Програма для роздачі Wi-Fi з ноутбука: безкоштовні для Windows 7, 8 і 10

  1. Навіщо роздавати Wi-Fi з ноутбука
  2. Програми для роздачі Вай-Фай
  3. Для Windows 10
  4. Для Windows 8
  5. Для Windows 7
  6. Для Windows XP
  7. Для MAC і Linux
  8. Безкоштовні програми для роздачі Вай-Фай російською мовою

Легко змусити лептоп виконувати функцію роутера - в цьому допоможе доступний і простий в управлінні софт. Легко змусити лептоп виконувати функцію роутера - в цьому допоможе доступний і простий в управлінні софт

Малюнок 1. Роздача Вай-фай з ноутбука на різні пристрої

Навіщо роздавати Wi-Fi з ноутбука

Припустимо, у вас є кілька пристроїв, яким потрібно забезпечити вихід в інтернет. У звичному варіанті для цього використовується свитч, а в бездротовому варіанті - роутер. Але якщо його немає? Не біда! В якості маршрутизатора можна використовувати будь-який ПК, планшет або смартфон. Спростити процедуру допоможе програма для роздачі Wi-Fi з ноутбука.

Програми для роздачі Вай-Фай

Для різних операційних систем існують свої особливості. Розповімо про них.

Для Windows 10

Для цієї версії «вінди» (починаючи з оновлень від 02.08.2016) програма для роздачі Wi-Fi з ноутбука необов'язкова - включення даної функції передбачена в системних настройках. Знаходимо в параметрах «Мобільний хот-спот» і активуємо його. Втім, ніхто не забороняє використовувати спеціальні утиліти. Ось пара на вибір.

  • Switch Virtual Router. Це вже відома багатьом безкоштовна програма для роздачі Wi-Fi з ноутбука windows, до того ж русифікована. Встановивши її, відкриваємо налаштування. Тут карбується ім'я мережі і пишемо пароль. Тиснемо на «Застосувати», а потім на Ok. Після настройки стартуємо, клікнувши на відповідну клавішу.
  • Virtual Router . Її не потрібно навіть інсталювати на ПК. Просто запускаємо її і встановлюємо назву мережі і ключ доступу до неї. Перезавантажуємо лептоп і починаєте роздавати.

Малюнок 2. Візуальний інтерфейс програми Virtual Router

Важливий момент - потрібно зробити свій комп'ютер доступним. Це робимо в «винде», де міняємо параметри адаптера. Вибираємо наше підключення і відкриваємо його властивості. Даємо дозвіл на використання іншими користувачами доступу до мережі (ставимо галочку).

Для Windows 8

Крім згаданої Virtual Router, порадимо ще кілька корисних інтелектуальних продуктів. Наприклад, Hotspot Creator. Скачується ця програма роздачі Wi-Fi з ноутбука на телефон з офіційного ресурсу.

Примітка: При установці краще пропустити пункт, в якому розробник пропонує нам всякі безкоштовні іграшки - вони будуть щодня з'являтися на комп'ютері.

Прибираємо і галочки, які активізують завантаження реклами. На нашому сайті так само є цілий розділ, присвячений програмаммам на ОС Windows. Ознайомитися з ним, Ви можете за посиланням .

Ознайомитися з ним, Ви можете   за посиланням

Малюнок 3. Візуальний інтерфейс програми Wifi hotspot creator

Запускаємо інсталяцію, тиснемо «фініш». Але це був тільки перший етап установки - не самою утиліти, а всього іншого (ми від нього відмовилися). А далі починається ставитися сама програма для роздачі Wi-Fi з ноутбука 8. Просто слідуємо підказкам. У меню вводимо назву мережі, пароль, максимальна кількість «гостей». Починаємо процес за допомогою «стартовою» клавіші, зупиняємо натисканням на «стопову».

Якщо потрібні програми роздачі Wi-Fi з ноутбука на російській - зверніть увагу на Wi-FiCreator. Тут також немає нав'язливої ​​реклами. Інформацію в віконця заносимо, орієнтуючись за їх назвами.

Для Windows 7

До вже згаданих інструментів доступу до мережі для сьомий «вінди» додамо ще кілька. Це програма роздачі інтернету з ноутбука по Wi-Fi Connectify. Як завжди, вписуємо назву мережі і унікальний ключ. Там, де значиться Internet to Share, вказуємо назву нашої мережевої карти, в Share Over - плати, відповідальної за доступ до мережі інших користувачів, в Sharing Mode - режим захисту доступу.

Ще один підходящий варіант - mHotspot. У неї нескладне меню, в якому доступна регулювання кількості підключених пристроїв, логін і «пассворд».

Малюнок 4. Зовнішній вигляд інтерфейсу програми mHotSpot

Для Windows XP

В сервіс паку третього покоління передбачена можливість ділитися інтернетом без допомоги додаткового софту. Але якщо вже мова йде про нього, то порадимо Virtual Access Point. Ця програма роздачі Wi-Fi з ноутбука xp - у вільному доступі. Після інсталяції (ключ-активатор додається в текстовому документі) вирушаємо в меню і натискаємо на Share my internet. За допомогою функції Select вказуємо.

За допомогою функції Select вказуємо

Малюнок 5. Роздача Wifi за допомогою програми Virtual Access Point

Для MAC і Linux

Примітка: Щоб роздати Вай-Фай через ноутбук з ОС «Макінтош», не потрібно ніяких сторонніх коштів, ця функція передбачена в самій системі.

Що стосується Linux, то для нього існує утиліта Hostapd AP. Утиліта русифікована і проста в роботі - «хот спот» створюється буквально «в лічені кліки».

Безкоштовні програми для роздачі Вай-Фай російською мовою

На підставі користувальницьких відгуків складемо рейтинг, який об'єднує кращі програми для роздачі Wi-Fi з ноутбука.

  1. З переваг - регулювання кількості підключених користувачів, мінус - відсутність брандмауера.
  2. Дуже проста, але в безкоштовній версії не можна міняти назву хотспота.
  3. MyPublicWi-Fi . Дозволяє Залогуватися запитані ресурси, має режим репитера.
  4. Wi-FiInfoView . Може виводити звіт у вигляді тексту, проста в роботі, але не годиться для професійних цілей.
  5. Відмінний вибір. Але годиться тільки для сьомий і восьмий версій «вінди», тоді як для «десятки» вона не підходить.

Звичайно, цей топ-програм для роздачі Wi-Fi з ноутбука умовний. Платні версії мають перед цим софтом деякі переваги. Але для побутового використання вони не істотні.

Але для побутового використання вони не істотні

Малюнок 6. Інтерфейс програми для роздачі Wifi - Wi-FiInfoView

Але якщо його немає?

Дополнительная информация

rss
Карта