- Про зовнішні посилання в footer сайту
- Плагін TAC WordPress встановлення та налаштування
- Як працює плагін TAC - Theme Authenticity Checker
- Недоліки плагіна TAC
- висновок
Про зовнішні посилання в footer сайту
Грунтуючись на закон про авторське право (Copyright) автори тим WordPress ставлять в код шаблонів посилання на свій офіційний сайт. Відображаються такі посилання в футере сайту і візуально видно всім користувачам. Такі посилання називаються зовнішніми і по ним «витікає» вагу сторінок вашого сайту. Якщо ви активно боретеся за тематичний індекс цитування (ТИЦ) і PR сторінок сайту, ці посилання можна прибрати. Є плагін TAC WordPress, який шукає і видаляє зашифровані посилання в темах сайту.
Крім цього, автори і розповсюджувачі тим, часто шифрують посилання, що ускладнює їх візуальний пошук. Не факт, що будь-яка зашифрована посилання це вірусний код, це цілком може бути зашифрована статична посилання на ресурс, але може бути і прихований вірус. Швидше через це, а не через втрату ваги сторінок, сторонню посилання або код в темі потрібно знайти і видалити.
як прибрати коди авторів вручну я писав раніше, також докладно розповідав, що таке шкідливий код . Тут я познайомлю Вас, з плагіном TAC WordPress. Це простенький плагін, який швидко шукає зашифровані і відкриті зовнішні посилання в встановлених темах сайту.
Плагін TAC WordPress встановлення та налаштування
Для установки плагіна TAC використовуємо пошук плагінів на сторінці Модулі → Додати новий → Пошук. В пошук вписуємо «TAC» або «Theme Authenticity Checker». Можна завантажити плагін TAC на офіційному сторінці WordPress.org (https://wordpress.org/plugins/tac/). установка плагіна стандартним способом, через FTP з'єднання або файловий менеджер хостингу.
Останній раз плагін тестований на версії 4.8.6.Після установки рядок управління плагіном з'являється в меню «Зовнішній вигляд».
Як працює плагін TAC - Theme Authenticity Checker
- Після установки активуємо плагін і тиснемо TAC в меню «Зовнішній вигляд».
- Запускаємо плагін, після чого він сканує всі теми, встановлені на сайт, і видає результати у такому вигляді.
У результатах ми бачимо:
- Статичні не зашифровані посилання авторів шаблонів (3);
- Відсутність зашифрованих посилань показується нам, кнопкою «Okey» (4);
- Наявність посилань плагін показує в окремій формі.
Якщо бачимо наявність статичної або інший посилання, тиснемо деталі (1) і бачимо:
- Саму посилання (2);
- Де вона знаходиться (2);
- Кнопку для редагування посилання (Edit).
Це дозволяє знайти і видалити знайдену зовнішнє посилання.
Недоліки плагіна TAC
Я згадував вище, плагін TAC простенький і недоліки у нього є.
- Плагін TAC WordPress не "бачить" офіційні посилання WordPress і посилання тим за замовчуванням;
- В результаті декількох перевірок, я виявив, що і не всі зовнішні посилання плагін TAC WordPress знаходить. Так в одній темі замість розкиданих по темі 5 зовнішніх посилань, плагін знайшов тільки одну.
висновок
Висновок, використання плагіна TAC доцільно разом з ручним пошуком зовнішніх посилань. Після використання плагіна TAC відключіть його, але пам'ятайте, що після поновлення шаблонів, офіційні зовнішні посилання повертаються.
© www.wordpress-abc.ru