Після кодування: як жити, якщо не допомагає

  1. Ось за кодувалися і ...
  2. Зміна відчуттів в житті після кодування в період тверезості
  3. Хворий втомився не пити, рідні в паніці
  4. Причина чому хворий починає пити знову знайдеться
  5. Головна порада про лікування алкоголізму
  6. Як зриваються на випивку
  7. Популярне за темою:

Часом так важко вмовити алкоголіка лікуватися і не пити, що люди готові на все. Вони кидаються кодувати проти алкоголю, як тільки він на це погоджується. Звичайно закодувати проти пияцтва - це краще ніж нічого не робити. Але що, якщо людина зривається і нічого не допомагає? Читайте чому це відбувається нижче. А відразу тут наводимо корисні посилання по темі:

Ось за кодувалися і ...

Так уже склалося, що від алкоголізму кодують зазвичай на термін один рік Так уже склалося, що від алкоголізму кодують зазвичай на термін один рік. Кодування від алкоголізму в Нижньому Новгороді тільки підтверджує це правило. Зазвичай, вже до настання середини цього терміну у «закодованих» не просто з'являється відраза до спиртного, а й проявляється особливі прояви по відношенню до напідпитку. Крім гидливості побачивши вживання алкоголю у них з'являється роздратування і навіть гнів.

Розмови і згадки про минуле пияцтві також дратують і з себе виводять таких хворих. Обговорення алкоголізму для них неприйнятно. А озвучення позиції про алкогольну залежність, як про хворобу на закодованих хворих на цьому етапі діють вкрай дратівливо. Тому, що, на їхню думку, це вони «самостійно» кинули!

Нехай лікар щось ввів, про щось поговорив, справа не це - все це по їх запевненням «пустушка». Так як вважати, що свою тверезість і відраза до алкоголю вони заробили самостійно зусиллями свого розуму і сили волі, безперечно приємніше і легше. Але психіка людини, що потрапила в залежність від алкоголю змінюється повільно. Нехай вона і стала отримувати менший тиск від страху алкогольного зловживання, але іншого нічого там не з'явилося.

Зміна відчуттів в житті після кодування в період тверезості

Неминуче настання моменту, коли відносини, зарплата, кар'єра, не зможуть забезпечити необхідний рівень ейфорії. Чи виявиться раптом, що «це не те, мало», «оцінюють не адекватно» тощо. Виникають образи, і як наслідок, «праведний гнів». Але хворі поки не п'ють, тримаються.

Деякі пацієнти, які пройшли процедуру кодування від алкоголізму на цій стадії раптом прагнуть знайти віддушину в знайомствах з людьми набагато їх молодше. Навіщо? Щоб отримати від них повагу, або навіть поклоніння. Але це не завжди це призводить до явних ускладнень в сім'ї. Дружини «колишніх» алкоголіків часто негласно з цим погоджуються.

Так як за численні періоди нестримного пияцтва вони вже звикли вважати поведінку хворих відрізнятись від поведінки домашніх тварин, які іноді витворяють щось незрозуміле або хворіють. Їм бачиться в подібних бажаннях, побічний ефект антиалкогольної терапії. Природно, що на місці головного лікаря, рятівника вони бачать тільки в собі. До того ж, розчарування в спілкуванні з молоддю виникає практично відразу. Адже і правда зав'язати крім розмов їм запропонувати нічого. Ось тоді відбувається повернення в сім'ю. А це залізний привід для навчених дружин знову відчути свою мудрість. Стало саме так, як вони і говорили!

Такі явища відбуваються набагато частіше, ніж про прийнято говорити. Зате лікар дізнається про це далеко не завжди. Головним чином через те, що це від нього ховається і пацієнтом і його близькими.

Хворий втомився не пити, рідні в паніці

Свідомість хворого настільки переповнене відчуттями, від яких йому не вдається самостійно позбавитися. Так що у нього проявляється перенасиченість негативними почуттями. В основному вони складаються з боязні і страху неспроможності, небезпеки зриву. Від ненависті до неповноцінною життя без краплі алкоголю, до втоми від пошуку нових відчуттів на заміну втрачених, тому що починає з'являтися апатія і байдужість.

Закодовані вже не хочуть нічого, не знаходять того що змогло б їх порадувати. Навіть спеціальні розваги не створюють у них приємних відчуттів, покупка нового теж не приносить задоволення. Світовідчуття перетворюється в «старече». Хворі починають вести себе як люди похилого циніки. Постійно, скаржаться, передбачаючи, що «все це вже було», «нічого доброго з цього не вийде», їм «це не сподобається», «нічого нового».

Близькі та рідні стають співзалежних. Дану ситуацію вони також «відчувають», і шляхом порівняння стану хворого і терміну дії препарату або кодування від алкоголізму. Вони вже передчувають наступ реальної загрози зриву. Хоча в цьому по любому не визнаються, ця загроза їх настільки лякає, що власні спроби щось зробити з цього приводу розсипаються на порох перед розгубленістю і незнанням. Якщо і виникає, якась ініціатива, типу як скасувати кодування, розкодуватися , То страх перед тим що очікує їх далі може звести її нанівець.

Ця залученість созавісмих добре доповнює типову в клінічну форму зриву. А адже хворий на підсвідомому рівні «прорахував час лікування», таємне стало явним. Йому лише потрібно алкогольне алібі, для самовиправдання, бо будильник алкогольної залежності вже продзвенів в підсвідомості.

