ПИТАННЯ ТЕХНІЧНІ

  1. питання сумісності
  2. Функціональні можливості
  3. Технічні запитання
  4. питання безпеки

питання сумісності   Чи можна підключати до Tucha різні USB-пристрої (принтери, флешки, смартфони)

питання сумісності

Чи можна підключати до Tucha різні USB-пристрої (принтери, флешки, смартфони)?

Функціональні можливості віртуальних робочих місць і стаціонарних комп'ютерів дуже схожі. Все, що вам потрібно - це точка доступу, якої може бути практично будь-який пристрій з виходом в Інтернет (тонкий клієнт, старий комп'ютер і т.д.). Після підключення ви зможете управляти всією своєю інфраструктурою, наприклад, з дому роздрукувати файли на принтері в офісі.

А USB-ключі ліцензійних програм (наприклад, Ліга: Закон, 1С: Бухгалтерія) теж можна?

Все дуже просто: на сервер встановлюється спеціальна програма - або це USB over Network від FabulaTech , Яку, до речі, використовуємо і ми у себе, або це USB / IP , Що розробляється за принципом open source. Точно така ж програма встановлюється на клієнтську машину (сервер, комп'ютер або ноутбук), після чого між ними налаштовується зв'язок, і будь-який пристрій, підключений до USB-порту цього віддаленого комп'ютера, стає доступним на вашому сервері в нашому хмарі. Існують також апаратні рішення, що дозволяють обійтися без комп'ютера: тоді в Києві потрібно поставити десь в надійному місці спеціальний пристрій, наприклад, AnywhereUSB від Digi International , І USB-ключ потрібно буде підключати саме до нього.

Чи працюють в хмарної ІТ-інфраструктурі бізнес-додатки і бази даних?

Так. У хмарної середовищі успішно використовуються бізнес-додатки і бази даних, звичні для класичної ІТ-інфраструктури, при цьому доповнюючи плюсами, характерними тільки для хмари.

Стабільно чи працюють в Tucha додатки Oracle?

Звичайно. Клієнти нашої компанії успішно використовують в Tucha продукти Oracle на базі платформи Linux.

Клієнти нашої компанії успішно використовують в Tucha продукти Oracle на базі платформи Linux

Функціональні можливості

Як управляти хмарними сервісами Tucha?

За допомогою Web-інтерфейсу. Ось тут можна подивитися відео про те, як це робиться.

Якою має бути пропускна здатність Інтернет-каналу для комфортного використання хмарних сервісів Tucha?

Не менш 100-200 Кбайт / с на кожного користувача, що використовує хмарні сервіси Tucha.

Наскільки швидко можна змінити потужності віртуальних машин і серверів? І як це зробити?

Збільшення потужностей як і створення нових робочих місць відбувається за лічені хвилини. Зменшення і згортання потужностей при необхідності миттєвого закриття проекту або філії відбувається з такою ж оперативністю. Масштабування Tucha здійснюється через панель управління або за запитом експерту Tucha.

Хто встановлює операційні системи в Tucha?

Операційні системи можуть бути встановлені фахівцями компанії «Аплінк» за запитом клієнта. Також користувач може самостійно встановлювати необхідні йому ОС, використовуючи панель самообслуговування.

Як виглядає процес придбання ліцензій для використання програмного забезпечення в tucha?

Клієнту Tucha не потрібно купувати ліцензії і постійно оновлювати програмне забезпечення. Всі основні продукти для роботи він може брати у нас в оренду, що значно знижує його витрати на ІТ-інфраструктуру. При бажанні у клієнта є можливість відмовитися від непотрібних ліцензій протягом одного календарного місяця. Додавання або відмова від ліцензій відбувається за запитом технічним експертам компанії «Аплінк».

Чи підтверджується будь-яким документом оренда ліцензій програмного забезпечення?

Так, підтверджується. Клієнт отримує договір, в якому вказується перелік ліцензій та їх вартість.

Чи обов'язково орендувати ліцензії на програмні продукти?

