Payoneer Україна - відгук фрілансера і огляд тарифів в 2019

  1. Payoneer Україна - що це?
  2. Реєстрація в Payoneer
  3. Банкомати в Україні
  4. Зняття доларів готівкою
  5. законність
  6. Порівняння з іншими платіжними системами
  7. Відгук про Payoneer Україна
  8. Payoneer Україна - що це?
  9. Карта Payoneer
  10. Реєстрація в Payoneer і бонус $ 25
  11. Payoneer тарифи
  12. Банкомати в Україні для зняття грошей з Payoneer
  13. Payoneer калькулятор
  14. Зняття доларів з карти Payoneer готівкою в Україні
  15. Payoneer Україна - висновок на рахунок в місцевому банку
  16. законність Payoneer
  17. Payoneer податкова
  18. Порівняння з іншими платіжними системами
  19. Payoneer vs Skrill
  20. Payoneer vs PayPal
  21. Відгук про Payoneer
  22. Як я користуюся Payoneer в Україні?
  23. Мої статті, які можуть бути вам корисні:

Працюючи на фріланс біржі Upwork я зіткнувся з необхідністю знайти найвигідніший спосіб виведення грошей з інтернету в Україні. Я порівняв основні платіжні системи - Skrill, PayPal, Payeer, Paxum, EpayService і Payoneer.

Висновок - Payoneer в Україні найвигідніший. У статті я максимально докладно розглянув плюси і мінуси, тарифи і умови реєстрації в Payoneer.

Ця стаття - мій досвід виведення грошей з десятків різних сайтів, а також досвід сотень людей в коментарях.

Я підготував відео - "Payoneer Україна" для тих, кому зручніше слухати, а не читати.

План статті: (при натисканні ви перейдете до обраної частини статті)

  1. Payoneer Україна - що це?

    1. Все про карту Payoneer

    2. Реєстрація в Payoneer

    3. Тарифи та комісії

  2. Банкомати в Україні

    1. Payoneer калькулятор

    2. Зняття доларів готівкою

    3. Висновок до місцевого банк

  3. законність

  4. податкова

  5. Порівняння з іншими платіжними системами

    1. Payoneer vs PayPal
    2. Payoneer vs Skrill
  6. Відгук про Payoneer Україна

  7. Максимальна вигода від Payoneer Україна

Payoneer Україна - що це?

Payoneer - міжнародна фінансова компанія, що дозволяє виводити гроші з інтернету. Користується популярністю у програмістів, дизайнерів, копірайтерів та інших фахівців, які заробляють в мережі, за зручність і безпеку.

Зареєструвавши аккаунт в Payoneer ви зможете отримати на нього гроші, переславши їх з сайту на якому заробляєте. Або ви можете зробити запит на виплату у вашого замовника або партнера. Після того як гроші опиняться в акаунті, ви можете вивести їх на банківський рахунок в Україні в доларах або гривнях.

Також ви можете безкоштовно замовити банківську карту від Payoneer і користуватися їй як звичайнісінькою карткою - знімати готівку в банкоматі, оплачувати покупки в інтернеті або через термінал в магазинах. Якщо у вас буде карта від Payoneer раз на рік з вас буде списуватися абонплата в розмірі $ 29.95. Можна обійтися без карти, і економити ці гроші. Нижче умовна схема, як маючи аккаунт отримувати і виводити гроші.

Нижче умовна схема, як маючи аккаунт отримувати і виводити гроші

* Докладніше про тарифи буде нижче в статті. У деяких випадках вони можуть бути менше.

Більш того, ви можете виводити гроші на свій рахунок ФОП (підприємницький), і абсолютно легально займатися фрілансом і платити податки.

Головна зручність Payoneer в тому, що можна підключити багато сайтів для заробітку до одного аккаунту і отримувати всі гроші в одному місці. Список сайтів, з якими співпрацює Пайонір постійно розширюється, ось деякі з них - Upwork, 99 designs, Fiverr, Envato, Amazon, Airbnb, Shutterstock. У мене є огляди всіх цих сайтів, їх можна знайти в списку статей .

Карта Payoneer

Замовити карту ви зможете після отримання перших грошей в акаунт Payoneer. Для реєстрації вам потрібно буде підключити свій банківський рахунок в місцевому банку.

