28 березня 2018, 13:56 Переглядів:
Фото: Pixabay.
Інтерес до криптовалюта залишається ще недостатньо високим, щоб надати значущий вплив на світову економіку. Таку думку висловили аналітики Центру біржових технологій.
Вони пояснили, що капіталізація Bitcoin становить близько 2% вартості всього фізичного золота в світі. Крім того, загальна ринкова капіталізація криптовалюта на сьогодні, 28 березня, становить 300,78 млрд доларів, тоді як капіталізація світового ринку акцій перевищує 70 трлн дол.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Однак експерти стверджують, що в майбутньому ситуація може змінитися, і кріптоекономіка внесе свою лепту в розвиток глобальної економіки. Технологія блокчейн може зіграти важливу роль в процесі підвищення відкритості та результативності світової фінансової системи і економіки в цілому, вважають фахівці.
"Інвестори все ще з обережністю ставляться до Bitcoin і іншим монетам, поки ринок формується. І навіть якщо він обвалиться, постраждають тільки власники кріптомонет, на світовій економіці це ніяк не відобразиться. Криптовалюта не впровадили в глобальну економіку, тому її вплив поки не відчутно" , - зазначає аналітик Центру біржових технологій Богдан Терзі.
У найближчі кілька місяців курс Bitcoin буде перебувати між 7 - 12 тис. Доларів, і головним сигналом для подальшого зростання стане створення на його базі індексу ETF. Після цього Bitcoin може досягти позначки 20 тис. Доларів, а за ним будуть рости і всі інші кріптомонети, прогнозують аналітики.
"Ніяких передумов для зростання вартості головною криптовалюта в світі поки немає. На саміті G20 в березні всі країни-учасники прийняли позицію нейтральності, але, ймовірно, поступово регулювання Bitcoin все ж буде вводитися. Особливо настійно цього вимагають Франція, Німеччина, Японія і США. Однак зараз система блокчейн ще не показала свою повну потужність. Поки необхідно просто спостерігати, і ринок виступить кращим регулятором ", - вважає аналітик Сергій Шевчук.
Вартість Bitcoin за останні три місяці знизилася майже на 70% . Причиною такого сильного падіння стали обмеження на Майнінг і звернення криптовалюта з боку деяких країн:
- в США з 1 січня ввели податки на обмін біткоіни;
- Єврокомісія закликала фінансових регуляторів терміново оновити правила, щоб впоратися з нестабільністю криптовалюта;
- найбільший кріптовалютний ринок - Південна Корея - посилив правила торгівлі на кріптобіржах, зажадавши викорінити анонімність;
- Китай має намір заборонити Майнінг біткоіни через побоювання з приводу надмірного споживання електроенергії і фінансових ризиків. Також китайським інвесторам "відріжуть" доступ до іноземних кріптовалютним бірж;
- влада Індії пообіцяли "вжити будь-яких заходів щодо викорінення використання кріптоактівов як платіжної системи";
- банкам Таїланду заборонили будь-які операції з криптовалюта через те, що вони можуть бути використані для фінансування тероризму або відмивання грошей;
- у Франції онлайн-платформ тепер потрібен дозвіл, щоб запропонувати інвесторам фінансові продукти, засновані на криптовалюта.
Незважаючи на початок торгівлі ф'ючерсними контрактами на Bitcoin на Чиказькій товарній біржі (CME) у 2017 році, великі гроші на ринок криптовалюта так і не прийшли. Вкладення великі інвестори роблять в розвиток проектів на основі технології блокчейн.
Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram
Ви зараз переглядаєте новина "Курс 20 тисяч доларів і глобальний вплив: експерти розповіли про майбутнє біткоіни". інші Новини криптовалюта дивіться в блоці "Останні новини"
АВТОР:
Ксенія Капустинська
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
Орфографічна помилка в тексті:
Послати повідомлення про помилку автора?
Виділіть некоректний текст мишкою
Дякуємо! Повідомлення відправлено.