Пацієнти, в своїй більшості, заперечують в категоричній формі, що допускають можливість випивати знову. Ще свіжі спогади, про власні гаслах і маніфестах, про боротьбу за здоров'я, про бурхливий осуд тих, хто п'є. Ось чому, хворий починає пошук виправдання по істотніше.

Причина чому хворий починає пити знову знайдеться

Як не сумно - вона знаходиться. Пацієнта раптом перестає влаштовувати самопочуття. Проходять кілька перших місяців, проходить радість від того, що більше не мучить похмілля. Тепер їх непокоїть те радикуліт, то зубний біль, або ще щось ... Загалом-то звичайне нездужання або наслідок захворювання властиве для цього віку. Раніше цього не було, пригадують вони, і це означає «логічний» висновок: раніше від цього «рятував» алкоголь. Просто треба згадати, як пити правильно ! Ось що крутиться в думках «колишнього» алкоголіка. І це на тлі того, що робота не приносить задоволення, у відносинах з близькими і начальством розраховували на більше. Чи не адекватний, на їхню думку, весь світ.

А він продовжує багато працювати, але начальство «так довго» вважає за краще не помічати і не пропонувати підвищень ... У такий короткий термін тверезості кандидата не завжди можуть звільнитися вакансії для підвищення. Але хворий воліє думати інакше, його просто не бажають оцінити! А ось керівництво цілком справедливо вважає інакше. Навіщо повинні створюватися додаткові привілеї, через що, що він зараз не п'є?

Напруженість в сім'ї наростає, так як, як зазначалося вище, співзалежних також відчувають паніку від загрози того, що все одно зап'є. Тому вважають за краще відмовчуватися. А тим часом, не неможливість емоційної розрядки, перфекціонізм і нещирість дружин однозначно сприяють виникненню неврозу. Після терміну кодування ситуація загострюється настільки сильно. Ось деякі родичі звертаються до нарколога з проханням розкодувати хворого. Це так розпалюються сімейні відносини.

Коротше, виходить, що «інакше, правильно жити, а не зірватися і напитися» хворий не може. Він просто переконується, хоча і боятися зізнатися навіть собі, що іншого виходу не бачить. За час тверезого життя він працював - накопичив грошей, і заслужив можливість відмовитися на якийсь час від роботи безболісно. І друзі непитущі, і сім'я, і ​​дружина набридли до туги ...

Головна порада про лікування алкоголізму

Нового нічого не вдалося від життя отримати - одна відповідальність і твереза ​​туга ... в цьому лікування алкоголізму і кодування на тверезість не винне. Чому хворий починає пити, чому не виходить кинути , Чи допомагає кодування або лікування від алкоголізму хоч комусь, на підставі всього описаного відповісти не складно. Лікування алкоголізму - велика психотерапевтична робота , Кодуванням вона не закінчується! Потрібно постійно займатися і вчитися отримувати від життя все і не брати до уваги, що духовний розвиток, постійна психологічна робота над собою, і своїми близькими - це для тих, у кого «багато часу і не вистачає розуму».

Як зриваються на випивку

Після того як термін кодування закінчується не спостерігається якоїсь спільної картини зриву. Є ті, хто демонстративно відраховують кожен день, і інші, які обережно з пива починають пробувати. Бувають навіть пацієнти «перетримувати термін» спеціально, через кілька місяців після закінчення року тверезості тільки дозволяють собі «помірне» вживання. Цим вони показують всім, що «навчилися» контролювати свої відносини з алкоголем за допомогою сили волі.

Загальновідомо, що утримання від зловживання протягом року значно покращує стан печінки. Хворі при зриві на алкоголь користуються цим, заявляючи, що вони контролювати кількість спиртного і «все пройшло». Адже вони на перших порах отримують тільки легке сп'яніння і не відчувають похмілля від невеликих доз. Іноді на цей прийом навіть піддаються співзалежних. Вони радіють, по початку, фактом легкого поліпшення емоційного фону. Так як хворі перестають бути дріб'язковими і дратівливими. На короткий час виникає відчуття, що лікування допомогло - стало «як в молодості».

Але це тільки, здається - дуже скоро це закінчується. Легке сп'яніння переходить в звичайний запій, алкоголізм неодмінно повертається.

Все-таки, є невелика кількість інших пацієнтів. Вибравши повну реабілітацію, лише в її процесі вони починають усвідомлювати, скільки часу витрачено даремно. Змушений констатувати, що поширена тривалість кодування на термін в 1 рік занадто мала, щоб багато хворих відчули необхідність важливість повної реабілітації. Якщо хворий звертається за допомогою лише в 40-50, сам в неї не вірить, намагається, обдурити сам себе, ввести в оману рідних і близьких, приховувати важливі дані від лікуючого лікаря-нарколога і так далі. То він бігає від своєї проблеми алкоголізму, а не вирішує її. Так може тривати близько 10 років, підсумок сумний: третя стадія, повна деградація, руйнування організму - смерть. В цілому така ж картина спостерігається і з курінням. Кинути палити і лікувати нікотинову залежність, «бігаючи від сигарет», уникаючи суті проблеми, намагаються багато. Кінцевий підсумок такого «лікування» тютюнопаління найчастіше рак легенів.

Популярне за темою:

  • Різновиди кодування від алкоголю ...

  • Протипоказання і наслідки після ...

  • Транскраніальне лікування алкоголізму Лікування ...

  • Анти рекорд побитий: отруєння ...

Але що, якщо людина зривається і нічого не допомагає?
Навіщо?
Навіщо повинні створюватися додаткові привілеї, через що, що він зараз не п'є?

Дополнительная информация

rss
Карта