Підсилювач wifi сигналу для роутера

  1. Активні підсилювачі вай фай сигналу роутера
  2. пасивні підсилювачі

Добрий день шановні читачі блогу PomKomp.ru. Якщо ви перебуваєте на даній сторінці і читаєте цей матеріал, то напевно задумалися над питанням збільшення радіусу дії вашої домашньої бездротової мережі. А також хочете розібратися що ж таке підсилювач wifi сигналу для роутера і які види існують.

Багато користувачів, після покупки і установки бездротового маршрутизатора, стикаються з тим, що в одній частині квартири прийом стійкий і швидкість передачі на висоті, а в інший неможливо підключитися до створеної мережі через її відсутність. Або сигнал настільки не стабільний, що постійно відбувається обрив зв'язку. Зазвичай така ситуація спостерігається в квартирах з великою площею. Справа в тому, що місце установки бездротової точки було вибрано випадковим чином. Або товщина стін і наявність великої кількості меблів заважає вільному поширенню сигналу. Усередині маленьких, однокімнатних квартир навіть найслабший роутер буде працювати стабільно.

Перед тим як вибрати відповідний роутер , Варто задуматися про те, як уникнути падіння швидкості . Для цього раджу спершу розібратися з місцем установки, а потім тільки приступати до дій.

Трапляється так, що у вашому розпорядженні виявився не зовсім новий маршрутизатор (віддали друзі, перевезли з іншої квартири). Для початку варто скинути всі налаштування для подальшої роботи з чистого аркуша.

Встановлюючи бездротової роутер всередині квартири, треба виходити з того, що зона охоплення описує коло. Для покриття всієї площі приміщення, необхідно його розмістити якомога ближче до центру.

Для покриття всієї площі приміщення, необхідно його розмістити якомога ближче до центру

встановивши і налаштувавши роутер , варто перевірити фактичну швидкість , Поспостерігати за стабільністю роботи. Якщо всі налаштування зроблені правильно, то проблем з підключенням і швидкістю передачі даних виникнути не повинно.

Останнім часом в житлових будинках з'являється величезна кількість бездротових мереж. Така ситуація може негативно відбитися на роботі вашої (я маю на увазі саме бездротовий) мережі. Пов'язано це з роботою таких пристроїв в однаковому діапазоні частот. Оскільки кожен пристрій вибирає відповідний канал, з'являється ймовірність, що в подальшому він буде просто зайнятий. Саме тому раджу на майбутнє відстежувати цю ситуацію і по можливості змінювати канал .

Намагаючись зробити все якомога якісніше в результаті ви зіткнулися з проблемою. Виявилося, що в безпосередній близькості до точки доступу робота інтернету не викликає ніяких нарікань. Однак варто вам відійти, рівень сигналу слабшає і робота стає нестабільною. Не варто відразу грішити на обраний маршрутизатор, проблема може бути абсолютно не в ньому, а як говорилося раніше в плануванні квартири. Заміна пристрою, на жаль, може не допомогти. Залишається тільки перенесення обладнання ближче до робочого місця. Але в такому випадку в іншій частині приміщення буде відсутній зв'язок.

Вихід з даної ситуації є. Виробники обладнання бездротової передачі даних розробили підсилювач wifi сигналу для роутера, здатний збільшити радіус дії мережі.

Фактично всі пристрої сприяють збільшенню зони покриття можна розділити на дві групи:

  • активні
  • пасивні

Активні підсилювачі вай фай сигналу роутера

Активним підсилювачем wifi сигналу для роутера ще називають «повторювач», «ретрансляція» або «ретранслятор». Установка повторювача повинна проводитися в зоні дії бездротової мережі. Потрапляючи в неї, даний пристрій автоматично збільшує зону дії. WiFi репітер підключається до звичайної розетки 220 В, а з налаштуванням не виникне ніяких труднощів. Досить послідовно натиснути кнопки синхронізації мереж спершу на точці доступу, а потім на Репітер. Якщо самостійно вам не вдалося розібратися, то в інструкції по експлуатації всі описано доступною мовою.

В якості підсилювача вай фай сигналу можна також використовувати роутер з підтримкою функції WDS. Фактично спосіб посилення сигналу за допомогою роутера дуже схожий зі способом, в якому використовується звичайний ретранслятор. Однак для того щоб вся схема працювала правильно, над настройками роутера, який ми будемо використовувати в якості репитера, потрібно поворожити. Про те, як налаштувати роутер як повторювача я описав в окремій статті.

Хотілося б ще відзначити один важливий нюанс. Коли ви зіткнулися з необхідністю посилення сигналу вай фай роутера, бажано купувати пристрої одного виробника. Бувають випадки, коли протоколи різних моделей не дозволяють пристроям синхронізуватися.

пасивні підсилювачі

До пасивних підсилювачів wifi сигналу роутера можна віднести всілякі антени. Їх різновид дуже широка. Залежно від ваших уподобань антена даного виду може бути винесена досить далеко від місця установки точки доступу за рахунок удлиняющего кабелю, або встановлена ​​більш потужна антена вмонтовується безпосередньо на сам маршрутизатор.

Якщо ви володієте здібностями роботи з паяльником і маєте мінімальне уявлення про те, що таке антена і як вона влаштована, то цілком зможете своїми руками виготовити пасивний підсилювач вай фай сигналу роутера в домашніх умовах.

Також при виборі додаткового пристрою варто виходити з вартості того чи іншого обладнання. Як ви розумієте, покупка нового маршрутизатора або повторювача вийде дорожче, ніж покупка антени. А якщо ви вирішите зробити все своїми руками, то ціна складе сущі копійки.

Ну власне на цьому я хочу закінчити вступну частину про підсилювач wifi сигналу роутера. Наступними моїми статтями на цю тему я постараюся докладно описати найбільш популярні моделі, тому підписуйтесь на оновлення блогу. Якщо у вас залишилися питання, або є інформація, якою можна доповнити цієї статті, буду радий тому, що ви залишите їх в коментарях.

Пропоную наостанок подивитися відео про підсилювач wifi сигналу для роутера TL-WA860RE. Де доступною мовою розповідається для чого необхідна його установка і як правильно його підключати.

Якщо Вам сподобалася ця стаття, то підписуйтесь на нові і скористайтеся, будь ласка, кнопочками:

СХОЖІ СТАТТІ

Дополнительная информация

rss
Карта