Не переживайте через підключення банківського рахунку, зробити це легко і безпечно. Ніхто в банку не отримає доступ до вашого Payoneer аккаунту і його балансу. Ви самі вирішуєте як виводити гроші - ви можете зареєструватися і підключити рахунок, а потім замовити карту від Payoneer і виводити на неї. Таким чином ніяких переказів на український банківський рахунок не буде.

Якщо замовите карту, вам безкоштовно надішлють її поштою. Доставка в Україну займає 1-2 тижні. Виглядати вона буде ось так:

Нагадую що наявність карти буде припускати щорічну абонплату Нагадую що наявність карти буде припускати щорічну абонплату. Можна виводити гроші з аккаунта відразу на рахунок в місцевому банку, не використовуючи карту Payoneer. В такому випадку абонплату платити не потрібно буде, тільки невелику комісію за переказ.

Реєстрація в Payoneer і бонус $ 25

Реєстрація дуже швидка в кілька простих кроків. Якщо вам потрібна допомога в реєстрації - я написав покрокове керівництво по реєстрації в Payoneer .

В системі Payoneer є партнерська програма. Якщо ви зареєструєтесь по моїй посиланням, ми обидва отримаємо ще $ 25 в якості безоплатного бонусу. Бонус зараховується протягом декількох днів після поповнення на загальну суму в $ 1000 протягом року. Це може бути одноразове поповнення в $ 1000 або двічі по $ 500, або 10 разів по $ 100 і т.д.

При реєстрації вам потрібно буде вказати ID - це номер посвідчення особи. Підійде звичайний паспорт, закордонний. паспорт або водійські права.

Ця інформація використовується payoneer виключно в цілях безпеки. Якщо ви втратите карту або забудете пароль, ви зможете відновити доступ підтвердивши особистість.

Також вам потрібно буде підключити банківський рахунок. Якщо у вас є карта місцевого банку, значить у вас вже є банківський рахунок. Вам потрібно буде вибрати банк зі списку, в назву рахунку вписати своє ім'я латинськими буквами в номер рахунку вказати карту. Також вам потрібно буде підключити банківський рахунок

Payoneer тарифи

Я регулярно оновлюю статтю, але ви завжди можете отримати найактуальнішу інформацію по тарифам Payoneer в своєму обліковому записі. Шукайте в розділі: Допомога - Тарифи.

Назва послуги Вартість Реєстрація аккаунта Payoneer $ 0 Щорічна оплата якщо у вас є банківська картка Payoneer $ 29.95 Оплата онлайн або в терміналах з карти Payoneer $ 0 Зняття готівки з картки $ 3.15 Комісія при відмові у видачі готівкових коштів $ 1 Комісія за запит балансу через банкомат $ 1 Переклад на банківський рахунок в місцевому банку 2%

Що важливо зрозуміти і запам'ятати:

  • Якщо ви будете користуватися аккаунтом без карти, тобто відразу пересилати гроші собі на місцевий рахунок, то ніякої абонентської плати немає. Тільки комісії при транзакціях. Це вигідно.
  • Якщо потрібна карта, то випустять вам її безкоштовно, а обслуговування карти буде коштувати $ 29.95 в рік. Гроші списуються тільки з доступного балансу, в мінус не йдуть. Якщо наприклад ви не будете користуватися картою кілька років, а потім вона вам знадобиться - то заплатити вам треба буде тільки за поточний рік, а не за минулі.
  • Розраховуватися в магазинах і інтернеті вигідно, комісія $ 0.
  • Комісія за зняття готівки в банкоматі $ 3.15. Її потрібно врахувати до того як будете знімати гроші, якщо на рахунку у вас $ 100, то потрібно знімати $ 97. Комісії за зняття можна уникнути якщо відразу переводити з Payoneer на свій рахунок в Приватбанку . Або на карту Monobank .
  • При перекладі на банківський рахунок комісія 2%.
  • Також є дивна комісія за перевірку балансу в банкоматі і невдалу спробу зняття в 1 $. Перевіряйте баланс на сайті або в мобільному додатку та економте 🙂

Банкомати в Україні для зняття грошей з Payoneer

Ситуація з курсом валют і банкоматами постійно змінюється. Наскільки мені відомо, на даний момент в основному все знімають гроші з payoneer через банкомати Укрсиба і ПриватБанку. Вони не беруть додаткової комісії, і зазвичай в них повно грошей.

