Планування дачного будиночка

При підборі типового проекту каркасного будиночка сучасні архітектори, можуть підібрати і усчітать все природні і кліматичні особливості, смакові і стилістичні переваги, національні та сімейні традиції та ін При підборі типового проекту каркасного будиночка сучасні архітектори, можуть підібрати і усчітать все природні і кліматичні особливості, смакові і стилістичні переваги, національні та сімейні традиції та ін.

Типовий проект має низку переваг, при будівництві по ньому. Це професійно спроектовані вузли, конструкції, вказівки щодо їх виконання, опис всіх потрібних виробів і матеріалів, і т.п.

Так як типовий проект, в основному, не вимагає складних робіт при будівництві, то його можна назвати дуже економічним. У разі складання індивідуального будівельного проекту, дуже корисним буде вивчення типових проектів, адже розробник зможе підібрати оптимальний варіант планування і гармонійно вписати обладнання, так само не допустити можливих помилок і шлюбів при будівництві, придумає креативне технічне рішення. при будівництві садового будиночка слід дізнатися вимоги Генеральних планів і Статутів господарських товариств і усчітать їх при будівництві.

Виходячи з максимально допустимого ділянки під будівництво та кількості проживаючих осіб, слід складати будівельний проект. Потрібно знати і враховувати, що літня кухня, душ, вбиральня, складське приміщення можуть будуватися окремо від основної будівлі на території ділянки. У типовому проекті усчітано, що заміський будиночок в основному використовується влітку і мешканці більшу частину часу проводять на свіжому повітрі, тому будинок проектується менших розмірів, а більшу ділянку території віддається під відкриті веранди, майданчики або тераси.

Стандартним плануванням заміського будинку є компоновка у вигляді: основна кімната, невелика кухня і комора, а так само веранда або тераса. За рахунок поділу спальні (1-2) можна зробити до 4-х кімнат. головним вимога каркасно щитового будинку є компактність, тобто чим функциональней кожна кімната, тим краще. Виходячи з цих правил, можна об'єднати: веранду з передпокою, залу зі спальнею і т.п. А кухню і веранду розміщувати ближче до вхідних дверей. Користуючись рекомендаціями фахівців і типового плану можна створити красивий і компактний дачний будиночок.

Ви можете подивитись планування дачного будиночка 4х5 від компанії Будуємо Будинок.

Дополнительная информация

rss
Карта