жорсткість і здатність надійно закріпитися в бетоні.
Автоматичний / напівавтоматичний метод дає можливість створювати навіть такі складні системи, як арматурні каркаси для буронабивних паль , Які вимагають високої точності і спеціалізованого устаткування. За складністю "стіни" їм не поступаються, зокрема з тієї причини, що зазвичай структури мають велику довжину. Випуск продукції безпосередньо на місці будівництва значно ускладнюється відсутністю спеціального обладнання, яке дозволяє зафіксувати і зварити компоненти, зберігаючи певну геометрію.
Важливо відзначити: незалежно від того, що ціни арматурних каркасів для стіни в грунті перевершують деякі аналоги, в рамках реалізації проекту в цілому вони дають можливість заощадити. Спочатку це пов'язано з тим, що готовий компонент значно простіше монтувати в підготовлену траншею, а це економить час і ресурси.
специфіка застосування
Купити арматурні каркаси для стіни в грунті розумно після етапу проектування. Попередньо ведеться оцінка грунту на місці реалізації проекту, підбираються геометричні параметри готового виробу, включаючи перетину прутків і марки стали. Потім виробник виконує замовлення, створюючи компоненти ЗБВ відповідно до строгих вимог державних стандартів. Наприклад, з метою мінімізації ризиків для робітників та підвищення якості виробу на виході з виробничої лінії, контроль зварювання ведеться за нормами СНиП.
Довжина виробу варіюється в залежності від стану грунту, а так же глибини, на якій буде вестися будівництво. Справедливості заради потрібно відзначити, що купити арматурні каркаси для стіни в грунті - це не єдиний спосіб працювати в умовах міста. Актуальними методи опускного колодязя і відкритий варіант.
Сам розглянутий принцип існує в двох формах: фундамент і траншейний метод. У другому випадку реалізується єдина стіна на базі створених зміцнювальних конструкцій і залитого бетону, який вноситься безпосередньо в вириті траншеї. Технологія дає можливість створити монолітні системи з максимальною міцністю і стійкістю до факторів середовища. Палі розташовуються щільно один з одним, створюючи аналогічне по функції спорудження.
Яскравими прикладами застосування каркасів арматурних для стіни в грунті є тунелі під землею, як метрополітен, складські площі та гаражі, розташовані під землею, переходи, ємності технічної спрямованості, протифільтраційні завіси і, зрозуміло, фундаменти.
Існує ще один варіант класифікації виробів за методикою занурення, від якого не змінюються основні аспекти виробництва арматурних каркасів для стіни в грунті. Від стану грунту вибирають або мокрий метод занурення, або сухий. Друга технологія краще, так як не вимагає підготовки субстрату для роботи, шляхом нанесення глинистого розчину. Однак, використовувати методику має сенс виключно при високому ступені впевненості в надійності грунту. При низькій надійності, наприклад, на підставах, насичених вологою, актуальний мокрий метод.
Необхідно відзначити, що методика актуальна далеко не у всіх ситуаціях. Основний комплекс винятків і заборон на застосування технології зводиться до невідповідностей за якістю субстрату, на якому ведеться будівництво. Так каркаси арматурні для стіни в грунті не має сенс використовувати, якщо на місці будівництва проходять підземні води з сильними течіями, або є порожнини і порожнечі великого обсягу. Існують обмеження і чисто техногенного характеру, як наявність напівзруйнованих кладок штучних блоків, островів металу і залишків бетону у вигляді великих компонентів.
арматурні каркаси від Заводу «АРМІКОН» дозволять реалізувати проект архітектурного плану будь-якого ступеня складності і масштабу. Для цього забезпечимо усіма необхідними типами зміцнюють каркасів, включаючи плоскі і просторові, зокрема арматурні каркаси для стіни в грунті, розраховані на найсуворіші умови експлуатації і високі навантаження.