Нагадую що ви можете відразу відправляти гроші на свій банківський рахунок, а не знімати їх в банкоматі. Так можна заощадити на комісії за зняття.

Ще будьте уважні до обмеження максимальної суми видачі за один раз. Зазвичай це 40 купюр, якщо в банкоматі є купюри по 500 грн, за один раз ви зможете зняти 20 000 грн, але якщо там тільки купюри по 100 грн то максимальна сума транзакції складе 4000 грн. Доведеться знімати кілька разів поспіль, втрачаючи на комісії за кожне зняття.

Payoneer калькулятор

Є зручний сервіс, що дозволяє максимально точно розрахувати комісію при знятті грошей з картки. Називається сервіс - Payoneer калькулятор , Розроблений Сергієм Смалько. Використовуючи калькулятор ви зможете зрозуміти в якому банкоматі найвигідніше зняти гроші.

Використовуючи калькулятор ви зможете зрозуміти в якому банкоматі найвигідніше зняти гроші

Скріншот з сайту - payoneer-ua.liberwing.com

Зняття доларів з карти Payoneer готівкою в Україні

При знятті грошей з банкомату, ви отримаєте суму в валюті банкомату. В Україні немає доларових банкоматів, так що гроші ви отримаєте в гривні.

Ви можете зняти гроші в касі банку використовуючи карту Payoneer. Для цього потрібно взяти паспорт, ідентифікаційний код і карту. При знятті від $ 1000 в банку зроблять ксерокопію ваших документів. У мене кілька разів записували телефон, коли я знімав по $ 3-4 тисячі, але ніхто ніколи не дзвонив. Як я зрозумів, існують певні ліміти і обмеження після яких у вас можуть поцікавитися походженням коштів. По факту - ніхто не цікавиться.

Це варіант як зняти гроші в доларах з карти Payoneer. Нагадую що ви можете виводити гроші в доларах на свій український доларовий рахунок. Рахунок може бути як особистий, так і підприємницький. Тоді взагалі ні в кого питань ніяких виникнути не повинно.

Детальніше ви можете дізнатися в статті: де зняти долари з Payoneer в Україні

Payoneer Україна - висновок на рахунок в місцевому банку

Я кілька разів згадував що можна виводити гроші відразу на свій банківський рахунок. Це зробити легко. При реєстрації ви вказуєте рахунок і він автоматично підключається як варіант виведення.

Якщо потрібно буде підключити інший рахунок, зробити це легко - потрібно вказати назву банку, номер карти і ваше ім'я. Після надходження коштів в акаунт ви можете вибрати на який банківський рахунок ви хочете вивести гроші.

Після надходження коштів в акаунт ви можете вибрати на який банківський рахунок ви хочете вивести гроші

Рахунок можна підключити в гривнях і доларах. Залежно від валюти буде різна мінімальна сума виводу. Детальніше я вже розповідав в статті " Payoneer і ПриватБанк ". Інструкція зі статті підійде для підключення будь-якого банку, а не тільки Привату.

Обмеження на висновок до місцевого банк Сума Висновок з аккаунта на гривневий рахунок $ 50 Висновок з аккаунта на доларовий рахунок $ 300

законність Payoneer

Якийсь час назад українцям було заборонено тримати рахунок в іноземному банку без ліцензії від НБУ. 25 лютого 2017 року Національний Банк України скасував необхідність отримання ліцензій для українців, які хочуть розмістити кошти на рахунках в закордонних банках. Так що тепер використання Payoneer, як і будь-яких інших платіжних систем, абсолютно законно.

Payoneer податкова

Нещодавно в Payoneer з'явилася можливість виводити гроші на свій рахунок ФОП, що спрощує декларування доходів та сплату податків.

Робити це чи ні - на вашій совісті, але незалежно від того що ви оберете ви повинні розуміти що технічної можливості відстежити ваші гроші проходять через payoneer немає.

Якщо ви планували регулярно заробляти в інтернеті, раджу задуматися над реєстрацією ФОП (фізична особа підприємець). Платити податки в Україні - легко і дешево. Можна надавати послуги замовникам в усьому світі і платити до 5% податків.

