- Плагін Google AdSense для WordPress Багато хто використовує AdSense для WordPress і монетизують свій...
- проблеми плагіна
- About Микола Дмитрієв
Плагін Google AdSense для WordPress
Багато хто використовує AdSense для WordPress і монетизують свій блог, але не завжди виходить зробити це правильно. Google AdSense (раніше Google Publisher Plugin) допоможе розташувати блоки реклами на вашому сайті в пару кліків, що збільшить число кліків по рекламі.
Плагін Google Adsense для WordPress - це офіційний продукт від компанії Google. Зазвичай, щоб вставити рекламний блог AdSense нам потрібно було генерувати його, вибираючи потрібний розмір, стиль, після чого заходити на сайт і вставляти код в текст або PHP файли. Використовуючи вище згаданий плагін, ви зможете зробити все в пару кліків. Давайте подивимося на те, як же налаштувати даний плагін.
Можливості модуля:
- Аналіз сайту і вставка рекламних блоків
- Автоматизовані мобільні оголошення
- Редагування формату оголошення прямо на сайті
Установка і настройка плагіна Google AdSense для WordPress:
Перед установкою плагіна, упевніться, що ваш сайт відповідає системним вимогам плагіна:
- Версія PHP 5.2.0 і вище.
- WordPress версії 3.5 і вище.
- Сайт не повинен бути розміщений на WordPress.com, так як на нього немає можливості встановити даний плагін.
Якщо всі вимоги плагіна дотримані, то встановіть його, натиснувши на Модулі> Додати новий> і в пошуку введіть Google AdSense , Після чого натисніть Встановити. Після встановлення плагіну, увімкніть її.
Тепер настав час підключити плагін до вашого облікового запису Google. Розповідати, як створювати аккаунт Google і AdSense я не буду, адже стаття не про це. Налаштування плагіна знаходяться в розділі Установки> Google AdSense. Зайшовши на цю сторінку ви відразу побачите кнопку, натиснувши на яку ви підключите плагін до свого облікового запису Google.
Після підключення акаунтів, ви повинні бачити ось такі блоки:
Переконавшись, що у вас підключені сервіси Google, приступимо до розміщення рекламних блоків AdSense. Натиснемо на кнопку "Редагувати або видалити оголошення", нам відкриється наш сайт:
Як ви бачите, все виглядає дуже легко, працює це так само. Натискаючи на кнопку додавання рекламного блоку, плагін створює рекламний блок AdSense в вашому профілі, після чого додає його вам на сайт. Якби ви робили це все в ручну: Створювали рекламний блок, генерували код, вставляли код на сайт, у вас би пішло дуже багато часу. Скориставшись Google Publisher ви створюєте такий рекламний блок в пару кліків, що займає у вас кілька секунд.
Розміщений рекламний блок можна налаштувати, змінивши у нього формат: Автоматичний (AdSense сам вибирає формат банера), горизонтально / Вертикальний рекламний банер, Прямокутник; Можете змінити тип оголошення: Текстовий та медійний тип, а також окремо. Відкрити параметри банерів можна натисканням на кнопку в лівому нижньому кутку банера.
Налаштування розміщення рекламних блоків доступна для різних типів сторінок, їх можна подивитися в верхній частині екрану. Після настройки рекламних блоків також доступний і перед перегляд, щоб ви розуміли, як виглядає та чи інша оголошення і чи вписується воно в дизайн вашого сайту.
проблеми плагіна
Аналіз вашого сайту. Виникла помилка. Повторіть спробу.
Хоч плагін і підтримує призначені для користувача теми, при аналізі сторінки у вас можуть виникнути проблеми, які не дадуть вам розмістити або змінити блоки на сайті. Ось деякі хитрощі, які можуть вирішити вашу проблему:
- Вимкніть плагіни кешування сторінки.
- Вимкніть всі плагіни.
- Спробуйте налаштувати рекламні блоки через інший браузер. Може виглядати дивно, але саме цей пункт мені допоміг. Я користувався браузером Safari від Apple. У цьому браузері у мене не вискакувало помилок аналізу сторінки.
Особисто я хотів би бачити на сторінці налаштувань плагіна більше можливостей з управління рекламними блоками AdSense, можливість створювати Експерименти над блоками, стежити за доходами і багато іншого.
Раніше я не сильно морочився на рахунок настройки блоків AdSense, отримував копійки, кліків не було. Періодично взагалі прибирав рекламні блоки, але після установки Google AdSense для WordPress, кліки і дохід значно зросли і ось результат нижче.
У коментарях розкажіть, як ви встановлювали собі AdSense на сайт і яких результатів досягли!
About Микола Дмитрієв
Автор блогу, а так само його системний адміністратор і SEO оптимізатор