Ні, не обов'язково. При бажанні клієнт може орендувати тільки обчислювальні потужності Tucha без програмного забезпечення і використовувати в хмарі програми зі своїми власними ліцензіями.

Чи можна встановлювати в Tucha програми, які використовуються на стаціонарних комп'ютерах?

Так можна. Тільки зверніть увагу: деякі виробники програмного забезпечення вимагають придбання додаткових ліцензій для використання своїх програм в хмарі.

Як швидко можна створити нове робоче місце в Tucha?

При наявності «тонкого клієнта» або комп'ютера - за 15 хвилин.

Як часто відбувається резервне копіювання даних клієнта?

Створення резервних копій даних клієнта відбувається автоматично один раз на добу і зберігається протягом 24 годин. У будь-який момент часу на сервері зберігаються дві резервних копії: сьогоднішня та вчорашня. За домовленістю з клієнтом час і частота резервного копіювання можуть бути налаштовані індивідуально.

Чи дозволяють хмарні сервіси Tucha вільно завантажувати і викачувати дані?

Так, всі свої дані клієнт може безперешкодно завантажити або завантажити в будь-який зручний для нього час, використовуючи FTP-з'єднання. Швидкість завантаження і скачування обмежується тільки швидкістю його Інтернет-з'єднання.

Чи всі відеофайли коректно відтворюються в TuchaSync?

Для відтворення відео TuchaSync використовує кодеки вашого браузера. Якщо кодеки здатні коректно відображати відеофайли обраного дозволу, помилок не буде. На ділі далеко не всі браузери повноцінно працюють з HD-якістю, в таких випадках при перегляді відео можливо гальмування. Щоб це не стало на заваді, можна завантажувати відео на пристрій і відтворювати його у високій якості або просто обмінюватися файлами в меншому дозволі, якщо якість конкретного відео не грає вирішального значення.

Щоб це не стало на заваді, можна завантажувати відео на пристрій і відтворювати його у високій якості або просто обмінюватися файлами в меншому дозволі, якщо якість конкретного відео не грає вирішального значення

Технічні запитання

Які платформи підтримуються Tucha?

Windows, Linux, FreeBSD.

Яка платформа і гипервизор використовуються в Tucha?

Хмарні сервіси компанії "Аплінк" побудовані на базі платформи Apache CloudStack . На Гіпервізор у нас використовується операційна система Linux з підтримкою технології віртуалізації KVM .

На чому побудована Tucha? Яке обладнання і технології використовуються?

Апаратна частина хмарної інфраструктури Tucha зібрана на базі серверів HP і Dell. Для зберігання даних використовуються диски SAS15K, об'єднані в RAID10 (див. скріншоти тестів продуктивності СГД ).

Зберігаються будь-які дані клієнта або їх копії на серверах, розташованих в Україні?

Категорично ні. Це заборонено корпоративними стандартами компанії.

Копіюються чи і чи передаються дані клієнта куди-небудь? Якщо так, то які?

Компанія «Аплінк» не копіює і не зберігає інформацію клієнтів. При роботі користувача між ним і віртуальною машиною відбувається обмін тільки технічною інформацією: зображеннями робочого столу і даними про дії з клавіатурою, мишею, монітором і т.п. Інформація користувача зберігається в кластерах серверів в європейських дата-центрах і є недоторканною для всіх, крім самого користувача.

Як перенести веб-сайт з сервера на сервер без рассинхронизации?

Розгорнуту відповідь можна знайти тут .

Як налаштувати сервер доменних імен?

Взагалі, вам знадобиться як мінімум 2 сервера доменних імен: основний і резервний. подробиці тут .

подробиці   тут

питання безпеки

Як забезпечується безпека передачі даних між користувачем і віртуальною машиною?

Безпека передачі даних забезпечується за допомогою VPN-з'єднання. Також фахівці компанії «Аплінк» рекомендують використовувати протокол IPSec.

Наскільки надійні і безпечні сервери і дата-центри Tucha?

