План видів розрахунку "Внески до фондів"

1С: Підприємство 8.2 /
Бухгалтерія для України /
Розрахунок заробітньої плати

Зміст

Наведене опис актуально для конфігурації « Бухгалтерія для України », Редакція 1.2.

План видів розрахунку «Внески до фондів» містить перелік внесків до фондів соціального страхування співробітників організацій і внески на фонд оплати праці (рисунок 1).

Розглянемо призначення реквізитів для виду розрахунку з плану видів розрахунку «Внески до фондів».

Реквізит «Спосіб розрахунку» визначає приналежність елемента планів виду розрахунку до внесків працівників (приймаючи значення «Внески») і до вносити на ФОП (приймаючи значення «вносить ФОП»).

Реквізит «Спосіб розрахунку за шкалою» визначає метод розрахунку: «За шкалою» і «Прогресивний»;

Алгоритм методу «За шкалою»:

  1. При і заповненні табличної частини Внески або Внески ФОП (документа Нарахування зарплатні працівникам організацій) створюється один рядок з незаповненим реквізитом Номер порога.
  2. При розрахунку аналізується база у четом межі (реквізит База (з обмеженням)) в який інтервал порогів вона потрапляє (Список «Шкала ставок»).
  3. Після визначення порогу база у четом межі множиться на ставку відповідного порога.

З 2011 року метод «За шкалою» не використовується. Він використовувався раніше для вносов до Фонду соціального страхування і внесків до Пенсійного фонду.

Алгоритм методу «Прогресивний»:

  1. При і заповненні табличної частини Внески або Внески ФОП (документа Нарахування зарплати працівникам організацій ) Створюється стільки рядків скільки існує порогів для податку (Список «Шкала ставок»).
  2. При розрахунку аналізується база з урахуванням межі (реквізит База (з обмеженням)) в який інтервал порогів вона потрапляє (Список «Шкала ставок»).
  3. Після визначення порогу з бази з урахуванням межі віднімаємо суму попереднього порога.
  4. Якщо отримана на кроці 3 суму більше нуля то помноживши її на відповідну ставку.

Прапор «Враховувати ставку по періоду реєстрації» актуальний при розрахунку внесків на суми, зареєстровані в поточному розрахунковому періоді за майбутні або минулі періоди (відпустки, лікарняні).

  • Якщо встановлений прапор « Враховувати ставку по періоду реєстрації », То для аналізу Межі використовується повна сума за місяць (нарахована в поточному місяці за минулий плюс все, що вже було нараховано за минулий місяць в попередніх розрахункових періодах), а значення ставок враховується на« Месяц начисления ». Якщо ж внесені нарахування за минулий місяць і ставка внеску в минулому місяці діяла інша, то беремо ставку поточного місяця.
  • Якщо прапор «Враховувати ставку по періоду реєстрації» не встановлено, то для аналізу Межі використовується повна сума за місяць (нарахована в поточному місяці за минулий плюс все що вже було нараховано за минулий місяць в попередніх розрахункових періодах), а значення ставок враховується на місяць, до якого відноситься розрахунок.

У таблиці «Базові» вказуються нарахування, які будуть базою для розрахунку внесків до фондів.

Основне завдання елемента плану видів розрахунку - визначити структуру бази, тобто вказати які види нарахування входять в базу для внеску. Якщо склад бази податку змінюється, то необхідно створювати новий вид розрахунку плану видів розрахунку «Внески до фондів» і визначати його структуру. Слід звернути увагу на те, що в план видів розрахунку «Внески до фондів» включається ряд визначених елементів, які не можуть бути вилучені зі списку.

Інші матеріали по темі:
за шкалою , враховувати ставку по періоду реєстрації , внески до фондів , план видів розрахунку , шкала ставок , інтервал , розрахункових , спосіб розрахунку , алгоритм , внески , нарахування зарплати працівникам організацій , нарахування зарплатні , план , прапор , зарплата , реквізит , нарахування , значення , нарахування , регістр , бухгалтерія , вид , розрахунок , рахунок , документ

Матеріали з розділу: 1С: Підприємство 8.2 / Бухгалтерія для України / Розрахунок заробітної плати

Інші матеріали по темі:

Джерела даних для розрахунків бюджетування

Загальносистемні механізми і принципи

Методика оформлення оплати за відпрацьовані вечірні та нічні години

Переоцінка основних засобів

Загальні механізми товарних документів


Нас знаходять: пороги внески в 1с 8 2, 1с новий внесок у фонди, шкала розрахунку фот, таблиці для розрахунку плану на місяць, таблиця розрахунку внесків на фот, план видів розрахунку 1с 8 2 по періоду реєстрації, визначити приналежність виду розрахунку, значення видів розрахунку фот, внески фот, внески фонди межі пороги


1С: Підприємство 8

Дополнительная информация

rss
Карта