ПАММ рахунки: рейтинг та відгуки

  1. Куди дивитися при читанні рейтингу ПАММ рахунків?
  2. Прибутковість ПАММ рахунки
  3. Коефіцієнти, брокери і т.п.
  4. Аналіз ПАММ рахунки
  5. Розглянемо ще один тип графіка прибутковості ПАММ рахунки:

Ох, як же люблять любителі (так, саме люблять любителі))) халяви почитати відгуки, які написали для них вже набили шишки попередники Ох, як же люблять любителі (так, саме люблять любителі))) халяви почитати відгуки, які написали для них вже набили шишки попередники. Потім подивитися рейтинг всього хорошого, який склали ті ж люди. А після цього вже скористатися тостером, мобільним телефоном або фінансовим продуктом. В даному випадку мова піде про рейтинги ПАММ рахунків. Думаю, ви вже зрозуміли. Довіряти відгуками і рейтингам в інтернеті коштує дуже обережно. Потрібно вміти відрізняти справжні від рекламних або анти рекламних. Отже, я заявляю що всі рейтинги ПАММ рахунків в інтернеті не є справедливими по своїй суті. Їх завдання, змусити вас відкрити ПАММ рахунок. Я вже писав про те що послуга ця сама по собі не є здоровою. Принаймні на ринку Форекс . А рейтинги цю Лікаря не потребують здорові тільки підтримують.

Куди дивитися при читанні рейтингу ПАММ рахунків?

Термін життя ПАММ рахунки

Сумно вже те, що життя таких рахунків вимірюється не роками, а днями. В принципі, це головний і найважливіший аргумент проти вкладень до таких рахунків. Знайти рахунок старше 1000 днів - це велика рідкість. А якщо знаходимо, то результати такого рахунку як правило далекі від бажаних. Ви б стали вкладати гроші в банк, якби його реклама свідчила «... заснований 500 днів тому ...»?

Прибутковість ПАММ рахунки

ТРИ МІЛЬЙОНИ ВІДСОТКІВ !!! Найстрашніше, що є маса людей, які не розуміють мою посмішку при погляді на такі цифри. Для них пояснюю. Прибутковість ПАММ рахунки, як будь-який інший торгівлі на форекс йде рука об руку з потенційними збитками. Потенційна прибутковість в кращому випадку може бути в 3 рази вище потенційних збитків. Проаналізуємо рахунок з картинки: термін життя 3,5 року. Прибутковість 3,5 млн відсотків. Це приблизно 1 000 000% в рік. Значить ризик одна третина від мільйона відсотків. Ризик 333 000%. У вас все 100% грошей. А це означає, що з імовірністю 3330 до 1 ви втратите гроші протягом року. Але «ПАММ інвестори», звичайно, дивляться на шанс заробити з ймовірністю 1 до 3330. Цей випадок, виходить з ряду геть. Але прибутковість вище 100% річних вже повинна насторожувати дуже сильно! Я писав чому, в статті про інвестування в ПАММ рахунки .

Коефіцієнти, брокери і т.п.

Це вже зовсім зомбує і відволікає увагу від головного. Я вже багато років займаюся фондовими, валютними і товарними ринками, але представлених в рейтингах коефіцієнтів до сих пір не знаю. Мабуть хедж фонди користуються якимись іншими показниками. В принципі все, що я хотів сказати. АЛЕ у вас, та й у мене залишилося відчуття, що якщо гарненько покапать, то можна знайти 2-3 слушних рахунку. Мені шукати не цікаво в силу сформованих переконань. Але я з задоволенням допоможу вам відповісти на питання по якомусь конкретному ПАММ рахунку. Приблизно в такий спосіб:

Аналіз ПАММ рахунки

Візьмемо конкретний рахунок з топа популярного Форекс брокера: Графік прибутковості: Візьмемо конкретний рахунок з топа популярного Форекс брокера: Графік прибутковості:

Начебто ми шукаємо приблизно такий графік прибутковості. Все стабільно. Живе вже рік. Осідання є, але у кого їх не буває. Можна вкладати. Але подивимося на плечі, які використовує рахунок:

Але подивимося на плечі, які використовує рахунок:

У моменти просадок, плечі сильно зростають. А це означає, що рахунок використовує стратегію усереднення проти руху. Такі стратегії часто використовують початківці парні трейдери (про гемблеров я взагалі не говорю). Я вже писав про подібність торгівлі на форекс з парним трейдингом на фондовому ринку . Торгівля такого рахунку завжди !!! закінчується стрімким падінням прибутковості до 0! Вкладати в нього гроші не можна.

Розглянемо ще один тип графіка прибутковості ПАММ рахунки:

Три Еквіті різних ПАММ рахунків, з різними термінами життя: Три Еквіті різних ПАММ рахунків, з різними термінами життя:

На всіх графіках, прибутковість асимптотичне наближається до горизонтального рівня. Це може говорити про два можливі варіанти: Візьмемо за аксіому, що сума активів під управлінням зростає не тільки через накопичення прибутку, але і за рахунок нових інвесторських грошей.

  • хороший
  • Стратегія, яку використовує ПАММ керуючий, має обмежені можливості з розміщення капіталу. Як наслідок - обмеження по доходу в абсолютних цифрах. У зв'язку з цим, абсолютна цифра прибутковості, стає все менше і менше, в відносних величинах, з ростом капіталу під управлінням.
  • поганий
  • На даний ПАММ рахунок «переливаються» гроші з іншого рахунку. Поступово грошей на рахунку, з якого йде перелив, грошей стає все менше, значить і переливати складніше. Тобто гроші на основний рахунок надходять повільніше. За рахунок цього формується графік прибутковості як на картинці.

У будь-якому випадку, вкладати в такий рахунок я не рекомендую. У першому випадку, керуючий можливо приховує реальні показники своєї стратегії. Другий випадок явно шахрайський. Якщо вам буде цікаво моя думка про якомусь конкретному ПАММ рахунку, кидайте інформацію в коментарях. Із задоволенням проаналізую.

Куди дивитися при читанні рейтингу ПАММ рахунків?
Куди дивитися при читанні рейтингу ПАММ рахунків?
»?

Дополнительная информация

rss
Карта