Рівень якості (SLA) , Що надається компанією «Аплінк», дорівнює 99,9%. Він гарантується розміщенням серверів компанії в дата-центрах класу Tier 3 + , А також використанням брендового обладнання Dell і HP. В результаті клієнт отримує максимально можливу безпеку і надійність роботи Tucha.

Більш детальну інформацію про дата-центрах дивіться на сайті http://www.evoswitch.com .

Як віртуальний комп'ютер захищений від вірусів і хакерських атак?

На жаль, віртуальний комп'ютер так само схильний до цих погроз, як і стаціонарний. Тому для його захисту необхідно встановлювати антивірусні програми і стежити за їх оновленнями. Важливою перевагою Tucha є те, що в хмарі цей процес виконується і майже не вимагає витрат часу, адже встановлювати та оновлювати програми потрібно один раз. Плюс полягає ще і в тому, що користувачі за своїми віртуальними місцями не можуть ні відключити антивірус, ні вплинути на його роботу, що сприятливо позначається на рівні захисту системи. Варто врахувати і ще одна перевага: з хмарними сервісами значно знижується ризик «зараження» комп'ютерів з сторонніх флеш-накопичувачів і інших носіїв інформації, а для співробітників ускладнюється винос корпоративної інформації.

Для захисту інформації користувача від зовнішніх загроз ми пропонуємо в оренду комплексні рішення Microsoft Forefront.

А якщо клієнту потрібні додаткові засоби захисту інформації в Tucha?

При бажанні клієнта експерти Tucha можуть запропонувати окремі рішення для більш комплексного захисту його даних (наприклад, таке ). Проте, відзначимо, що відповідальність за збереження інформації, виконання вимог до конфіденційності та профілактиці зломів, несе клієнт.

Хто має доступ до даних клієнта Tucha?

До даних клієнта мають доступ тільки ті користувачі, яким це дозволено корпоративними правилами безпеки його компанії. При бажанні клієнт може використовувати криптографічні методи захисту для повної впевненості в збереженні своїх даних.

Що буде з даними клієнта в разі припинення співпраці з компанією «Аплінк»?

Клієнт зможе вивантажити всі свої дані з Tucha протягом терміну, зазначеного в договорі, по FTP-з'єднання.

Що буде, якщо в європейському дата-центрі вийде з ладу сервер?

Робота хмарних сервісів залежить від серверів, об'єднаних в кластери. При виході одного сервера з ладу відбудеться автоматичний перерозподіл навантаження між рештою. Завдяки цьому забезпечується стабільність і надійність роботи всієї системи. Більш детальну інформацію дивіться в розділі ідея . Опис використовуваного нами дата-центру можна знайти тут .

Що станеться з даними клієнта при збої або поломки обладнання?

З даними клієнта нічого не трапиться, так як в Tucha використовуються кластерні рішення. Це означає, що при збої або поломки одного з серверів автоматично підключиться інший сервер, який почне виконувати функції вийшов з ладу побратима. Дані клієнта не постраждають навіть при найбільш критичних збоях. Найнеприємніше, що може трапитися - це всього лише звичайна перезавантаження віртуальних машин користувача.

Перейти до загальних питань.

А USB-ключі ліцензійних програм (наприклад, Ліга: Закон, 1С: Бухгалтерія) теж можна?
Чи працюють в хмарної ІТ-інфраструктурі бізнес-додатки і бази даних?
Стабільно чи працюють в Tucha додатки Oracle?
Якою має бути пропускна здатність Інтернет-каналу для комфортного використання хмарних сервісів Tucha?
Наскільки швидко можна змінити потужності віртуальних машин і серверів?
І як це зробити?
Хто встановлює операційні системи в Tucha?
Як виглядає процес придбання ліцензій для використання програмного забезпечення в tucha?
Чи підтверджується будь-яким документом оренда ліцензій програмного забезпечення?
Чи обов'язково орендувати ліцензії на програмні продукти?

Дополнительная информация

rss
Карта