Подяку і вдячність

Подяку і вдячність - це різні поняття, які люди часто плутають.

Дочитавши цю статтю, написану кілька років тому, ви можете ознайомитися з новою статтею на цю тему, під назвою «Почуття подяки».

Якщо я «Благо дарую«, то дарую комусь щось, що той може навіть не чекати від мене: в цьому суть подарунка.
Дарувати - означає ваші можливості передати щось безоплатно по внутрішній волі, виходячи з духовних потреб, з урахуванням вашого матеріального становища в період часу процесу дарування.
Якщо ви приходите в гості, то ми не берете кредит на подарунок, але робите його виходячи зі своїх можливостей в даний час.

Благо дар ність може виражатися конкретною сумою, матеріальним еквівалентом, або витратою зусиль для допомоги іншій людині або групі людей.
У будь-якому випадку, вдячність - це дія, спрямована від однієї людини, який виконав цю дію, до іншого.

Але часто трапляється навпаки: людина говорить іншому «благо дар ю», але при цьому ніякого акту дарування немає.
Відбувається внутрішня підміна понять і замість реально поняття «вдячність», людина думає, що він, своїми словами висловлює «вдячність».

Помітили? При уважному ставленні відразу видно, що подяка і вдячність мають відмінності.

Якщо людина говорить, що він призна Телень, то це означає, що він визнає заслуги перед ним інших людей, які для нього щось вже зробили або роблять.
Вдячність - це моральна оцінка праці іншої людини, яка не має нічого спільного з процесом дарування.
У тому випадку, якщо продовженням вдячності буде «дарування», то вдячність переходить в свою завершальну форму - в Благо дар ність.

Скороченою формою вдячності в чомусь, без процесу дарування, є просте і всім відоме слово - «спасибі».

Проголошення слів подяки, без самого акту подяки, - це форма користолюбства або зарозумілості.

Якщо ви, наприклад, пообідали в ресторані і платите рівно за рахунком, але при цьому говорите офіціантові «дякую, все було дуже смачно», то ви просто користолюбець, оскільки ваша вдячність порожня, тобто порожні слова.
Де тут подяку і вдячність, що стосується офіціанта і кухаря?

Могли б обмежиться простим словом «спасибі».
Деякі навчилися вимовляти слово «дякую» так, що той, до кого воно звернено, відчуває себе лакеєм, послужливо відкриває двері перед паном.
Цінуй, мовляв: з моїх вуст, на твою адресу таке гарне слово вимовлене.

Здавалося б, поняття подяку і вдячність можна без наслідків для себе плутати, як тобі захочеться і ніяких наслідків не настане.

Чи так це? Давайте розберемося.

До чого виробляє така внутрішня підміна понять?
Здавалося б, яка різниця, якщо людина замість слова «Вдячний», вимовляє «дякую»?

На слух ніякої різниці немає, але на підсвідомому рівні різниця величезна і вона яскраво характеризує людину, говорить про його проблеми, коріння яких він не знає, якщо на підсвідомому рівні одне поняття замінюється іншим.

Почнемо з ваших особистих відчуттів .
Припустимо, хтось застряг на машині в канаві і ви, бачачи, що людина в біді, надаєте йому допомогу тим чи іншим чином, вивозили в грязі, під час надання такої допомоги.

Але ось все закінчилося і людина, замість того, щоб просто запропонувати вам гроші за вашу допомогу або сказати просте «дякую», говорить - «дякую», як пан, і їде, залишаючи вас брудним на дорозі.

-Ось гад, - думаєте ви. - Чи міг хоча б запропонувати підвести до будинку, якщо вже я з його вини вимазався в грязі. Ось і допомагай після цього людям.

Питання: «І якийсь таке Благо подарував той, хто отримав допомогу в даній ситуації?»

Незважаючи на сказане слово, адресоване вам, у вас немає ніякого відчуття, що вас подякували, а по суті події Благо подарували особисто ви, оскільки дія йшло від вас.

В цьому випадку, слово «дякую», особисто для вас, набагато щире і його вам вже досить, ніж вимовлене слово «дякую».
Причому, це ви сприймаєте те, що відбувається не на рівні міркувань, а на рівні відчуттів, на підсвідомому рівні.

Тут, для вас, «дякую» і «спасибі» - це дві великі різниці.

Проголошення слова «благо дарую» без негайного підтверджує дії в якійсь формі є порушенням сектора «Державні служби / Допомога» системи «Енергоканал» , Тобто на підсвідомому рівні подібну дію ви проявляєте «Влада».

