Прихована запис. AudioSP - програма для прихованого запису звуку.

Головне вікно AudioSP - програми для прихованого запису розмов.

Програма запису з мікрофона AUDIOSP може працювати в прихованому режимі для користувача комп'ютера, має дворівневу систему паролів на відкриття вікна і прослуховування записів. Програма дозволяє записувати один або кілька мікрофонів на жорсткі диски комп'ютера в тривалому необслуживаемом режимі автоматичного старту прихованого запису при появі звуку (голосу, розмови).

При натисканні на кнопку із зображенням "перекреслений очей", програма переходить в прихований режим роботи, зникаючи з екрана і не відображаючись на панелі завдань. У цьому режимі робота програми не припиняється, поки комп'ютер працює, безперервно виробляється аналіз звуку і запис на жорсткі диски. При натисканні певної комбінації клавіш ( "CTRL + ALT + P" за замовчуванням), програма знову з'являється на екрані. Комбінацію клавіш для виведення програми з прихованого режиму можна змінити в настройках. Для автоматичного завантаження програми в прихованому режимі при старті комп'ютера, в налаштуваннях програми необхідно поставити галочки: "автозавантаження програми" і "при автозавантаженні запускатися в прихованому режимі". Для виведення програми з прихованого режиму роботи, поряд з гарячою комбінацією клавіш, можна встановити додатковий пароль, після чого користувачеві буде висвітлюватися вікно запиту пароля перед відображенням вікна програми. Можна встановити два пароля з різними повноваженнями: адміністратора (необмежені) і оператора (обмежені адміністратором). Доступ по паролів можна використовувати окремо і незалежно від прихованого режиму роботи програми. Якщо паролі встановлені, то для доступу до управління програмою, необхідно натиснути кнопку "замок" в її головному вікні, після чого ввести пароль.

Прослуховування таємно зроблених записів можливо як локально з інтерфейсу програми, так і дистанційно з комп'ютерної мережі - за допомогою утиліти AudioSP- Мережевий Клієнт .
Прослуховування таємно зроблених записів можливо як локально з інтерфейсу програми, так і дистанційно з комп'ютерної мережі - за допомогою утиліти   AudioSP- Мережевий Клієнт
Вікно прослуховування записів розмов з інтерфейсу програми AudioSP.

Для прихованого прослуховування записів з комп'ютерної мережі, необхідно на комп'ютері-сервері встановити програму записи звуку AudioSP, підключити до комп'ютера приховано встановлені мікрофони (або використовувати вбудований мікрофон ноутбука), і налаштувати доступною для читання в мережі папку з програмою і записами. На комп'ютері-клієнті в локальній мережі необхідно встановити утиліту - мережевий клієнт і вказати в налаштуваннях утиліти шляху до мережевих папок або дисків із записами розмов комп'ютера-сервера.

Для прихованого прослуховування мікрофонів по мережі on-line, необхідно в мережевому клієнта прописати IP адресу серверної частини програми.
Для прихованого прослуховування мікрофонів по мережі on-line, необхідно в мережевому клієнта прописати IP адресу серверної частини програми
Вікно утиліти для дистанційного прослуховування по локальній мережі таємно зроблених звукозаписів.

Програма запису розмов AudioSP має інтерфейс російською мовою. Для роботи з програмою рекомендується використовувати малогабаритні активні високочутливі мікрофони , Хоча для близької записи підійде і звичайний мікрофон з комп'ютерного магазину або вбудований в ноутбук мікрофон. Прихована запис проводиться в багатоканальному режимі одночасно і незалежно з декількох мікрофонів або інших джерел аудіосигналу (в тому числі жучків, прослуховуючих пристроїв, радіостанцій).

Запис звуку з мікрофонів проводиться через входи звичайної звукової карти комп'ютера. Один лінійний вхід аудіокарти дозволяє записати два активних мікрофона. Для запису звуку з багатьох джерел (мікрофонів, радіостанцій) необхідно встановити кілька стандартних PCI аудіокарт в комп'ютер, або використовувати зовнішні USB звукові карти (USB аудіокарти) для багатоканального запису, наприклад чотирьох-входовую SB4R AudioSP , Шести-входовую SB6R AudioSP .
Програма спеціально призначена для роботи зі звуком мікрофона, має відключаються частотні фільтри фільтрації перешкод, адаптована для роботи з різними звуковими картами. Програма має систему автоматичного регулювання рівня запису (гучності запису розмов), систему автоматичного включення запису по перевищенню гучності (акустопуск), надає широкі можливості для регулювання якості запису: частоти дискретизації, ступеня компресії. Програма має стійку до збоїв базу записів, може працювати службою Windows.

Приклад включення USB аудіокарти SB4R-a AudioSP в систему запису і прослуховування звуку з мікрофонів
Приклад включення USB аудіокарти SB4R-a AudioSP в систему запису і прослуховування звуку з мікрофонів.

Для ознайомлення з якістю прихованого запису через мікрофон, виробленої програмою AudioSP, Ви можете прослухати запис c мікрофона або запис телефонної розмови (через адаптер АТЛ-2У) .

Дізнатися більше про програму .

Дізнатися докладніше про побудову багатоканальної системи запису розмов .

Опис функціонально-технічних можливостей програми для прихованої звукозапису дивіться тут .

Робоча демо-версія AudioSP: скачати тут .

Дізнатися, який пристрій підключити до комп'ютера для запису телефонних розмов тут .

Дополнительная информация

rss
Карта