Параметри вибору роутера для будинку

Роутер для будинку - нижче Ви знайдете параметри його вибору Роутер для будинку - нижче Ви знайдете параметри його вибору.

Іноді трапляється так, що в одній сім'ї є кілька комп'ютерів, але одночасно доступом в Інтернет користуватися вони не можуть. Тому виникає потреба в придбанні роутера для будинку.

Що собою являє роутер і як він працює? Роутером називають пристрій, що приймає і передає дані, а також об'єднує в одну локальну мережу кілька комп'ютерів і забезпечує їх доступом в Інтернет.

До вибору роутера для домашнього використання потрібно ставитися з особливою увагою. Крім того, що він компактний і зручний, він ще позбавляє користувачів ПК від численних проводів. Спочатку при здійсненні вибору роутера потрібно звернути увагу на цінову категорію пристрої, адже діапазон цін досить широкий і великий. Головним чином на ціну приладу впливає його категорія. Як правило, роутери бувають аматорські і професійні. Що стосується домашнього використання, то краще зупинити свій вибір на аматорському варіанті. Прилади такого типу однозначно дешевше, та й в домашніх умовах всіма функціями ви навряд чи будете користуватися.

Після визначення цінової категорії пристрою визначте кількість комп'ютерів, які будуть користуватися інтернетом, і яким способом краще здійснити їх підключення. Багато роутери підтримують інтерфейс LAN і Wi-Fi. При використанні LAN інтерфейсу підключення здійснюється за допомогою звичайного мережевого кабелю. Таке підключення не викличе особливих труднощів, адже досить буде підключити через порт WAN на роутері кабель з Інтернетом, а інші комп'ютери приєднати до пристрою за коштами «кручений пари». Що стосується інтерфейсу Wi-Fi, то він знадобиться, якщо в сім'ї є ноутбук або ж комунікатор. Віддавайте перевагу тим видам роутерів, які здійснюють свою роботу за стандартною зв'язку 802.11n, де «n» визначає швидкість передачі даних становить до 480 мегабайтів в секунду.

При використанні бездротової передачі даних краще при налаштуванні з'єднання встановити пароль, щоб вашим Інтернетом не зміг скористатися хтось інший, наприклад, сусіди. Для того щоб бути повністю впевненим, що ніхто на ваше з'єднання не претендує одного пароля буде мало. Вибираючи роутер для дому, переконайтеся, що він володіє TKIP-шифруванням даних. Якщо ж роутер має можливість виступати як DHCP-сервер, то це буде найкращий варіант, так як це дозволить вам заощадити час при ручному налаштуванні різних параметрів. Вибираючи подібний роутер, слід враховувати, що більшість маршрутизаторів також мають можливість бути в ролі брандмауера, тобто обмежувати доступ до конкретних сайтів і проксі-серверів.

Наявність в роутері принт-сервера буде величезним плюсом для пристрою, адже якщо ви маєте в домашньому використанні принтер, то підключитися до нього буде можливим через мережу і з будь-якого комп'ютера. Крім того, присутність USB-інтерфейсу в пристрої дозволить вам підключити зовнішній USB-накопичувач і навіть при вимкненому комп'ютері завантажувати всілякі торренти .

На цьому сьогодні у мене все, сподіваюся, моя стаття про вибір роутера для будинку Вам знадобиться, і наостанок корисне посилання на статтю про те, як створити точку доступу , Якщо у вас виникнуть запитання по цій темі, то вивчіть цей матеріал на сайті для початківців користувачів.

Всім поки і удачі.

Цікаві статті по темі:

Що собою являє роутер і як він працює?

Дополнительная информация

rss
Карта