Оскільки сектор відноситься до верхнього рівня, та ще в середині між двома сусідніми секторами верхнього рівня, то він починає руйнувати все навколо.

Але людина думає про себе, що він дуже навіть хороший, оскільки інший би, в наведеній вище ситуації, просто запропонував би гроші за допомогу, а він, вчинив дуже ввічливо і навіть благородно, вимовивши слово «Завдяки».

Така «подяку» гірше відвертого хамства.
Що зазвичай діється з тими, хто «дякує», нічого, власне, не даруючи, крім струсу повітря?

Відбувається наступне, причому абсолютно закономірно, виходячи з системи «Енергоканал» .
-Від них відвертається навіть найближчим оточенні тобто в спілкуванні з іншими людьми з'являється натягнутість, конфлікти, скандали.
-Буквально на «рівному місці» через енергоінформаційний полі вставляються «палиці в колеса» навіть там, де вчора казково щастило.
-Як би щиро вони не хотіли виглядати, але їм не вірять і інтуїтивно від них відвертаються, їх уникають, ті, кого вона бачите своєю «нові контакти».

А далі, за тим же «Енергоканали» руйнується ще багато, що на два рівня нижче.

Іноді дзвонить якийсь читач і починає виливати слова «благо дар ності» за діяльність лабораторії.
Чи не в кожній його фразі слово - «дякую»
Від «благо дарую» можна просто «розтанути», якщо послухати.

Слухаєш «медові» слова і думаєш: «Кепські твої справи. І ти навіть не здогадуєшся, в чому проблема. Був би ти уважніше до того, що вимовляєш, то сказав би елементарне «спасибі» і цього було б достатньо на підсвідомому рівні, як тобі, так і мені ».

Якщо людині сказати про це «в лоб», то він моментально ображається, оскільки, при детальному розгляді, сказавши «благо дарую«, він нічого не робить, нічого не дарує ні в якій формі.

В принципі, це я повинен сказати: «Благо Дарую» за те, що подзвонили, оскільки всю роботу, після безкоштовного дзвінка по скайпу, все інше доводиться «робити - дарувати» мені, а не тому хто дзвонив, як і у випадку зі статтями , які безкоштовні для всіх бажаючих їх читати.

В даному випадку, я можу стверджувати, що своїми статтями я «Благо дарую» тим, чи тим Дарую Благо, хто в цьому відчуває необхідність, не вимагаючи натомість вдячність і вдячність за кожен випуск, яких майже 1 500.

В такому випадку, звичайне «дякую» цілком виправдано і розумно, оскільки вимовивши «благо дарую» людина не може сказати, що конкретно він дарував.

Якщо в житті ви отримуєте щось безкоштовно і абсолютно законно, то «благо дарує ь» ви можете тільки тоді, коли з вашого боку є внутрішня дія.

Відсутність дії - це вдячність іншим людям за їх зусилля, на допомогу вам, але без акта дар ення з вашого боку, що цілком нормально на рівні підсвідомості .

Якщо ж ви приймаєте з боку дії, що допомагають вам, але вам реально хочеться проявити щось більше, ніж вдячність, то форма вашої подяки не має заздалегідь обумовленого дії, оскільки дія йде зсередини, з підсвідомості.

Тому, рядове «спасибі», якщо немає бажання дар ить, у багато разів краще, ніж слово «благо дарую«.

Сподіваюся ті, хто направо і наліво замість звичайного «спасибі» всім каже «дякую», тепер зрозуміли корінь своїх проблем в спілкуванні з оточуючими, зрозуміли, що вдячність це не одне і теж.

Більш просто орієнтуватися навіть у складних життєвих ситуаціях і не порушувати правил енергоінформаційного поля, вам допоможе система «Енергоканал» , До опису якої ви можете перейти за посиланням .

Безліч інших статей на тему життєустрою і законів Поля, які краще не порушувати, ви знайдете в розділі «Все статті» .

З повним переліком нашої аудіо і відео продукції ви можете ознайомитися в розділі «Програми» .

Прочитати нову статтю >>> «Почуття подяки» .

.

придбати Помітили?
Де тут подяку і вдячність, що стосується офіціанта і кухаря?
Чи так це?
До чого виробляє така внутрішня підміна понять?
Здавалося б, яка різниця, якщо людина замість слова «Вдячний», вимовляє «дякую»?
Питання: «І якийсь таке Благо подарував той, хто отримав допомогу в даній ситуації?

Дополнительная информация

rss
Карта