За фактом, платите ви чи ні, ніхто за вами ганятися не буде. Для того щоб настала кримінальна відповідальність за несплату податків потрібно приблизно протягом декількох років заробляти від $ 5000 щомісяця.

Я планую випустити окремий цикл статей з приводу реєстрації ФОП та сплати податків. Напишіть в коментарях якщо вам цікаво.

Порівняння з іншими платіжними системами

Якщо спосіб, яким ви заробляєте гроші в інтернеті, передбачає різні варіанти виводу, то вам може бути корисно дане порівняння різних платіжних систем. Я порівнював Payoneer тільки по відношенню до Skrill і PayPal. Всі інші платіжні системи не тримають взагалі ніякої конкуренції.

Payoneer vs Skrill

Skrill працює за схожою схемою. Реєструєте акаунт, отримуєте гроші в акаунт, виводите на банківський рахунок. Проблема в тому що тарифи в Skrill вище. Плюсом Skrill є можливість поповнити з Bitcoin гаманця. Але через посередників можна і Payoneer поповнити без проблем.

Також Skrill дозволяє отримувати гроші з сайтів азартних ігор, але з висновком таких грошей на український банківський рахунок можуть бути проблеми. Детальніше я вже розповідав в статті " огляд Skrill ".

Назва послуги Payoneer Skrill Реєстрація аккаунта $ 0 $ 0 Поповнення аккаунта з карти 2% 2% Виведення грошей на банківський рахунок 2% 7% Переклад всередині системи $ 0 1.45%

Payoneer vs PayPal

PayPal - діючий лідер на міжнародному ринку платіжних систем. Але! В Україні на жаль він не працює повноцінно. Ви можете отримати гроші в свій аккаунт, витратити їх десь в інтернеті, але не зможете вивести на свій рахунок або знімати.

Якщо вам потрібні гроші в руках, то тоді PayPal це не варіант. Якщо підходить варіант витрачати їх з аккаунта і не виводити, то може бути. Детальніше в статті " PayPal в Україні ".

Якщо чесно, не розумію чому PayPal такий популярний у всьому світі. У його тарифах чорт ногу зломить. Я знайшов найважливіші, але докладніше можна тут дізнатися - https://www.paypal.com/ua/webapps/mpp/ua/useragreement-full#exhibit_A

Назва послуги Payoneer PayPal Реєстрація облікового запису $ 0 $ 0 Поповнення облікового запису з карти 2% 1.99 EUR + 3.4% Оплата з аккаунта послуг в інтернеті $ 0 до 4%

Справедливості заради варто сказати що і в Skrill і в PayPal є свої плюси. Просто вони не пов'язані з отриманням грошей з різних джерел і висновком в місцеві банки. Для моїх фрілансерських потреб, ці платіжні системи виявилися складніше і дорожче.

Відгук про Payoneer

Спілкуючись з колегами фрілансерами, питання виведення грошей завжди цікава тема, і ми часто обговорюємо як виводити вигідніше. У всіх моїх знайомих - професійних розробників і дизайнерів є карта payoneer. З відомих нам варіантів, Payoneer - найвигідніший.

Як я користуюся Payoneer в Україні?

У висновку хотів розповісти докладніше як саме я користуюся щоб виходило максимально вигідно. Карту я собі оформив, так як часто подорожую і купую товари в західних інтернет-магазинах. Оплачуючи покупки в доларах, або обналічівая в доларових банкоматах я економлю гроші на конвертації.

Для щоденних витрат я користуюся карткою Monobank . З їх застосування можна миттєво поповнити свій гривневий рахунок з карти Payoneer. Виходить вигідніше і швидше. Декілька разів на місяць я виводжу гроші на карту монобанк і користуюся нею для щоденних потреб.

От і все. Сподіваюся ви отримали відповіді на всі свої питання. Якщо немає, задавайте їх у коментарях.

Мої статті, які можуть бути вам корисні:

  1. Payoneer і Приватбанк
  2. Payoneer і Monobank
  3. Де і як зняти долари з карти Payoneer в Україні
  4. Інструкція як зареєструватися в Payoneer
  5. Monobank - огляд першого мобільного банку в Україні

Payoneer Україна - що це?
Як я користуюся Payoneer в Україні?

Дополнительная информация

rss
Карта